Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 06:07

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 85 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 23 Spa 2010, 00:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
1. Sakykite, ką jumyse labiausiai vertina draugai? Kokias savybes jie išskiria?

Kaip manote, ar jie teisūs?


Nėra tokių, kuriuos vadinčiau draugais. Esu mokinys, mokykloje artimiau bendrauju su trimis žmonėmis. Jie visi ganėtinai skirtingi. Visi vertina mano humoro jausmą ir pastabumą, dėl kurio išeina nesunkiai prajuokinti bet ką. Tačiau retai juokauju, kai šalia nėra "savų". Kadangi esu uždaras, normalu jog mane palyginti mažai pažįsta tie, su kuriais daugiausiai bendrauju. Vienas klasiokas (pagal mbti ENFJ) vertina mano nuoširdumą ir gilų mąstymą, lojalumą ir sąžiningumą. Kitas klasiokas, visiškai skiriasi nuo manęs. ISTJ tipas (mbti). Su juo dažnai būna nelengva rasti bendrą kalbą. Tačiau jis pats teigia, kad esu vienas iš kelių, kuriais tvirtai pasitiki. Nėra linkęs kalbėti kas jam patinka žmonėse, o kas ne. Apie trečią nesismulkinsiu. Jis nėra patikimas, apkalbinėja ką tik gali, apsimeta "geručiu". Jie teisūs dėl mano savybių, tačiau ne visas jas pastebi. Dėl to aš labiausiai prisidedu.

2. Kokias savybes Jūs ypatingai vertinat žmonėse? Su kokiais žmonėmis draugaujate? Kodėl?

Vertinu sąžiningumą, atsidavimą ir lojalumą. Draugauju su tais, kuriais pasitikiu ir galiu tikėtis pagalbos ištikus nesėkmei. Esu išrankus ir atsargus renkantis draugus. Taip susiklostė, jog tvirtai pasitikėti galiu pora žmonių.

3. Kaip susidarote nuomonę apie žmogų su juo susipažinę? Į ką kreipiate dėmesį?

Pažinčių beveik nėra mano gyvenime, negaliu tiksliai pasakyti. Dėmesį kreipiu į viską. Nors žodžiais beveik niekada neišreiškiu savo pastabų.

4. Kaip reaguojate, kai kas nors vėluoja? Kaip kovojate su savo vėlavimais? Kiek turi užtrukti žmogus, kad Jūs jį laikytumėte pavėlavusiu?

Žiūrint kada vėluoja. Nemėgstu kai pavėlavę teisinasi dėl smulkių buitinių bėdų. Vienas, kitas kartas suprantamas, jei taip nutinka. Bet pastoviai girdėti tokius pasiteisinimus yra pikta ir tuo pačiu juokinga. Aš nevėluoju. Vėl priklauso nuo aplinkybių. Jei sutrukdo pamoką pavėlavęs, tai ir dėl 5 minučių supykstu.

5. Kas Jums yra jaukumas, komfortas, patogumas? Tai skirtingos sąvokos ar tapačios?
Ką darote, kai norite jaukumo? O kai norisi komforto?


Jaukumas, komforas, patogumas galima sakyti man tas pats. Nekreipiu į tai daug dėmesio, nors tikrai vertinu jaukumą. Man užtenka paprastos, neperkrautos erdvės, kurioje vyrauja teigiama atmosfera ir nėra ypač akį rėžiančių detalių.

6. Ar Jūs visada žinote, kokie drabužiai Jums tinka? Kodėl?
Kaip priimate sprendimą, pirkti ar ne kokį nors drabužį?


Tam neskiriu ypatingai dėmesio. Renkuosi kuris man patogiausias, o po to dėmesį skiriu drabužio išvaizdai. Nesvarbu, madingas ar ne. Kada pirkti, pagalvoju ar man reikės ko netolimai ateičiai. Jei ne - neperku. Ir jokio poreikio neturiu leisti pinigus kada papuola..

7. Ar Jums svarbu, kad Jūsų išorę pagirtų, ar tai nėra būtina?
O jeigu Jus kritikuoja?


Man nėra labai svarbu, bet tikrai malonu kai kas nors giria, nes tai būna labai retai. Jei kritikuoja rimtai, tada supykstu. Mėgstu grubiai atsikirsti, tačiau dėl to tikrai per daug nesukčiau galvos.

8. Ar Jums būdinga patarti kitiems, kokie drabužiai jiems tiktų nešioti? Kodėl?
O kaip Jūs reaguojate į panašius patarimus savo adresu? Kodėl?


Nepatinka. Patarinėti nemėgstu dėl drabužių. Nenoriu kito įžeisti dėl rūbo, jo spalvos ar pan. Kartais pajuokauju, kad to ar ano drabužis panašus į kažką... Jei yra svarbesnė proga, tada normaliai reaguoju į tuos kurie išmano apie drabužių dizainą. Nes man tikrai yra svarbu atrodyti normaliai, kai yra neeilinė proga.

9. Ar atkreipiate dėmesį į tai, kaip rengiasi Jūsų kolegos?
Ar iš karto pastebite žmogaus atsinaujinimus?


Atkreipiu, bet tuo viskas ir baigiasi. Nieko dažniausia nesakau. Manau iš karto.

10. Aprašykite savo mylimus kvepalus. Kaip jie kvepia? Kodėl Jūs išsirinkote būtent juos?

Turiu vienus kvepalus, kuriuos man padovanojo. Neskiriu dėmesio šiam dalykui. Labiausiai patinka vandenyno, medžių kvapas. Gėlių kvepą ne itin mėgstu. Dirgina uoslę...

11. Įsivaizduokit, kad sugedo Jūsų kompiuteris/televizorius/skalbimo mašina, ką darysite? Kaip apskritai reaguojate į situaciją, kai staiga kažkas sugenda pačiu nepalankiausiu momentu?

Nemėgstu tokių situacijų. Dažnai pradedu nervuotis ir prarandu sveiką mąstymą. Techniką ne itin mėgstu taisyti. Kompiuterį galiu pažiūrėti, kas nutiko. Bet jeigu problema didesnė, kviečiu pažįstamą žmogų, kuris apie tai išmano ir aš pasitikiu juo. Dažnai sumoku nors to ir neprašo.

12. Tarkim, vadovybė Jums pavedė atlikti kokį nors darbą, kokio nors bendro projekto dalį, o Jūs to neatlikote (arba nesusitvarkėt su darbu, arba pamiršot...). Ką jaučiate tokioje situacijoje? Kiek ji Jums būdinga?

Žiūrint koks tai darbas. Jei aš nesu pakankamai pajėgus tam darbui ir nėra būtinybės vardan kažko jį atlikti, tada per daug nesinervinu, nors ir nesijaučiu gerai. Kitaip būtų jei pažadėčiau atlikti tą darbą, nes jį gerai išmanau, bet kažkokiu būdu jo neatlikčiau. Tada galiu lengvai palūžti ir būti itin kritiškas sau.

13. Ką Jūs darote, kai likus savaitei iki algos mokėjimo pas Jus pasibaigia pinigai? Ar Jums taip nutinka?

Pinigų kol kas neuždirbu. Nesu išlaidus, beveik visada kai turiu pinigų, jų neleidžiu.

14. Kas yra darbas? Kam iš viso reikalingas darbas? Kokie yra kriterijai, pagal kuriuos galite nustatyti, susitvarkote Jūs su darbu ar ne?

Darbas man yra užsiėmimas, kuriame galiu išreikšti save be didesnių apribojimų. Dažniausia nemėgstu greito, daug tikslumo ir praktiškumo reikalaujančio darbo. Tai mane vargina ir erzina. Įdomiau dirbti mažiau praktišką, bet daugiau mąstymo ir įsigilinimo reikalaujantį darbą, vardan idėjos.

15. Koks yra kokybės ir kiekio tarpusavio ryšys?
Kaip nustatote perkamo daikto kokybę, ar jūs į ją kreipiate dėmesį?


Paprastai retai tenka man priimti tokius sprendimus. Priklauso nuo to, kokį daiktą perku. Kas man tikrai praktiškai praverčia, tada prieš perkant daug klausinėju apie daiktą ir apžiūriu jį kaip tik galiu, pasikliauju savo ir daugiau išmanančių žiniomis.

16. Kaip Jūs įsivaizduojate įdomų darbą? Aprašykite smulkiau.

Kol kas neįsivaizduoju koks tiksliai jis turėtų būti. Ne itin mėgstu rutinišką, mažai įvairumo turintį darbą. Nors jei tai reikalauja įsigilinimo ir darbas atitinka dalykus kuriais aš domiuosi, tada jo vienodumas man nepakenks. Patiktų darbas kuriame nereiktų daug ir garsiai kalbėti, nes nuo to greit pavargstu. Nesvarbu ar man įdomu apie tai kalbėti, ar ne.

17. Kiek laiko Jums prireikia, kad įsilietumėte į naują kolektyvą? Ką darysite, kad tai įvyktų?
Kaip suprasite, kad kolektyvas Jus jau priėmė?


Kol kas neturiu jokio poreikio kažkur pritapti ar kam nors įtikti. Esu santūrus ir nesistengiu įsilieti į kitų būrį. Gerai suprantu iš bendravimo, žvilgsnio ir minčių dalijimosi, kada mane priėmė. Nors jokio entuziazmo ar didesnių emocijų nebūna dėl to.

18. Ar Jūs dažnai ginčijatės? Kodėl?
Ginčas ir diskusija- tai vienas ir tas pats?


Stengsiuosi nutylėti dažniausia. Bet kai girdžiu jog kalbas visiškas nesąmones, arba tai griežtai prieštarauja mano įsitikinimams, tada galiu netikėtai pratūkti su griežta kritika ir sarkazmu. Tačiau kai visiškai nesutinku su gerais pažįstamais, nutyliu viską. Arba pasakau negriežtai ir netiesiogiai ką manau. Man tikrai ne tas pats. Rimtai diskutuodamas beveik nieda nejuokauju ir kitų neįžeidinėju. O ginčo metu galiu rimtai supykti, bet mintis ir požiūrį išdėstau aiškiai ir griežtai. Nemėgstu pripažinti savo klaidos. Galbūt jog mažai klystu, nes dažniausiai dalyvauju ir kažką veikiu tą, ką neprastai išmanau.

19. Ar Jums būdinga pirmam po kivirčo eiti taikytis? Kodėl?
Ar galėtumėt susipykti savo iniciatyva? Kodėl?


Nebūdinga. Dažniausia ilgai jaučiu pyktį ir nuoskaudas. Kiek pastebiu, manęs atsiprašo netiesiogiai, tarsi nieko nebuvo įvykę. Bet aš greitai suprantu, jog nori taikytis ir stengiuos nerodyti pykčio. Bet tuo metu tikėtis iš manęs nuoširdumo ir draugiškumo neverta. Susipykti savo iniciatyva kartais galiu. Bet tai būdavo seniau, dabar nelabai taip nutinka...

20. Artimas žmogus kažkodėl nepatenkintas, vaikšto susiraukęs, nesikalba. Kaip reaguojate į panašią situaciją? Ką darote?

Retai kada pradedu klausinėti kas jam nutiko. Priklauso ir nuo to žmogaus, ar jis linkęs pasakoti kas nutiko, ar ne. Bet paprastai nesikišu ir nerodau jog man labai rūpi, kas jam nutiko. Nors mintyse bandau perprasti kas gi galėjo atsitikti.

21. Ar galite nustatyti, kokia žmogaus nuotaika? Kaip Jūs ją matote?

Dažniausia galiu. Tiksliai nepasakyčiau, kaip ją matau. Tai susideda iš daug dalykų. Galiu suprasti iš veido mimikos, judesių, balso tembro. Bet kai kurių nuotaiką labai sunku nustatyti. Nes jų žvilgsnis, balso tembras beveik nei kiek nepakitęs lieka, tada yra sunkiau...

22. Ar galite pakeisti žmogaus nuotaiką? Kaip tą darote?

Galiu, tačiau mažai kada taip darau. Retai kada pradedu klausti kas nutiko, kokia bėda ar pan. Dažniausia jaučiu kas jam patiktų tuo metu, kas ne. Tam gerai padeda humoras. Greitai pakeliu nuotaiką.

23. Kas Jums svarbiau: mylėti, ar būti mylimam? Kodėl? Kaip Jūs jaučiatės situacijoje, kai meilė be atsako? Kaip elgiatės?

Man tai svarbu manau vienodai. Nors tokie dalykai retai kada šauna į galvą, tad daug negalvoju apie tai ir konkrečiau negaliu pasakyti.

24. Kaip Jūs matote, jaučiate, suprantate, kad žmogui Jūs patinkate ar ne? Ar dažnai suklystate tai vertindami?
Jeigu Jums kažkas sako, kad Jūs jam patinkate, kaip į tai reaguojate?


Matau ir jaučiu. Jei tas žmogus nors kiek pateko į mano "akiratį" tada bet kokias smulkmenas pastebiu jo elgesy ir nuspėju ketinimus, kurie susiję su manimi arba aplinkiniais. Retai suklystu, bet kai nesu įsitikinęs savo nuomone, tada nesigilinu ir palieku viską ramybėj. Nepamenu, kada kas nors sakytų, kad patinku. Bet panašiose situacijoje nerodau labai džiaugsmo ar kokių emocijų. Esu gana drovus ir nemėgstu patekti į centrą kuriame aptarinėtų mano poelgius.

25. Kas yra dvasingas, harmoningas žmogus? Kas yra neharmoningas arba nedvasingas žmogus?
Ar Jūs harmoninga(s)?


Dvasingas žmogus, kuris nėra "sugadintas" civilizacijos, vis dar jaučia, sugeba įžvėlgti ir kurti grožį šiame pasaulyje. Turintis savo nuomonę ir vertybes, kurios nėra visiškai priklausomos nuo pinigų. Bedvasis žmogus yra tas kuris mato tik paviršių ir niekada nepamąsto, ką jis čia daro ir kokiu tikslu. Kurio pomėgiai vien tik linksmybės, linksmybės ir dar kartą linksmybės. Be kurių nelabai ką mato ir supranta. Plaukia paviršiumi, tuo pačiu bėgdamas ir ignoruodamas bet kokius sunkumus. Aš šiuo metu esu praradęs harmonijos ir dvasinį balsansą. Prieš metus būčiau rašęs, tai atsakyčiau Taip, esu harmoningas.

26. Kaip praleidote paskutines atostogas (pažymėjot gimtadienį, sutikot Naujus metus- pasirinktinai). Vasaros atostogas praleidau kaip ir visada paskutiniais metais. Gana nuobodžiai. Gimtadienio išvis keletą metų jau nebešvenčiu. Naujuosius irgi, visada namie pasitinku, be jokios euforijos ir didesnio džiaugsmo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010, 01:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Sveikas ;)
Is atsakymu manau, jog esi intravertas. Nesigediji pripazint, kad dabar neturi tvirtu santykiu. Panasu, kad stipri etika. Greiciausai stipri santykiu etika, galbut bazine.
Jei nesutari su ISTJ, jis yra Gorkis, panasu i tavo SUPEREGO, tada tu turetum buti Dostojevskis.
Esi atsargus ir tau svarbu PATIKIMUMAS, LOJALUMAS, tai - tipines IV kvadros vertybes.
Pats neveluoji, nemegsti veluojanciu zmoniu. Net mazai komentavai ta klausima. panasu i 'be zodziu - prie darbo'. Galetu but :wintuition: demonstratyvine.
Retai darai pastabas - silpna valios sensorika, :bsensoric: gali but MPT
Jausmai ir santykiai tau atrodo svarbus, nemegsti itikt - stipri santykiu etika. Taciau nesukelia euforijos ar geru jausmu, panasu i ribojanciaja :bethics:
Daug ka priimi asmeniskai, ilgai jauti nuoskaudas, kurias pasilieki sau. Taigi, stipri etika, silpna :bsensoric:
Jauti, kas patiktu kitam zmogui esant blogos nuotaikos - stipri etika.
Taciau, neklausi, nors ir idomu, vadinasi vertini ir gerbi kito teritorija, nes nemegsti, kada lendama i tavaja. taigi manau, silpna :bsensoric: kaip minejau, ko gero skaudzioji
Dvasingas žmogus, kuris nėra "sugadintas" civilizacijos, vis dar jaučia, sugeba įžvėlgti ir kurti grožį šiame pasaulyje - cia atitiktu tavo kurybine galimybiu intuicijos f-cija.
manau, kad esi DOSTOJEVSKIS ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010, 01:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Man sunku komentuot pojuciu sensorika. Nelabai suvokiu ta informacija. Pas mane MPT...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010, 01:29 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Mano pirmas vertinimas buvo Jeseninas/Dostojevskis. Paskui niekaip negalėjau apsispręsti, kol pradėjau įtarinėti Dreizerį ir atmečiau Jeseniną. Visgi, manau, racionalas, intravertas, etikas (dėl etikos ir intraversijos neabejoju). Iracionalo įspūdį (tik įspūdį) galbūt sudaro blaškymasis, bet šerdis yra racionali...
Sensorika ar intuicija - nustatyti nelengva. Dėlioju mozaiką...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010, 02:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Matau čia daug ką...

:wethics: - vis moralizuoja kažką; yra linkęs savo jausmus laikyti svarbesniais, nei kažkoks bendras interesas ar kažkas panašaus;

Pasaulėžiūroj galima įžvelgti Beta ir Gama vertybes, tačiau Gama ima viršų. Na, Betoje vietos jam kaip ir nebūtų. Nepanašu nei į Gorkį, nei į Jesėniną... Tuo labiau, kad ir retorika bei pasaulėžiūra atrodo yra griežta, tačiau ne pasiutus.

Labai keista priešprieša išlenda. Na ta prasme įprasta tarp Betos ir Gamos. Beta yra kaip ir dvasinga kvadra (rytietiška), tuo tarpu Gama tiesiog naudojasi tuo dvasingumu (vakarietiška).

Turi tokį bruožą kaip ir LSE. Moka kažkaip susiprastint, nu taip tiū tiū daryti kai ko nors reikia savo tikslų siekiant.

Cituoti:
Dvasingas žmogus, kuris nėra "sugadintas" civilizacijos, vis dar jaučia, sugeba įžvėlgti ir kurti grožį šiame pasaulyje. Turintis savo nuomonę ir vertybes, kurios nėra visiškai priklausomos nuo pinigų. Bedvasis žmogus yra tas kuris mato tik paviršių ir niekada nepamąsto, ką jis čia daro ir kokiu tikslu. Kurio pomėgiai vien tik linksmybės, linksmybės ir dar kartą linksmybės. Be kurių nelabai ką mato ir supranta. Plaukia paviršiumi, tuo pačiu bėgdamas ir ignoruodamas bet kokius sunkumus.

Čia kažkaip užkabinanti vieta, vis gi. Žmogus sako, kad turi vertybių, tačiau kokios jos? Nematau nieko blogo kai žmonės gražiai nuoširdžiai "tūsina" ir peržengia ribas. Man tas atrodo nėra blogai. Nors ir veda į balanso praradimą. Tas potencialiai yra blogai. Na bet kaip vienas amžininkas sakė: "smagiausia yra su bepročiais, su jais linksmiausia". Taip pat dreizeris garsėja materialistiškumu. Na tipo stato reikalavimą Džekui kaupti pinigus ir sukti biznį, tai man keista kaip čia yra dėl tų žodžių atitikimo. Dėl paviršiaus matymo...hmm čia gan aiški nuoroda į Afla ir Beta "jautėjus". ESE ir SEI rodos yra gana paviršutiniški, IEI bei EIE taip pat minėtuosius vejasi... ignoruoja sunkumus... na čia irgi priešybė alfai... delta šito neužakcentuotų, man rodos... betai sunkumų kaip ir neegzistuoja, juokaujant... ;)
taip apt primena mano pažinotą SEE, tačiau kur mažiau jėgos, ekstraversijos

Cituoti:
Aš šiuo metu esu praradęs harmonijos ir dvasinį balsansą. Prieš metus būčiau rašęs, tai atsakyčiau Taip, esu harmoningas.

labai kažkaip dramatiškai kalba žmogus. tas kaip ir būtų panašu į Betą, tačiau betietis man rodos niekada neleistų sau taip reikštis. Būtų kaip silpnumo rodymas, ribos nejautimas, kažkas tokio.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010, 11:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Sveiki
Dėkui už komentarus. Visgi labiausiai galvojau jog esu Jeseninas.Bet jūs tą tarsi paneigėt. Tiesą sakant jokios kvadros aprašymas man tiksliai neatitiko. Bet labiausiai linkstu prie Gama, nors ir ten yra netikslumų. Aš sunkiai minimalizuoju neigiamas emocijas, kurios dažnai mane puola. Nelaikau savęs praktišku. Ir dažnai nesugebu realizuoti idėjų, lieku neapsisprendęs tokiu metu. Tai kaip ir prieštaravimas Delta kvadrai. Dėl linksmybių. Aš tikrai nesakau, jog tai yra blogis kurio reiktų vengti. Bet tas, kuriam pagalvojus apie butelį rankoj ir pastoviai pradeda alpti dėl jo, žmogus kurio pagrindinis pomėgis gerai išgerti (ir tik pabandykit manęs nepakviest gert!) tai jau stipriai pažeidęs savo harmonijos balansą. Išvis nieko neturiu prieš išgeriančius, tik pasakau nuomonę ką manau apie tuos, kuriems butelis yra vos ne antras kvėpavimas.

Kalbant apie beta, tai aprašymas toli gražu "ne man". Yra atitinkančių požymių, bet daugelis jų kertasi su tuo, kad negalima parodyti savo silpnumo ir pripažinti, jog tau ne viskas gerai. Tikrai aš nesiekiu kažko ten nuversti ir radikaliai pakeisti. Mano norai yra labiau "žemiški". Bet realistišku savęs nelaikau, nors galiu ir klysti. Kai sugebėjau tai mėgau fantazuoti apie nerealius dalykus, mažai man rūpėjo kas yra ant žemės. Bet dabar tokia būsena nemaloni. Tarsi keičiuosi, bet tuo pačiu jaučiamas dvasinis skurdumas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010, 14:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Nežinau, čia tiesiog toks požiūris tavo vertybės... Pvz. man yra gana malonu rėkauti apie tai ką aš mėgstu. Kad ir dėl to išgėrimo. Jėėėė, eisim gert!!!!!!!!!!!!!!!!!! Aišku, tas turi būt iš vidaus ir tikra, falšyvkė man nepatinka. Kaip ir daug kam. Tiesiog yra taip, kad mūsų kažkokia taškiukai samonėj-pasamonėj mus verčia mėgti arba ne, vieną ar kitą dalyką.

Manau, kai visai tinka viskas į Gama kvadrą. Jei neesi praktiškas, tai tik dėl to, kad galbūt praktiškumą supranti biškį "ne taip". Aš kaip suprantu tavo dualas LIE tavo idėjas pritaikytų realybėje ;)

Taip, aš ir teigiau, jog į Betą nesi panašus. Dėl emocijų skirtumo, moralizavimo ir pan.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010, 14:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Pritariu, man tu isipaisai i Gama-Delta kvadras. Dabar manau, arba EII (Dostojevskis) arba ESI (Dreizeris)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010, 15:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Dostojevskis biškį lengvabūdiškesnis turėtų būti... Ir mažiau besiparinantis... Jis toks biškį pozityvą turėtų prilaikyti


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010, 15:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Man atrodo, Dostojevskis tik nori atrodyti lengvesnis, giliai viduje jis, manau, isgyvena viska labai giliai, taciau vienas. Jis per daug 'issiplaikstes'


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010, 16:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Tai išgyvena... Bet ar tai reiškia jog sudarys tokį kažkokio klibaus sunkumo įspūdį besireiškiant?
Aš lenkiu link to, kad vis tiek EII yra infantilas, tuo tarpu ESI - agresyvikas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010, 16:21 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Panasu i infantiluji... Hm. Kuris tau paciam aprasymas labiau tinka, Dreizerio ar Dostojevskio?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010, 16:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Ech, labai reikia čia Joldijos komentaro - kad :bsensoric: "pačiupinėtų"...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010, 16:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Bet kokiu atveju, kaip kurybine, per daug akcentuojama, kaip stipri, per silpna, kaip silpna, per daug ryski :D labai reiktu, kad valios sensorikas paciupinetu ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010, 16:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Nu, aš tai sakau, kad per :wethics: prasimuša :bsensoric:

:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 85 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot], Google [Bot] ir 7 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007