Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 10:32

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 147 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 13:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Cassandra:Sama padvinsia:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 13:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Globas raš?:
Cassandra:Sama padvinsia:smile:
Nesulauksi. O noretusi...Nia ?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 13:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
ALRIII raš?:
Globas:


Jei manote, kad loginiams intuityviems nerupi detales, klystate.




Rupi tik tada, kai jau mato visumini vaizda ir nori ji pasitikrinti. Bet logikams, bent intuityviems, tikrai nerupi detales vien del to, kad jos yra... Taigi, kitaip tariant, intuityvus logikai visada stengsis naudotis pirma dedukcinui mastymu, o veliau savo dedukcinio mastymo rezultata pertikrinti naudojantis indukciniu mastymu.

Tavo atveju, ponuli, tu nesupranti kaip galima naudotis dedukciniu mastymu ir naudojies tik indukciniu mastymu...




Beje, manau, kad tai budinga daugeliui baltalogikiu. Bet ne visiems. Tarkim, as esu sensorike, bet tikrai nepervertinu detales reiksmes, man pradzioje yra svarbiausia "stuburas" ir tik paskui detales. Beje, vienas Gorkis del to mane labai tarkuodavo, nes jam detales budavo itin svarbios. Draizeriams, kiek esu pastebejusi detales irgi yra svarbios. Galbut ta duoda :bsensoric: antroje f-joje ? Cia tik speliones, nes baziniams :bsensoric: svarbiau maštabai, visuminis vaizdas, tik po to detales.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 14:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
Rupi tik tada, kai jau mato visumini vaizda ir nori ji pasitikrinti. Bet logikams, bent intuityviems, tikrai nerupi detales vien del to, kad jos yra...
Mažasis žmogau, tu jau parodei savo mastymo lygi. Susigalvoji kažkoki teigini, laikai ji visuminiu vaizdu, ir kreipi demesi tik i tas detales, kurios tavo teigini patvirtina. Tas, kurios nepatvirtina, tu atmeti. Apsijuokei jau su savo "gabenais", tipu devizais ir t.t. 



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 14:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Spa 2007, 11:17
Pranešimai: 191
Globas raš?:
ALRIII raš?:
Rupi tik tada, kai jau mato visumini vaizda ir nori ji pasitikrinti. Bet logikams, bent intuityviems, tikrai nerupi detales vien del to, kad jos yra...
Mažasis žmogau, tu jau parodei savo mastymo lygi. Susigalvoji kažkoki teigini, laikai ji visuminiu vaizdu, ir kreipi demesi tik i tas detales, kurios tavo teigini patvirtina. Tas, kurios nepatvirtina, tu atmeti. Apsijuokei jau su savo "gabenais", tipu devizais ir t.t. 



Niekas niekur neapsijuoke. Visu pirma, uzsikabliavai ties bloga citatos dalim, esme alrio zinuteje buvo pabaigoj. Visi zino, kad esi dreizeris, galetum ir atsibusti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 14:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Spa 2007, 11:17
Pranešimai: 191
Be to, tau be :bintuition: yra sunku suprasti alrio zodzius, tu i juos ziuri tiesiogiai. Cia jis siaip tiesiog laviruoja :bintuition: 'jos pagalba, ir tiesiog bendrina, o ne teigia kazka.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 14:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Spa 2007, 11:17
Pranešimai: 191
Cha Cha Cha :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 14:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
Bet jau geriau atmest nereiksmingas detales nei bandyt sulipdyt bendra vaizda tik is detaliu neturint jokio supratimo apie tai, kas turetu gautis sulipdzius detales :wink:
Visu pirma, tu iš anksto nežinai, kurios detales reikšmingos, kurios ne. O jei, manai, kad iš anksto žinai, ka turi gauti, tai tau trukdys dirbti išankstines nuostatos. Tipu yra tik 16. Jei nesugebi nustatyti tipo greitai ir teisingai, tai skubeti neverta.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 14:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
gindamas ISTP kaip tipa nuo mano kritikos, tu tik parodei, kad tau kaip etikui yra nepriimtina, kad kazkas kazka sumenkina(tau net nesvarbu loginiai argumentai :wink:, siuo atveju). Taigi, vel gi issidavei esas ISFJ. :smile:
Aš pats dažnai kitus sumenkinu ir nedraudžiu kitiems to daryti; taigi, vadovaujantis tavo logika, aš esu loginis.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 14:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII: 1) ir 3) Tu painioji faktus su interpretacijomis, be to, priskiri man nesama elgesi - kad, aš tariamai kažka ginu nuo sumenkinimo.

2) Tavo mastymo modelio esme buvo ta, etiniai gina kitus nuo sumenkinimo. Bet aš nieko neginu, todel esu loginis - viskas atitinka tavo mastymo modeli. Aš tik nuosekliai laikausi tavo mastymo modelio.

4) Vienokia "esme" nepraejo, dabar prie kitokios "esmes" peršokai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 14:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Spa 2007, 11:17
Pranešimai: 191
globas, kuris norejo buti robas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 15:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Sveikinu eilini karta gavus i kaulus nuo žmogaus, kuris :wlogic: ne tik turi, bet ir moka ja naudotis:smile:

Gero savaitgalio, mažuciai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 15:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Spa 2007, 11:17
Pranešimai: 191
Labai teisinga alrio gaida reiktu tai ir baigti. Viskas issiaiskinta, visi cia esantys aktyvus zmones jau zino tipa ir visa kita, nebera jau ko slepti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Kov 2008, 15:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Spa 2007, 11:17
Pranešimai: 191
Atsisveikinimas sito dreizerio grynai kaip ketvirtadienio, gerai ir rase cassandra, cia ir sitas atseit turetu skambet kaip galinga artilerija, o tik sratinis sautuviukas abie dienu atsisveikinimo postai.





Stai ir viskas!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Kov 2008, 00:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
betkoks ir ALRIII: bet apskritai ir is esmes: na negi jums gaila, kad globas butu robas? :smile:

kam pykdyti zmogu? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 147 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 6, 7, 8, 9, 10  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007