Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 20:56

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Sau 2006, 00:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2: na negi žmogus, rolin?j turintis :wsensoric:, šitaip save reiškia, kaip ligetna? :confused:

Šiaip sako, kad žmon?s skirtingai savo funkcijas vysto... gal ji labai labai etinio potipio kokio tai? :smile:

Anyway, man jeseninai atrodo visai kitokie: sakykim, labiau emocingi.....? :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Sau 2006, 00:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža: Kiek žinau Tutonchamon?, tai nelabai jie emocingi. Ir nereikia j? visiškai sulygint su savimi :smile: Pavyzdžiui Don Kichotai gali tur?ti labai skirting? ar net priešing? pasaul?ži?r? ir filosofij?, taip pat daug kit? skirtum?, bet visi jie - Don Kichotai :smile:



na negi žmogus, rolin?j turintis , šitaip save reiškia, kaip ligetna?
Taip, juk vedan?ioji :wintuition: - kaip pati išsireiškei "paplaukus" (na taip, tikrai ne neigiama prasme). Savo min?i? sraut? ji reiškia kažkokiais jausmais, galb?t potyriais. Nematau tuose samprotavimuose logini? paiešk? ar išvedžiojim?. O ugdomoji funkcija, nepriklauso suvokimo prizmei :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Sau 2006, 10:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža raš?:
Vartotojas 2: na negi žmogus, rolin?j turintis :wsensoric:, šitaip save reiškia, kaip ligetna? :confused:

Šiaip sako, kad žmon?s skirtingai savo funkcijas vysto... gal ji labai labai etinio potipio kokio tai? :smile:

Anyway, man jeseninai atrodo visai kitokie: sakykim, labiau emocingi.....? :strange:




na jeigu tik?ti trumpaisiais www.socionika.org tip? aprašymais, ligetna yra intuityvusis jesenino-tutanchamono-ž.ž.ruso potipis, o solanža - etinis.



ir iš tikr?j?, "labiau emocingumas" - kaip, Solanža, išsireiškei, nurodo didesn? :bethics: svarb?, tuo tarpu ligetnos ryškus svajingumas ir netik?t? asociacij? radimas gali b?ti interpretuojamas kaip kiek didesnio :wintuition: vaidmens pasekm?.



tai tiek.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Sau 2006, 12:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutaurai: matai, esm? ta, kad aš niekad nelaikiau sav?s etiniu potipiu. Aš intuityvus potipis :smile:



Galvoju, kad galb?t ta etiškumo ir intuicijos raiškos erdv? yra labai plati...ir kiekvienas skirtingai sugeba realizuot tas funkcijas?...ir du intuityvaus potipio atstovai gali b?ti pakankamai skirtingi savo emocij? raiška? Tokia b?t? mano versija, jeigu jau manote, kad ligetna irgi jesenin? (man gražiau šis pavadinimas, nei tutanchamonas).

Bet si?lau apie tai diskusijas prat?sti jau jos tipo diagnozavimo temoje.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kokias funkcijas geriausiai jaučiame kituose?
StandartinėParašytas: 07 Vas 2011, 23:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Idomi tema,pabandysiu ir as pasireikst..

:bintuition: -Kituose jauciama kaip iskirtinumas,kazkoks nepastovumas,netgi sukelia miglota nepasitikejima,bet kartu sukelia simpatija netiketais sutapatinimais ir pastebejimais..
Man paciam tai irankis, kuriuo atrodo neblogai groju..Kuomet prireikia konkreciu sprendimu is jos,jauciuosi kaip tas katinas is filmuko,kuris sauke apsvaiges nuo erdves ir savo poelgio dramatiskumo -nera padeties be iseities:)

:wethics: -Kituose jauciamas sioks toks pavojus,rodosi kad nori suvarzyti, apkrauti kazkokiais apsurdiskais isipareigojimais..Taciau ji nesikandzioja,greiciau kazkiek keista, nuobodi ir nelabai reikalinga..
Man paciam tai kazkokia abejoniu ir dvejoniu sritis,prireikus galima aktyviai is jos reikstis bet visgi jauciuos ne savo rogese..

:wlogic: -Svyturys nusvieciantis kelia ir pasalinantis nereikalingas abejones.Be jo jautiesi galbut laisvesnis,bet tai tik apgaule.Tas pats butu jaustis lasvam tamsiame kambaryje,nezinai kur yra ribos ir isivaizduoji kad gali eiti kur nori,gi istikruju kur ir kiek galima eiti, suzinai tada kai ateina :wlogic: ir uzdega sviesa.
Paciam tai kazkas tokio sukeliancio entuziazma,niekad nenusibosta bandyt is jos kazka isspaust,bet dazniausiai gaunasi sleivai kreivai..

:bsensoric: -Kituose jauciamas galbut labiausiai kaip "stogas" parama,kaip nebutu keista jauciamas poziuriu artumas,nusimetamos kaukes,padedi pats ir prasai paramos atvirai..Kartu jie padeda atsipailaiduoti, atskleidzia paprastus gyvenimo malonumus,kuriais pats vienas neprisiversciau naudotis..
Man paciam tai paskutine savyginos siena,geriau nesipainioti gyviem padaram po kojom kai ja ijungiu..savyje ja suvokiu tik kaip brutualia jega,misteri haida pasislepusi manyje..

:wsensoric: -Kituose jauciama kaip pavojus,itrauki galva ir susiguzi,nesusivokdamas is kurios puses sy karta pareis smugis..pokalbio temos banalios ir neidomios,zmones pasaipus ir ciniski..
Paciam tai viskas ka galima sutalpinti i keleta zodziu-tingiu,nenoriu..Jei bandoma reikalauti kazkokiu isipareigojimu ar veiksmu galiu nesusivaldyti ir aprekti..

:blogic: -Kituose jauciama metodikos, gabumu iskirtinumas,sukelia susidomejima,bet negilu..Nors su sio aspekto turetojais bendrauti idomu, bet nepajegiu ilgai isilakyti vienodam lygyje su jais..
Paciam tai budas prisiversti siekti paprastu tikslu ir gyventi iprastai,neisiskiriant savo egocentriskumu,priemone pasislepti pilkoje minioje.Po dideliu kriziu ir nesekmiu, be sitos funkcijos sunkiai atsistociau ant koju..

:wintuition: -Kituose jauciamas bendrumas, kartais su entuziazmu leidziamasi i dikusijas ,kartais bendravimas perauga i siokia tokia konkurencija.Nuolat juos vertinu,jei matau kad as galiu geriau tada dziaugsmas,jei matau kad kitas :wintuition: kazka sugeba uz mane geriau, tada nustebimas ir pagarba..
Man paciam tai krikstolo rutulys mano rankoj,kuris klauso tik manes..Nepasidroviu ilyst i kitu zmoniu reikalus ir viska sutvarkyt taip kaip reikia,jei tik man leidzia :smile: Esant kalboms susijusioms su ja,neistverciau neisakes savo nuomones,juk as geriau zinau :happy: .Nuo jos niekad nepavargstama ir ji niekados nenusibosta , na ir dar daug butu galima parasyt ,bet esme manau visi suprato..

:bethics: -Kiti tai atspindys veidrody,i kury nevisada malonu pasiziuret..Esant reikalui stengies paremti ju nuomone,nes kazkuriame proto kampelyje jauties tarsi gintum pats save..Geras tarpusavio supratimas, priesingai nei su ugdoma, neveda prie jokiu gilesniu diskusiju...
Man paciam...-Mano namai mano sventove..Padidinamasis stiklas su kuriuo stebiu ir vertinu zmones.Kartais kaip nevaldomas atopilotas pridaro problemu...Nezinau jau gal 5 sakinius parasiau ir visus istryniau,nesiseka rast zodziu.Galbut todel kad sia funkcija jauciama,vertinama,kuriama, ispraust viska i niekingus zodzius neimanoma..

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kokias funkcijas geriausiai jaučiame kituose?
StandartinėParašytas: 08 Vas 2011, 00:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Labai panasus mano vertinimas, taip pat labai vertinu :wlogic: , :bsensoric: . Savyje ir kituose vertinu :bintuition: . Valios sensoriku labai stiprus palaikymas, ypac Hugo (kazkodel?). Labai malonus nuosirdumas per :wsensoric: tik paciam labai nepatogu. Norisi atsilygint, bet lyg ir nera kaip...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kokias funkcijas geriausiai jaučiame kituose?
StandartinėParašytas: 08 Vas 2011, 00:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Pas hugo pojuciu sensorika,ne valios, susimaisei truputi:) Nuosirdumas :wsensoric: nebent dalinai priimtinas is diumos,bet vistiek ieskau kas uz to slypi,toks tarsi igimtas nepasitikejimas..Apie kitus jau nekalbu net..

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kokias funkcijas geriausiai jaučiame kituose?
StandartinėParašytas: 08 Vas 2011, 00:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Nea, Hugo DEMONSTRATYVINES labai palaikantis veikimas. Demonstratyvines valios sensorikos. Bent man ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kokias funkcijas geriausiai jaučiame kituose?
StandartinėParašytas: 08 Vas 2011, 00:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Aaa...maniau apie samones bloko funkcijas kalbi :smile: .Bet siaip ir pas hamleta demonstratyvine,ar jauties galintis suteikti parama su sios funkcijos pagalba kam nors? Man atrodo kad gal palaikymo priezastys gali buti susijusios su :bsensoric: ,o siaip palaikymas turetu buti kitu funkciju pagalba..Na jei turi koki konkretu pavyzdy ant liezuvio galo, butu idomu paanalizuot :smile:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kokias funkcijas geriausiai jaučiame kituose?
StandartinėParašytas: 08 Vas 2011, 00:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Na, pvz, Hamleto demonstratyvine :bintuition: Hamletui visada yra iseitis, tik reikia ja rasti. Tuo tarpu, Hugo visada viskas yra imanoma, jis viskam pajegus, jis visada kita gali PRIVERSTI (jei butinos aplinkybes), toks palaikymas duoda maisto mano aktyvacinei. Is tikruju, taip yra tik su vienu draugu Hugo ir viena drauge. Gal tas tik per juos jauciasi? Pas kitus Hugo to palaikymo stiprumo nejauciu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kokias funkcijas geriausiai jaučiame kituose?
StandartinėParašytas: 08 Vas 2011, 00:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Sakiau kas susimaisei tu,o susimaisiau as pats :happy: :happy:

Martynas0708 rašė:
Na, pvz, Hamleto demonstratyvine :bintuition: Hamletui visada yra iseitis, tik reikia ja rasti. Tuo tarpu, Hugo visada viskas yra imanoma, jis viskam pajegus, jis visada kita gali PRIVERSTI (jei butinos aplinkybes), toks palaikymas duoda maisto mano aktyvacinei. Is tikruju, taip yra tik su vienu draugu Hugo ir viena drauge. Gal tas tik per juos jauciasi? Pas kitus Hugo to palaikymo stiprumo nejauciu.


Aprasymas hugo aktyvacines..
Dalykiniuose santykiuose atkaklus ir gana priekabus, Jeigu žmonės elgiasi ne taip, kaip jam atrodo teisinga, nuolat tai primena, nepalieka jų ramybęje, kol nepasiekia savo. Labai savarankiškas ir nepriklausomas įvairiuose dalykuose žmogus. Moka apginti savo interesus. Nepaleidžia savo naudos. Iniciatyvus. Nuolat stumia žmones link dalykinio aktyvumo. Bando vadovauti jų elgesiui. Delsimas, stabčiojimai reikalų eigoje jį erzina. Nieko neperka tik šiaip sau. Tikslingai ieško prekės arba pardavėjo. Apsiperka greitai, bet visada seka, kad daiktas atitiktų savo kainą.


Siaip dabar tik supratau pilnai ka turi uomeny :smile: keista man tas palaikymas visai ne pagal skoni :happy:
Bet mintis tai idomi tavo,reikes bandyt atkreipt demesi su hugais bendraujant.
Dar butu idomu koki tarptipini santyki paemus iskaidyti pilnai,pabandyti apibudinti kaip kiekvienas aspektas veikia kita aspekta..Tik daug darbo labai :sad:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Paskutinį kartą redagavo sigurdas 08 Vas 2011, 00:42. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kokias funkcijas geriausiai jaučiame kituose?
StandartinėParašytas: 08 Vas 2011, 00:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Dar Stirlicai kieti. Ju logika tokia praktiska, labai nesmagus nuo neitin megstamo Stirlico pagyrimai, is megstamu Stirlicu pagyrimai ypac malonus. Labiausiai jauciu ju :blogic: , :wintuition: ir :bsensoric:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kokias funkcijas geriausiai jaučiame kituose?
StandartinėParašytas: 08 Vas 2011, 00:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
As pasamoningas :bsensoric: kituose pajauciu nebent tada kai "ragais atsimusu i siena"..Is stirlicu man visada norisi ispesti kazka nepraktisko,bandau vis temas i :bethics: puse sukti ,o jie i :blogic: ir gaunasi kad gerai vienas kita suprantam,bet bendravimas nesirisa..O ju :wintuition: jauciasi taip, tarsi truktu pilno ivykiu vaizdo jiem ,uzsispyrimas ten kur pakeitus poziuri,veiksmu krypti, viskas klostytusi kur kas geriau..

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kokias funkcijas geriausiai jaučiame kituose?
StandartinėParašytas: 17 Vas 2011, 12:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
sigurdas rašė:
:bintuition: -Kituose jauciama kaip iskirtinumas,kazkoks nepastovumas,netgi sukelia miglota nepasitikejima,bet kartu sukelia simpatija netiketais sutapatinimais ir pastebejimais..

:wlogic: -Svyturys nusvieciantis kelia ir pasalinantis nereikalingas abejones.Be jo jautiesi galbut laisvesnis,bet tai tik apgaule.Tas pats butu jaustis lasvam tamsiame kambaryje,nezinai kur yra ribos ir isivaizduoji kad gali eiti kur nori,gi istikruju kur ir kiek galima eiti, suzinai tada kai ateina :wlogic: ir uzdega sviesa.
Gana tikslūs pastebėjimas - sprendžiu apie kitų reakciją į mane (tų, kurie domisi manimi).


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kokias funkcijas geriausiai jaučiame kituose?
StandartinėParašytas: 21 Vas 2011, 16:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Galėtum ir pats pasireikšti šitoje temoje,būtu labai įdomu paskaityt :smile:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 48 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 120 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007