Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 10:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: vilkės tipas
StandartinėParašytas: 14 Lie 2011, 23:53 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Kov 2011, 01:29
Pranešimai: 17
Miestas: Vilnius
Sveiki, atsakiau į klausimyną, tikiuosi padėsit nustatyti mano tipą. Pagal MBTI esu INFJ.


1.Sakykite, ką jumyse labiausiai vertina draugai? Kokias savybes jie išskiria? Kaip manote, ar jie teisūs?

Sunkus klausimas. Negaliu į jį atsakyti. Manau draugai neišskiria kažkokių mano savybių.

2. Kokias savybes Jūs ypatingai vertinat žmonėse? Su kokiais žmonėmis draugaujate? Kodėl?

Vertinu tikrumą, atvirumą, tiesumą. Patinka žmonės su polėkiu, ištikimi sau bei siekiantys tobulėti.
Su tokiais žmonėm ir bendrauju. Turiu tik keletą draugų ir daug pažįstamų. Nemėgstu mėginančių manipuliuoti ir ieškančių naudos.

3. Kaip susidarote nuomonę apie žmogų su juo susipažinę? Į ką kreipiate dėmesį?

Dažnai apie žmones susidarau nuomonę iš to, kaip jie elgiasi, bendrauja su kitais žmonėmis.

4. Kaip reaguojate, kai kas nors vėluoja? Kaip kovojate su savo vėlavimais? Kiek turi užtrukti žmogus, kad Jūs jį laikytumėte pavėlavusiu?

Reaguoju skirtingai – priklauso nuo to, kiek vėluoja. Jei daugiau nei 7 – 10 min., truputį erzina. Bet priklauso nuo situacijos. Jei vėluojama į darbą, tai ne kas, o jei į draugų pasisėdėjimą - atleistina. Su savo vėlavimu nekovoju. Ten, kur negalima vėluoti – nevėluoju. Jei įvykis/susitikimas nesvarbus, būna, kad pasivėlinu.

5. Kas Jums yra jaukumas, komfortas, patogumas? Tai skirtingos sąvokos ar tapačios?
Ką darote, kai norite jaukumo? O kai norisi komforto?


Jaukumas iškart asocijuojasi su pagalvėlėm, užuolaidėlėm ir gyva ugnim. :smile: Patogumas – su minimalizmu. Komfortas – kažkas tarp šių dviejų. Niekad nebuvau pagalvojus, kad va – noriu jaukumo ar komforto, bet jei jau reikia norėt, tai jaukumas dar siejasi ir su kitu žmogum. Su lietimu ar prisiglaudimu.

6. Ar Jūs visada žinote, kokie drabužiai Jums tinka? Kodėl?
Kaip priimate sprendimą, pirkti ar ne kokį nors drabužį?


Visų pirma, man drabužis turi patikti ir būti patogus. Nepasakyčiau, kad esu iš tų, kurie visada žino, kokie drabužiai tinka. Greičiau žinau kokie patinka. Norėčiau turėt asmeninę siuvėją, kuri pagal mano įgeidžius pasiūtų ir nereikėtų vargintis vaikštant po parduotuves. Tai ir yra atsakymas į klausimą „Kodėl?“ – kartais mano fantazijos nesutampa su realybe ir sunku susivokt, kas iš tikro tinka ar kur tai rasti. :happy:
O drabužius perku tada, kai jų reikia. Apsipirkinėjimas man nuotaikos nekelia - greičiau atvirkščiai.

7. Ar Jums svarbu, kad Jūsų išorę pagirtų, ar tai nėra būtina?
O jeigu Jus kritikuoja?


Pagyrimai visai nebūtini. O jei žmogus kritikuotų išorę, tai nemanau jog smarkiai įsižeisčiau (aišku priklauso ir nuo to, kaip kritikuotų), tik pasikeistų požiūris į kritiką išreiškusį asmenį, nes mano išvaizda yra mano asmeninis reikalas.

8. Ar Jums būdinga patarti kitiems, kokie drabužiai jiems tiktų nešioti? Kodėl?
O kaip Jūs reaguojate į panašius patarimus savo adresu? Kodėl?


Nemėgstu patarinėti, nes natūralu, jog mano skonis skiriasi nuo kitų ir nesinori jo piršti. Bet artimiems žmonėms galiu patarti, nes juos pažįstu. Lygiai taip pat reaguoju ir į patarimus – juos noriai priimu tik iš artimų žmonių.

9. Ar atkreipiate dėmesį į tai, kaip rengiasi Jūsų kolegos?
Ar iš karto pastebite žmogaus atsinaujinimus?


Pastebiu, kaip jie rengiasi, pastebiu atsinaujinimus (šukuosenas, plaukų spalvą). Tik nepasakyčiau, kad labai kreipiu dėmesį į detales – labiau fiksuoju bendrą vaizdą.

10. Aprašykite savo mylimus kvepalus. Kaip jie kvepia? Kodėl Jūs išsirinkote būtent juos?

Jie kvepia gaiviai. Pagrindinė nata – citrusiniai vaisiai. Vėliau atsiskleidžia jazmino bei kitų gėlių kvapas. Išsirinkau juos, nes tokio tipo kvapą mėgstu – nepatinka saldūs, sunkūs ir aštrūs.

11. Įsivaizduokit, kad sugedo Jūsų kompiuteris/televizorius/skalbimo mašina, ką darysite? Kaip apskritai reaguojate į situaciją, kai staiga kažkas sugenda pačiu nepalankiausiu momentu?

Trys reagavimo variantai: a) bandysiu tvarkyti pati (neseniai pataisiau virdulį! :D) b) prašysiu pažįstamų pagalbos c) vešiu meistram
Tokie dalykai dažniausiai manęs nenervina. Visada galima rast, kuo pakeist vieną ar kitą buitinį prietaisą – t.y. galima nežiūrėt televizoriaus ar išsiskalbt rankom. Nematau tragedijos.

12. Tarkim, vadovybė Jums pavedė atlikti kokį nors darbą, kokio nors bendro projekto dalį, o Jūs to neatlikote (arba nesusitvarkėt su darbu, arba pamiršot...). Ką jaučiate tokioje situacijoje? Kiek ji Jums būdinga?

Nebūdinga. Jausčiausi klaikiai. Tokių dalykų neužmirštu atlikt. O jei nepavyksta, sakau iš anksto.

13. Ką Jūs darote, kai likus savaitei iki algos mokėjimo pas Jus pasibaigia pinigai? Ar Jums taip nutinka?

Kartais nutinka, kad jie baigiasi, bet nutinka planuotai – paišlaidauju ir žinau, kad reiks pasispausti. Nieko įspūdingo nedarau. Grikiai sveika :happy: Skolinuosi retai ir nedideles sumas.

14. Kas yra darbas? Kam iš viso reikalingas darbas? Kokie yra kriterijai, pagal kuriuos galite nustatyti, susitvarkote Jūs su darbu ar ne?

Apie tai dabar daug galvoju... Man darbas ne vien būdas užsidirbti pinigų, noriu, kad jis padėtų realizuoti save ir atitiktų mano vidines nuostatas. Gal ir idealistiškai skamba, bet turiu marias laiko tai išspręst – dar tik pamažėl įplaukiu į darbo rinkos vandenynus :D

15. Koks yra kokybės ir kiekio tarpusavio ryšys?
Kaip nustatote perkamo daikto kokybę, ar jūs į ją kreipiate dėmesį?


Nelabai suprantu klausimo apie ryšį, bet sakykim, kad atvirkščiai proporcingas – gausa kokybės negarantuoja. Nustatydama daikto kokybę, studijuoju jo sudėtį, kilmės šalį. Dėmesį kreipiu, bet retokai - tada, kai pirkinys stambus ir daug kainuojantis.

16. Kaip Jūs įsivaizduojate įdomų darbą? Aprašykite smulkiau.

Hm, kol kas negaliu aprašyti smulkiai, dar galvoju apie tai. Bet norėčiau būti naudinga žmonėms ir kartu realizuoti save. Nenorėčiau vadovauti, nors manau sugebėčiau. Geriau jaučiuosi šiek tiek šešėlyje.

17. Kiek laiko Jums prireikia, kad įsilietumėte į naują kolektyvą? Ką darysite, kad tai įvyktų?
Kaip suprasite, kad kolektyvas Jus jau priėmė?


Prireikia daug laiko. Dažnai nieko specialiai nedarau - iš pradžių galbūt su 1 – 2 žmonės susibendrauju, vėliau su kitais. Kartais man atrodo, kad aš apskritai toks žmogus, kuris niekur iki galo neįsitvirtina.
O apie priėmimą sprendžiu iš pasikeitusio, laisvesnio bendravimo.

18. Ar Jūs dažnai ginčijatės? Kodėl?
Ginčas ir diskusija- tai vienas ir tas pats?
Ar galite pripažinti, kad buvote neteisi(-us)? Ar tai Jums lengva?


Beveik nesiginčiju. Man nepatinka ginčų keliama įtampa. Diskusija ir ginčas ne tas pats, tik retai žmonės moka protingai diskutuoti. O prisipažinti, jog buvau neteisi man lengva.

19. Ar Jums būdinga pirmam po kivirčo eiti taikytis? Kodėl?
Ar galėtumėt susipykti savo iniciatyva? Kodėl?


Retai kivirčijuosi. Atsiprašyti pirma galiu - nesantaikos keliama įtampa kainuoja daug nervų.
Susipykti galiu, kai lipa man ant galvos ir reiktia pastatyti į vietą. Kitais atvejais stengiuosi eiti į šalį.

20. Artimas žmogus kažkodėl nepatenkintas, vaikšto susiraukęs, nesikalba. Kaip reaguojate į panašią situaciją? Ką darote?

Stengčiausi išsiaiškinti, kodėl jam negerai. Pirma mintis dažnai būna, kad aš kažką padariau ne taip.

21. Ar galite nustatyti, kokia žmogaus nuotaika? Kaip Jūs ją matote?

Galiu, tik sunku paaiškinti kaip. Ją rodo VISKAS.

22. Ar galite pakeisti žmogaus nuotaiką? Kaip tą darote?

Yra toks žmonių tipas, kuris gali pralinksminti ir akmenį. Nesu viena iš jų, todėl labai greitai pakelti nuotaikos nesugebėčiau, bet jei būtų laiko ir žmogus norėtų pasikalbėti, manau sugebėčiau. O jei nuotaika gera, jos keisti nereikia. :smile:

23. Kas Jums svarbiau: mylėti, ar būti mylimam? Kodėl? Kaip Jūs jaučiatės situacijoje, kai meilė be atsako? Kaip elgiatės

Manau, kad svarbiau mylėti. Nenorėčiau būti mylima, o pati nemylėti. O šiaip, reikia, kad abu variantai būtų.
Jei meilė be atsako, tai tiesiog atsitraukiu, nesikabinu ant kaklo.

24. Kaip Jūs matote, jaučiate, suprantate, kad žmogui Jūs patinkate ar ne? Ar dažnai suklystate tai vertindami? Jeigu Jums kažkas sako, kad Jūs jam patinkate, kaip į tai reaguojate?

Jaučiu, kai žmonėms patinku. Beveik neklystu tame.
Į pasakymą „tu man patinki“, reaguočiau priklausomai nuo situacijos. Yra tekę išgirsti – buvo smagu ir kartu juokinga, nes manau, kad palankumas ne tokiomis frazėmis išreiškiamas.

25. Kas yra dvasingas, harmoningas žmogus? Kas yra neharmoningas arba nedvasingas žmogus?
Ar Jūs harmoninga(s)?


Tai sąmoningas žmogus, kuris yra taikoje su savimi ir pasauliu. Neharmoningi dažnai būna pikti, irzlus, „nerandantys sau vietos“. Šiuo metu nesu harmoninga, bet to siekiu.

26. Kaip praleidote paskutines atostogas. Pusę puslapio teksto.

Buvau su tėvais viloj prie ežero. Vila dviaukštė, nebaigta įrengti, bet man paiko tas stovyklavimo jausmas miegant ant čiužinių.
Dienos slydo lėtai ir ramiai. Perskaičiau dvi knygas, maudžiausi, deginausi ant tilto ir stebėjau pro šalį plaukiančius baidarininkus. Su mama spręsdavom kryžiažodžius, ir vienas kitas drąsesnis baidarininkas priplaukdavo paklausti, ar nereikia pagalbos. Vakarais pasiirstydavau valtim. Buvo atvykę dėdė su teta ir pusbroliais - kartu su jais virėm žuvienę ant laužo.
Visos atostogos susiliejo ir atrodo lyg viena ilga rami diena.

(Gal pakaks?)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: vilkės tipas
StandartinėParašytas: 15 Lie 2011, 07:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Vas 2009, 19:09
Pranešimai: 25
Dostojevskis


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: vilkės tipas
StandartinėParašytas: 15 Lie 2011, 12:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Oho, jei pats atsakinėčiau į klausimus drąsiai kokius 8-10 atsakymų galėčiau copy-paste iš čia. Tikrai etinių intuityvų-klubas, bet reiškiasi labiau kaip ekstravertė man rodos...Rinkčiausi iš hekslio/hamleto, smulkiau pakolkas dar nesigilinsiu, įdomu kaip atrodo kitiem..

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: vilkės tipas
StandartinėParašytas: 15 Lie 2011, 15:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
sigurdas rašė:
Tikrai etinių intuityvų-klubas
Tas klubas visur: any time, any place...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: vilkės tipas
StandartinėParašytas: 15 Lie 2011, 16:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Sveiki!!

manau, tai yra jeseninas. Turi intravertisku bruozu "nerandu sau vietos", "ai, galiu pirma prieit, jei buna konfliktas - pasitraukiu". Panasu i intuityviaja intraverte. Kodel manau, kad Jeseninas?
Nes gyvenimo budas labai panasus i iracionalo, vertybes Jeseniskos. "Jei noriu, paislaidauju, tada turiu pasispaust, grikius valgyt irgi sveika". Panasu i skaudziaja dalykine logika. Pagarba jausmu sventumui ir neklystantis poziuris i kitu zmoniu jausmus. Moka pakelti nuotaika, bet kaip intravertui, tai yra nelengva - manau kurybine galetu buti emociju etika.

ka mano pati Vilke?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: vilkės tipas
StandartinėParašytas: 16 Lie 2011, 17:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Pagal charakteris.info vilkės komentarus susidariau Jesenino vaizdą. Iš šių atsakymų neatmetu ir Hamleto.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: vilkės tipas
StandartinėParašytas: 17 Lie 2011, 18:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Aš tai manau, kad tu esi vilkė ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: vilkės tipas
StandartinėParašytas: 17 Lie 2011, 22:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
panašu į Jeseninę.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: vilkės tipas
StandartinėParašytas: 19 Lie 2011, 23:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Kov 2011, 01:29
Pranešimai: 17
Miestas: Vilnius
Ačiū už pagalbą!

Matyt, kad Jeseninė būsiu. Atsekti padėjo ne tipų ar kvadrų vertybių aprašymai (iš jų tik gama kardinaliai netinka), o tarptipiniai santykiai ir funkcijų naudojimas (patogiai jaučiuosi nadodama :wintuition: , :bethics: , :wlogic: ). Labiausiai patiko šitas aprašymas.

Pažįstu vieną Štirlicę, tikrai sunku susikalbėt. Tipiški santykiai su Heksliais - įkvepiantys pokalbiai, o bendra veikla erzina.

Aj, ir dar. Kai kurie Jeseninai atrodo labai ekspresyvūs. Na, kad ir Rytryte bandymas nusitipuot. Man nelabai būdinga. Gal dėl intuityvaus potipio?

Sigurdai, Kalafijorai - kodėl manot, jog polinkis į ekstraversiją pas mane? Tai būtų metų naujiena. :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: vilkės tipas
StandartinėParašytas: 20 Lie 2011, 11:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Man atrodai panašesnė į :wintuition: potipį. Su :bethics: Jeseninais iki konflikto yra plonytė riba, diskutuoti normaliai yra sudėtinga. Jie savaime save kelia į viršų, primeta elegantiškais ir "svarbiais". Sunku pasitikėti, pastovumo pas juos nerasta. Realiai žinau 4 tokius Jeseninus. Pažįstu tris :wintuition: potipio. Jie labai skiriasi...
Ekstraversijos įspūdį sukelia gana aktyvaus žmogaus būdas, linksmumo ir optimizmo demonstravimas, atkaklus noras dalintis idėjomis. Tačiau tai tik įspūdis, šios savybės visai būdingos :wintuition: :bethics: ir mano vertinime pirmoj vietoj yra IEI Jeseninas - :wintuition:

Pvz. aš dar negaliu pasakyti esu Dostojevskis ar Jeseninas. Jei esu Dostas, niekas manyje nepagauna :bintuition: , o turėtų... Iš šių atsakymų įžvelgiu ir galimą demonstratyvinę :wethics: , kaip ir visiems etikams, santykiai yra svarbu. Kažkiek pavydžiu Jesenino ir Hekslio sugebėjimo neimti į galvą ir nusileisti matant netaktą.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: vilkės tipas
StandartinėParašytas: 20 Lie 2011, 14:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
vilke rašė:
Sigurdai, Kalafijorai - kodėl manot, jog polinkis į ekstraversiją pas mane? Tai būtų metų naujiena. :smile:


Chech, na dabar jau manau kad apsirikau, tiesiog pirmas įspudis toks kilo..Pasigilinus aiškiai matosi kad klydau :oops: , pagyrimai nereikalingi, pabrėžiama visur artimų žmonių svarba ir ttt...
Beje kadangi jau esi jeseninas, tai tiesiog labai niežti nagai paklaust kaip sekėsi taisyt tą virdulį?? :smile:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: vilkės tipas
StandartinėParašytas: 20 Lie 2011, 14:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 04 Vas 2009, 19:09
Pranešimai: 25
Kaip mes taisom, ogi intuicijos būdu, kas dažnai reiškia bandymų ir klaidų keliu.. Bet tai nereiškia kad nepavyksta, tik procesas būna ilgesnis ir dažnai gali parodyt keistas, iš pradžių nelogiškas ir neefektyvus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: vilkės tipas
StandartinėParašytas: 23 Lie 2011, 04:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 17 Kov 2011, 01:29
Pranešimai: 17
Miestas: Vilnius
Kalafijoras rašė:
Man atrodai panašesnė į :wintuition: potipį. Su :bethics: Jeseninais iki konflikto yra plonytė riba, diskutuoti normaliai yra sudėtinga. Jie savaime save kelia į viršų, primeta elegantiškais ir "svarbiais". Sunku pasitikėti, pastovumo pas juos nerasta. Realiai žinau 4 tokius Jeseninus. Pažįstu tris :wintuition: potipio. Jie labai skiriasi...
Ekstraversijos įspūdį sukelia gana aktyvaus žmogaus būdas, linksmumo ir optimizmo demonstravimas, atkaklus noras dalintis idėjomis. Tačiau tai tik įspūdis, šios savybės visai būdingos :wintuition: :bethics: ir mano vertinime pirmoj vietoj yra IEI Jeseninas - :wintuition:

Pvz. aš dar negaliu pasakyti esu Dostojevskis ar Jeseninas. Jei esu Dostas, niekas manyje nepagauna :bintuition: , o turėtų... Iš šių atsakymų įžvelgiu ir galimą demonstratyvinę :wethics: , kaip ir visiems etikams, santykiai yra svarbu. Kažkiek pavydžiu Jesenino ir Hekslio sugebėjimo neimti į galvą ir nusileisti matant netaktą.


O man Dostojevskiai susižavėjimą kelia - jokio padlaižiavimo, aiškūs principai, tvirta nuomonė.

sigurdas rašė:
vilke rašė:
Sigurdai, Kalafijorai - kodėl manot, jog polinkis į ekstraversiją pas mane? Tai būtų metų naujiena. :smile:


Chech, na dabar jau manau kad apsirikau, tiesiog pirmas įspudis toks kilo..Pasigilinus aiškiai matosi kad klydau :oops: , pagyrimai nereikalingi, pabrėžiama visur artimų žmonių svarba ir ttt...
Beje kadangi jau esi jeseninas, tai tiesiog labai niežti nagai paklaust kaip sekėsi taisyt tą virdulį?? :smile:


Abejoti gerai. Aš pati dar nenoriu padėt taško. Anksčiau (mokykloj) buvau ekstravertiškesnė.

Gerai sekėsi. Pakako tiesiog atsukt varžtus ir pakrapštyt jungiklį - buvo užstrigęs ir todėl virdulys nekaito. Toks čia ir taisymas. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: vilkės tipas
StandartinėParašytas: 05 Lap 2011, 21:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Gal ir Jeseninė. Nors skaitant atsakymus, superego nejaučiu. Kai kur skaitant, susidaro racionalaus etiko įspūdis. Bet labai neprieštaraučiau Jesenino variantui :wink:
Mane keli žmogai laiko ekstravertu, nelabai norėčiau sutikti. Jei vis gi ekstravertas, tai nebent Štirlicas. Tikrai ne Žukis. Gal permestum akim per mano atsakymus ir pasakytum ką manai dėl tipo? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 14 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007