Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 14:12

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 13:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Hm...Vadinasi, tada intravertizuojiesi...Aš pagalvojau, kad kai mane apimdavo depresija (a?i? Dievui, tai buvo pkankamai seniai...) aš irgi intravertizuodavausi. Ar gali b?ti, kad tipas tada pasislenka savo veidrodinio link? ?ia tik mano prielaida...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 13:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
"Casandra" raš?: raš?:Ar gali b?ti, kad tipas tada pasislenka savo veidrodinio link? ?ia tik mano prielaida...

Labai ?domi versija, Casandra! Reik?t? daugiau duomen? - bet... link??iau visiems kuo mažiau depresij?  :happy:

Panašum? yra. Tik elgiesi kaip veidrodukas (tiesa, ne visur - daugiau bendravime) tarsi prieš savo vali? - ir tai dar labiau slegia... Tai ne tavo nat?ra... Bet santykiai su tipais nuo to "suveidrod?jimo" nepasikei?ia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 13:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Žinai, pagalvojau, kad viena paž?stama moteris, intravert?, situacijose, "su?dan?iose" daug stabilios psichikos resurs?, pradeda isterikuoti, ekstravertizuojasi. O man  isterija neb?dinga, bet aš "po viskam', galiu atsidurti depresijoje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 13:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
"Po viskam" - ar tai reiškia, kad atlaikai, "išveži" vis? situacij? ir tik po atosl?gio, atomazgos - pradedi jausti save, nuovarg?, vis? emocin? kr?v??  Kartais netgi susirgti sau "leidi" tik pabaigusi darbus, nors buvai perš?lusi prieš kelet? dien??  Išsimiegojimas, j?g? atstatymas vyksta tiktai po viskam. Po ilgo ?tampos laikotarpio ir atsistatymui reikia laiko...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 13:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Rus? socionikoj buvo ilgas straipsnis b?tent apie ekstra/intra-vertizavim?si. Jie ?rodin?jo, kad tipas tikrai pasislenka, bet ne link veidrodinio, o link gesintojo tipo- tipo su lygiai tom pa?iom funkcijom, bet atvirkš?i? spalv?, t.y. Žukovas tapt? iš sensorinio loginio ekstraverto- sensoriniu loginiu intravertu Gabenu, o Donas atitinkamai Balzaku. Mano tipas surobišk?ja... panašu tame daug tiesos...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 14:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
>Liepa, b?tent.  Atlaikau, išvežu, kai vežu, neleidžiu sau nei sirgti, nei užsiimin?ti kitais "pašaliniais reikalais". O paskui...kažkur? laik? man b?na giliai dzin ant visko...



> Skarlet, na taip...ne?sivaizduoju sav?s racionalios - tvarkingos, planingos, visk? sustyguojan?ios iš anksto ir pan.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 14:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Casandra, jeigu tas "išvežimas" ir neleidimas netgi susirgti - ekstraversijos bruožas - tai esu 100% ekstravert?.

Tai pastebi visi aplinkiniai - kad energijos skolintis nereikia. O jau kai viskas praeina ir galima džiaugtis rezultatais - neb?ra j?g?, mane tenka gaivinti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Spa 2004, 14:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nesu tikra, ar vien ekstraversijos. Iracionaliems b?dingi darbingumo pikai ir atosl?giai. Jie arba visk? daro "gvoltu" tris paskutines paras arba nedaro nieko, arba daro vangiai, galvodami - "ai, dar yra to laiko..."


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Spa 2004, 21:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Rus? socionikoj buvo ilgas straipsnis b?tent apie ekstra/intra-vertizavim?si. Jie ?rodin?jo, kad tipas tikrai pasislenka, bet ne link veidrodinio, o link gesintojo tipo- tipo su lygiai tom pa?iom funkcijom, bet atvirkš?i? spalv?, t.y. Žukovas tapt? iš sensorinio loginio ekstraverto- sensoriniu loginiu intravertu Gabenu, o Donas atitinkamai Balzaku. Mano tipas surobišk?ja... panašu tame daug tiesos...



?ia taip b?na kažkokiais problemiškais gyvenimo tarpsniais?

Galvoju, kad visai daug tiesos. Suheksl?ju kartais... :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Lap 2004, 10:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 445
Vartotojas 2, a vat visai ir ne nulis! Zhinoma, visi tie kasdieniniai Naglio shulijos, tai nysamone, bet per tukstantmechius ishklasifikuoti pasako teisybe.

:happy: :happy: :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lap 2004, 00:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Naglis Šulija - mano dualas!  Apie j? gerai arba nieko! (Juokauju).... :happy:    O jei rimtai - pas Augustinavi?i?t? paskaitose teko susitikti....

Astrologin?s prognoz?s sudarin?jamos BENDRAI, o ne jums asmeniškai - tod?l ir n?ra skirtos JUMS.... nepamirškite!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 04 Lap 2004, 18:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Solanža,



ne tik problemiškais tarpsniais, tai gali b?ti ir didel?s laim?s ar meil?s tarpsnis, nesvarumo b?sena, netgi gerokai apsikvaišinus...  :wink: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Lap 2004, 01:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
vau  :happy: :happy:



rimtai, pastebiu kartais tai savyje, ir vis svarstau, kod?l. jau atkasiau, kad visgi tai n?ra b?das lipti iš prisl?gt? b?sen?. Bet kas tai, dar nežinau. Bet b?na, kad rodos staiga, rodos nei iš šio, nei iš to, imu ir virstu v?javaikiška ekstraverte  :happy: Bet tai niekaip neb?na susij? su jokiais kvaišalais ! :happy:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 43 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 146 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007