Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 21:59

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 85 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 11 Bal 2011, 15:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Kalafijoras rašė:
Intuicija :bintuition: . Jeigu ji ne kūrybinė, žlunga visas modelis. Sunku numatyti, kaip aš :bintuition: naudoju. Ji tikrai ne pirma. Aš intravertas, nėra abejonių. Tik kelinta funkcija kyla klausimas. Dėl racionalumo irgi nesu tvirtai apsisprendęs. Pvz. namie būnu tikrai "iracionalus". Atidedu mokyklos reikalus, neprisiverčiu išnaudoti laiko...
Jei paklaustų ar aš turiu tikslą, tikrai neatsakyčiau. Nors tai iš dalies paliestų :bsensoric: . O racionaliems juk būdinga užsibrėžti bent vieną konkretų tikslą kurio nuosekliai siekia?

O koks tas modelis, kuris žlunga, jei :bintuition: ne kūrybinė?
Nėra žmonių be tikslo. Skirtumas tik tame ar žmogus kažkaip tą tikslą sau forumuluoja, ar ne.


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 11 Bal 2011, 18:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Modelis A. Visos mano funkcijos tuomet praktiškai keičiasi vietom.
Tikslus kuriame patys. O kuria juos toli gražu ne visi. Tikslas - kada veiki, o ne abejoji. Yra svajonės, kurios laikinai užgožia realybę ir padeda nuo jos atitrūkti. Bet jeigu svajonės netampa realybe, žmogus gali kristi dar žemiau. Kalbu apie tuos, kurie neturi konkrečių tikslų.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 11 Bal 2011, 19:27 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Kalafijoras rašė:
Ar yra abejojančių arba nepritariančių dėl mano tipo? Daugiausia klausimų kelia :bintuition: sritis.


Kalafijoras rašė:
Intuicija :bintuition: . Jeigu ji ne kūrybinė, žlunga visas modelis. Sunku numatyti, kaip aš :bintuition: naudoju. Ji tikrai ne pirma. Aš intravertas, nėra abejonių. Tik kelinta funkcija kyla klausimas. Dėl racionalumo irgi nesu tvirtai apsisprendęs. Pvz. namie būnu tikrai "iracionalus". Atidedu mokyklos reikalus, neprisiverčiu išnaudoti laiko...
Jei paklaustų ar aš turiu tikslą, tikrai neatsakyčiau. Nors tai iš dalies paliestų :bsensoric: . O racionaliems juk būdinga užsibrėžti bent vieną konkretų tikslą kurio nuosekliai siekia?


Mano akim žiūrint,tai tu tikrai Dostojevskis.Labai jaučiasi bazine funkcija skaitant tavo mintis,jaučiasi toks paviršutiniškas požiūriu panašumas.Pagrindinei išsakytai minčiai pritariu,o toliau jau visiškai kitus dalykus akcentuočiau,kitaip rašyčiau..Ir dar silpna :bsensoric: pasimato retkarčiais,dar prieš išsakydamas mintis iškart apsidraudi "mano nuomonės niekas nepakeis" silpnos :bsensoric: čia požymis manau..Apie :bintuition: ne kažką tegalėčiau pasakyti,bet ir apskritai ją kituose sunkiai pastebiu..
Atidėlioti reikalus ir man kai kuriose srityse būdinga,gerai kai yra dualas koks netoli ir priverčia išjudėti iš mirties taško :happy:
Apie tikslus...Na kai tikslas yra ranka pasiekiamas, viskas palengvėja,tampa paprasčiau,bet vėlgi ne visada jis yra,ar tiesiog kaip ir priklauso intuitui kartais tolimas ir miglotas..

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 11 Bal 2011, 21:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
"jaučiasi toks paviršutiniškas požiūriu panašumas" Nelabai supratau, kieno požiūriai panašūs?
"Ir dar silpna pasimato retkarčiais,dar prieš išsakydamas mintis iškart apsidraudi "mano nuomonės niekas nepakeis silpnos čia požymis"
Tiesa, tai apsidraudžiu nuo gana dažnų lipimų per :bsensoric: Jei pamenu tai pabrėžiau temoje apie funkcijų supratimą. Tai tik argumentais galima pakeisti mano nuomonę, bet ne spaudimu, kuris ne į naudą nei man, nei prieštaraujančiam.

"Atidėlioti reikalus ir man kai kuriose srityse būdinga,gerai kai yra dualas koks netoli ir priverčia išjudėti iš mirties taško"
Žiūriu dažnai socionikoj taip dažnai vertinami dualai. Man dar MBTI įtaka veikia, kad toks santykis yra labai ne koks. Dualų nesugebu atskirti, bet jei kartais pamatau, pirmas įspūdis baidantis, požiūris labai nesutampa, bet užgauliojimų per funkcijas nėra.

"kaip ir priklauso intuitui kartais tolimas ir miglotas..
Ar tai ne labiau tiktų etiniam intuitui? Pvz. Džeko gyvenimas dažnai yra tikslas po tikslo, kurių jis siekia žemę ardamas ir nejausdamas saiko.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 20 Geg 2011, 21:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Kalafijoras rašė:
"Atidėlioti reikalus ir man kai kuriose srityse būdinga,gerai kai yra dualas koks netoli ir priverčia išjudėti iš mirties taško"
Žiūriu dažnai socionikoj taip dažnai vertinami dualai. Man dar MBTI įtaka veikia, kad toks santykis yra labai ne koks. Dualų nesugebu atskirti, bet jei kartais pamatau, pirmas įspūdis baidantis, požiūris labai nesutampa, bet užgauliojimų per funkcijas nėra.

Nežinau kiek aplamai socionikoje vertinami dualai,teko ir gan skirtingu nuomonių girdėt,bet man asmeniškai tai visapusiškai geriausias santykis..
Kad sunku atskirti iš pradžių tai faktas,nuobodus jie tokie :happy:.

Kalafijoras rašė:
"kaip ir priklauso intuitui kartais tolimas ir miglotas..
Ar tai ne labiau tiktų etiniam intuitui? Pvz. Džeko gyvenimas dažnai yra tikslas po tikslo, kurių jis siekia žemę ardamas ir nejausdamas saiko.


Nesikabinėk prie žodžių :tongue: ,tiesiog intuityvai yra pajėgus išsikelti tolimus tikslus ir jų nuosekliai siekti,o esant reikalui galima juos keisti artinti, tolinti.Džekai taip gyvena ,bet nei kiek neabejoju kad ir pas juos yra nevienadienių planų ir svajonių

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 26 Geg 2011, 16:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Kalafijoras rašė:
Pats grubus ir ciniškas kartais esu, kad kiti lieka nustebę. O man tai normali būsena atrodo.

sita fraze gali parasyti tik du tipai- robikas ir dostojevskis. silpnoji funkcija yra tame kad susikloscius kai kuriom salygom, jauti kad ja reik panaudot, kitaip ir... nejauti saiko, perduozuoji. dostojevskiai ir robikai daznai atrodo labai :bsensoric: is isores, ypac jei aplinka agresyvi- paaugliu kompanija, kaleimas, kariuomene ar pan.
visa kita nieko man nesako, kuo daugiau skaitai socionika ir apie tipus tuo labiau pradeda viskas tikti ir niekas iki galo.dar ir sabloniniu fraziu prisirinkai kurios gali nieko nereikst, jas kiekvienas galim suvokt skirtingai. as pagal rasinejimus netipuoju, nors kazka bendrais bruozais pareikst galiu, jei butum draizeris neabejotum del savo tipo net nusitipaves robiku (http://forum.psychotype.ru/index.php?sh ... =2597&st=0) butum jeseninas draugu, o ypac biciuliu butu kruvos, jie labai ekstravertiski kiek teko sutikt, hobis suvest poras kurios ju akimis tinka, ar siaip is neturejimo ka veikt (diumos irgi megejai visus pazindinti)logika ir visus kitus elementus turi visi, ir robiko kurybine etika, jam labai primena tikraja etika, pazystu robike kuri isitikinus kad yra dostike... lyg dabar jau mano, kad hamlete, nes nesugyvena su dzekais, ir neypac su stirliais artimoj distancijoj.
visais atvejais man reik pamatyti zmogu norint ji nutipuoti, fotkes paprastai maza, ir tai nera tikslu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 27 Geg 2011, 09:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
svyt rašė:
kuo daugiau skaitai socionika ir apie tipus tuo labiau pradeda viskas tikti ir niekas iki galo.dar ir sabloniniu fraziu prisirinkai kurios gali nieko nereikst, jas kiekvienas galim suvokt skirtingai.
Gerai pastebėta, tik norėtųsi užduoti klausimą: kodėl atrodo, jog visi tipai tinka?


Į viršų
 Aprašymas  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 27 Geg 2011, 15:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
nes norim saugumo, prisitaikydami prie kažkokio pagrindo


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 27 Geg 2011, 22:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Cituoti:
ir robiko kurybine etika


Robiko kurybine - galimybiu intuicija :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Kalafijoro tipas
StandartinėParašytas: 14 Gru 2011, 12:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Martynas0708 rašė:
Cituoti:
ir robiko kurybine etika


Robiko kurybine - galimybiu intuicija :bintuition:
ups berods ugdomoji. mintinai nepamenu. t.y tokia, kuria daznas islavina ir atrodo labai etiskas sabloninese situacijose.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 85 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 103 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007