Socionikos forumas

Dabar yra 25 Bal 2024, 19:02

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 83 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2004, 00:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa- kuo tikriausias pavyzdys  Dono "su užnugariu", taip vadinu tipus, kurie yra dualizuoti, savo visu psichikos kailiuku besijau?iantys apsaugoti, socioniškai žydintys...    Ir Solanža, ir Debesius atrodo iš t?, kur su "užnugariu"... 



A?i? Skarlet, malonu žinoti, kad atrodau žydinti ir visaip ten kaip teisingai  :wink: :happy: Gal taip ir yra?  :happy: :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Lap 2004, 15:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
Liepa man rekomendavo puslapiuk? http://www.socionics.org/type/Default.asp?type=entp  Perskai?iau apie Dono išor?, manieras ,elges?... na beveik visiška mano priešingyb?, išskyrus kai kurias smulkmenas - kad pasakodama m?gstu sk?ry?iotis ir pan.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lap 2004, 14:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Barbike, o tu Dono moterišk?j? variant? skaitei?



Kas d?l išor?s požymi?, man bent labai nepatinka, kai nuo j? pradedamas aprašymas. Tam tikri išor?s bruožai n?ra apsprendžiantis požymis, tai- tik papildoma informacija, dažniausiai pasitaikantis tam tikro socio tipo pasireiškimas jo išor?je- k?ne. Bet jokiu b?du ne griežta taisykl? !



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Lap 2004, 23:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
Skai?iau... tikrai daug kas atitinka.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Lap 2004, 21:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
Vakar , kaip man atrodo, suradau savo dual?. At?jo pas mane viena kaimyn?, atneš? paskaityti knyg?. S?dim, kalbam... Ji man ir sako - kod?l man su tavim visada taip lengva kalb?ti? Va su tokia kita bendradarbe, sako, tiesiog viename kambaryje s?d?ti nesinori. Na, atver?iau aš jai Dono tipo aprašym?. Ji skaito ir stebisi - ale kaip tiek daug man atitinka... Tik su kai kuriom vietom, na kaip ir aš nesutinka - na, pvz dievina draugij?, nepastebi betvark?s savo namuose, nori b?ti tarp žmoni? ir pan. Juk dualas tai, ar ne?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Lap 2004, 22:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Nea, tai- tapatus santykis- tapatumas.  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Lap 2004, 10:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
tada kokio tipo ji gal?t? b?ti? nem?gsta barni?, geriau linkusi nutyl?ti, bet jei žino, kad teisi, už savo teises moka pakovoti


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Lap 2004, 11:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
nem?gsta barni?, geriau linkusi nutyl?ti, bet jei žino, kad teisi, už savo teises moka pakovoti



tai- stereotipin?s fraz?s, nieko nepasakan?ios apie tip?. Beveik visi žmon?s nem?gsta barni? ir kovoja(tik kiekvienas skirtingais b?dais), jei mano, kad jie teis?s.  :wink: Jei taip paprasta b?t? pamatyti tip? iš keli? frazi?, ar kurtume ?ia ilgiausias tip? diagnozavimo temas?...  :confused:

Barbike, informatyviausiai apie tip? papasakoja realios, pasikartojan?ios situacijos. Nupiešk koki? b?ding? ir bus galima kažk? ?tarti...  :wink: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Lap 2004, 12:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Barbike,

Idomu, kod?l tu taip staiga supratai, kad tavo kaimyn? tau dualas?

Vien tik d?l to, kad jai lengva su tavimi kalbeti? O tau su ja lengva? Jei taip, tai kokio pobudžio temomis lengva kalb?tis: apie kitus žmones, spresti globalius klausimus, gilintis ? kažkokius poju?ius ar išvedžioti kažkokias teorijas ir t.t.????

Rašei, kad ji dievina draugij?. O koki? draugij?, kamerin? ar auditorin?? O kokios draugijos nem?gsta? Nes su bendradarbe, tai net viename kambaryje s?d?ti negali. O kokie tos bendradarb?s bruožai, kokiu taip pak?sti negali?

Nem?gsta aiškintis santykiu. O koki?? Kur reikia aiškintis jausmus, ar šiaip "už viet? po saule".O kas jai yra barnis? O kas tiesiog diskusija?

O kada ji jau?iasi teisi?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Lap 2004, 15:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294
Idomu Skarlet, Barbe man gaunasi konfliktine o nei karto nesukonfliktavom. Tik gincijames kartais labai. Tai tada arba as ne Dreizeris arba ji ne Donas? :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Lap 2004, 17:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Latex, Barbik? panašu, kad tikrai Donas, o va Tu gali b?ti dar ir Napoleonas. Beje, pasiskaityk aprašym?lius prie progos palyginimui, k??  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Lap 2004, 18:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
Mes su ja susitinkam labai retai... na, ne draug?s, o tik kaimyn?s. Ji ateina pas mane, kai b?na b?da ar šiaip pasitarti.  Draugijos ji, kaip ir aš nepasigenda. Tu ne taip supratai. Tie nesutapimai m?s? abiej? panaš?s.  Mes paprastai kalbam?s tik bendrais klausimasi... na apie šeim?, apie gyvenim?... Nes m?s? išsilavinimo lygis labai skirtingas... tik šiaip ji neblogas žmogus, niekada nesam konfliktavusios.Jai skaudu, kada jos darb?, su didele širdies šiluma padaryt?, kitas žmogus išard?, suniekino... Žodžiu, konfliktas sode tarp kaimyn?... ? smulkmenas nesigilinsiu. Bet man patiko tai, kad ji ne kaltino t? kaimyn?, o ieškojo savo kalt?s, priežasties, kod?l gal?jo kilti konfliktas. Tas pats buvo ir konflikte su jos serim... Tada iš?jo konfliktas d?l nedidelio turto... na, namo, po mirties užrašyto jos jaunesniajai seseriai, jos pa?ios nuo mažens kaip savo vaiko užaugintai. Ir tada ji nekaltino, o tik ieškojo keli?, kaip visa tai galima taikiai išspr?sti. O teisi ji jau?iasi, kai reikia apginti silpnesn?... Kada ji jau?iasi neteisingai puolama ir turi savos teisyb?s samprat?. Aš j? mažai paž?stu, tod?l mane ir nustebino man pasakyti jos žodžiai, kad mums lengva bendrauti... kad ji nebijo pas mane ateiti (nesuprantu ko reikia bijoti?)  ieškoti pagalbos, patarimo, užuojautos. tada atsinešiau pas j? tuos tip? aprašymus, bet ji tik su viduriniu išsilavinimu ir nelabai suprato vis? t? termin?, tai aš jai savais žodžiais visa tai paaiškinau... Ir sprend?m kartu, kuo mes panašios...

Žinot, tikrai užkre?iamas dalykas ta socionika... Su kiekvienu  žmogumi pradedu ieškoti bendr? tašk?, gilinuosi, kod?l yra taip, o ne kitaip.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Lap 2004, 19:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
O su Latex mes nesigin?ijam... Tik aš jai amžinai k? nors ?rodin?ju... Na, mažute, juk tai ne gin?ai, tik diskusijos ?vairiais klausimais, kada m?s? nuomon?s nesutampa... Aš juk Ožiaragis, o tu - Mergel?...  Bet šiaip juk mudvi kartais puikiai viena kit? suprantam.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Lap 2004, 21:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 294
Na musu poziuriai, patirtis , temperamentai - viskas skiriasi.  Gal net poziuriai ir kazkuo panasus sakyciau, ne tokie ir skirtingi, panasus vertinimas. Nezinau pagal tipus, bet Oziaragiai man labai patinka, ramus, patikimi, santurus, neturintis polinkio intrigoms.

Gal nereikia suprasti tuos konfliktinius santykius tiesiogiai? Gal tai visai ne konfliktai tiesiogine prasme o kito nuomones nesupratimas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Lap 2004, 12:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 11:15
Pranešimai: 356
Man atrodo, kai baisiai nori konfliktuoti, tai ir konfliktuoji... Mano mama vis sakydavo : nesibarkite, vaikai, ir geruoju b?dami numirsime...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 83 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 154 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007