Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 17:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 142 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lap 2004, 22:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 97
Kas yra moteris už pinigus(dar kitaip kekš?)?



Na vienaip ar kitaip dauguma moter? stengisi vienaip ar kitaip kontroliuoti vyrus. O su moterim už pinigus, po gaut? vis? reikaling? poreiki?, vyras sumoka ir taip niekuo ne?sipareigoja jai, išto išplauke tai kad vyras yra nekontroliuojamas tos moters.

Kadangi moteris už pinigus paimdama iš vyro užmokesti, kaip ir netiesiogei atsisako kontrol?s. Tokiu atveju ji kaip ir nusiženge nusistov?jusei tvarkai kad moteris turi kontroliuoti vyrus.

Aisku visuomen?s nuomone(kur? daugiause sudaro moter? nuomon? nes dauguma vyr? linke nesigin?yti) tokia moteris tampa blogis.

Mano manymu tokias moteris prad?jo smergti pa?ios moterys.

O mums vyrams tai nei šilta nei salta



Aisku dalis vyr? irgi gali ?ia pasireikšti priešingai, bet ?domu kod?l? :wink:



O gal visgi naudojimasis kekš?s si?lomomis paslaugomis n?ra jau toks didelis blogis, kaip mums, vyrams, bando ?teigti moterys? :wink:



Na bet galima prie šitos temos dar gali ir pareklaminti:

Pisk prek? lietuvisk?!!!



P.S. Na šita tema nevisai prie humoro, bet nesugalvojau kur daugiau j? ikišti. Beto ir taip jau ?ia ? panašes temas visi ?sijaute.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lap 2004, 22:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Hmmm...Irgi visai nejumoristinis klausimas - o pa?iam su protingomis, jautriomis, nuoširdžiomis, suprantan?iomis jumoro jausm?, savarankiškomis merginomis/moterimis yra tek? bendrauti?



Ir šiaip jau...hm...gal b?t? galima be vulgari? išsireiškim??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lap 2004, 22:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 97
Teko, bet aš, kaip tur?jai pasteb?ti, rašiau apie daugum? bet jokiu b?du ne apie visas moteris, kaip ir ne apievisus vyrus.



Šiektiek vulgarumo dar niekam nepakenk?  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 11:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 104
Yra tek? susidurti su tokiomis moterimis.Turiu pasakyti,kad j? yra visoki?.Vienoms tai papras?iausiai teikia malonum?ir dar už tai moka pinigus,kitoms reik pinig? narkotikams(tai papras?iauses kelias užsidirbti),Dar yra kategorij moter? kurios priverstos tai daryti,kad išmaitint? savo vaik?,kadangi pas mus darbo jos išvis negauna,arba dirba už minimum?.

Tod?l mano nuomone mes neturim jokios teises j? teisti.Kiekvienas renkasi kas jam geriau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 11:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 4
Jus maisote terminus kekse ir prostitute. Stai esminis skirtumas tarp ju.Prostitute,tai moteris, kuri uz pinigus teikia sex paslaugas,o va kekse yra tiesiog kitaip tariant sliundra,tai tokios moterys ir merginos,kurios pacios eina per vyrus uz tai neimdamos pinigu..kekses as smerkiu,o va prostitutes ne.

Tam kartui tiek:)

Yra kaip yra.Kaip dievas duos...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 11:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
Et, aš tai nieko nesmerkiu. Mergos yra g?ris.



Ir visoms joms reikia mok?ti, net jei neprašo - kvepalais, r?bais, blizgu?iais ir kt.  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 12:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Keistai jus chia, vyrishkiai, kalbat...

Nejaugi tikrai jus taip apie moteris manot? Kad joms moketi reikia??

Nejaugi ish tiesu, kaip sako Cassandra, nesat sutike kitokiu.. Kazhkaip.. Netikiu.



Burundi - mums "moketi" tereikia supratimu ir meile.. O tie blizguchiai.. Juk patys juos duodate, greichiausiai net neklausdami, ar joms to reikia, ir paskui patys darydami kahzkokias ishvadas apie "pirkimus"..



Kazhkoks..labai jau slogus ispudis tokias jusu mintis pasiskaichius lieka.. :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 12:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
Kaip galima mok?ti supratimu, meile? Tai arba yra arba n?ra, gi nepasakysi sau "šiandien savo moter? suprasiu, o rytoj - myl?siu. Poryt - suprasiu ir myl?siu, o užporyt - išeigin?".



O dovanos... Negi tai blogai, kaip priedas prie supratimo ir meil?s?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 12:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 11 Lap 2004, 12:56
Pranešimai: 139
Burundžiui,

nuo kada dovanos pavirto užmokes?iu? j?s? vyr? nuomone?

:happy:



Debesiui,

argi jumoro skyrelyje ? toki? tem? galima pasakyti k? nors rimto ir reaguoti rimtai? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 12:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 229
Kai paredaguosi mano iškraipyt? nik?, atsakysiu.  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 12:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Burundi,



Manta labai taikliai pastebejo...



Matai, kaip gaunasi.. Patys dovanojat, patys virkaujat del to... Nelogichna, sakychiau?



O del mokejimo meile,  - tas mokejimas turejo buti kabutese. Netiesiogiai. Tiesiog tai reishkia, kad nieko "zhymiai daugiau" ish jusu nereikia.. Kad nereikia brangiu dovanu - uzhtenka kazhko "shilto", "ish shirdies".. Nesakau, kad tokiu moteru nera - kurioms reikia vyro kaip bankomato. Bet jokiu budu ne visosm, ir net ne daugumai. Ir, atleiskit, mielieji - jei patys tokia pasirinkot, tai kas kaltas??



Na, kai gyvenama kartu aishku svarbu bendra buitis ir t.t. Bet ji - bendra. Tai velgi - ne jusu "davimas", ne jusu "ishlaikymas" ir t.t.  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 12:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Manta,



nezhinau, tiesiog butent shiandien chia, pasiskaichius viska, mano jumoro jausmas kur tais dingo.. Nu nejuokinga man tai.



Matai, ne skyrelio pavadinime esme. O mastyme.  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 12:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 11 Lap 2004, 12:56
Pranešimai: 139
Debesiui,



aišku, jeigu rimtai, tai meil? juk gimsta manyje ar aš nešiojuosi t? jausm?, jo man negali suteikti (duoti) kitas, iš šalies. tas meil?s objektas gali tik parodyti, kad jame irgi gim? tas jausmas, bet jis negali man jo duoti, padovanoti.

o dovanos dovanojamos kitam d?l to (vis? pirma) kad man pats dovanojimas suteikia džiaugsm?, o paskui brangaus žmogaus reakcija dar t? džiaugsm? sustiprina.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 12:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 11 Lap 2004, 12:56
Pranešimai: 139
Debesiau,

man atrodo, nesigulu, nes negaliu sumok?ti - labai juokinga ir tik vyrai gali t? sugalvoti :wink:

o k? galvoti merginai, kuri iš vis dar nei lito gyvenime neuždirbo, bet yra padori, kaip ji tur?t? galvoti????  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Lap 2004, 12:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Lie 2005, 15:18
Pranešimai: 712
Manta,



Na, tiesog galima Krylovo pasakechias perrashineti.. Su tuo "nesigulu, nes negaliu sumoketi"..  :smile: Kai saka, ir vynuoges tos zhalios, ir shiaip ash nealkana..  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 142 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 197 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007