Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 06:09

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 20, 21, 22, 23, 24
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 22:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
aš žinau vien? gaben?.

Beje, kiek man žinoma, gabeno tipo žmon?s jau beveik taisykl?, kad nepripaž?sta socionikos :). Na, arba jiems tiesiog ne?domu tai. Aišku, yra išim?i?.

Tai va, ta gaben? irgi labai skeptiškai ži?ri ? socionik?, nors ketinau j? prisikalbint kad Linijoj padalyvaut?:).

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 22:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža: hm. o aš tai išvis beveliju apie socionik? su kitais nešnek?ti. labai retom akimirkom esant tam tikrai b?senai paatvirauju. tada b?na tam tikras šokas - štai kaip tu su visais bendrauji. pasijunti tarsi es?s nenuoširdus. d?l to toki? dalyk? vengiu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 22:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutaurai: galb?t, aš kažkaip kitaip žmon?ms tai nupasakoju. Nes niekad neteko steb?ti šoko reakcijos. Kartais b?na lengvas smalsumas. Kartais- išklauso kaip faktus, kaip info, ir tiek. Nu, tipo, domisi mergina, teikia jai tai malonum?- tegu. Džekas periodiškai klausin?davo, ar dar nepertipavau ? k? nors kit?.. :wink: Vienžo, regis viskas normaliai. Juolab kad aš niekam nesakau, kad aš ?ia kažkaip ypatingai vadovaujuos tuo. Tiesiog sakau,kad man tas mokslas ?domus, man jis padeda suprasti, kod?l vieni ar kiti žmon?s jautriai sureaguoja ? kažkokius dalykus... kartais papasakoju pašnekovui, kok? jame tip? ?žvelgiu.... kartais paaiškinu, kad tai tik IM tipai, ir kad kiekvienas žmogus neabejotinai unikalus ir savitas... etc etc.....

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 22:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža: suprantu. turb?t ?ia priklauso nuo paties mano suvokimo, kaip reaguojama ar gali b?ti reaguojama tai išsakius. po teisybei, kažkada aš buvau atviras šiuose dalykuose. bet man taip nesigauna tik taip pasakyti :smile: nes pasileidžiu tiesiog ? reklam?. savo klas?j t? visuotinai buvau išreklamav?s, po to keli? kit? grupeli? viduje. po to paties d?mesys socionikai buvo nuslop?s. o dabar kai atgijo, kažkaip kitaip vertinu t? situacij?. tiesiog nenoriu papildomo :wlogic: lygmens tarpasmeniniuose santykiuose. tegu vienas t? jau?iu ir žinau. kit? velti nenoriu. nes žinant savo b?d?, tas tikrai gaut?si labai jau be stabdži?. nes tai šauni id?ja. tod?l geriau išvis neprasid?ti. tokia dabar mano laikysena.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2006, 18:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



Nezhinau, kodel turechiau noreti buti Gabene, jei ja neesu :) nors shio tipo zhmonemis zhaviuosi. Mano geriausias draugas butent shio tipo atstovas.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2006, 10:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Tai vis dar nenustatot tipo?

J?s gi žinot mano metodus, tai jeigu k?...:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2006, 10:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Glob_atsalimas, m2 tipas yra seniai žinomas. ?ia tik Nadia yra linkusi abejoti. Kaip ir d?l vis? likusi? forumo dalyvi? tip?, nors patys žmon?s sau toki? klausim? nekelia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Spa 2006, 10:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Cassandra: Many?iau, kad kai kada Nadios abejon?s ne be pagrindo.:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 08:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ir kame mano jautri etika pasireishkia?


emduke, prašom, atsitiktinai aptikau:

Kartais sapnuoju kaip mane skaudina artimi zhmones.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 10:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Nadia:



Na chia jau visai nusishnekejai :) Atleisk uzh toki ishsireishkima, bet kitaip pasakyti neisheina :) Negi Tu manai, kad iskaudinti galima tik tuos, pas kuriuos jautri etika?  O kitiems nubega kaip nuo zhases vanduo? Tiesiog zhmones gali skaudinti skirtingi dalykai. Nadia, man atrodo, kad Tu turi polinki kurti teorijas, o po to tiesmukishkai "datempineti" iki ju atsitiktinius faktus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 10:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ne, nemanau. Jei papasakosi, kas b?tent (kokie žmoni? veiksmai) tave skaudina - gal ir paaišk?s kas nors.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Spa 2006, 10:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: niekas nieko nepaaišk?s. nusiramintum ir b?t? tvarka. šiaip tai žmon?s su stipria :wethics: "skaudumo" jausm? jau?ia - patik?k - tikrai gerai. tai elementar?s dalykai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re:
StandartinėParašytas: 20 Spa 2014, 13:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
Nadia rašė:
Hmmm...vaikystej pieshdavau popierines leles, rubus joms, namus ir mintyse kurdavau ju gyvenimo istorijas :) Dar, pasakodavau draugems savo kurtas pasakas :)Objektai ir gyvenimo istorijos - :blogic: ir :wintuition:.

Nes man nuo mazhens rupejo kaip aprengti lele kuo grazhiau, kaip irengti jai namus patogiai ir stilingai. Mama dar turi ishsaugojusi mano popierini lelyna, net sesei tik kartkartemis leisdavo pazhaisti, kad nesugadintu :)Gražiai, patogiai, stilingai - :wsensoric:.

Nadia, mano pasakos dazhniausia budavo stebuklingu daiktu istorijos.  Budama mazhdaug 5-6 metu buvau pati shventai itikejusi, kad egzistuoja stebuklingos lazdeles :)Saky?iai, tik?jimas stebuklais - balt?j? intuit? savyb?.

O ish sensoriniu polinkiu nuo pat vaikystes labai megau kuo nors rupintis, auginti gyvunus, pas senelius buvau uzhsodinusi zhemuogiu lysvele ir panashiai :) Nuo pat mazhens buvau labai ishranki maistui, rubams. Megzt, nert, siuvinet mokejau ir vaikystej, tik nepatikdavo daryti tai privalomai, mokyklai. O dabar ilgesni laika be mezginio negaliu ishtvert :) ir turiu silpnybe - siulu kaupima.  Kaupimas - b?tent juodoji logika, jos aspektas - objektai. Sensorikos aspektas - erdv? (t?ris, paviršiai).

Augaliuk?, gyv?n? auginimas - ko gero irgi juodoji logika, kaip sakei - noras tur?ti kažk? savo. Man irgi labai b?dinga savyb?. Bet ?ia kategoriškai netvirtinu. Mezgimas - :wsensoric:.

O apie skaityma atskira istorija - rijau (kitaip nepasakysi) knygas. O fantastika megstu iki dabar, kaip ir istorines knygas. Fantastin?s, istorin?s knygos, kaip ir apskritai knyg? rijimas - pliusiukas intuicijai (grei?iausiai, bet v?lgi, netvirtinu).

Nu o ?ia klasika:smile::

Nadia, kaupimas - sensoriku pozhymis :) Jie turi silpnybe geriems daiktams ir megsta ju tureti daug. Ash belekokiu siulu neperku. Tik gerus. Ir su perspektyva, ka ash ish ju sutversiu :) Ir gyvunu beigi augalu auginimas man irgi siejasi su noru tureti naudos. Katina taip gera pamyluoti, zhemuoges- tiesiog skanu. Ir man svarbu, kad tai, kas uzhauga yra MANO. Kaip ir rubai ar maistas, svarbu, kad tai padariau ash, ir padariau kokybishkai. Shiuo met, pvz., pas mane balkone dar dera vynuoginiai pomidoriukai. 

Ir su perspektyva, ka ash ish ju sutversiu :) :wintuition: + :blogic:

Emduke, aš puikiausiai suprantu, kad tu fantastiškai jautiesi Dreizerio kailyje. Pasirinkti aktyvacin? tip? yra super ir tiesiog sveikintina. Tai beveik "??????????????". Neturiu nieko prieš. Aš ?ia tik d?l tiesos. Kad kiti nesipainiot?. O tu gali ramiai nekreipti d?mesio.

Šiaip mano versija - Balzakas. Galiu dar ir iš forumo pririnkti kr?v? citat?, kur matosi stipri :blogic:, nors ir iš mano tipavimo temos. emduk? visada aktyviai dalyvavo :blogic: temose. :wintuition: irgi galima surasti. Pra?gdyta :wsensoric: irgi ryški. Jautri etika.

Neatmetu ir Gabeno versijos, kaip papildomos.
Įdomūs Nadios pastebėjimai. Lėlių istorijos - tikrai :wintuition: + :blogic: yra tarp keturių pirmųjų f-jų, nebūtinai stipriosios. Man vaikystėje patikdavo pasakoti ir klausyti pasakojimų apie ėjimą kažkur, kur yra kelios durys, atsidarai vienas - vėl keli pasirinkimai ir t. t. Žodžiu, jokių konkrečių objektų, o tik :bintuition: su :wlogic: .

Lėlių gamyba, puoselėjimas ir visa ta sensorinė kūryba - aišku :wsensoric: su stipria :bethics: priemaiša. panašu, jog tai yra stipriosios f-jos.

Pritariu, jog tikėjimas stebuklais susijęs su :wintuition: . Man vaikystėje stebuklai atrodydavo kažkokie įtartini. Lyg ir turėtum tikėti, bet kažkaip nesitiki.

Didelis išrankumas maistui, rūbams - čia jau :wsensoric: ir :bethics: gali būti stipriosios.

Augalai, gyvūnai - pritariu, labiau prie :blogic: ir :wintuition:, nors šiuo atveju nebūčiau tuo labai įsitikinęs.

Knygų būtent "rijimas" - iš :wintuition: srities. :bintuition: -iai neryja, o renkasi, dažnai labai renkasi.

Kaupimas labai susijęs su :blogic: . Aš jai kaupiu, tai tik dėl to, kad tingiu išmest :smile: o štai gorkis viską meta net nemirktelėdamas :smile: Kaupimas tikrai nėra bent jau :bsensoric: požymis.

Mano versija, jog m2 yra diuma.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 358 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 20, 21, 22, 23, 24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot], Google [Bot] ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007