Socionikos forumas

Dabar yra 06 Bir 2024, 05:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Kov 2005, 04:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 8
padekite prasau nustatyti tipa. kelis kartus bandziau, man gaunasi skirtingai...

Aciu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Kov 2005, 15:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
O testa Kersei bandei? 

Kas gauniesi? Su kuo nesutinki? Kodel? Kodel taip manai?....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Kov 2005, 21:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 8
socion: pagal ta testa ir bandziau. pries kokius tris menesius gavosi viena, dabar pabandziau, gavosi kitas.

o gal galima butu per kazkokius konkretesnius klausimus?

na pavyzdziui. koks nors klasikinis paveikslas man nedaro jokio poveikio. da vincis ar rubensas - jokio poveikio. stovejau ermitaze ir stebejausi, ko zmones taip alpsta. Padariau isvada, kad neturiu vaizduotes. Tuo tarpu galiu tikrai ilgai ziureti i paveiksla is visokiu liniju raizginiu ir bandyti jame kazka pamatyti, suprasti ar tai tikrai tik linijos. Ka tai sako? Gal, kad patinka abstrakcijos?

Taciau knygos. knygu, kur yra daug alegoriju nemegstu. Man tai yra galvos sukimas. Megstu, kai parasyta konkreciai. Megstu Balzaka, Cveiga, Mopasana, tuo tarp Mazasis Princas (skaiciau istraukas) man ispudzio nepaliko. Megstu gyvenimiskas knygas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Kov 2005, 21:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 8
socion: beje, neparasiau, kas gavosi, bet bijau, kad jei parasysiu, tai bus kaip isankstine nuostata, o tuo tik apsunkinsiu nustatyma. Bet jei reikia - parasysiu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Kov 2005, 22:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 8
socion: dar pagalvojau apie ta testa, kuri siulote ir kuri bandziau. Man sunkoka apsispresti koki atsakyma pasirinkti. Pvz jau antras klausimas. As nezinau, ar as labiau realistiska, ar man labiau patinka teorizuoti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Kov 2005, 10:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
nendre: Is to ka dabar rasai - Dz. Londone, Bet reiketu daugiau paklausinet.

Gal kas prisijunks ir pades...... paklausinet


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Kov 2005, 10:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 8
socion: paklauskite, tik ko nors konkreciai. apie ka tureciau papasakoti.

Siaip anksciau pas mane gavosi balzakas, o dabar - visai neseniai Robespjeras. taciau as neneigiu, kad man labai sunku atriboti tai, kaip as noriu atrodyti, nuo to kokia esu.

Dzeko Londono kuriniai man taip pat patinka, nors labiau patinka noveles:)

Siaip ma idomu. Kas? Man idomu religijos, filosofija, taciau taip pat patinka fizika.  bet patinka dabar. Bet patinka savo mistika, nors tai fizika:) Man patinka istorija. Bet tik ne chronologine tvarka, o konkretus istoriniai ivykiai. Pvz Zalgirio musi aprase vieni vienaip, kiti teigia kitaip. Man labai knieti, o kaip buvo istikro. Man knieti ar tikrai zmonija atsirado afrikoje. Man knieti ar tirai mes, buvusios bezdziones, o gal NSO palikuonys:))) na, vienu zodziu:)

kartu su visom sitom fantazijom, man sako, kad pas mane gan stipriai isvystytas loginis mastymas. Prie mano sudarytu grandiniu sunku prisikabinti. Nors pati visada zinau silpnasias savo spragas. ir visada zinau, kuo pati save paneigciau, jei nekalbama apie konkrecius mokslinius faktus.

kas dar. sunkiai nusileidziu gincuose. galiu net susierzinti:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Kov 2005, 12:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
nendre:happy:

Tu daugiau jaudineiesi kai uzmirsti datas, pavardes ar kai uzmirsti pati fakta, kad toks buvo?

Tavo santykiai su kitais? Tu save vertini - salta, abejinga ar jausminga?

Tave erzina ar pikdo, kai zmones taves nesupranta.



Gali atsakyti, kad ir po kelis zodzius, issiples nebutina  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Kov 2005, 16:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Man dar norisi paklausti - už k? labiausiai vertini draugus, kas Tau svarbiausia?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Kov 2005, 00:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 8
socion:



jei zmones manes nesupranta mane erzina. mazdaug "na kodel jiems nedaeina":)

mano santykiai su kitais. anksciau ziuredama filmus verkdavau:) o siaip santykis yra toks. su draugais pageidautina bendrauti tada, kai as to noriu, nors nenoreti galiu pakankamai ilgai, o vizita padaryti greiciau is pareigos. Apie save is principo nepasakoju, nors kitus galiu isklausyti ir nuraminti. nuo intensyvaus bendravimo pavargstu.

nelaimes atveju uzjauciu, padedu, abejinga nelieku, bet verkslenimu del viskoiu smulkmenu nesuprantu. Siaip apie ta jausminguma, abejinguma, saltuma gal galima butu konkreciau - kokioje situacijoje?

Del datu pavardziu ir faktu. Apskritai, tai nei del vieno is ju nesijaudinu.  Jei pamirstu kieno nors gimimo diena, tai pasveikinu kai prisimenu, jei dar yra prasmes, o jei ne, vadinasi taip ir lieka. na, pagalvoju, kad nepatogu, na bet ka padarysi - saukstai po pietu. Jei pamirstu kieno nors varda ar pavarde stengiuosi zinoma irgi kazkuria prasme pasijuntu nepatogiai, pokalbio metu suku sau galva "is kur sitas zmogus ir koks jo vardas". taciau na ka, jei neprisimenu tai ka padarysi. na, o del ivykio tai turbut svarbu kas per ivykis. Nors cia taip pat gal greiciau jauciuosi nepatogiai, o ne jaudinuosi kazkaip. Visais atvejais pradeu galvoti kaip cia padaryti, kad viskas butu OK, jei tai surista su man sarbiu artimu zmogumi.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Kov 2005, 00:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 8
Liepa:

draugus vertinu uz tai, kad jie man atleidzia mano demesio stoka, nereikalauja is manes kazko, taciau tuo paciu tiki manimi, kad jie man svarbus - pasitiki manimi.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Kov 2005, 23:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
nendre: laukiu tavo atsakymuk? pagal klausimyn?. Nekantrauja nustatyti tavo tip?.  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 12 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 51 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007