Socionikos forumas

Dabar yra 28 Bal 2024, 04:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2004, 21:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 27
Dar ir dar skaitau apie Hamlet?. Ir kuo toliau, tuo labiau jis man nepatinka.



Jeigu aš keis?iau savyje atskiras savybes, aš tol?iau nuo apib?dinimo, kuris pateiktas. Taip, palaipsniui aš gal b?t perei?iau ? kit? tip?.



Ar tai iš principo ne?manoma? Jeigu taip, paaiškinkite kod?l.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2004, 21:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Eth orvel.. nenor?k to daryti ! Žmogus yra toks koks yra ir tai yra gerai.

Tip? galima šlifuoti t.y. ugdyti, dresuoti, lavinti savybes. Ta?iau tam bus išeikvojama daug pastang? ir galiausiai tu pavargsi, o šiaip ar taip viduje vistiek liks tavasis tipas.



Jei nori konkre?iai tam tikrose situacijose elgtis kitaip, na tai papraš?iausiai pasiruošk tam "kauk?". Kuri? reikiamais momentais užsid?si :wink: Bet visuomet su ja neišb?si ir nesistenk b?ti...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2004, 23:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nuostabus atsakymas.  Tikrai, geriau nepasaky?iau.



Pati niekada nenor?jau keisti savo tipo. Galb?t tod?l, kad socionika sudomino ir ? paskaitas atsived? dualas....



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2004, 23:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 27
Jums gerai, o man spr?sti "b?ti ar neb?ti" :happy:



O jeigu rimtai, nuo kitos savait?s pradedu eksperiment?,- "tipo keitimas". Aš pasirenku tip?, kuris man patinka ir per metus juo tampu. Tuo sugriaudamas vis? socionikos mokym?.

Žinoma, ne d?l to, bet pa?iam ?domu tapo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2004, 00:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
O tu dr?sus. Optimizmo matau irgi netr?ksta.



Na tikrinsim, kaip tau ten seksis keistis. Tik nusiteik, kad tikrinimas bus bjaurus, nes tamst? suerzinus ar išvedus iš pusiausvyros tur?t? pasimatyti Hamletas :wink: Ar klystu (Skarlet, socion)?



Na bet pratestuosim ir kitais metodais :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2004, 03:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
beskaitydama orvel ketinimus, pagalvojau apie aktorius: tik tas gerai vaidina, kuris tarsi suauga su savo role, su savo personažu. Ta?iau v?liau, baig?s t? vaidmen?, po kiek laiko jis turi persik?nyti ? kažk? kit?. Ir vistiek, tai t?ra nauja kauk?, nauji bruožai ir poelgiai. Manau, kad kertin?s savyb?s vistiek išliks, orvel. Kiek besistengtum. Galvoju apie gerum?, r?pest? žmogumi, - tokias b?dingas Hamletui savybes. Tu gali nustoti r?pintis, gali apsimesti egoistu ir blogie?iu, bet realiai viduj tau skaud?s vistiek!...

kaip beb?t?- s?km?s bandymuose. ?domu bus sulaukti socion ir Skarlet, k? jie galvoja, ar tai apskritai ?manoma (nekalbant apie tai, ar tikslinga).

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2004, 08:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
orvel, nu ?ia dabar??? O ar Tu gali ?sivaizduoti mano širdies skausm?, kai aš sužinojau esanti Žukov?? Tu pagalvok, moterišk? juk turi b?ti švelni, trapi, miela ir nuolaidi b?tyb?. O ?ia - maršal? :happy: Taigi, vyriškiai nuo tokios ir darbe, ir namuose turi b?gti kaip nuo aps?stosios  :happy: Baisu! O kitos moteriškos irgi tur?t? ne glostyti, o veikiau šaukšt? deguto ?kr?sti. Idant gyventi per lengva neb?t?  :happy: Nesgi baisiai vriednas tipas. Vyrui - taip, puiku. Bet moteris, kurios pozicija "komandovat paradom budu ja" virsta gar? kamuoliais pro ausis net ir tada kai ji stovi ir tyli...ir šypsosi gudriai... :happy:



Ale kad ir kiek bebandytum keistis - genofondo, tsakant, nesuklastosi  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2004, 10:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Casandra, yra ir daugiau vyriškais pravardžiuojam? tip?... :wink:  Tada papildinys tradiciškai pravardžiuojamas "moterišku".



D?l aktori?...

Jeigu pasaky?iau pavard? - Via?eslavas Tichonovas.  Kok? film?, kok? jo vaidmen? prisimintum?te? :wink:

Aktorius turi ?sigyventi ? vaidmen?. Tai jo profesionalumas, jo talentas. Bet... kokius kitus V.Tichonovo vaidmenis gal?tum?te išvardinti ir kokiuose filmuose?



Taip. MES b?tinai turime PATIK?TI, kad "vaidinamas" tipas tikrai yra toks. O tai priklauso nuo talento.

Orvel gal neatsitiktinai suman? paeksperimentuoti? Hamleto tipas vadinamas - režisieriumi.  :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2004, 10:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Na, taip, sesut Liepa  :happy: mumi abi ant to paties arklio su ta pa?ia ietim  :wink: tik suvokimo strategija ir taktika mažum?l? skiriasi  :happy:



Tichonovas Tichonovu, aš prisimenu, kaip Nona Mordiukova "Brilijantin?je rankoje" t? nam? valdybos pirminink? vaidino... :neutral:..



:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2004, 11:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Orvel, baisiai ?ia idomus tas tavo b?simas eksperimentas. Tik labai smalsu sužinoti, nuo ko prad?si save keisti? Kokia pati pirmoji savyb?, kuria nor?tum tur?ti ir kokia "ištrinti". Ir kod?l manai, kad tau to reikia? Ir koks yra tas tipas ? kok? nor?tum transformuotis? Ir kokios Hamleto savyb?s, jeigu toks tu ir esi, tau labai nepriimtinos? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2004, 11:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 60
Orvel, gal prad?si keisti dominuojant? smegen? pusrutul?? Ar reakcijas pavojaus akivaizdoje? Ar dažnai tokie b?na, kad gal?tum tikrai ?sitikinti? Ar nustosi labai giliai matyti tuos pasaulio aspektus, kuriuos matai dabar? Ar senos konflik? zonos visiškai nustos jaudinti ir traukti? Ar tiesiog išmoksi imituoti kito tipo elges? - kitaip sakant truputis darbo nustatin?tojams? ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2004, 11:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Orvel rašo:Jeigu aš keis?iau savyje atskiras savybes, aš tol?iau nuo apib?dinimo, kuris pateiktas. Taip, palaipsniui aš gal b?t perei?iau ? kit? tip?.



Jei tipo apib?dinimu laikai tipo aprašym?, kurie dar n?ra tobulai "išdirbti", bandydamas ?sigyti tam tikras savybes gausi atvirkš?i? rezultat?- dar labiau paryškint? Hamlet?, nes tipas- tai t? savybi? rinkinio priežastis, o ne pa?ios savyb?s. Dresiruodamas vien? kažkuri? savo dalel?, kuri Tau nepatinka, sunkesne našta apkrausi silpnesniuosius kanalus... Tikrai, gerai Pelen? klausia, koki? savyb? taip labai nori pasikeisi? Jei tai n?ra labai asmeniška, žinoma...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2004, 11:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
:happy: :happy: :happy: Galima pakeisti  :happy: :happy: :happy: SAPNUOSE  :happy: :happy: :happy:

Priimk save tokia kokia esi. Ismok dziaugtis tuo ka turi. Isnaudok savo instrumenta  !


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2004, 14:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 27
Casandra, žaviuosi Tavimi, kaip visada. Ech, kad man Tavo tip?... Na, nors ne tip?, bet... patyl?siu



Vartotojas 2, kuo toliau tuo labiau žaviuosi Tavimi. Ypa? žinodamas Tavo amži?... Žinai, skaitydamas Tavo post'us pradedu tik?ti,- kažkada ir lietuvis gaus Nobelio premij?.



Kitiems, nežinau kok? tip? pasirinksiu, dar turiu tris dienas pagalvoti. Žavi Žukovas, (o gal žavi Casandra, nežinau), dar patiko Dž. Londonas ir T. Dreizeris. Dar nežinau kurlink orentuosiuos, bet... pratestuosi mane Skarlet po met?, gerai?  :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2004, 14:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Susitar?m, Orvel, 2005 met? ruden?  užsiregistruok nauju dalyviu ir pasiprašyk nustatyti tip?, ok? Kad nelikt? joki? "jeigu"... O kolkas pabendrauk su mumis kaip Hamletas, ?ia stinga hamletišk? id?j?, netik?t? tem? vingi?, jau nekalbant apie hamletišk? meil?s teorij?, kuriai n?ra lygi?, tik ar gal??iau paprašyti j? ?ia išd?styti pla?iosioms mas?ms? pls...  :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 26 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 47 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007