Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 06:18

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 11 Lap 2010, 23:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Martynas0708 rašė:
Mane labai erzina 'visaziniai, savim patenkinti' zmones, ju tiesiog nemegstu. ir ju nuolatine tokia mimika - :wink: (atrodo nori pasakyti 'tu nesupranti?!') :D


Įdomi interpretacija :happy: Aš šitą :wink: smailą naudoju, kai noriu pasakyti "truputį juokauju", "tu mane suprasi", "juk mes vienas kitą suprantam" ir pan.

:wink:

:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 11 Lap 2010, 23:51 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Mane tai ne visi visaziniai erzina,pvz erudicija zavi.Na o pvz :wsensoric: ten ju- oi kiek as gyvenime maciau ir kaip puikiai as visad "prasisukdavau" tikrai erzina. :blogic: kartais irgi erzina,del noro mokyt kaip ka daryt.Stengies,vargsti,mokais ateina ten :blogic: :wintuition: ir papasakoja kad viska galima padaryti 2x greiciau :happy: tada pasieskau is rusu kalbos spalvingesniu isireiskimu ir paaiskinu kad laikui begant ismoksiu, dekui uz pagalba. :evil:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 11 Lap 2010, 23:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
:D mane erzina kalbos apie pojucius. Pvz. Plauku galiukai tampa tokie svelnus, o tas kremukas manes visiskai NEDIRGINA. Sudrekus odele buna kartais, ja reikia svelniais pirstais imasazuoti situo kremuku.
Nuo tokiu kalbu kartais tiesiog bloga :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 12 Lap 2010, 00:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Martynas0708 rašė:
:D mane erzina kalbos apie pojucius. Pvz. Plauku galiukai tampa tokie svelnus, o tas kremukas manes visiskai NEDIRGINA. Sudrekus odele buna kartais, ja reikia svelniais pirstais imasazuoti situo kremuku.
Nuo tokiu kalbu kartais tiesiog bloga :D


:happy: :happy: prajuokinai.Dar :wsensoric: iprotis susitikus pastebet: atrodai isbales,atrodai iraudes, atrodai neisimiegojes ir ttt erzina..neaisku ka atsakyt :neutral:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 12 Lap 2010, 00:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Nemegstu tokiu komentaru.

Tavo plaukuciai pasisiause. ;) wyyyy!!! ;) aha, o kas cia? O-HO! Kokias sukytes turi! Ir plaukuciu nesusukavai? ;) kaip cia taip, a? ;)

Sitas labai suerzintu :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 12 Lap 2010, 00:23 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Martynas0708 rašė:
:D mane erzina kalbos apie pojucius. Pvz. Plauku galiukai tampa tokie svelnus, o tas kremukas manes visiskai NEDIRGINA. Sudrekus odele buna kartais, ja reikia svelniais pirstais imasazuoti situo kremuku.
Nuo tokiu kalbu kartais tiesiog bloga :D


O varge ...Aš ne intuityvė, bet tokie pokalbiai, ir, svarbiausia, interesai, mane irgi užerzintų :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 12 Lap 2010, 00:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Tai va, toks kisimasis veikia turbut ne tik per :wsensoric: , bet ir greiciausiai per :wethics: , gal net :bsensoric: :D baisu...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 12 Lap 2010, 00:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Martynas0708 rašė:
Tai va, toks kisimasis veikia turbut ne tik per :wsensoric: , bet ir greiciausiai per :wethics: , gal net :bsensoric: :D baisu...


Man tokie pokalbiai yra ne tai, kad baisu, bet tokie...bukučiai bukučiai. Tuščias laiko gaišimas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 12 Lap 2010, 00:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Mane tai erzina. Zmones atrodo be jokiu ziniu, be jausmu (nieko gilaus), be emociju, tik kazkoks neaiskus purskimas, tiesa sakant - visiskai tusti. Kiauri nuliai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 12 Lap 2010, 02:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Na čia mėgavimasis pojūčiais, jų įsivaizdavimas ir atgaminimas/sužadinimas žodžių pagalba. Žmonės taip patiria MALONUMĄ. :happy: Jeigu panašūs žodžiai "nieko nesako" (nes neusidaro ryšys) - tai ir malonumo nėra. Jie liejasi kaip tuščias srautas.

Man - nežinau, kur eina riba, - kada tokios kalbos erzina, o kada nuneša/perkelia į įsivaizduojamą "realybę".... Galbūt tie malonumai turi būti "teisėti" (labai sunku išsireikšti, kad būtų tikslu)...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 12 Lap 2010, 22:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Liepa rašė:
Na čia mėgavimasis pojūčiais, jų įsivaizdavimas ir atgaminimas/sužadinimas žodžių pagalba. Žmonės taip patiria MALONUMĄ. :happy: Jeigu panašūs žodžiai "nieko nesako" (nes neusidaro ryšys) - tai ir malonumo nėra. Jie liejasi kaip tuščias srautas.

Man - nežinau, kur eina riba, - kada tokios kalbos erzina, o kada nuneša/perkelia į įsivaizduojamą "realybę".... Galbūt tie malonumai turi būti "teisėti" (labai sunku išsireikšti, kad būtų tikslu)...


Persiprašau, bet čia mėgavimasis plepėjimu, o ne pojūčiais :wink: :happy: Nes mėgavimasis yra tada, tą minutę ir sekundę, kai tai vyksta ir visai nebūtina tatai įgarsinti, t.y. atpasakoti tretiesiems su tuo nesusijusiems asmenims.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 23 Lap 2010, 00:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
sigurdas rašė:
Martynas0708 rašė:
:D mane erzina kalbos apie pojucius. Pvz. Plauku galiukai tampa tokie svelnus, o tas kremukas manes visiskai NEDIRGINA. Sudrekus odele buna kartais, ja reikia svelniais pirstais imasazuoti situo kremuku.
Nuo tokiu kalbu kartais tiesiog bloga :D


:happy: :happy: prajuokinai.Dar :wsensoric: iprotis susitikus pastebet: atrodai isbales,atrodai iraudes, atrodai neisimiegojes ir ttt erzina..neaisku ka atsakyt :neutral:


Martynai, oj fuj, mane irgi erzintų :smile:
Bet būtent, dėl to tuštumo labiausiai.

Sigurdai, o va šitas man būdinga :happy: Bet išties įdomu, kaip netyčia gali užminti kam ant skaudžios vietos. Pvz. heksliui pasakyk: ko toks be nuotaikos? atrodai nervuotas.
Ir pan. nuotaikų komentarus. ojoj.

Mane kartais erzina, kai žmonės detaliai aptarinėja, ką jie valgyt gamins. Atrodo, toks tuščias pokalbis. Nebent tikslingai klausčiau recepto, arba forume kur rašytų bendroj temoj, tada jei reikia užsiseivini ateičiai ir tiek žinių. Bet tiesioginiam pokalbyje: "aš šiandien valgiau vakarienei vištieną su obuoliais grietinėlės padaže, mmm, kaip skanu..." mane varo iš proto.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 23 Lap 2010, 00:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Sigurdai, o va šitas man būdinga :happy: Bet išties įdomu, kaip netyčia gali užminti kam ant skaudžios vietos. Pvz. heksliui pasakyk: ko toks be nuotaikos? atrodai nervuotas.
Ir pan. nuotaikų komentarus. ojoj.

Kai Jeseninas taip sako,neerzina isvis.Imanoma pasiskaityt intoncijas,poto pokalbis isplaukia dar tolyn ta pacia tema kazkaip..vienoj valty sedint nelabai ten ka uzgausi :happy: :happy:
Kai stirlis pvz sako tada erzina,sako tiesiog siaipsau..atrodo kad ketintu pasisaipyt ar ka..Del heksliu tai nezinojau..reiks pabandyt :smile:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 23 Lap 2010, 12:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Dar mane varo is proto Heksliai su PERNELYG silpna :wlogic: ir pernelyg stipria :bethics:

Atostogos!! :shocked: :strange: ka veiksime? a? :tongue: :tongue: wyyyyyyyyy!!! saunumelis!! :wink: :happy: Eisim mazuciu braskiu paragaut (mmmm!!) che che, o ka siaip veiki? :wink: mhm? :wink:

Sitas is proto isvestu, jei ilgiau reiktu bendraut :D


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 23 Lap 2010, 13:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Krc..nusišnekat ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Google [Bot] ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007