Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:14

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 09 Sau 2006, 16:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
spalvota:



tai jau supratau, kad supratau normaliai :smile:



geros dienos! :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Sau 2006, 18:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Sveiki visi! O as tai iki siol toki rebusa namuose sprendziu. Vyras nu idealiai tinka (bent jau man taip atrodo) Balzako aprasymui (net pagal kai kuriuos fiziologinius:shocked: pozymius, tokius kaip miegojimo budas, lupu forma ir apatinio zandikaulio, kaip cia issireiskus, lyg sudrebejimas... nu radau kazkur as tokius aprasymus kad pas Balzakus taip gali (nebutinai) buti). O prie balzakisko vaizdo visai nesiderina (kaip man cia forumieciai sake) tas, kad jei jam nekokia nuotaika tai pradeda rekti ant visu, ir visaip kitaip koneveikti ,tolko tak:sad: Jam isties patinka visokie siaubiakai per telika, kur kraujas liejasi laisvai. Na, ir pats, panasiai pagal ta pati scenariju veikia:shocked:  Kai jis ramus ir gerai nusiteikes, tai toks tylus ir svelnus, geranoriskas, dosnus, nors prie ronos dek, tuomet tie patys dalykai kur esant nekokiai nuotaikai tuoj pratruktu grasinimais, isvis reakcijos nesukelia, na pasakys ten koki sakinuka, kad negrazu ar negerai tai yra, ir tiek... Nuotaikos zmogus? Taip. Bet cia kazkas daugiau. Galvoju, gal isvis neteisingai nustaciau, bet siaip su mano vaikais tai santykiai pasiteisina - mergaite mano Hamletuke tai jau kai prades abu gincytis:confused: tai neina sustabdyt (konfliktinis) bet daugiau tai ji nuo jo kencia, sakyciau "uzsisedes" jis ant jos. O berniukas, Dreizeris, jo aktivatorius, tai visai normaliai vienas kita suaktyvuoja:happy: Dar jo pamopte yra jo papildine, tai tas irgi labai jauciasi. Tas apsivertes visas siukslemis sedi, netvarka baisi, o ji- ateidavo (dar kai manes nebuvo) jam viska isplauna, sutvarko:ir siaip, kai prades telefonu kalbet tai be poros valandu nebaigs, nors toj pacioj gatvej gyvenom... Tik gyvenimas jo sakyciau toks neeilinis - 10 vaiku seimoj, patevis su sautuvu aplink nama vaikydavosi, isejo i kariuomene, tai ten buvo ruostas karui Vietname. Prase jis manes viena karta toki filma apie tai pasiziureti, sake, kad suprasciau ji geriau. Nu ziauru ten buvo, - visiskas visko kas zmogiska pazeminimas pas kareivius:shocked: Sake, kad kas karta per tai yra perejes, lieka  visam gyvenimui. Net jei mieganti kas noredavo pazadinti, tai sake pirmiausia reakcija, kad reikia gintis (...).Na, tai tuo keisciau nuskambejo jo pasakymas, kad aplamai tai jam armijoj patiko:shocked: Tai dabar as taip sakau kad ir mes, as ir vaikai, gaunam "army training", pamustruoja normaliai. Kartais man tuo sukelia sypsena (nu visai nelogiskai skamba tie isakinejimai, gal net vaikiskai) o kartais asaras, bet dazniausiai tai uzsiuntu baisiai. Tai ar gali "isipaisyti" i Balzako portreta tokie nukrypimai? Bet minciu tarp kokiu kitu tipu jo paieskoti pati neturiu...labai jau kiti bruozai balzakiski... Dar toks klausimelis, cia buvo tokia tema apie tipo pasireiskimo pokycius apgirtimo busenoje, na o jis -  4 metus negeriantis alkoholikas. Girdejau kad tokiu zmoniu charakteriai irgi pereina transformacija keliu tai metu begyje po to kai nustoja gerti, ar gali taip buti kad del to irgi  nukrypimai nuo normos pasireiskia? Ka apie tai manot? As kaip visad, trumpai rasyti nemoku:wink: Tai jau atleiskit :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Sau 2006, 18:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Ugne, manau, kad tokie dalykai kaip dalyvavimas kare, paveiks bet kurio žmogaus psichik?, nepriklausomai nuo tipo. Kiek teko kalb?tis su "afganistanie?iais", visi t? pat? sako, kad iš?jo vienokie, gr?žo - kitokie.



Ir mano vyras, ir sesuo (abu Balzakai), beje, irgi siaubiakus m?gsta, ko aš apie save pasakyti negal??iau. Ir ram?s abu. Bet jei susierzina, geriau po akimis nesimaišyti ir palikti juos pa?ius vienus sau, kol aprims.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Sau 2006, 18:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Cassandra: Aha, ta tai pastebejau, kad jau geriau tada nesimaisyti po akiu ir ka besakytu tyleti kaip susi...:wink:, o as tai siaip pasigincyt megeja:tongue: Tai vadinasi kad visai balzakiskas tas bruozas - pasimojuoti vezdais ir pagrasinti...O kare tai jis nedalyvavo tik gavo ta visa parengima, jau butu siunte bet karas pasibaige.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Sau 2006, 18:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Ugne, aš jaunyst?je buvau arši m?g?ja gin?ytis. Dabar ? tai ži?riu filosofiškai :strange::smile: galb?t darbas padar? savo - ten daug energijos tenka palikti, nors, aišku, b?na visko. Bet va su balzakais nesigin?iju - man j? gaila tada pasidaro :confused: ?ia, matyt, pusiaupapildini? santykis suveikia.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Sau 2006, 20:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Cassandra: Na taip, sugretinus Balzaka ir Zukova, tai... :happy:gal ir gaila butu ano:wink: O gal ir man pasakysi to gailescio pagrinda, kaip savo dualui, manau suprasiu:happy: But gerai kad mane jis apimtu, be to butu nukreiptas i ji o ne i save:strange: bo kai isibusavoja tai tik slepkis, sunku pradet gailet tokioj situacijoj:wink: Siaip tai filosofinis poziuris i gyvenima man nesvetimas. Ir neduok valgyt  man - duok pagailet. Zygdarbius galiu daryt vien is gailescio:tongue: Manau kad ir demesi kazkada atkreipiau i ji del jo liudnu akiu, vargsiukas toks pasirode:strange: O dabar... kazkaip pritrukstu "ideologinio" pagrindo ji pateisinti....O gal tiesiog musu santykis blogas, apie giminiska taip ir sako : apsikeitei informacija - ir i skritingas puses...:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Sau 2006, 22:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Ugne, o Tu pati iš kurios kvadros?  Tre?ioji?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Sau 2006, 22:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Tai as, kaip pasirodo, esu Jesenine, nors labai ilgai galvojau kad esu Hkslis. Tiesa, pasakius, dabar ir pati zymiai geriau jauciuosi kai supratau daugeli dalyku, is kur pas men tas ar anas. Stengiausi buti aktyvesne visuomet nei man skirta:happy: Tai Beta kvadra butu, ar ne:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Sau 2006, 22:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nežinau...

kai Tu pasakoji apie santykius savo šeimoje - man kažkaip susid?lioja, kad pati gal?tum b?ti Dreizeris....

Tada vyras - Balzakas

S?nus - Džekas

Dukra - Hamletas



Ar bandei skaityti apie kvadr? vertybes? Tip? aprašymai kartais klaidina.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Sau 2006, 23:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Oi, tikrai as ne Dreizeris, nes man palaikyti tvarka namuose...hmm...kaip cia pasakius:wink: Ir zvilgsnis mano svajingas visuomet buvo, ka ir kiti pastebedavo, ir tutanchamono sypsena irgi turiu:happy: Atsimenu kai mane bardavo tai as pradedavau sypsotis is pasimetimo, tai sakydavo ko cia saipaisi... Ne, as daugiau prie tu skrajojanciu...Tikrai nemegeja duoti zmonems moralinius ivertinimus , kaip kad mano sunelis megsta. O kodel pasirode taip? Paskaitysiu apie kvadru vertybes vis tiek, aciu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Sau 2006, 23:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Ugne raš?:
O kodel pasirode taip? Paskaitysiu apie kvadru vertybes vis tiek, aciu.


Skaitant susidaro ?sp?dis - kad turi labai realistišk?, blaiv? poži?r? ? gyvenim? (neskrajoji "kažkur"). Matai galimybes ir moki jomis pasinaudoti.

O tre?iojoje kvadroje stipr?s ekstravertiški aspektai ir yra b?tent :bsensoric: bei :blogic:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2006, 02:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Ugne raš?:
Vyras nu idealiai tinka (bent jau man taip atrodo) Balzako aprasymui (net pagal kai kuriuos fiziologinius:shocked: pozymius, tokius kaip miegojimo budas, lupu forma ir apatinio zandikaulio, kaip cia issireiskus, lyg sudrebejimas... nu radau kazkur as tokius aprasymus kad pas Balzakus taip gali (nebutinai) buti). O prie balzakisko vaizdo visai nesiderina (kaip man cia forumieciai sake) tas, kad jei jam nekokia nuotaika tai pradeda rekti ant visu, ir visaip kitaip koneveikti ,tolko tak:sad: Jam isties patinka visokie siaubiakai per telika, kur kraujas liejasi laisvai.


Kaip rašiau kitoje temoje:

Prie ko ?ia fiziologija? Tuo labiau, k? tai bendro turi valios sensorika? N'?j? kart? šiame forume, regis beprasmiškai pasikartosiu: vaizdiniai ir fiziologiniai niuansai, vizualinis tipavimas ir visas kitas briedas, nieko neturi bendro nei su psichologiniais tipais, nei su sensorika (nei juoda, nei balta)! Kad ir k? Augustinavi?i?t? raš?... Tai vienas iš pagrindini? argument?, kod?l psichologija kritikuoja socionik? kaip moksl?. Min?jau anks?iau, vienintelis rimtas ir mokslinis dalykas - lingvistikos ir socionikos s?sajos. Ta?iau tai labai abstrakt?s verbaliniai, elgesenos bruožai, kurie n?ra faktiniai, n?ra absoliut?s, n?ra nekintantys, priklausantys nuo ?vairi? faktori?, j? net konkre?iai ir aiškiai apibr?žti n?ra galima. Vat kai/jei šie lingvistiniai dalykai bus ištirti, nustatyti, apibr?žti (tiksliai!), susitemizuoti ir pasakyta j? procentin? paklaida (kuo aš labiausiai ir abejoju - j? tikslumu, jei toks išvis yra) - tada gal?sim kažk? vertinti ir tipuoti matuoti snuku?ius su matlankiais ir kampaniais.



Galvoju, gal isvis neteisingai nustaciau, ...
Na, agresyvi?, arši? ir emocing? Balzak? nelabai ?sivaizduoju. Man jie kaip tik tokios tylios, ramios žuvel?s. Ir dar kopiantys ? gyvenim?, vietoj kirvio pasi?m? matlank? su skriestuvu. Na, bet žinoma, tai mano, kaip si?stuvo, subjektyvus vertinimas. O ar teisingai nutipavai ar ne, tai ? š? klausim? kažin ar mes atsakysim :wink:



Bet jei susierzina, geriau po akimis nesimaišyti ir palikti juos pa?ius vienus sau, kol aprims.
Hmm.. ?domu b?t? pamatyti, kažkaip neteko išerzinti Balzako, kad b?t? kažkas efektingo.



O d?l gin??, Balzakai nekategoriški, nebent jaunyst?je. K. G. Jungas buvo Balzakas ir pasi?mus visas jo 20'ies tom? publikacijas ir darbus, kažin kiek b?t? galima surasti kategorišk?, visiškai neigian?i? opozicin? kažkieno kito poži?r?, sakini?. Jei b?t? rasta, tai manau, kad visiškas minimumas. Mat jis neneig?, neatmet? nei Froido, nei Adlerio, nei filosofijos, nei dar kažko. Ir kogero, netgi nieko labai kategoriškai neteig?, priešingai nei Froidas :smile:



Liepa raš?:
man kažkaip susid?lioja, kad pati gal?tum b?ti Dreizeris....
Liepa: Pas Ugn?, many?iau, kad :bsensoric: ir su žiburiu nerasi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2006, 11:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Ugne raš?:
Cassandra: Na taip, sugretinus Balzaka ir Zukova, tai... :happy:gal ir gaila butu ano:wink: O gal ir man pasakysi to gailescio pagrinda, kaip savo dualui, manau suprasiu:happy: But gerai kad mane jis apimtu, be to butu nukreiptas i ji o ne i save:strange: bo kai isibusavoja tai tik slepkis, sunku pradet gailet tokioj situacijoj:wink: Siaip tai filosofinis poziuris i gyvenima man nesvetimas. Ir neduok valgyt  man - duok pagailet. Zygdarbius galiu daryt vien is gailescio:tongue: Manau kad ir demesi kazkada atkreipiau i ji del jo liudnu akiu, vargsiukas toks pasirode:strange: O dabar... kazkaip pritrukstu "ideologinio" pagrindo ji pateisinti....O gal tiesiog musu santykis blogas, apie giminiska taip ir sako : apsikeitei informacija - ir i skritingas puses...:strange:




Na, labai emociškai besišlakstan?i? Balzak? nema?iau ir aš. Tik stresin?se situacijose pamatai, kaip kei?iasi j? judesi? greitis ir aplitud?, kei?iasi balso intonacijos, žvilgsnis ir pan. Jei prad??iau l?sti ? akis, galb?t ir apr?kt?, nes tendencija kelti bals? - matoma. Bet jei palieki gar? nuleisti ant pa?i? sav?s - taip ir b?na. Paskui dar ir pad?koja, kad palikai juos vienus. Rimtai. Kas man visai nesuprantama - anokia ?ia laim? likti vienam :strange: Bet suprantama tai, kad tokiais atvejais juos b?tina palikti vienus pa?ius sau. Fiziškai, aišku, galima b?ti šalia, tas j? neerzina, bet svarbu tyl?ti, neuždavin?ti "durn?" klausim?, nepatarin?ti ir jokiu b?du nedemonstruoti dramatišk? emocij?, nes tas juos labiausiai išmeta iš pusiausvyros. Geriausia, k? galima parodyti - ram? konkret? pasitik?jim?, kad jis išspr?s tas problemas. O gailestis ...na, nežinau...gal tuo momentu bej?giškum? pamatau, ir tai, kaip jie stengiasi su tuo sukovoti savom j?gom.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2006, 16:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 14 Vas 2005, 16:00
Pranešimai: 119
Vartotojas 2: Taip, taip jau rasydama savo posta galvojau apie tamsta, nes tikrai zinojau ka tamsta pasakysi apie tai. Ir ko gero esi teisus, nesiginciju. Gal cia per tokius "socionikus" kaip as socionika ir kencia jos kudas dienas. Visai neturejau galvoje kad tie vadinami fiziologiniai pozymiai yra tai kuo as vadovavausi nustatydama jo tipa. Kad pas ji intuicija su logika karaliauja (tie apmastymai giliausi paskendus savyje, nuojautos ivairiausios ir amzinas nezinojimas ko jis pats nori ) - ir aklas pamatytu. Etikos ir sensorikos nei laso nerasi, su visom is to isplaukianciom pasekmem. Bet as visad megeja pamineti kazkokius krastutinius atvejo pasireiskimus. Taigi, kai skaitydama, negana charakterio atitikimu, radau dar ir fiziologinius atitikimus, kurie apsoliuciai tiko jam, tai pati buvau apakusi. Nu bet gi ne as juos sugalvojau, o kad atitinka mano skaityta aprasyma - akivaizdu:sad:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Sau 2006, 18:59 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: Ugn? tikrai n? lašo nepanaši ? Dreizer?.



Man Ugn? su Liutauru labai panaš?s...atrodo vieno tipo. Jeigu jesenino, tai kažkokio kito potipio nei aš. :smile: Apskritai, kiek abu skaitau, man lenda :wethics:.....:strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 74 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 114 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007