Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 19:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Rgp 2005, 10:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Naiptol raš?:
Ir man ta fraz? kli?na.

Nat?ralus serbent? vynas, nat?rali skumbr? aliejuje - visa tai tvarkoj, bet nat?ral?s vyrai! :smile::smile::smile:

?sivaizduoju dal? sociologin?s apklausos "Ar j?s esate nat?ralus vyras? (Taip| Ne - pabraukti)

Kadangi kaip žinia nat?ral?s vyrai yra tik logikai sensorikai, tai, toks neb?damas galiu ramiai toliau nusiplaut nuo to teiginio komentar? - bet nuo to man n? kiek ne lengviau, nes tuom aš priart?ju prie gerokai sunkesn?s dalies - "sintetiniai vyrai". :confused::confused::confused:

Kaip žinia, šiais laikais viskas iš plastmas?s, viskas iš naftos, arba, geriausiu atveju, užauginta šiltnamyje, arba matoma per televizori?. Kod?l vyrams b?ti blogesniems?  Sintetinis - tai reiškia sintez?, tai reiškia ?vairi? teising? ideal? sujungim? - kai kas iš vieno 'dvira?io žini?' veik?jo, kai kas iš kito, kai kas iš Chose Ignacio - teisingo serialo herojaus. Va taip va! :wink:




Aš kažkaip praleidau t? akcent? "d?l sintetini?". Daugiau koncentravausi ? tai, kad loginiai sensoriniai atitinka tradicin? samprat? "mužyko"(rusiškai), kuris trinktels kumš?iu ? stal? ir pastatys "bob? ? viet?". Bet kaip žinia, ne visos moterišk?s trokšta to "tradicinio" vyro. Kadangi vyras yra ne tik vyras, bet dar ir žmogus, tai tos žmogiškos savyb?s yra tikrai ne paskutin?je vietoje. Ir t? moteriškumo-vyriškumo aš? visgi sudaro ne socionin?s savyb?s ar tipai, o genetika ir tam tikri socialinio-psichologinio elgesio paketai.



Gr?žtant prie temos - mano nuomone, visi vyrai, gim? su tomis k?no dalimis, kurias turi ir j? nekeit? beigi orientuoti ? moteris yra nat?ral?s. Na, o pilie?iai, besibeldžiantys ? Strasb?ro vartus, ir ieškantys milijon? operacijoms, yra/bus sintetiniai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Rgp 2005, 14:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Cassandra raš?:
Gr?žtant prie temos - mano nuomone, visi vyrai, gim? su tomis k?no dalimis, kurias turi ir j? nekeit? beigi orientuoti ? moteris yra nat?ral?s. Na, o pilie?iai, besibeldžiantys ? Strasb?ro vartus, ir ieškantys milijon? operacijoms, yra/bus sintetiniai.
Tas ir buvo bandoma pasakyti :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2005, 14:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
turbut labiausiai cia sitai temai tiktu tai, ka vakar perskaiciau JAV tipologijos teorijoje, kodel jie skirsto ne kaip socionikai i etinius sensorikus ir loginius sensorikus, o i racionalius sensorikus ir iracionalius. Pasirodo viskas del to sintetiskumo/naturalumo. :wink: Amerikonai mano, kad loginiai intuityvai- tai naturaliausi(vyriskiausi) vyrai, o etines sensorikes- naturaliausios moterys. Todel, kad nebutu apkaltinti kokiu nors diskriminavimu jie "isskaide moteriskuma" i dalis... Keistos priezastys sakyciau... :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2005, 17:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
man asmeniškai keis?iau, kad loginiai intuityvai laikomi vyriškiausiais vyrais. Kod?l loginiai sensoriniai mažiau vyriški? :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2005, 20:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža: ne keista nei kiek, gi amerikonai- dzeku tauta... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2005, 21:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet: na man atrodo, jie tiek džek? tauta, kiek mes gorki?.... per gyvenim? vos pora gyv? gorki? ma?iau :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2005, 21:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža: o kokiu tipu Lt daugiausia esi macius? gal gabenu? :wink:  Jei sprest pagal dazniausiai sutinkamus tipus, jauciu ir visai ne i ta puse gautusi... Juk aplink kiekviena sukasi vis kitokia tipu maisalyne... o gal ir lemtis tokia kiekvienam duota, atsimeni kazkurioj temoj kalbejom, ismokti su kazkokiu tipu isgyventi? :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2005, 21:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
T?las stereotipinis lietuvis - iš etini? sensorik? klubo. Kogero tokia ir tauta...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2005, 21:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Vartotojas 2: gali buti. diuma manai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2005, 21:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet: kad net ir nežinau. Bet jau?iu, kad daugiausiai esu sutikusi loginius intuityvus ir etinius sensorinius bei etinius intuityvius vyrus.



Sakau "loginis intuityvus", o ne "intuityvus loginis" netur?dama omeny, kad sutinku racionalus. Atvirkš?iai, intuityviai atsirenku iracionalus, nuo racional? greit pab?gu (su retomis išimtimis).

O šiandien mane "kabino" kažkoks gan?tinai panašus ? dium? vyriškis. Steb?jausi, kad toki? "relikt?" dar esti...:shocked: O šiaip, logik?, ko gero, gal buvau sutikus daugiau nei etini?.



Sutik?iau, kad gal ir lemtis, o gal tiesiog ir pagal gyvenimo tikslus, poreikius, problemas to meto (irgi Tavo kažkokia buvo užvesta tema). Pamenu, kad ten jeigu tapatukai vien maišydavosi, tai reiškia, kad yra poreikis save pažinti,jeigu dualai- poreikis relaksui, etc. etc. Bet ten ?jo kalba apie žmones ne pagal lytis.



O konkre?iai d?l vyr?, tai pas mane jeigu vienas buvo etinis, tai po to sek? loginis, etc. Atsikandi loginio, norisi etinio švelnumo, graži? žodži?. Galiausiai pasidaro bloga nuo to etiškumo ir negeb?jimo spr?sti problem?, ir v?l gyvenimo kely kažkur atkreipi d?mes? ? login? tip?. Tokie va d?sningumai...buvo...kažkada..:wink:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2005, 21:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
... o Žukov? ir nepasteb?davau... :sad: Bet tai kad tipas toks, neteisingas- tai kriminalinio pasaulio atstovai, tai politikai ar kokie stamb?s verslininkai. Aš niekada nevertinau žmoni? pagal j? turimus finansus ir tokiais visiškai nesidom?davau. o pasirodo, be reikalo gal visai... :confused:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2005, 21:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža raš?:
O konkre?iai d?l vyr?, tai pas mane jeigu vienas buvo etinis, tai po to sek? loginis, etc. Atsikandi loginio, norisi etinio švelnumo, graži? žodži?. Galiausiai pasidaro bloga nuo to etiškumo ir negeb?jimo spr?sti problem?, ir v?l gyvenimo kely kažkur atkreipi d?mes? ? login? tip?.


gerai tu cia. :happy: :happy::happy: Galvoju gal etikems labiausiai budinga taip atsikasti vieno, o paskui ragauti jau visai kitoki tipa. Logines man atrodo labiau uzsiciklina ant vieno kuriotai tipo priesingos lyties- loginio ar etinio... :shocked:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2005, 21:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet: aha, tik vargu bau, ar tos logik?s ims ir prisipažins, kaip pas jas šiuo aspektu. vis tas logik? drovumas begalinis :tongue::wink: Nors juokauju, man irgi neb?dingos tokios temos. (Gal sakau, nieks neskaito šitos temos? :happy::happy:).



Labai tr?ksta Pelen?s. Ji visada tur?davo ?vairi? asmenini? pasteb?jim? apie ?vairi? tip? elges?, gal tur?t? ir apie j? preferencijas, renkantis gyvenimo draugus....

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2005, 21:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet: nesaky?iau, kad tai yra "ragavimas". Gal grei?iau- m?ginimas atrasti tai, ko labai tr?ko, ta?iau tai pas mane - absoliu?iai nes?moningai, intuityviai vyksta. Aš tik v?liau atradau, kad tai, kas vyksta, yra kažkiek d?sninga....

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Spa 2005, 22:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža: :happy:

Tu kaip etike turi sugebejima kad ir nesamoningai, bet pasidaryti isvadas :wethics: sferoje, o logikes sunkiai tai keicia, suvercia blogumo priezastis aplinkai arba sau, priklausomai nuo vertiskumo, ir... vel ragauja toki pati... Ai, nu grazus gi zodis- ragauti... :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 35 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 132 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007