Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 04:23

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Sau 2006, 13:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža raš?:
m2: tai nepriimu... tiesiog jis mums gal netycia, bet vaziuoja per skaudzias vietas...:smile: Na zinau, kad tai yra esminis jo info saltinis, kurio prasme ir reiksme pripazysta- :wlogic:. Bet ka as galiu padaryt, kad pas mane :wlogic: tik trecia nuo galo :happy::happy:

Mes tiesiog pasauli priimame skirtingais instrumentais, stai ir viskas... :smile:




Galiu patvirtinti, kad tikrai nety?ia. Tiesiog toks jo bendravimas. Tiesos sakymas, šiuo atveju suprantamas, kaip s?žiningas, garbingas bendravimo b?das, taip išreiškiama pagarba pašnekovui, nes "nekabinami makaronai" ir net neateina ? galv?, kad kit? toks nuoširdus tiesos sakymas gali žeisti. Net jei ir pasakai, kad kitus tai žeidžia, tikrai nuoširdžiai nesuprantama, kuo ir kod?l.



Na, negali gi visi b?ti p?kuoti ant šito svieto. Kai kurie yra ir dygliuoti, tokia j? prigimtis.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Sau 2006, 14:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
O man tai patinka spygliai ir dygliai :smile: - aš ?ia kaip vyras vyr? noriu apginti Vartotojas 2 :wink:



Reikia truput?l? ir tos agresijos, ir provokacij? bei pasikandžiojim? - antraip mes ?ia visi užmigsim mandagumynuose :smile:



gin?uose gimsta teisyb?, ir aš labai gerbiu tuos, kurie nesidrovi išsakyt? argumentuot? (ir nesvarbu, kad kampuot?) teisyb?. dieve mano, k? aš dary?iau be gorki? ir be kit? stipriai logiškai angažuot? asmen?? nuskris?iau kaip koks balion?lis ? dang?... o štai ?ia gorkis sustabdo ir sako: "palauk, bišk? dar kvailutis esi... o vat pasiži?r?k ten ir ten, ir tada gal viskas bus tvarkoj". žinoma, aš ne vis? j? info priimu dom?n, nes ir pats turiu savo ties? ir puikiai matau, kaip jie neretai smagiai prašauna interpretuodami žmoni? veiksmus ir kalbas, betgi išklausyti kiet? nuomon? visada pravartu.



šia proga noriu papasakoti apie vien? iki šiol dar rusenant? skaud? susid?rim? su gorkiu - d?stytoju. tai buvo bene pirmas kartas mano kaip prityrusio studentiško vilko istorijoje, kai santykiai su d?stytoju neužsimezg? ir dargi stipriai sukonfliktavau. kaip visad reiškiausi seminaruose, siekdavau iššaukti diskusij?, o jis - man labai netik?tai - visk? suinterpretuodavo kitaip. labai susinervindavo, kai j? pertraukdavau, ir po penkiolikos  minu?i? mano žodži? tirados, surauk?s kakt? jis tiesiog burbtel?davo: "nieko aš ?ia nesupratau", "gal kit? kart? pasiskaitom ?d?miau - mes ?ia ne nuomon?mis, kas kaip kam atrodo, apsikeisti at?jom" arba "na, matau, kad ?ia nieko nebus, ir si?ly?iau nutraukti seminar? - esate laisvi" ir pan. Po tokio vieno karto, kai jau?iausi, kad pasakiau vis? teisyb? ir dar daugiau (žinoma, kai kur paprieštaraudamas jo nuomonei), o jis dar kart? pareišk?, kad "nieko nesuprant?s", man to jo "chamizmo" buvo per daug. Nieko nesakiau, bet užtai ir n?jau ? sekan?ius kokius tris seminarus - kai gal? gale v?l apsireiškiau - jis mane pasitiko su kažkokia keista šypsena, bet tuo viskas ir pasibaig?. aš per seminarus daugiau nieko nešnek?jau, ir nors gal? gale gavau aukš?iausi? ?vertinim?, nuoskauda šiokia tokia likusi iki šiol. ta?iau visa tai truput? atl?go po to kai pasiguodžiau mamai - dostojevkiškai puikiam psichoterapeutui. ji tada mane išklaus?, palingavo galv? ir po to pasak?: "gal ir teis?tas tas tavo pyktis, bet ?ia tavo problema, kad taip tu ? tai reaguoji. pasistenk paži?r?ti ? š? reikal? visiškai kitaip ir priimti j? tok?, koks jis ir yra." šis patarimas ži?r?ti labiau pozityvo buvo išties auksinis, ir dabar atsid?r?s panašiose situacijose elgiuosi, regis, laisviau ir lanks?iau.



tai tiek ?ia to mano šeštadieninio prišnek?jimo :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Sau 2006, 15:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža raš?:
Ne ant tiek panaš?s! Daugiau! Su veidrodiniais aš labai nemažus skirtumus matau, hamleto racionalumas nori nenori išlenda, o pas juos (Ugn? ir Liutaur?) man nesimato racionalumo. Ir visai jie heksliški...:strange: D?l situacij? kur išlenda :wethics:- tingiu ieškoti per tekstus. O ir jei surasiu, visttiek prisikabinsi ir prad?si sudirbin?t po sakin?- kam man to reikia...?ia gal jums su liepa tokie lygiaver?iai logik? karai patinka, man tai ne... aš geriau nuojautomis pasiremiu, net jei k? nors iš to juokint?. Aišku, gal??iau ?ia ir nesireikšt tada, su tokiais argumentais, bet k? aš galiu padaryti, kad mano stiprusis instrumentas ne logika. :strange:, o tyl?ti nuobodu. :neutral:
Solanžyt? sako veu veu veu :happy:

Jei mano žinut?s ir atrodo aštrios, tai jos tikrai n?ra nukreiptos asmeniškai prieš tave, ar dar k? nors. D?l etikos - na tiesiog pasiteiravau, jei tau taip "jau?iasi", tai ok - tai tavo nuomon?. Taip, loginiai karai man patinka, ta?iau aš j? nekariauju su tavimi. Et jau Solanž?le... :smile:





Ok, v?liau, skubu dabar, ENOTIME.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Sau 2006, 22:41 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutauras raš?:
O man tai patinka spygliai ir dygliai :smile: - aš ?ia kaip vyras vyr? noriu apginti Vartotojas 2 :wink:

Reikia truput?l? ir tos agresijos, ir provokacij? bei pasikandžiojim? - antraip mes ?ia visi užmigsim mandagumynuose :smile:




Vartotojas 2 ir pats moka save apgint :wink: Nors gal ir tikrai, kai t? vyr? du telik?, gal ir konfliktiniams pats metas susidraugaut vardan bendros vyr? fronto linijos palaikymo? :tongue::wink::happy::happy:



O d?l provokacij?-na k? jau dabar... daryk, Liutaurai, tas provokacijas, pirmyn...kad tik tamsta ?ia neužmigtumei, o tai dar nesp?jomia jumi atsidžiaugti, b?t? baisiai didel? netektis, jei ?simiegoj?s tamista pamirštum?t keli? ? ši?ia....:wink::happy:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Vas 2006, 09:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Manau, kad temos autorius n?ra :blogic:. Aš pastebiu tik :wlogic:. Panašesnis ? Robespjer?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Geg 2006, 22:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639


Perskai?iau, k? Vartotojas 2 paraš?.

Taigi..

Buvau ?m?s abejoti ar aš sensorinis ar intuicinis, ta?iau paskai?ius apie tave, visgi aš tikrai sensorinis.. Žinoma yra ir to ir to, nes manau tai abstrak?iausias tipas. Sprendžiant iš atsakymu, nemanau kad esi planingas (racionalus). Išvada b?t?, kad kogero esi Balzakas, nors artim? savybi? tur?tum rasti Gorkyje, o gal net ir Tutonchamone.


Bet nu nieko sau. O kas gi yra bendro tarp Balzako ir Gorkio, išskyrus introversij????:)

O planingas jau racionalaus sinonimas?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Geg 2006, 18:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Nadia: Radai kur gilintis.. ? dviej? met? senumo žinutes.

Bet nu nieko sau. O kas gi yra bendro tarp Balzako ir Gorkio, išskyrus introversij????:)
Gan nemažai ?vairi? motyv?. Apie kelet? iš j? netaip seniai buvo diskutuota su liutauru, kažkurioje temoje.

O planingas jau racionalaus sinonimas?
Ne. Kažkada buvo si?lyta/bandyta vartoti "planingumas/neplaningumas" termin? naujokams, kurie nesupranta "racionalumo/iracionalumo" bei maišo šiuos žodžius su pla?iaja j? reikšme, kuri skiriasi nuo socionin?s.

Manau, kad temos autorius n?ra :blogic:. Aš pastebiu tik :wlogic:.
O tu šiuos du aspektus skirti? Kartais suabejoju, galb?t neskiri :confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Geg 2006, 22:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Vartotojas 2 raš?:
Bet nu nieko sau. O kas gi yra bendro tarp Balzako ir Gorkio, išskyrus introversij????:)
Gan nemažai ?vairi? motyv?. Apie kelet? iš j? netaip seniai buvo diskutuota su liutauru, kažkurioje temoje.




hmm, neprisimenu, kad apie tai b?tume diskutav?. gal kur kok? pavyzd? pateikei, bet kad aš ? j? b??iau atsiliep?s ir realiai diskutav?s...



bet kokiu atveju, bent jau man tarp balzako ir gorkio elgsenos daugiau skirtum? nei panašum?.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Geg 2006, 22:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Geg 2006, 23:15
Pranešimai: 7
Gr?žtant prie (nevisai) Balzako komentaro:

Jis man daug artimesnis, nei "Balzako aprašymas" ir beveik visi komentarai ir nesutapimai atrodo tarsi mano paties parašyti:happy:

Kita vertus, tuos pa?ius nesutapimus, kogero, jau iš dalies gal??iau paaiškinti pagal funkcijas, kurias, truputi paskaitin?j?s, geriau suprantu.



Tad mano isvada:

Jei as ir "nevisai (Balzakas)" esame Balzakai, tuomet net labiau nei "Balzako aprasymas":wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Geg 2006, 23:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
liutauras raš?:
bet kokiu atveju, bent jau man tarp balzako ir gorkio elgsenos daugiau skirtum? nei panašum?.
Na, kad aš niekur lyg ir nesakiau, kad šie tipai yra labai panaš?s. Jie turi tam tikr? bendr? bruož? ir motyv? m?stymo lygmenyje. Lygiai taip pat bendr? bruož? turi dalykiniai ir giminiški santykiai. Manau, kad yra ir kituose santykiuose.

O tema... dabar nebepamenu kuri (gal "duelis"?). Gilinom?s kažkada ? racionalum?/iracionalum?, aš regis sakiau, kad pavyzdžiui tiek Balzakas, tiek Gorkis abu gali b?ti planingi - nors vienas racionalus, kitas iracionalus. Bendras bruožas :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Geg 2006, 23:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Rolandai: o jei dar paskaitysi Rami? bi?i? atsiliepimus...jam irgi tos pa?ios arba panašios abejon?s iškilo, lyginant save su tipišku balzako aprašymu. Man atrodo,tiesiog patys aprašymai yra neitin vyk?, ir viskas...:smile:

Tad si?lau mažiau galv? tuo sukti:). O myte gal ir visai išsklaidysim tavo abejones, arba atvirkš?iai-nauj? sukelsim :wink:

Birželio 1- nusiteik sudalyvauti :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Geg 2006, 23:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Geg 2006, 23:15
Pranešimai: 7
Solanža raš?:
Birželio 1- nusiteik sudalyvauti :smile:




Tai jau sutarta, kad bus? O kur?:smile:



As tada dar naujaja Zukove ir dar viena drauge (greiciausiai Jesenine) pameginsiu prikalbinti prisijungti:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Geg 2006, 10:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Rolandai: apie visus ivykius skelbiame bloke "Gyvenimas yra ypatingas", temoje "Socioniniai mytai":). Ten ir prasau visu norinciu dalyvauti registruotis. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Geg 2006, 14:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Rolandas raš?:

Gr?žtant prie (nevisai) Balzako komentaro:


:)Pagalvojau mane cituoji, aš kitoj temoj taip pat prad?jau sakin?. V?l gi bazin? :wintuition: generuoja.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 01 Kov 2007, 22:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 17 Vas 2007, 21:01
Pranešimai: 55
Perskaiciau, nes pati nezinau, esu Balzakas ar Hamletas, ar dar kas nors. Ispudis: as taip nerasyciau. Visiskai neartimas tekstas: turiniu, raiska. Bent taip pasirode ir pirmo zvilgsnio.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 103 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007