Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 07:24

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Sveiki. Koks tipažas mano?
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 23:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Euforija būna, bet nelabai stipri, kai pagaliau kas nors pasikeičia į gerą. Pvz paleidžia į atostogas, arba artimam labai pasiseka kas. Galiu tada nieko nesakęs apsikabinti ir šaukti aš tave myliu. Kai rimtai iš manęs tyčiojasi už akių, tokius laikau driskiais, nevertais mano nervų ir dėmesio. O jei realiai tai nieko dažniausia nesakau, tegul, jei jam tai kokia iškrova. Ne mano bėdos. Dėl juokų tai susinervinu nebent kai anekdota ilgesnį pasakoju ir pradeda šnekėt, nebeklausyt. Kitaip tai jokių emocijų


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki. Koks tipažas mano?
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 23:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Kurioj vietoj noretum lavint savo :bethics: ?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki. Koks tipažas mano?
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 23:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Norėčiau suprast kodėl kitų bloga nuotaika, kad ir kaip man tai atrodo nereikšminga.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki. Koks tipažas mano?
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 23:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Nebandei tiesiog paklaust? Kokia tavo patirtis tame?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki. Koks tipažas mano?
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 23:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Esu bandęs, bet tik dėl smalsumo. O kai paklausi tai pradeda iš kart savo emocijų bangas pilt kaip iš kibiro. Nesuprantu aš jų. Kad dar labiau neblogint nuotaikos tai nieko nepasakau. Nors ir noretus sakyt eik kažką veik nežliumbus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki. Koks tipažas mano?
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 23:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Siaip nuo zmogaus priklauso, ir mes, etikai, susiduriam su bedom cia. :D vieniem reikia palaikymo, raminimo, kad viskas bus gerai, reikia parodyt GALIMYBES, kurios dar laukia, kitiem labiau padeda apkabinimai ir fizinis kontaktas, tretiem geriau, kai perima emocijas, uzjaucia, svarbu parodyti empatija... Emociju etika EGO bloke - zmogui labai svarbios jo emocijos. Taip kaip tau naudingas darbas su :blogic: (dalykine logika) ego bloke, taip etikui jo emocijos labai svarbios. Skiriasi tiesiog vertybes. Jei tu tai supranti ir gerbi kito vertybes, bus pirmas zingsnis suvokti ta srauta ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki. Koks tipažas mano?
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 23:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Aš panašias grandines žymiai paprasčiau įzivaizdavau. Dabar jau labiau suprantu dėl tų emocijų, kad kartais per dažnai aš jas ignoruoju, kai kiti skundžiasi. Bet pats kažkaip pajausti tai nesuvokiu kaip. O falšyvai nemoku vaidint ir nenorėčiau taip


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki. Koks tipažas mano?
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 23:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Tiesiog retai jauti kazkokia emocija, tai pas tave tarsi retas svecias, o kai kazka jauti, tarsi nori pasilaikyt giliai sau? Ar koks jausmas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki. Koks tipažas mano?
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 23:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Martynas0708 rašė:
Tiesiog retai jauti kazkokia emocija, tai pas tave tarsi retas svecias, o kai kazka jauti, tarsi nori pasilaikyt giliai sau? Ar koks jausmas?

Aš gal ir dažniau jaučiu, tik retai pagaunu visokius jausmus. O kai giliai kažkas kyla, tada nemokėčiau parodyt jeigu ir norėčiau. Man atrodo jog tai yra nesąmonė ir bevertis išsišokimas. Mano silpnų emocijų atveju.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki. Koks tipažas mano?
StandartinėParašytas: 26 Spa 2010, 23:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Etikai ta supranta kiek kitaip. :wink: Jiem emocijos svarbios, ir tai sukelia dideli pasitenkinima. Daznai buna, kad kuo stipresne isgyvenama emocija, tuo daugiau jegu darbui. Nei tavo, nei kitu zmoniu parodyta emocija nera bereikalingas issisokimas. Tai gali priverst kita zmogu jaustis geriau ;) O juk laime - tai musu visu tikslas, tik keliai skirtingi. ;) Kada yra tau budingas 'nuogumo' jausmas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki. Koks tipažas mano?
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 00:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Spėju moterų daugiau etikų. Bet tai žinok ar mano kažkoks neaiškumas gilumoj nėra kokia nesuprantama arba kvaila emocija, kuri dar labiau suerzint galėtų. Žodžiu aš išvis neskiriu kur normali emocij, o kur kokia pagieža.
Aš niekada normalioj situacijoj nesijaučiau nuogas. Keistas klausimas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki. Koks tipažas mano?
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 00:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Jei nejauti emociju, gali ismokt jas skirt is veido, kuno kalbos, judesiu, drebanciu ranku, t.y. ne tik asaru (liudnas) ir juoko (linksmas). Gal vertetu pasidomet emociniu intelektu, galima ji ugdyt, manau, daug padetu ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki. Koks tipažas mano?
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 00:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Pvz. etikus galetu gasdint emociju nebuvimas, jiem tai atimtu pasitikejima tiek savim, tiek kitu zmogumi.
Jei zmogus rodo mazai emociju, gali atrodyti, kad yra agresyvus :happy: Todel kartais nusisypsot ar pajuokaut sveika. :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki. Koks tipažas mano?
StandartinėParašytas: 27 Spa 2010, 00:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Poryt pasidomėčiau ir tokiais dalykais. Nors čia irgi kosmosas kai nesu įsitikinęs tiksliai ar tai naudos yra. Bet aš tiesą sakant net nemaniau kad kai kuriem taip svarbi emocinė išraiška gali būti.
Parašykit dar kas, ar tikrai jums aš Gabenas atrodau. O į kokį tipą dar galiu būt panašus?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Sveiki. Koks tipažas mano?
StandartinėParašytas: 28 Spa 2010, 00:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Martynas0708 rašė:
Pvz. etikus galetu gasdint emociju nebuvimas, jiem tai atimtu pasitikejima tiek savim, tiek kitu zmogumi.

Jei zmogus rodo mazai emociju, gali atrodyti, kad yra agresyvus :happy: Todel kartais nusisypsot ar pajuokaut sveika. :wink:


koks taiklus pastebėjimas.

dėl antros dalies, na ne, agresyvumas matosi iš kitų dalykų- pykčio žvilgsnyje ir pan. O šiaip, kai žmogus nerodo emocijų, visiškai sutrinku, nesuprantu, ar tai, ką šneku, jam patinka, pritaria, nepritaria, supranta, nesupranta, ar tai jam artima, ar tolima, etc.... Na nesuprantu, kokį poveikį, reakciją sukeliu savo veiksmais, ir tai trikdo. Bet man taip buvo tik su robespjeru. :strange:
Gabenas, bent tas, su kuriuo teko bendrauti, mokėjo rodyti emocijas- dar gi demonstratyviai. pvz. verkti, jei jautė, kad jam tai padės pasiekti tikslą.

p.s. na gal dar kitus loginius tipus pasižiūrėt reiktų. :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 60 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007