Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 14:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 199 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2006, 14:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia, tipavimas n?ra mano specialyb? ar tiesioginis darbas.



Bet kai metei, kad "Savaime aišku, kad jos viduje vieni yra logiškesni, kiti - etiškesni. Bet j?s nematote viso vaizdo. Nematote visos etikos-logikos skal?s." - tai ir paaiškinau, su kokio "ilgio" (ar "plo?io"?) skale tenka susidurti kasdien. Akla nesu, kad neskir?iau žmoni? ?vairov?s.

Arba Tu mus visus nori laikyti už durnus...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2006, 15:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ne, Liepa, nenoriu.

Gal nemoku taktiškai išsireikšti. Atsiprašau.

Bet neatsakei ? klausimus. Kiek gilus yra tavo bendravimas su tais t?kstan?iais žmoni??

Papras?iausiai aš paž?stu Robus (nemažai), ir paž?stu du Hekus. Ir palyginus ir nubraižus skal?, liutauras b?t? tarkim metro atst?mu iki Rob? ir koki? 20 metr? atst?mu iki Hek?. Skirtumas tarp jo ir t? Hek? milžiniškas. Aš nežinau, kod?l j?s matote kitaip ir kaip aš turiu t? pasakyti.

Aš iš tikr?j? nor??iai tik vieno - tur?ti galimyb? organizuoti rengin?, kur susirinkt? mano ir j?s? etikai ir gyvai realyb?je visk? aptarti, palyginti, išsiaiškinti...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2006, 15:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: du tavo hekai ir liutauras- dar per maža imtis.

Aš paž?stu tris heksles ir liutauras visai panašus ? jas, ir toli gražu ne 20 metr? atstumu nutolsta nuo j?, o tik tuo atstumu, kuris skiria to paties tipo atstovus pagal lyt?. :wink: Ir dar vien? heksl? paž?stu, bet liutauras yra labiau etinio potipio, o anas- labiau intuityvaus.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2006, 15:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Solanža, jei tavo Hekai yra arti liutauro - reiškia jie yra labai toli nuo mano Hek? etikos ašy:smile:.

?ia pad?t? tik susitikimas. Gal ši mano svajon? kada nors išsipildys... Beje, mano Hek? ir Hekas beveik identiški, lytis nedaug pakeitus.

Va, o kada kitas mytas?:strange: Manau, Ženka pasirašyt?... :happy: Gaila, su vyriškos lyties Heku artimai nebendrauju.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2006, 15:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Man Liutauras aiškesnis per intuicij?. Atrodo, normaliai susišnekam. Ta?iau nuo Rob? skiriasi. Robai juk baltalogikiai - reiškiasi atviriau šioje srityje. O Liutauras - atsargus.



Solanža, tur?tum žinoti Ver? Novikov? - ji irgi Heksl?. Bet logik? pralavinusi. Ir labai aiškiai d?sto, suprantamai. Galb?t tai n?ra jos nat?ralus stilius, bet kai forume d?sto teorij? - aš žaviuosi



P.S. (pridedu dar po kiek laiko)  Yra mokslinis d?stymo stilius, yra empatiškas pokalbio stilius. Žmon?s j? prisilaiko turb?t pagal situacij?. Gal kai kam prireikia "vert?jo". Aš pvz. ?sisavindama kokias nors teorijas dažnokai braižausi schemas. Kai skaitau grožin? k?rin? - to neprireikia, stengiuosi ?sijausti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2006, 16:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: be abejo, paž?stu Ver? Novikov?. Nors jos nepriskai?iavau prie savo heksli?, kadangi paž?stu tik virtualiai. Ji yra ta socionik?, kurios mintys man geriausiai suprantamos ir priimtinos, o d?stymas, pasirenkamos temos- labai ?domios. Bet ir ji, kaip ir Liutauras, kartais tarsi paaiškina, tarsi atsiprašin?ja (asmeniškai, ne forume): "oj, gal suveltai parašiau...neaiškiai..." - joks robas (ir apskritai baltalogikis) neabejos savo logikos aiškumu :wink:



Tai k? nor?jau pasakyti. Ogi Tipologas j? ? džekes tipuoja :wink:

Nors man d?l jos heksliškumo abejoni? joki? nekyla. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2006, 16:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Bet ir ji, kaip ir Liutauras, kartais tarsi paaiškina, tarsi atsiprašin?ja (asmeniškai, ne forume): "oj, gal suveltai parašiau...neaiškiai..." - joks robas (ir apskritai baltalogikis) neabejos savo logikos aiškumu
Su viena išimtim. Kuri yra: jeigu jis laiko save tipu su silpna logika:wink:.



Tai k? nor?jau pasakyti. Ogi Tipologas j? ? džekes tipuoja
:happy: Ogi ir aš nor?jau pasakyti, kad ne veltui ji tau patinka:smile:. O tu, Solanža, plataus akira?io:shocked:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2006, 19:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:
O tu, Solanža, plataus akira?io:shocked:.




Nadia, nepaisant konteksto (džekus nuo heksli? labai gerai skiriu :tongue:)...tai - pirmas iš tavo sakyt? kompliment?, kuris man tikrai buvo malonus :)



D?l logikos. Kaip galima laikyt save tipu su silpna logika, o b?t su stipria? :strange: Juk apie savo logikos stiprum?/silpnum? sprendi pagal tai, kaip tau pavyksta su jos pagalba atlikti tam tikras užduotis.

?ia kaip su formul?s 1 mašin? valdymu. Vienas (koks nors intuitas, tarkim, džekas), kad pasiekt? bent vidutin? lyg?, to pasiekia kruvinu kasdieniu darbu ir begalybe treniruo?i?, kitas (sensorikas, tarkim, štirlicas), turintis puik? sav?s jautim? erdv?je, koordinacij?, greitas reakcijas ir kitus ?g?džius, ?d?s procentaliai žymiai mažiau darbo, kad pasiekt? t? pat? lyg? ir dar pralenkt?. Vertinam save pagal pasiekimus. Štirlis geriau save vertins, nei džekas. Štirlis neabejos, kad pas j? su sensorika viskas tvarkoj.

Man taip atrodo.

Beje, ir kuo daugiau savo vargš? sensorik? praugdys džekas (išmoks konkre?i? technik?, ?sikals ? savo puiki? atmint? ?vairi? recept?, apsirengimo stili?, ?simins kelio maršrut?, vizualiai išmoks išmatuoti pos?kio kamp? važiuojant, etc. etc),  tuo irgi užtikrin?iau jausis toje sferoje, tuo re?iau matysim jo veide dvejones ir abejones. Taip ir su Liutauru. :smile:



Tarp kitko, man jie su Pasaka gan?tinai panaš?s.



Nadia, dabar tau belieka pasakyt, kad Pasaka- irgi rob?.

:wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lap 2006, 23:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Solanza raš?:
Tai k? nor?jau pasakyti. Ogi Tipologas j? ? džekes tipuoja


Nadia raš?:
:happy: Ogi ir aš nor?jau pasakyti, kad ne veltui ji tau patinka:smile:. O tu, Solanža, plataus akira?io:shocked:.


Man Novikova irgi patinka (kvazitapatuk?). ?tariu, kad neveltui :wink: Žmogus, matyt, turi charizm? - vidin? asmenin? žaves?, kuris traukia kitus.

Manau, grynai d?l asmenini? savybi? gali patikti bet kuris tipas. Netgi konfliktinis.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 01:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa raš?:
Žmogus, matyt, turi charizm? - vidin? asmenin? žaves?, kuris traukia kitus.

Manau, grynai d?l asmenini? savybi? gali patikti bet kuris tipas. Netgi konfliktinis.





Puikus pasteb?jimas. Ir aš esu tos nuomon?s. Panaši analogija gal?t? b?t su rašytoj?, dailinink? darbais: kuo genialesnis tapytojas, tuo didesn?ms mas?ms žmoni? jo paveikslai palieka neišdildom? ?sp?d?. Žodžiai yra m?s? min?i? portretai.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 09:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nadia, nepaisant konteksto (džekus nuo heksli? labai gerai skiriu )...tai - pirmas iš tavo sakyt? kompliment?, kuris man tikrai buvo malonus :)
Vau! Koki? pažang? padariau. Gaila n?ra šokin?jan?ios iš džiaugsmo ikon?l?s:smile:. Rimtai. A?i?.

Solanža, bet gi visoms funkcijoms, netgi stiprioms, pasitaiko proval?. Tarkime, kartais aš galiu suklysti su prognoze, kartais galiu nesusitvarkyti su darbu ir taip toliau. Funkcijos n?ra visagalios. Ir jau nuo m?s? vidinio nusistatymo priklausys, kaip mes ? juos reaguosim. Kaip ? silpnum? arba kaip ? nat?ral? "neklysta tas kas nieko nedaro".

Beje, aš nedaug esu skai?ius Novikovos post?, bet kiek pamenu, jos bendravimo b?das labai ryškiai skiriasi nuo liutauro. Vienas  iš pasteb?jim? b?t? stiprus emocionalumas ir ekspresija.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 11:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Pat? bendravimo b?d?, bendravimo manieras aš laiky?iau asmenin?mis savyb?mis, kurios priklauso nuo iš(si)aukl?jimo, žmogaus vidin?s kult?ros, jo bendravimo rato aplinkos ?pro?i?.

Galb?t dar dalyviai prisimena pvz. Variety, kuri kaip ir m2 - yra Dreizerio tipo. Bendravimo b?das tikrai skiriasi. Gali b?ti ?vairios to priežastys.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Gru 2006, 11:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:


Beje, aš nedaug esu skai?ius Novikovos post?, bet kiek pamenu, jos bendravimo b?das labai ryškiai skiriasi nuo liutauro. Vienas  iš pasteb?jim? b?t? stiprus emocionalumas ir ekspresija.




Many?iau, der?t? atsižvelgti ir ? tai, kad lietuvi? ir rus? emocij? išraiška apskritai yra labai skirtinga d?l istoriškai susiklos?iusi? kult?rini? skirtum?. Lietuviai kult?rine prasme yra šiaur?s europie?iai, ?ia yra vertinamas emocinis sant?rumas, susitvardymas arba lyrin? emocin? raiška. Rusija visgi n?ra europin? tauta ir valstyb?, kalbant apie jos kult?rines tradicijas. Emocin? raiška ?ia visada buvo labai vertinama, ypa? ugningi, entuziastingi, atviri ir plat?s jos proveržiai.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Gru 2006, 14:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
mane tai seniai uzkniso sita tema...





m2 galiu atsakyti kad mano cituotos eilutes buvo is lytovo saito, jo ir klausk.





o cassandrai galiu atsakyt, kad as naudodamasis tais nurodymais, ir dar is kazkur mazumele ir bandziau tipuot socionics.com VI teste, rezultatai tai ka zinau, kiek pamenu gal 50%,  as niekaip tu blizganciu ir graziu akiu nesugebu atskirt.







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 03 Gru 2006, 15:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
dar ka galiu pasakyt jus manes jeigu klausiat ar as manau kad vizualinis tipavimas yra tikra, tai as galiu tiek pat atsakyt kiek galiu atsakyt apie socionika arba 2x2, kazkada kazkas iteige kad 2x2 yra keturi ir as zinau kad yra 4, bet ar taip yra is tikruju tai ka as zinau


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 199 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13, 14  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 102 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007