Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 13:33

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Muzika ir sociotipas
StandartinėParašytas: 07 Rgp 2008, 12:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 16 Bir 2008, 11:51
Pranešimai: 29
Įdomu būtų panagrinėti, kokia muzika kokiems tipams patinka. Man, t. y. Robui, patinka emocinga muzika ( pasireiškia sugestinis elementas :bethics: ). Ir visai nepatinka šokių muzika, nes ten yra daug ritmo ir mažai emocijų. Rokas mane suaktyvina, pastebėjau, kad jam skambant geriau sekasi dirbti tokį darbą, kur nereikia galvoti. O jei reikia galvoti, tada geriau jokios muzikos. Patinka dainos, kur yra galimybės pasireikšti, parodyti savo balso galimybes ( kūrybinis elementas :bintuition: ). Nepatinka hip-hopas, nes ten paprastai žodžiai beriami monotoniškai, be emocijų, nors būna ir emocingo hip-hopo. Kreipiu didelį dėmesį į dainos žodžius. Jie turi būti nebanalūs.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Muzika ir sociotipas
StandartinėParašytas: 08 Rgp 2008, 11:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Pagalvojau, iš lietuviškų stočių man tikrai patinka "Relax FM". Tas bliuzas. Super. Tai gyva, spontaniška, veža.
Dar man patinka dainos, kuriose yra gyva emocija. Na kad ir ta daina "Drugelis", kur mergina kelyj i žvaigždes dainuoja. Ir visos dainos, kur yra daug pozityvių jausmų, spontaniškų, paprastų. Patiko Keistuolių teatro visi tie koveriai iš "Bremeno muzikantų", ypač kai žiūri gyvai. Apskritai Keistuolių teatras man patinka. Ir daug kitų dainų. Iš kelio į žvaigždes, daug ko iš smalsumo paklausau, kaip sekasi atlikti.

Iš jausmų, nepatinka "išspaustos" emocijos, o tokių komercinėje muzikoje nemažai.

Kai Augustė perdainuoja Džordanos dainą, berods "Dėl tavęs" vadinasi. Man nelabai klausosi, na įdomu paklausyt aišku. Stipraus balso, veržlumo. Bet ji "kietai" dainuoja tokią dainą apie meilę. Aš ją laikau Štirle. Ir man tai gan tipiškai štirliškai skamba.

Atsimenu, kai vaikui pirkom visokes daineles, "TElebimbam", aš ko nebuvau girdėjęs mielai ir pats klausydavau...
O šiaip gali patikti viskas, rokas, klasika ir t.t. Metalo tai paklasau, bet tipiškai daugiau 2-3 dainų neklausau, vargina. O va buvęs bendradarbis Hugas tai iš darbo ir į darbą su ausinėm eidavo, metalo klausė :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Muzika ir sociotipas
StandartinėParašytas: 10 Rgp 2008, 11:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
ALRIII, būtų kur kas geriau pateikti apibendrintą reziume- kas patinka betkokiam iš muzikos, o ne siūlyti visiems skaityti ilgiausią paklodę, kad tai išsiaiškinti. Sakyčiau, parodytum taip didesnę pagarbą savo pašnekovams. o tuo pačiu ir privatumą jūsų pokalbio išsaugotum. nes ką tu žinai, gal pvz. betkokiam visai nesinorėtų, kad jo pokalbis būtų cituojamas viešai. :strange:

Dabar į temą. Visgi sakyčiau, kad muzika mažiau priklauso nuo sociotipo, kiek nuo amžiaus, draugų ir kitos aplinkos... Tarkim, neįsivaizduoju, kad galėtų žmogui palei 50 m. amžiaus patikti techno ar dar kokia kita visiškai ne jo laikų, todėl svetima, muzika. Juk visais laikais tėvai nesuprasdavo savo vaikų muzikos....
Na, o kas dėl sociotipų, gal ir pavyks jums rast tendencijų, bent tarp robų, kadangi jūsų čia bent keletas.
Gal kelčiau prielaidą, kad iracionalams suprantamesnis ne klasikinis džiazas. Bet čia drąsi prielaida, nepagrįsta plačia empirine patirtimi. Tiesiog pamenu, kaip su robu buvom Kaunas jazz, ir kaip jam buvo totaliai nesuprantama ta muzika, todėl žiauriai nepatiko. Kažkaip po koncerto ėmiau aiškinti, kad yra vedanti melodija, ir kad reiktų pamėginti paskui ją sekti... tai sako, kodėl iš karto nesakei? o man į galvą nešovė, kad muziką gali reikėti PAAIŠKINTI, tam kad žmogus pradėtų ją bent jau toleruot... :strange:

Aš pati mėgstu įvairią muziką, ir tie pomėgiai keičiasi. Vaidas užsiminė apie Telebimbam. Buvo man toks periodas, kai visai mielai jų pasiklausydavau, nuotaikai pasikelt. Buvo periodai muzikos, a la dainuojamoji poezija. Svarbu buvo labai, kad prasmingi žodžiai būtų. Tai daugiau rusiška muzika ėjo, Akvarium, Mašina vremeni, ddt ir pan... Paskui tai lyg ir išaugau... Jau kokie metai laiko klausausi M-1, ir kaip ir nieko netrūksta, nors ir daug dainų per dieną kartojasi. Dabar kelios dienos kai internetu radijo neužkrauna kažkodėl, tai klausausi Dido, James Blunt ir kitų ramių melodingų atlikėjų. Nes šiuo metu taip norisi. o yra kartais buvę periodų, kada viduje kažkokia sumaištis, išgyvenu kokią nors santykių krizę ar pan, tai tada labai gerai klausydavosi Rammstein. :)

Šiaip sakyčiau, esu gana prieraiši muzikoje, ilgam pamėgstu įv. grupes ar atlikėjus.

Dar iš patirties,pastebėjau kad mano draugai heksliai mėgsta džiazą ir bliuzą. ir visi jie nerealiai mėgsta šokti.

Sakyčiau, būtų prasminga tema ir apie šokių ryšį su sociotipu.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Muzika ir sociotipas
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2008, 13:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
:wintuition:


Paskutinį kartą redagavo Globas A 18 Gru 2008, 11:49. Iš viso redaguota 1 kartą.

Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Muzika ir sociotipas
StandartinėParašytas: 11 Rgp 2008, 13:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Mėgstu kokybišką muziką. Stilius, žanras, epocha, nėra taip svarbu :) Nemėgstu primityvizmo ir chaltūros...(YVA, Radžis ir t.t.)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Muzika ir sociotipas
StandartinėParašytas: 20 Sau 2009, 16:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
megstu tai kas kabina jausmus beigi yra stilinga :) sudejau kelis dabar patinkancius kurinius i youtube'ini grojarasti. devyni, mazdaug 2004-2008 metu kuriniai :) gal kam patiks kas arba siaip bus idomu ;)

http://www.youtube.com/watch?v=r6_yvVV7 ... playnext=1

tikiuos veiks. paspaudziat nuoroda, klausot, prasukat, arba spaudziat "Play Next" (desinej, sone ties viduriu ekrano, nedidelem raidem parasyta).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Muzika ir sociotipas
StandartinėParašytas: 01 Bal 2009, 15:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
http://www.youtube.com/watch?v=MUg6QlSI4e8

as siaip klausausi labai ivairios muzikos, bet labiausiai man patinka dainos kurios sukelia tam tikrus prisiminimus.

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Muzika ir sociotipas
StandartinėParašytas: 03 Bal 2009, 13:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
"zostkai" "varo" ;]]]]]]]]]]


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Muzika ir sociotipas
StandartinėParašytas: 03 Bal 2009, 13:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 02 Bal 2009, 15:22
Pranešimai: 30
Fu kaip negražu :neutral:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Muzika ir sociotipas
StandartinėParašytas: 08 Bal 2009, 13:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 01 Rgp 2005, 15:29
Pranešimai: 121
Galvoju, kad muzikos pomėgiai labai priklauso nuo to, kiek jos buvo klausyta. Jei žmogus tampa savotišku "gurmanu" tada vis mažiau autorių ir atlikėmų praeina per jo "kokybės filtrus".
Ir dar - kokia nors muzika galima "užsikrėsti".. suprasti jos žavesį per kitą žmogų, kuris jau yra tos muzikos fanatas - kartu su juo klausantis, arba gal net jei papasakoja gerai. Tai čia jau kaip kam pasisekė tokiu būdu išgirst, pamėgt, suprast vienokioj ar kitokioj muzikoj esančią Tiesą.. ir tada lengviau išgirst panašią, giminingą muziką.


http://www.4shared.com/file/95269641/b4 ... equin.html
Grupė vadinasi Seguin, plokštelė kažkur 197x metų, pagal pasakojimus kažkokie emigrantai į Kanadą.. Plokštelės viršeliuose jie išsirekiavę besišypsantys su savo intrumentais, pasipuošę saulėgrąžom, tokiose didelėse pievose.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Muzika ir sociotipas
StandartinėParašytas: 08 Bal 2009, 19:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
idomu kaip pats, kad kuri muzika, kaip tai itakoja ta supratima muzikos...

Man sitie Naiptol smagus tokie. Melodijos paprastos, lengvos, bet po to tarsi sunkeja (ispudis toks). idomu klausyt.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Muzika ir sociotipas
StandartinėParašytas: 08 Bal 2009, 19:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Gru 2008, 07:59
Pranešimai: 147
VA, ka robai (bent jau, as :tongue: ) klauso:

http://runemagick.se/realmofdeath/media/

_________________
Socionikos poziuriu as esu: LII Normikas dominatorius, o MBTI - INTJ.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Muzika ir sociotipas
StandartinėParašytas: 08 Bal 2009, 22:38 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
muzika turi būti su idėja. neidėjinės (fabrikinės) muzikos nepakenčiu, ar tiksliau, jos tiesiog nesiklausau.

jei atpažįstu, kad muzika sukurta su ugnele, jos galiu klausytis su ypatingu malonumu, nesvarbu kokio stiliaus ir laikų. esu diletantas, ir giliai į muziką nesigilinu (lygiai taip pat, kaip niekada nesiklausau jos žodžių įdėmiai - jie man prasprūsta tiesiog, lygiai, kaip ir nesiklausau poezijos, žr. žemiau). man tik svarbu, kad tai nebanalu, ir kad būta idėjos. jei tik koks netikėtas melodinis sąskambis būna ir gražiau sudėliota, ausys prasiplečia, o akys suklūsta.

todėl labiausiai veža nepramoninis džiazas, ir įvairūs eksperimentiniai gabalai, kurių klausaus paprastai iš bbc trečiosios programos. kartais ramumui labai tinka laundžas ir kita take-it-easy muzikėlė.

panašiai ir su filmais: įdomūs tik tada, jei aiški idėja - su netikėtais gyvenimo filosofijos viražais ar aštriais socialinės kritikos aspektais. kartais užveža paradoksali ir įdomi kompozicija. pats turinys ne visada svarbu. dar labai patinka žvelgti žmonėms į veidus. jei gerai suvaidinta, įsijaučiu į juos. dėl to nebrokuoju ir holivudinių. būna ten gerų darbų, jei tik nebanalūs ir nesentimentalūs. daugiausiai balų bet kokiu atveju atiduodu ispaniškam kinui (almodovar, amenabar, medem ir kt.). kažkas juose veža ir tiek.

o štai poezijos nesuprantu. nors jei gražiai įgarsintų, gal ir suklūsčiau. bet man tai tiesiog pernelyg lyriška ir nekonkretu. gyvenimo paradoksus ir kitais būdais galima apmąstyt.

tai tiek minčių ne tik apie muziką, bet ir apie kitokį meną :smile:

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Muzika ir sociotipas
StandartinėParašytas: 08 Bal 2009, 22:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
taigi kas del ko kino, tai ir man panasiai... na ir del muzikos is tikruju panasu, tik as klausau tai ka randu, esu tinginys, bet kazkaip pasiknisu truputuka ir randu kazka naujo ir malonaus stumuokliui (jei kalbam apie koki glitcha) aka sirdziai (naa, banalus pvz paul simon, nes dabar jo ir klausau)... :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 110 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007