Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 09:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2005, 22:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet: o man "ragauti" siejasi su tokiu "apvaldymu", poveikiu žmogui... tokiu jo patur?jimu sau patogiais b?dais, gal netgi savotišku išnaudojimu.... Vat keistos asociacijos vienok :confused:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Spa 2005, 00:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nežinau, kaip yra login?ms....  Nes loginiai (galb?t daugiau  intuityv?s) išvis "užsiciklina" ne ties vienu tipažu, o ties vienu jausmu - ir kol jo iki galo neišgyvena, neišsemia iki dugno, tol ? t? pat? ind? negali pilti kito jausmo. Yra savotiškas INERTIŠKUMAS (o ne užsiciklinimas).

Gal kažkas panašaus... Va tokios asociacijos.



Šiaip bendravime turb?t svarbiausias motyvas - ?domumas, ?domus žmogus. Koks nors tipažas traukia, kai jauti, kad "jame kažkas TOKIO yra...", traukia paslaptis, knieti j? perprasti. Bet nepasaky?iau, kad loginiam tipui yra paprasta perprasti - kuo giliau, kuo ar?iau žmogus atsiskleidžia, tuo daugiau jo pasaulio atsiveria. V?l ?domu. Kada nebe?domu? Nusibosta, kai kito žmogaus pasaulis erzina, randi k? nors nepriimtina. 

Traukia turb?t mintys, m?stymo b?das, poži?rio taškas - ?ia daug erdv?s diskutuoti.

? sensorinius dalykus nem?gstu gilintis, nem?gstu apie tai kalb?tis. Turb?t kai k? num?gdžioju nuo patikusio tipo - ?ia per?mimas vyksta ne kalb?, ne aiškinimosi srityje :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Spa 2005, 10:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Hmmm.....O mane visa gyvenima traukia neeilines asmenybes. Stiprus zhmones. Ir kazhkaip visa gyvenima labai aishkiai zhinojau, ko ash noriu, kas man tinka.. .. :) Chia gal etika su sensorika suzhaidzhia? O "atsiragauju" zhmogaus tada, kai jis ne karta ir ne du mane nuvilia. Nors atleisti ir suprasti galiu daug.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Spa 2005, 11:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Liepa: aha, inertiskumas cia labiau tinkantis issireiskimas. Bet man atrodo ne tiek inertiskumas ties jausmu, kiek ties tam tikru santykiu. O gal cia jau nuo papildomu logikes funkciju priklauso- sensorikos ir intuicijos... :strange:



m2, kas labiausiai tave nuvilia? Kurioj vietoj tavo supratimas ir atlaidumas maziausias? idomu, juk tai turetu buti kaip ir dzeku stiprioji puse... :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Spa 2005, 12:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Skarlet:



Mane labiausiai nuvilia hmm......ishdavystes. Ir kakinimas ant to, kas man shventa, kvailumas (bet dazhniausiai su tokiais zhmonem artimai net nepradedu bendraut). Aaaa..dar tai, jai pasijauchiu nereikalinga ar nevertinama. Dar labai nemegstu negarbingu zhmoniu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 69 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007