Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 13:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Vas 2005, 17:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Šian laisvut? dienel?, pasidariau temperamento testuk? taip nuoširdžiai, ten kur abejojau, dar syk? pakartojau, žodžiu labai jau atidžiai padariau, rezultatas - Idealist: NF, Teacher: ENFJ. Rašo - Gorba?iovas aš, ot kaip  :happy:. Nebežinau n? k? galvoti, esu tikrai pasimetusi tarp vis? tip?, o ?ia dar Gorba?iovas, na...  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Vas 2005, 17:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
ENFJ- tai b?t? Hamleto tipas. Hmm... aš dar vakar apie tavo tipuk? galvojau ir kažkod?l buvau apsistojus ties Heksliu- ENFP. Manau tu intuityvi vis d?lto, tik labai jau išsiugdžiusi sensorik?... labai panašus atvejis ? Solanžos. Koki? ?ia situacij? sum?s?ius, kad kažkoks kraštukas išlyst?...  :wink: Na, pvz. esi viena visiškai nepaž?stamam mieste. Esi sakius, kad nelabai gaudaisi vietov?se, k? darysi ir kaip jausies?  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 19 Vas 2005, 21:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Skarlet raš?:
ENFJ- ............. Na, pvz. esi viena visiškai nepaž?stamam mieste. Esi sakius, kad nelabai gaudaisi vietov?se, k? darysi ir kaip jausies?  :wink:


Galiu bandyti apib?dinti, mat pastaruoju metu vis tenka atsidurti skirtinguose miestuose. Sunkiai susigaudau miesto strukt?roje, kažkaip ne?sid?miu nei krypties, nei kažkoki? kit? atpažinimo ženkl?, man visos gatv?s ir namai ir tiltai ir pan. liejasi ? bendr? visum?, lyg apsvaigstu joje, na o jei ?lendu ? koki? parduotuv?, tai daugumoje atveju iš?jusi turiu l a b a i pagalvoti, kur jau ?jau, o kur dar ne. Na labai jau l?tai gaudausi žem?lapyje, o be to man tas procesas nepatinka, beje nepatinka man ir kyžiažodžiai  :smile:  M?gstu tiesiog bl?din?ti, nebijau ir dideli? atstum?... taigi nesinervuoju jog visai pasimesiu, mat visada žinau, jog galiu pasiklausti kelio žmoni?  :smile:. Na jei labai jau pasistengiu koncentruoti savo d?mes? tarkim ? vietov? kur apsistojau, j? randu, na ne iš karto, bet randu :). Po kurio laiko, išsirenku m?giamus širdžiai kelelius, kurie atveda namo. Na niekada ? galv? neateina ži?r?ti gatvi? pavadinim?, o jei ir paži?riu - ne?sid?miu.

Aišku tik tai, jog naujame dideliame mieste judu vienui viena visada pasiekdama norim? tašk?, bet visada džiaugiuosi kai man tai pavyksta, mat niekada nesu tikra, jog neteks ieškoti iš naujo. Jau?iu lyg ir kažkok? azart?, ar man pavyks ar ne. ? miškus ar didelius parkus kur svetur viena visai nelendu, bijau. Kartais taip pavargstu bl?din?ti, jog tenka skambinti draugams ir prašyti parsivežti, nes pavargau, visai susimaišiau ir aplamai nieko nebesuprantu ir noriu ? lov?. :smile:



Man trugdo gyventi ir tai, jog neprisimenu telefon? numeri? net artim? žmoni?, neprisimenu gimimo dat? visai, net savo s?naus tenka pagalvoti kokie gi ten tie skai?iai buvo ir kaip jie ten d?liojosi  :smile:

Trugdo ir tai, jog ne?sid?miu žmoni? vard?, o jau apie pavardes tai tyliu. Dažnai šnekuosi gatv?je su žmogumi, o kas jis - supratimo neturiu, na maždaug nutuokiu iš kurios sferos. Nedr?stu žmogui sakyti, kas j?s mano gyvenime? :smile: Darbe dar ?domiau, vard? nežinau, ta?iau kok? darb? ir kaip dar?, žinau iki smulkmen?, o darbas gali b?ti darytas prieš metus ar net kelis metelius :).





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Vas 2005, 22:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
spalvota: o kokiu savo pasiekimu sav?s tobulinimosi srityje tu labiausiai didžiuojies? Tarkim nuo žalios jaunyst?s?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 11:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Skarlet raš?:
spalvota: o kokiu savo pasiekimu sav?s tobulinimosi srityje tu labiausiai didžiuojies? Tarkim nuo žalios jaunyst?s?


Kod?l manai jog didžiuojuosi kažkuo?:happy:

Manau labiausiai vertinu savo suvokimus, kurie ateina per darb?, per k?ryb? :smile:.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 12:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Skarlet: ar yra kur surašyti vienoje vietoje kas yra kas pagal tipus iš esan?i?j? forume? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 12:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
spalvota: nieko nemanau, tiesiog ieškau to supereginio tipo plyšelio, nes iki šiol nesugeb?jau tokio rasti, tu apie visk? rašai kaip ?ia pasakius- apvaliai, turi labai stiprias sienas..  :wink: :smile:  Tos sienos pastatytos gyvenimo eigoje, o ne gamtos sup?stos, todel ir klausimas buvo toks- k? suvokei per laik? tokio sau labai svarbaus, tai pad?t? užsitikrinti ugdom?j? funkcij?. tiek tiek. Bet jei nemalonus šitas klausimas, neatsakyk, k?  nors kit? sugalvosiu.  :wink:  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 12:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Skarlet: aš nemoku taip smulkintis, visada m?stau abstrak?iai kažkaip tai, matau dideliais tokiais blokais, rašiau jog nemoku kažkaip analizuoti, na ir nem?gstu gilintis ? kažkokias nereikšmingas smulkmenas. Suvokiau jog esu labai emocionali, jautri ir privalau taupyti energij?, nes sudegsiu negr?žtamai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 12:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
spalvota: va taip, dabar aiškiau. Panašu, kad Napoleon? su Vovere bus teisios d?l tavo tipo...  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 13:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Skarlet raš?:
spalvota: va taip, dabar aiškiau. Panašu, kad Napoleon? su Vovere bus teisios d?l tavo tipo...  :wink:


Pagal temperamento test? esuTeacher: ENFJ, kod?l 3 kvadra rašo apie Gorba?iov?, o jis jug ENFJ, oi paaiškinkite prašau kaip nors populiariai :happy:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 13:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Napoleonas  :wink:



Laukiam tav?s prie tre?iojo stalelio... Ech, smagu... :wink: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 13:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Spa 2004, 22:41
Pranešimai: 250
Skarlet: jau ten prisiregistravau, o T A U labai d?kui  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Geg 2006, 07:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ne, nu visiškai jokios :wethics: ir :bsensoric:. Nu koks ?ia Napoleonas?

Bet tipas spalvotos tikrai kažkoks ?domus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Geg 2006, 18:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia: Tamstai žodis "argumentas" ir jo reikšm? su savo esme bei prasme, matomai, yra gilus ir g?dus miškas. Nepaisant to, kad vienos tokios funkcijos, mistiniu numeriu "trys", d?ka yra suteiktas šio reikalo pažinimo džiaugsmas, dažniausiai, tamstos atveju, žodis "argumentas" puikiai dera ir kobinuojasi su skai?iumi "nulis". Tiesa, nagrin?jant ši? koncepcij?, galime akcentuoti tai, kad nulio ir argumento derinys b?dingas dažnam raidži?, simboliuk?, etc kratiniui, kuris kitaip dar žinomas kaip "postas".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Geg 2006, 21:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia raš?:
Ne, nu visiškai jokios :wethics: ir :bsensoric:. Nu koks ?ia Napoleonas?

Bet tipas spalvotos tikrai kažkoks ?domus.




Tai vis? tip? be išimties kvestionizacijos procesas t?siasi? :wink:



Gal kartais ir stabelti reik?t?, bo matau, kad kai k? šiame forume tuoj jau "užknisi" negyvai. :wink:



Šiaip džiugu, kad kuo toliau, tuo aktyviau forume dalyvauji. Tas yra gerai, atsiranda nauj? pokalbio tem?, bet iš kitos pus?s, jei jau k? nori svarbaus sakyti, tai gal ir reikt? su argumentais. O dabar toks ?sp?dis susidaro: "tas - ne, tas - ne, bet šiaip tipas ?domus, suprask paprastomis s?lygomis sunkiai identifikuojamas". Tai tokie nelabai k? pasakantys laiškai gaunas :wink:



Nu bet ?ia tik mano asmenin? nuomon?. ? j? gali visiškai nekreipti d?mesio.



Tai tiek :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 45 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 148 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007