Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 14:46

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: "Meilės trikampis"
StandartinėParašytas: 26 Lie 2006, 23:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Lie 2006, 18:27
Pranešimai: 8
Siulyciau 'nutipinti' laidos dalyvius, ivertinti ju tarpusavio santykius, gal tai butu neblogas socioninis "pleneras", apie dalyviu viltis ir realybe..    Laidas galima parsisiusti: http://www.tv.lt/


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lie 2006, 09:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Žinai, b?t? ?domu, jei tur??iau laiko. Bet taip n?ra.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lie 2006, 10:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Sveikas, gelmini :smile: Ar gal??iau paklausti, d?l ko tu esi suinteresuotas b?tent šita laida ir jos dalyviais?:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Lie 2006, 10:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Konkreciai apie ta laida labai daug negaliu ka pasakyti, bet aplamai apie visas tokias laidas buvau pagalvojusi. Kas veikia ir itakoja zmoniu pirmines reakcijas.

Visu pirmai didele reiksme turi grozio samprata, o jau musu visuomeneje sis dalykas pakankamai siauras ir standartinis.

Antra - simpatiskumas, tai gali lemti jau esma patirtis su jau patirtais santykiais.

Trecia - tarptipiniai santykiai, o aktyvuojancia, savumo jausma sukelentys dazniausiai buna ne patys geriausi santykiai. Greitas kontaktas galimas tarp uzsakovu arba to paties klubo atstovu, aktyvacijos santykyje taip pat galimas greita uzuomazga.

O surasti sau palanku santyki greitose pazintyse pakankamai nedideele, bet imanoma:

Jei turi patirties, zinai ko nori, moki prieiti (nes pamacius duala reiktu truputi elgtis ne visai naturaliai, mazdaug, kaip uzsakovas, kaip aktyvatorius, kad butum uzfiksuotas, o uzsimezgus santykiui, tada jau...)



Ilgesniuose realybes sou jau truputi kitaip, nereikalingas toks ekstra kontaktas.

O geriausia viska isbandyti realybeje :smile: ir tureti savos patirties :wink::happy:.

Mano subjektyviu manymu visuose realybes sou daugiau dalyvauja ekstravertai, nei intravertai, nes daugiau linke i pavirsutinus santykius.

Labiau logikai, nei etikai, nes visgi nedalykinio bendravimo kontaktus jiems sunkiau uzmegsti.

Labiau sensorikai, nei intuitai, jiems pastoviai nuobodu ir jie ryztingesni.

Zinoma, cia ne taisykle, kad tik tokie tipai, bet ju dazniausiai kiekviename realybes sou pamatysi.



Konkreciai apie kazka kalbeti turbut nelabai gausis, nes nemanau, kad kas gali skirti tiek laiko, kad gilintis i tokias laidas. Kad butu socioniskai tikrai idomu reiktu labai jau laidu kurejam psichologiskai pasikaustyti, pradedant nuo "personazu" atrankos, situaciju kurimo, psichologinio kruvio apskiram tipui uzdejimo ir t.t.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 04:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Lie 2006, 18:27
Pranešimai: 8
Cassandra: Geras klausimas! Interesuoja praktinis stebejimas is salies , kai sueina skirtingi tipai pries tai issakydami ziurovui savo issvajota stereotipa , o susiduria su netiketumais kurie isveda is pusiausvyros , arba pasikeicia eigoje jo nuomone  su nauju personazu . Buna atveju , kai  praranda ''antraja puse" papildymuka ar tos pacios kvadros, veliau kaip ir nujausdami gailisi del padaryto sprendimo... Juk galima sia laida stebeti , kaip personazu nutipavima pagal isvaizda ir tiek. Pasiuliau su ta mintim , tik neivertinau musu laiko stokos - atsiprasau :neutral: . As ir ilgai dirbu , griztu sulig laidos pradzia ar kitasyk nespeju , o man tai lyg hobi atsipalaidavimui po darbo.   p.s. Su socionika susipazines maz. 10 m. Pirmoji atsviesta knygele pavadinimu ''kas as esu'' perskaiciau, na ir prasidejo tipavimai greiti ir aiskus :smile: , o kuo daugiau domejausi- daresi vis sunkiau. Supratau - reikalas rimtas, reikalujantis stebejimo, analyzes, intujicijos. Tiksliam nustatymui gali prireikti profesionalo. Kai kurie ''asmenybes'' taip atsako i anketas ar testu klausimus , kad nebeimanoma susigaudyti :confused: . Savo skausmingas spragas uzpildo priesingai , net nesamoningai suklaidina, ir taip save suidealizuoja. Gal geriausiai turetu atsakyneti i klausimus draugai ar artimieji? As tai tikrai nedrysciau vienareiksmiskai nutipinti nemates zmogaus veido ,judesiu ,emociju ir t.t.                          Tuo tikslu ir pasiuliau sia laida , kaip foto-judesio ir kontakto analyzei :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 04:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Lie 2006, 18:27
Pranešimai: 8
Pelene: Aciu uz gera versija , buvo idomu , nezinau ka atsakyti , gal tik del ''personazu''atrankos- manyciau vistik yra truputi paderinama , bent jau pagal intelekta suporuoja :strange: .  O, del laiko stokos, sutinku nutraukti tema :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 08:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Palauk dar neskub?k, gelmini, man rodos, Solanža kartais užmeta ak? ? ši? laid?. dabar ji atostoguja, bet kai gr?š, galb?t tur?site apie k? padiskutuoti :wink:



Aš apskritai neži?riu visoki? realyb?s šou, išvis tai, kas rodoma per televizij?, atsirenku ži?r?jimui labai tikslingai. Nesu TV fan? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 20:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra raš?:
Palauk dar neskub?k, gelmini, man rodos, Solanža kartais užmeta ak? ? ši? laid?. dabar ji atostoguja, bet kai gr?š, galb?t tur?site apie k? padiskutuoti :wink:





Labas vakaras visiems :smile:

Šiandien sugr?žau, bet poryt v?l išvykstu, tad dar kur? laik? nesimatys man?s diskusijose.:) Taip, Meil?s trikamp? ži?riu tre?i? sezon? jau, ta?iau manau, kad diskutuoti galb?t patogiausia realiame laike, su tuo metu šalia esan?iais asmenimis. Kadangi kiekvien? dien? ten kei?iasi dalyviai, t.y. per greitai ir j? yra perdaug, retai kada yra galimyb? ?sigilinti ? atskir? personaž?. Nors sutinku, kad tai yra labai ?domu...:smile: Šiaip sunku apibendrinti procentaliai, kiek ten ateina logik?, etik?, sensorik? ar intuit?, ekstravert? ar intravert?, kadangi ne vis? tipai sp?ja išryšk?ti, kol b?na išmetami ar patys išeina. Ta?iau manau,kad ekstra/intra yra apylygiai, o bet gal daugiau sensorik? nei intuit?. D?l logikos-etikos- nem?ginau ieškot tendencij?.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Rgp 2006, 15:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Sveikuciai! As tai paziurejau paskutine dar kol kas neivykusia porele - Jurgita ir Juoza ir taip man jie puikiai dera vienas prie kito, kad net pagalvojau ar tik ji ne Jeseniniuke bus, o jis kaip ir i Zukova nesa...Jurgita labai maloni, nuosirdi, svelni panele... Labai idomu butu suzinoti jusu nuomones, jei kas ziurejot. Pas mane tai toks "pasileideliskas" :tongue: interesas ziuret ta laida - stebiu koks man patiktu o koks ten "burtininkas" tai isvis atstumiantis:strange::tongue: Gaila kad visi tokie uzsieme, o televizorius vasaros atsipalaidavimams gal ir ne pati geriausia priemone...



Geru atostogu, Solanza! O kur taip keliauji?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Rgp 2006, 22:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Ugne: nu va, per tas keliones ir praleidau ger? savait? "meil?s trikampio" aistr?, tad sorry, negaliu pakomentuot, ko nema?iau.

Po teisybei, labai piktinuosi tuo, kaip laidos reng?jai parenka dalyvius. Na sunku merginoms, kai joms siun?ia kelis iš eil?s jaunesnius vaikinus (kai tau 20, norisi kaip minimum pora met? vyresnio :wink:). Toks jausmas, kad vos ne burt? tvarka. Arba kai vaikinas pareišk? kažkurioj laidoj, kad jam patinka tamsiaplauk?s smulkut?s merginos, ir t? dien? ?leido ? meil?s trikamp? kaip antr? dalyv? šviesiaplauk? stambok? mergin?. Tai kaip traktuot? Išeina, kad nelieka joki? šans? tai vargšei merginai....

O buvau....ai, visur po truput?:). Atostogos ant to :wink: Dabar jau gr?žau Lietuvon:)

Ugne, o tu pati kaip? retokai bepasirodai. ar pavyko apsišlifuoti su balzaku? atrodo, dažnai heksliukes jie traukia...:)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Rgp 2006, 01:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Ugne: Paži?r?jau ir aš tos laidos ?raš?. Jau ir iš?jo jie kaip porel?. Na net nežinau, gal ir gali jie b?ti jesenin? ir žukovas. :smile: Sunku sp?ti, kaip elg?iausi aš tokioj aplinkoj, ?takojama fakto, kad visur esu stebima vaizdo kamer?:). Šiaip truput? mažai mat?si iš jos pus?s emocij?, tokia labai jau rami pasirod?:). Man buvo per mažai laiko, kad pajusti, kas tai per tipai.... Tikrai aišku, kad mergina intra, o vaikinas ekstravertas.

O štai Natalija, kuri? jis išmet?, man lyg hug? arba nap?. :strange:



:smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Rgp 2006, 01:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Pelene raš?:
Mano subjektyviu manymu visuose realybes sou daugiau dalyvauja ekstravertai, nei intravertai, nes daugiau linke i pavirsutinus santykius.

Labiau logikai, nei etikai, nes visgi nedalykinio bendravimo kontaktus jiems sunkiau uzmegsti.

Labiau sensorikai, nei intuitai, jiems pastoviai nuobodu ir jie ryztingesni.

Zinoma, cia ne taisykle, kad tik tokie tipai, bet ju dazniausiai kiekviename realybes sou pamatysi.



Konkreciai apie kazka kalbeti turbut nelabai gausis, nes nemanau, kad kas gali skirti tiek laiko, kad gilintis i tokias laidas. Kad butu socioniskai tikrai idomu reiktu labai jau laidu kurejam psichologiskai pasikaustyti, pradedant nuo "personazu" atrankos, situaciju kurimo, psichologinio kruvio apskiram tipui uzdejimo ir t.t.





Ta prasme stirliai su zukovais? O as ten ir robika maciau, ir ir siaip intravertu gal puse is mano matytu laidu... Tiesa maciau gal tik 4 laidas, bet ispudis kad zmones elgiasi labai nenaturaliai, tad prasauti gerai galima, beto prasmes nera tipinti, vistiek pozymiai bus pavirsutiniski, per trupai rodo viena asmeni, o ar uzsimezga santykiai, kaip pelene rase visiskai neprikialuso nuo tipo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Rgp 2006, 14:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
svyt raš?:
Ta prasme stirliai su zukovais? O as ten ir robika maciau, ir ir siaip intravertu gal puse is mano matytu laidu...


Apie trumpucius realybes sou sunku ka pasakyti, bet jau baisiai nenaturalus santykiai, dirbtinumas akis bado, visai neidomu ziureti (jau nepamenu kada ir maciau, gal jau pasikeite padetis). As labiau apie tipus kalbejau ilguose realybes sou, kur reikia islikti ir laimeti. Ten jau per laika ir santykiai, ir asmenybes pragryneja. Visokiu ten tipu pasitaiko, bet va be Stirlio ( o ju kartais man matosi ir kokie du :wink::happy:), dar ir kokio Zukovo neteko nei vieno realybes sau matyti, o va kokio Dostiko su Jetska nelabai matosi. Dabar galvoju, kokie Gorkiai su Gabenais irgi ten nelabai slaistosi :wink::happy:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgp 2006, 06:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Solanža raš?:
[Ugne, o tu pati kaip? retokai bepasirodai. ar pavyko apsišlifuoti su balzaku? atrodo, dažnai heksliukes jie traukia...:)




Na as tai nustojau save heksle laikyt:shocked: Jau kur kas daugiau manyje Jesios... O tie santykiai tai is esmes tokie ir yra, tik kad reakcija gal apsislifavo. Visgi jauciu ir suprantu kad ne vien as pasigendu jame, bet ir jis pasigenda manyje tu papildinio savybiu. Bandau derintis bet saves gi nepakeisi...



Keista man kad i ta rikampi ileidzia tokiu, kurie isvis neaisku ko nori, tada jau tik guma tempia iki iskritimo - ir ziureti nebeidomu. Gaila Kestucio, is linksmo vaikino toks liudnas pasidare, nes kaip pasirode, Ivona net ne vaikino atejo ieskoti, o kazko laikui praleisti... O siaip tai matosi kad dalyviai ateina kaukes uzsideje, o po to kai tos kaukes nukrenta tai laukia siurprizas:strange: Nedaug tebuvo tokiu kurie kokie buvo tikie ir isliko iki pabaigos. Gal ir nelengva "vaidinti save" per televizoriu :tongue:







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgp 2006, 18:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Ugne: sutinku d?l kauki?. Ir d?l žmoni? nežinojimo ko nori. Nors gali b?ti, kad jie žino, ko nori (pvz., pasirodyt per TV savo paž?stamiems; smagiai praleist laik? ?v.nemokamose atrakcijose ir pan.), ta?iau tam, kad patekt? ? žaidim?, jie apsimetin?ja ir meluoja, jog nori surast antr? pus?. Antraip j? nieks neatsirinkt?.



Man iš paskutinio laikotarpio dalyvi? labai patiko Tomas. Tas protingas šviesiaplaukis, kuris taip ilgai buvo ?siži?r?j?s t? simpatišk? juoduk? Gabriel?. Jis pagal savo metus tikrai pakankamai subrend?s, protingas, žinantis ko nori, nenusikalbantis, turintis subtil? jumoro jausm?. Labai patiko, kaip gražiai jis išsidirbin?jo iš tos fifa?kos Aurelijos iš Rokiškio, k?r? visokius dvieilius:))):

"Supratau vien? dalyk?, kad ji ne šiaip Aurelija iš Rokiškio,

ji yra Dol?e Gabana,

kuri Rokišky gyvena"

:smile:



Vat ?domu, kokio jis tipo gal?t? b?t :).

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 22 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 109 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007