Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 09:48

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 24 Lap 2010, 00:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Narys rašė:
Krc..nusišnekat ;)


Siaip jau snekames :wink:
Jei jau taip vertini, tai turbut pats esi parases "tonas" prasmingu ir giliamintisku postu? :wink:

Beto kaip rase vienas buves forumietis etikam sunku mintis formuluoti logiskai :smile: Kad jau dave balta bilieta tai kam cia bevargt rasyt kazka protingo :happy: :happy:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 09 Gru 2010, 19:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Nors kvadra ta pati, bet su Heksliu labai įtemptai viskas klostosi. Dostojevskas jau kitas reikalas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 09 Gru 2010, 19:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Kas Hekslyje nepatinka/erzina? Ar esi tikras del Hekslio tipo? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 09 Gru 2010, 21:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Labai patiklus ir naivus. Dažnai pats užsirauna ir apsikrauna problemom. Po to verkia savaitę dėl savo poelgių. Rizikuoja pats nejausdamas, dėl to dažnai nudega. Bet dabar labiau pasimokė ir klausia manęs arba kuo nors kito patarimo. Sunkiai valdo emocijas, dėl nieko įsižeidžia ir priima asmeniškai nors jo net nelietė jokie reikalai. Labai priekabus ir kalbina kitus, nes jam kiti atrodo "liūdni". Ta naivi šypsena ir gudrus žvilgsnis tikrai nekelia pasitikėjimo. Nesu visiškai tikras, ar tai Hekslis. Bet tai tik neigiami mano pastebėjimai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 09 Gru 2010, 21:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Galbut Hamletas? Arba Hugo? ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 09 Gru 2010, 22:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Tikrai negaliu pasakyt. Sunkiai dar skiriu tokius dalykus. Gal čia net ne Hekslį aprašiau. Tai tik subjektyvi mano nuomonė


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 12 Gru 2010, 14:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Man atrodo, kad Hekslis tikrai sugeba suimti save į rankas ir puikiai valdo emocijas. Įtemptose situacijose gali veikti kaip taikintojas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 12 Gru 2010, 15:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Sugeba valdyti emocijas išorėje. Bet viduje dedasi balaganas. Ir tik klausimas, kada jis pratrūks. Veikia šaltakraujiškai, bet nelogiškai ir pats supranta ką padarė tik tada, kai praeina nervai. Po to dažnai gailisi ir verkia. Gal čia labiau asmenybės minusas, juk ne vienam tipui panašiai gali nutikti. Kad ir kaip yra, mano nuomone tai stabilesnis tipas pvz už Dosojevskį, su kuriuo reikalų geriau neturėti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 15 Gru 2010, 08:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Lap 2008, 13:35
Pranešimai: 54
Miestas: Vilnius
Sveikas Martynai,

Norėjau paklausti, tavo foto "Daktaro Hauso", ar tai tavo Gabeno tipas tas Hausas?
Ir šiap gal kas galit pavardinti daug ar bent keletą žymių žmonių socioninius tipus. Man praverstų dėl veido išraiškų ar jų bendrų bruožų.
Gal dar kas nors gerai žinote koks socionikas ar kažkuris iš Jusų gerai tipuoja pagal foto. Aišku Jus man čia rėksite visi kad, Kazį neteisingai mastai apie žmonių tipavimą, bet man dažnai greitai prireikia mokančio bent kiek pasakyti savo nuomonę iš keleto foto apie vieną ar kitą žmogų.

O dėl Hamleto ar Hugo verkšlenimo, tai pritarčiau, jog jie vieni iš labiausiai galimų verkti, nes apskritai manau etiniai- emociniai, tai verkia, tai juokiasi, žodžiu tikrai įvaldę bet kokias emocijas.

O Hekslių tai gana mažai pažystu, galbūt dėlto kad aš intuityviai prisibijau jų. Ištikrųjų yra taip, kaip ir parašyta, man su jais konfliktinis santykis ir tikrai aš nesuprantu jų juokų ir jie mano. Žodžiu tikrai galimas konfliktas iš nieko, dėl juokų.

Pagarbiai,

Kazys (Gorkis)

Martynas0708 rašė:
Kas Hekslyje nepatinka/erzina? Ar esi tikras del Hekslio tipo? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 15 Gru 2010, 18:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Sveikas, Kazy, as Hausa tipuociau kaip Don Kichota, siap netipuoju is veido, bandau tik naudodamas elgesio modelius ir tarptipinius santykius.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Krokodilo asaros
StandartinėParašytas: 21 Gru 2010, 21:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
[quote="Kazys"]
Ir šiap gal kas galit pavardinti daug ar bent keletą žymių žmonių socioninius tipus. Man praverstų dėl veido išraiškų ar jų bendrų bruožų.
Gal dar kas nors gerai žinote koks socionikas ar kažkuris iš Jusų gerai tipuoja pagal foto. Aišku Jus man čia rėksite visi kad, Kazį neteisingai mastai apie žmonių tipavimą, bet man dažnai greitai prireikia mokančio bent kiek pasakyti savo nuomonę iš keleto foto apie vieną ar kitą žmogų.

O dėl Hamleto ar Hugo verkšlenimo, tai pritarčiau, jog jie vieni iš labiausiai galimų verkti, nes apskritai manau etiniai- emociniai, tai verkia, tai juokiasi, žodžiu tikrai įvaldę bet kokias emocijas.

O Hekslių tai gana mažai pažystu, galbūt dėlto kad aš intuityviai prisibijau jų. Ištikrųjų yra taip, kaip ir parašyta, man su jais konfliktinis santykis ir tikrai aš nesuprantu jų juokų ir jie mano. Žodžiu tikrai galimas konfliktas iš nieko, dėl juokų.

Pagarbiai,

Kazys (Gorkis)


Siaip nemazai jau cia prirasyta apie tu zymiu zmoniu tipus,http://www.lt.socionika.org/viewtopic.php?f=44&t=438&sid=0cc9149c77a4902eee96f68b1b9ea938 ,http://www.lt.socionika.org/viewtopic.php?f=46&t=322&sid=0cc9149c77a4902eee96f68b1b9ea938 .O gerai tipuoti pagal foto kazin ar imanoma :strange: ,tiesa etika/logika manau galima is akiu dazniausiai atskirt.

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 41 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007