Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 08:45

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2005, 12:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
m2: su mumis tu ir negyveni, per atstum?  tas santykis n?ra toks aktyvus, jei žmon?s tolerantiški. Netgi jei laikinai su kažkuo nebaisiai geram santyky gyveni- irgi n?ra taip blogai. Pvz. esu gerus pus? met? gyvenus kartu su savo revizuojamu- Jeseninu. Kai žinojau, kad tai tik laikinai, nebuvo sunku, bet manau visai kitaip b?t? buv?, jei b??iau žinojus, kad tai- jau visam laikui, kad esu surišta tame santykyje. Reikia pasakyti, kad jam buvo sunkiau, o gal ir labai sunku, bet kažkaip be didesni? konflikt? išgyvenom...



Tavo antra pusel? panaši ? logini ekstraverta, kurioje srityje jam reikia pagyrim?? Ar gal?t? b?t? Donas?  :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2005, 12:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Skarlet:



Na, jam reikia, kad sakytu, jog jis pats protingiausias, geriausias ir visoks kitoks ...iausias. O man tas poreikis nesuprantamas, ash manau, kad uzhtenka pachiai zhinoti, kokia esu, kam tie komentarai ish shalies?



Del Dono....gal? Reiks atidzhiau pastudijuoti aprashyma :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Vas 2005, 12:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
m2: tai gal jis nežino, kad jis toks yra? per mažai gauna pademonstruoti savo k?rybin? funkcijyt?...  :wink: O pabandyk pagalvoti, kur jo skaudžiausia vieta b?t?, koks elementas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Vas 2005, 11:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Skarlet:



O skaudzhiausia vieta ir yra tai, kad neduokdie, ne jis pats geriausias.



Dar, pamaschiau apie savo tipa. t.y. priejau ishvados, kad "dreizereju" su amzhiumi. Ar taip gali buti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 15:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
[13:59] Nadia  emduke, viskas, k? išvardinai - juodalogikos raiška. Tiesiog klasika. Net nieks neklausin?jo, pati rašai:). Galiu nukopijuot ? tavo tipavimo tem? ir ten pokomentuot?   

[13:50] m2    Nadia, kaupimas - sensoriku pozhymis :) Jie turi silpnybe geriems daiktams ir megsta ju tureti daug. Ash belekokiu siulu neperku. Tik gerus. Ir su perspektyva, ka ash ish ju sutversiu :) Ir gyvunu beigi augalu auginimas man irgi siejasi su noru tureti naudos. Katina taip gera pamyluoti, zhemuoges- tiesiog skanu. Ir man svarbu, kad tai, kas uzhauga yra MANO. Kaip ir rubai ar maistas, svarbu, kad tai padariau ash, ir padariau kokybishkai. Shiuo met, pvz., pas mane balkone dar dera vynuoginiai pomidoriukai.   

[12:38] Nadia    "ir turiu silpnybe - siulu kaupima"

Beje, visokie kaupimai - juodalogiki? polinkis. Aš jau senai esu pasteb?jus, kad turi, emduke, stiri? juod?j? logik?.   

[12:36] Nadia    Tod?l nežinau ar ?ia tikrai toks jau sensorinis polinkis. O jau kiek ?vairiausi? gyv?n? tur?jau - iš visur traukiau ? namus. Žodžiu, aš jau pasiruošus imti emduk? ? tapatukus   

[12:33] Nadia    "O ish sensoriniu polinkiu nuo pat vaikystes labai megau kuo nors rupintis, auginti gyvunus, pas senelius buvau uzhsodinusi zhemuogiu lysvele ir panashiai :)"

Aš irgi. Augalus, gyv?nus labai m?gdavau auginti. Visur mokykloj, iš draug? imdavau stiebo gabaliuk?, išaugindavau.   

[10:39] m2    O apie skaityma atskira istorija - rijau (kitaip nepasakysi) knygas. O fantastika megstu iki dabar, kaip ir istorines knygas.   

[10:38] m2    Sveiki. Nadia, mano pasakos dazhniausia budavo stebuklingu daiktu istorijos. Budama mazhdaug 5-6 metu buvau pati shventai itikejusi, kad egzistuoja stebuklingos lazdeles :)

O ish sensoriniu polinkiu nuo pat vaikystes labai megau kuo nors rupintis, auginti gyvunus, pas senelius buvau uzhsodinusi zhemuogiu lysvele ir panashiai :) Nuo pat mazhens buvau labai ishranki maistui, rubams. Megzt, nert, siuvinet mokejau ir vaikystej, tik nepatikdavo daryti tai privalomai, mokyklai. O dabar ilgesni laika be mezginio negaliu ishtvert :) ir turiu silpnybe - siulu kaupima.   

[22:40] Nadia    Aš nemanau, kad sensorikams yra b?dinga kurti kažkieno gyvenimo istorijas. Aišku, tikslesniam vertinimui nor?tusi tas gyvenimo istorijas išgirsti

O aš vaikyst?je irgi nemažai sensorini? dalyk? dariau. Žymiai daugiau negu dabar. Ir megzdavau ir lipdydavau. Bet leli? ne, nem?gdavau       

[17:29] m2    Nadia, butent - sensorike. Nes man nuo mazhens rupejo kaip aprengti lele kuo grazhiau, kaip irengti jai namus patogiai ir stilingai. Mama dar turi ishsaugojusi mano popierini lelyna, net sesei tik kartkartemis leisdavo pazhaisti, kad nesugadintu :) dar, negi Tu manai, kad sensorikai negali buti kurybingi? Tada klisti. Tiesog intuitu ir sensoriku kuryba pasireishkia skirtingomis formomis.   

[17:28] Solanža    Nadia, ar tu m?gini pasakyt, kad m2 nesensorik?, nes tik intuityvai b?na k?rybingi?  Vien iš dreizeri? kiek žinom rašytoj?. Dreizeris, O'Henris, Aleksandras Diuma-s?nus, Selindžeris, Turgenevas, Cveigas....   

[17:05] Nadia    Aš irgi kurdavau gyvenimo istorijas, tik šuniuk?. Kalendarini?.   

[16:58] Nadia    Nu va, o sakai, sensorik?   

[15:56] m2    Hmmm...vaikystej pieshdavau popierines leles, rubus joms, namus ir mintyse kurdavau ju gyvenimo istorijas :) Dar, pasakodavau draugems savo kurtas pasakas :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 15:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Hmmm...vaikystej pieshdavau popierines leles, rubus joms, namus ir mintyse kurdavau ju gyvenimo istorijas :) Dar, pasakodavau draugems savo kurtas pasakas :)
Objektai ir gyvenimo istorijos - :blogic: ir :wintuition:.



Nes man nuo mazhens rupejo kaip aprengti lele kuo grazhiau, kaip irengti jai namus patogiai ir stilingai. Mama dar turi ishsaugojusi mano popierini lelyna, net sesei tik kartkartemis leisdavo pazhaisti, kad nesugadintu :)
Gražiai, patogiai, stilingai - :wsensoric:.



Nadia, mano pasakos dazhniausia budavo stebuklingu daiktu istorijos.  Budama mazhdaug 5-6 metu buvau pati shventai itikejusi, kad egzistuoja stebuklingos lazdeles :)
Saky?iai, tik?jimas stebuklais - balt?j? intuit? savyb?.



O ish sensoriniu polinkiu nuo pat vaikystes labai megau kuo nors rupintis, auginti gyvunus, pas senelius buvau uzhsodinusi zhemuogiu lysvele ir panashiai :) Nuo pat mazhens buvau labai ishranki maistui, rubams. Megzt, nert, siuvinet mokejau ir vaikystej, tik nepatikdavo daryti tai privalomai, mokyklai. O dabar ilgesni laika be mezginio negaliu ishtvert :) ir turiu silpnybe - siulu kaupima. 
Kaupimas - b?tent juodoji logika, jos aspektas - objektai. Sensorikos aspektas - erdv? (t?ris, paviršiai).

Augaliuk?, gyv?n? auginimas - ko gero irgi juodoji logika, kaip sakei - noras tur?ti kažk? savo. Man irgi labai b?dinga savyb?. Bet ?ia kategoriškai netvirtinu. Mezgimas - :wsensoric:.



O apie skaityma atskira istorija - rijau (kitaip nepasakysi) knygas. O fantastika megstu iki dabar, kaip ir istorines knygas.
Fantastin?s, istorin?s knygos, kaip ir apskritai knyg? rijimas - pliusiukas intuicijai (grei?iausiai, bet v?lgi, netvirtinu).



Nu o ?ia klasika:smile::

Nadia, kaupimas - sensoriku pozhymis :) Jie turi silpnybe geriems daiktams ir megsta ju tureti daug. Ash belekokiu siulu neperku. Tik gerus. Ir su perspektyva, ka ash ish ju sutversiu :) Ir gyvunu beigi augalu auginimas man irgi siejasi su noru tureti naudos. Katina taip gera pamyluoti, zhemuoges- tiesiog skanu. Ir man svarbu, kad tai, kas uzhauga yra MANO. Kaip ir rubai ar maistas, svarbu, kad tai padariau ash, ir padariau kokybishkai. Shiuo met, pvz., pas mane balkone dar dera vynuoginiai pomidoriukai. 




Ir su perspektyva, ka ash ish ju sutversiu :)
:wintuition: + :blogic:



Emduke, aš puikiausiai suprantu, kad tu fantastiškai jautiesi Dreizerio kailyje. Pasirinkti aktyvacin? tip? yra super ir tiesiog sveikintina. Tai beveik "??????????????". Neturiu nieko prieš. Aš ?ia tik d?l tiesos. Kad kiti nesipainiot?. O tu gali ramiai nekreipti d?mesio.

Šiaip mano versija - Balzakas. Galiu dar ir iš forumo pririnkti kr?v? citat?, kur matosi stipri :blogic:, nors ir iš mano tipavimo temos. emduk? visada aktyviai dalyvavo :blogic: temose. :wintuition: irgi galima surasti. Pra?gdyta :wsensoric: irgi ryški. Jautri etika.

Neatmetu ir Gabeno versijos, kaip papildomos.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 15:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:





:)))))))))))))))) Prajuokinai nerealiai su ta savidualizacija :)  O kad ash nuolat dalyvauju  :wethics: temose nepastebejai? Ir kame mano jautri etika pasireishkia? 



P.S. O juoda logika tikiuosi esu neblogai praugdzhius, kaip ne kaip 10 metu Gabeno itakoj :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 16:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
m2 raš?:
Nadia:





:)))))))))))))))) Prajuokinai nerealiai su ta savidualizacija :)  O kad ash nuolat dalyvauju  :wethics: temose nepastebejai? Ir kame mano jautri etika pasireishkia? 



P.S. O juoda logika tikiuosi esu neblogai praugdzhius, kaip ne kaip 10 metu Gabeno itakoj :)


Pasteb?jau, aš irgi galiu sudalyvauti. Taip ir b?t?, jei laiky?iau save etiku, o ir laikiau:).

Kame jauri etika? reik paieškot, arba klausimus užduot.

O kad kažk? esi pra?gdžius - ?ia standartin? vis? atmazk?:wink: - ne?domu. Kažkaip nesimato :wlogic: pra?gdytos:wink:.

Bet, emduke, tik nesigin?ykim, aš nebenoriu su visai pyktis, atsibodo. Gerai?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 16:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



Ash nepykstu, man tik juokinga. O kodel turechiau buti :wlogic: praugdzhiusi?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 16:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
m2:

o kas juokinga? Ne, bendrai aš žinau - tie, kuri? yra dauguma - jie visada juokiasi iš t?, kuris yra vienas. D?snis.

O kod?l netur?tum b?ti :wlogic: pra?gdžius? Na neb?na taip, kad sugestin? funkcija pra?gdyta, o rolin? - ne. Bent jau teoriškai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 17:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



Juokinga ne del to, kad tu viena.J uokinga, kai ishtrauki smulkmenas ish konteksto ir padarai globalias ishvadas :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 17:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Visuma ir susideda iš smulkmen?.

Be to, aš pa?miau visk? k? esi šiandien parašius. Ne ištraukas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Spa 2006, 17:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



Nemoku logishkai paprieshtarauti, nors jauchiu kur klysti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 19:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
M?s?iau m?s?iau ir priart?jau prie Gabeno versijos. Nu bet kokia gi moteris nor?s b?ti Gabenu, kai jiems tiek kvail? štamp? priklijuota...

Gabeni? tikriausiai neegzistuoja. liutaurai, esi rad?s?:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 22:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: n?ra jos dažnos, bet esu :smile: jei taip iš ar?iau paž?stam?, tai šešias, regis :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 20, 21, 22, 23, 24  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007