Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 11:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Vas 2005, 15:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
m2: geras komentaras :happy:

O dar ?domu, ne?tari kaip buvai aukl?jama- ar racionalaus ar iracionalaus žmogaus/žmoni?, tai irgi gal?jo labai ?takoti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Vas 2005, 18:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Skarlet:



Hmm...manau, kad mano mama su savo vyru dualai (labai jau jie sukibe  :smile:), bet aukleta buvau turbut ir iki ju santuokos?  :smile: Auklejo labiau mama, jinai emocionali, sensorike turbut (svaigsta del sodo darbu, jaunystej visus apmegzdavo ir t.t.) Turi nerealia nuojauta viskam, kas galetu atsitikti. Lengvai bendraujanti, bet nemegsta nei eiti i svechius, nei juos priimineti (laiko tai papildomu rupeschiu). Namiseda, pareiginga, ne garbetroshka. Nesirupina savo ishvaizda (uzh ka nolat gauna bart nuo musu su sese). del racionalumo/neracionalumo, tai man shita savoka mazhiausiai aishki ish visu, t.y. nelabai zhinau, kas tas yr  :smile: , kaip tai pasireishkia.

Dar, nezhinau, ar ta turi itakos, bet ash vyresnis (ir daug, 11 metu) vaikas sheimoje.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2005, 17:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
m2: užvedžiau racionalumo/iracionalumo tem?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Vas 2005, 17:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Kov 2005, 00:04
Pranešimai: 564
m2:

zinai.... turim labai panashias mamas. bet paskutinykart ash uzsiutau, del ko dabar bishki gailiuosi ir sukelus skandala bandziau atimti neneshiotinis daiktus. Pikchiausia kad turi itin brangiu ir geru daiktu, bet ne.... kai uzsides prie puikiu audiniu kailiniu kokia shlykshchios spalvos nutriushusia berete, nors pasiusk....

negalima taip elgtis, ale kad ash gero norejau.... et.... nors atsiprashiau veliau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Vas 2005, 16:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450




Na, pagal pasirinkima, tai abi su mama megstam pasiplanuoti ka veikti, abi nemegstam siurprizu. bet tas racionalumas pasireishkia tada, kai ko nors norisi, o jei nesinori - tai galiu apsisprendimo momenta ishtempti iki begalybes  :smile: O jei atsitinka kazhkas ne pagal plana, susnervuoju, bet greit persiorientuoju prie pasikeitusiu aplinkybiu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Vas 2005, 16:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2:



Skaitau ir galvoju, kad nepanaši Tu man ? Dreizer?. Na nesijau?ia jokios revizijos mano personai iš Tavosios pus?s, na n? per kur...



Yra tipas, iš kurio šiame forume labiau jau?iu revizij? nei iš Tav?s.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Vas 2005, 17:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Susibalamutinusi ash visai  :smile: pati nebezhinau, ar ash Diuma, ar dreizere, racionali, ar iracionali  :smile: Gal pas mumi asmenybes susidvejinimas  :happy: liaudyje labiau zhinomas shiza pavadinimu?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Vas 2005, 18:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Va, realiai  -  manau Diuma nuo Dreizer?s atskir?iau neužtrukusi....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Vas 2005, 11:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Liepa:



Realiai tai kazhin ar bus proga susimatyti  :smile:, o nuotrauka tai galechiau imesti i kokia pashtadezhe. Bet beda ta, kad ash ir nuotraukose vienose atrodau Dreizarishkai, o kitose - diumaishkai... :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Vas 2005, 21:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
?ia tik šiaip pasteb?jimas buvo - pagal k? lengviau atpaž?stu tipus. Tur?jau omenyje bendravim?...

Veidus aš labai sunkiai ?sid?miu. Jie man neinformatyv?s.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Vas 2005, 00:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Liepa:



O bendrauju ash labai skirtingai su tais, kuruos laikau savais, ir su tais, kurie i ta kategorija nepakliuva....Antrieji mane kazhkodel santuria ir griezhta laiko... :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Vas 2005, 12:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Cassandra raš?:
m2, na nesijau?ia jokios revizijos mano personai iš Tavosios pus?s, na n? per kur...


O man jokio konflikto iš Emduk?s pus?s nesijau?ia, n? per kur...

Universali ji tokia pas mus labai.  :wink:  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Vas 2005, 18:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Skarlet:



Na taip jau gaunasi...universali iki tam tikros ribos  :smile: Nesinori man visai Cassandros revizuoti, man jos griezhtokai linksmas budas patinka....Ir Dzhekai patinka, tai ka dabar....Ir su Gabenais sugyvenu (nors buna sunkoka, ju skepsis ir pasikartojanti apatija ir mane zhemyn tempia). Megstu zhmones, kuriuos galiu gerbti, ju silpnybes (silpnybes mano pozhiuriu) lengvai toleruoju. Butu labai idomu mano vyro tipa nustatyti, tik niekaip pati neistengiu panashu, kad jis, kai mane rinkosi, Diumashkes tikejosi  :smile:, o pas mane Dreizerio raguchiai ishlindo :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Vas 2005, 19:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
m2: tau turetu b?ti nesunku pagal santyk? atsekti, ar aktyvuojat su juo vienas kit?, ar atpalaiduojat, ar gesinat, ir kokiose situacijose (apibendrintai galima) jums geriausia kartu, o kokiose n?ra savaiminio tarpusavio supratimo, kur jau reikia prisitaikyti vienam ar kitam, ar abiem. Tipiškos situacijos iškalbingiausios.  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 17 Vas 2005, 20:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Tai kad ash jau nebepasitikiu tais santykias (nes anei Casandra revizuoju, anei su Debesium ar Tavimi pykstuosi  :smile: )

O shiaip, tai labai gerai sutariame buityje, t.y. bendrai tvarkomes, perkam daiktus buichiai ir t.t. identishkos politines pazhiuros :smile: Man dazhnai atrodo, kad jis stengiasi pasipuikuoti, giriasi ar kitaip man neprimtinai reishkiasi kompanijoj, tada ash nejuchia imu kritikuoti.. :sad: "sodinti i vieta". Bendra meile gyvunams, skaitymui, muzikai. Nebendra - jis kopaniju megejas, ash ne, tachiau kompanijose jauchiuosi labiau megstama nei jis. Jam reikia liaupsiu (o ash baiiisiai nemegstu to daryti). Kelionese pykstames. Ash megstu viskam moralishkai nusiteikti  :smile:, o jis spontanishkas. Darbe jis labai pareigingas, stiprus atsakomybes jausmas, linkes padeti kitiems, siekia lyderiauti. Tvarkingas. Ash sugebu ishsireikalauti to, ko noriu, t.y., itikinti ji kazhka padaryti. Manes itikinti praktishkai neimanoma, jei pati nenoresiu... :sad:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 13 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007