Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 07:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 649 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 44  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 10:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
m2 raš?:
Kuo toliau, tuo labiau Globas panasheja man i nedualizuota Dreizeri :) Kategorishkumas, etikechiu klijavimas ir kitaip nei jis manachiu kvailiais ishvadinimas deja, labai shiam tipui budingas....

Randu to pakankamai ir savyje, tik neafishuoju :)


Aš irgi to tavyje randu:smile:

Beje, del laikymo kitu kvailiais - tai toks manymas labiausiai budingas loginiams su pirma logika.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 10:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
Anksciau maniau, kad :wlogic: gali buti stipri (tik su :bsensoric: atspalviu). Laukiau platesnes aprepties... na dar galiu palaukti. Kol kas loginiai argumentai tik žadami, bet ju nesimato.


Aš iš jusu irgi daug ko laukiau. Pavyzdžiui, daugiau :wlogic: tipavime. Bet jusu teiginiai bent jau šitoje sferoje nera pakankamai logiški, deja.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 10:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
Liepa raš?:

Toks metymasis i kraštutinumus ir diskusijos teiginiu išvertimas i priešingus  labiau budingas Hamletui. Aš tokiu nesamoniu nekalbejau...


Liepos teiginiai:

A. Tipavimas - tai ne etikeciu klijavimas.

B. Mekas nera robas.

Išvada: A prieštarauja B.


Labai "logiška". Sužavejo! :happy: :happy: :happy:

Palyginkite patys :wink:

A. Kanados veliavoje pavaizduotas stilizuotas klevo lapas.

B. Vengrija nera Kanada

Išvada: A prieštarauja B


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 10:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
vietinis raš?:
savo argumentus gristi amziaus skirtumais kaip "teiseto vienasaliskumo" saltiniu - labai prasto tono zenklas :wink:



Galvoju, kad tu manei, jog esi vyresnis už mane ar minimum bendraamžis. Nes budamas nepaprastai kulturingas:tongue: juk nevadintum 9 metais vyresnio žmogaus jaunuoliu.

O mano skonis gali buti ir prastas, del to nesijaudink. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 11:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa: Neišsisukinekite. Jus prisipažinote, kad netipuojate - o jei tipuojate, tai labai letai, rimtai, atsakingai, vos ne gavusi tipuojamo žmogaus sutikima. Jei netipuojate, tai negalite žinoti, ar Mekas yra robas ar dar kažkas. Kliuna jusu :wlogic:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 11:43 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globai, turbut kiekvienas žmogus (ir tipas taip pat) tipuoja savais metodais.

Kiek suprantu, tai daugelis forumieciu iš pat pradžiu pastebejo neatitikimus tarp Tavo deklaruojamo tipo ir realios saviraiškos. Ir niekas nepuole iškart "klijuoti etikeciu". Stebejome, svarsteme, lyginome.

Jei kalbesime konkreciai apie mane - tai "isiklausau" daugiau per :bintuition:. Ji pirmiausia "užuodžia" prieštaravimus. Tada jau ieškau pagrindimo, patvirtinimo savo nuojautoms. Tikrinu versijas per :wlogic: (aišku irgi vadovaujant :bintuition:). Cia kalbu iš praktikos...

Kitame forume buvo tema "KAIP jus tipuojate?" - visdelto kiekvienas tipas remiasi stipriosiomis savo funkcijomis, jos aprepia daugiausia informacijos, sugeba palyginti - kokio pajegumo tipuojamojo analogiškas aspektas ir t.t. Daugiau atkreipiau demesi i Donu pasisakymus. Manau, kad tipavimo "metodams" turi itakos taip vadinami "akcentai", t.y. potipiai. Visiems tipams "atpažinimui" dideles itakos turi supanti aplinka - šeimos nariai, labai artimi žmones (butent bendra buitis).

Manau, jog negalima teigti, kad "anas" metodas netinkamas, o vienintelis teisingas "tas". Kiekvienam - savo, t.y. tai, kuo žmogus pasitiki, kas jo nesuklaidino praeityje, kuo jis iprato remtis...



P.S. Jeigu nepultum kvailinti ir vadinti neišmaneliais forumo dalyviu - turbut ir pats nesulauktum tokios atsakomosios reakcijos. O abejoti - kiekvienas turim teisee.

Gali pažiureti pvz. tema "Duelis: Liepa-Vartotojas 2" (http://forum.socionika.lt/?t=300). Manau, kad tokia ar panaši nesutikimo, abejojimo, prieštaravimo forma butu priimtina. Man pvz. ta tema dave naudos - daugiau sužinojau KAIP mane mato kiti. Palyginau, kas dedasi viduje (ivairiais etapais) ir ko neišsakau, kuo maskuojuosi :wink: Ir aš dekinga ir gerbiu visus pasisakiusius.

Jeigu iš tikruju nori isigilinti i savo tipa - buk atviras...  Žinoma, TAVO TEISE - rinktis... arba nesirinkti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 12:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:


Kiek suprantu, tai daugelis forumieciu iš pat pradžiu pastebejo neatitikimus tarp Tavo deklaruojamo tipo ir realios saviraiškos. Ir niekas nepuole iškart "klijuoti etikeciu". Stebejome, svarsteme, lyginome.

Jeigu nepultum kvailinti ir vadinti neišmaneliais forumo dalyviu - turbut ir pats nesulauktum tokios atsakomosios reakcijos.

Jeigu iš tikruju nori isigilinti i savo tipa - buk atviras...  Žinoma, TAVO TEISE - rinktis... arba nesirinkti.


1. Manau, kad pastebejo tam tikrus neatitikimus tarp teorijos ir praktikos. Teorijoje yra suformuotas tam tikras robo stereotipas: tylus, baikštokas, prieraišus, naivokas, pasineres i moksla, darba ar teorijas, viska besistengiantis paaiškinti tik per logika. Tokiu robu yra, bet toli gražu ne visi; ir aš toks buvau iki 20 metu. Buvau labai robiškas robas. Bet žmones keiciasi laikui begant, išsiugdomos naujos savybes.

Dar karta del :wlogic:. Robas pateikia savo :wlogic: per :bintuition:; aš kalbu išvadomis, kurias pagristi neretai reiketu ne vieno A4 formato lapo, nes jos remiasi ivairiausiomis žiniomis ir patirtimi. O kad aš lengvai operuoju "sausa" :wlogic:, parodžiau iš pavyzdžio su teiginiais A ir B.

2. Mane irgi bando kvailinti, vadindami mano mintis bulšitais, nesamonemis, ironizuodami ir pan. Reiketu žiureti, kas pradejo.

3. Galite gilintis i mano tipa, jei idomu. Pamineciau tik tokius dalykus: jei aš etinis, tai tureciau butu lankstus bendravime, komunikabilus, demonstruoti draugiškuma ir pan. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 12:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa: Dar vienas svarbus dalykas: šitas forumas yra teoretiku, o aš esu praktikas. O skirtumas tarp teorines ir praktines veiklos yra gana didelis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 12:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Kad esi praktikas - sutinku 100%. Tai dar karta patvirtina, kad nepriklausai Alfai.

Bet juk ir pats pastebejai, kad mes cia (forume) susirenkame daugiau teorinems diskusijoms. Tai argi "su savais istatais (arba kodeksu) einama i svetima vienuolyna"? :wink:

Pasidalindami patirtimi ar teoriniais pastebejimais - praturtintume vienas kita. Taciau jeigu užsimojai pakeisti musu visu "profili" - nesitikek...



P.S. Beje turiu savo nuomone apie ivairius kvietimus "imti ir tipuoti" arba "greitai išmokyti praktiškai pritaikyti žinias". Manau, kad taip daroma didele žala socionikai - kai naujokas, kelis menesius paskaitinejes literatura - jau ima nustatineti visiems tipus ir didžiuotis prieš kitus naujokus, tuo labiau negirdejusius apie socionika... Tokie dalykai labai diskredituoja socionikos moksla - ji lyginama su burimu iš kavos tiršciu....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 12:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:


Kad esi praktikas - sutinku 100%. Tai dar karta patvirtina, kad nepriklausai Alfai.

Tai argi "su savais istatais (arba kodeksu) einama i svetima vienuolyna"? :wink:

Manau, kad taip daroma didele žala socionikai - kai naujokas, kelis menesius paskaitinejes literatura - jau ima nustatineti visiems tipus ir didžiuotis prieš kitus naujokus, tuo labiau negirdejusius apie socionika...


1. Esu praktikas socionikoje, o ne apskritai gyvenime. Vel jusu netikslumai su :wlogic:: negalima pagal viena požymi priskirti žmogaus tai ar tai kvadrai. Kaip kad vietinis dare: jei kažkas nekonfliktuoja, tai nuvaro i 4 kvadra.

2. O cia vienuolynas? gal sekta?:smile:

3. Nežinau, apie koki naujoka cia kalbama, tik dar karta priminsiu, kad sekmingas tipavimas neimanomas be praktiniu treniruociu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 13:24 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globai, gal iš tiesu - užvesk nauja tema, jei nori irodyti esas Robas...

Robiku logika man sudaro gilumo ispudi - paviršiuje lakoniška, bet giliai yra labai daugiasluoksne.

Paprastai žmogus savo stipriosiomis funkcijomis nesididžiuoja ir prikišamai visiems ju nekaišioja (jis jomis pasitiki savaime, ir tas nepriklauso nuo aplinkiniu nuomones),

Tavo pasisakymuose pastebiu dideles pastangas sekti "logikos" forma  - pvz. numeruoji sakinius (destymas punktais turi buti pagristas), darai išvadas iš sulyginimu, sugretinimu (mano požiuriu jie nesusijee)...



Vienu žodžiu "logika" yra tarsi demonstruojamas ipakavimas ir nuolat pabrežiama "kokybe" - taciau išvyniojus "popiereli"... tušcia... 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 13:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
Globai

Paprastai žmogus savo stipriosiomis funkcijomis nesididžiuoja ir prikišamai visiems ju nekaišioja (jis jomis pasitiki savaime, ir tas nepriklauso nuo aplinkiniu nuomones),

Tavo pasisakymuose pastebiu dideles pastangas sekti "logikos" forma  - pvz. numeruoji sakinius (destymas punktais turi buti pagristas),

darai išvadas iš sulyginimu, sugretinimu (mano požiuriu jie nesusijee)...



1. Kai jus man pasakote, kad aš logikos neturiu, aš parodau nelogiškumus jusu mintyse. Man tai labai paprasta. Per logika galiu padaryti beveik bet ka. Neseniai buvau viename fonde aiškintis del mano paraiškos ivertinimo. Ir irodžiau, kad paraiškos vertinimo kriterijai buvo nepakankamai logiški. Padalinio vadovas (beje, irgi robas) rausdamas pripažino, kad mano pastabos teisingos.

2. Neseku jokiomis formomis, o sakinius numeruoju tam, kad butu aišku, i kuria minti atsakau.

3. O jusu sugretinimai ir susiejimai man seniai aiškus. Pavyzdžiui, pagal viena požymi jus jau nustatote žmogaus priklausyma viena ar kitai kvadrai. Suraskite 10-15 požymiu, tada ir priskirkinekite.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2007, 15:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Globas raš?:
Galvoju, kad tu manei, jog esi vyresnis už mane ar minimum bendraamžis. Nes budamas nepaprastai kulturingas:tongue: juk nevadintum 9 metais vyresnio žmogaus jaunuoliu.

O mano skonis gali buti ir prastas, del to nesijaudink. 




ne, zinojau, kad tamsta esi vyresnis. bet juk jaunuolis - tai gerybine savoka. kas jauna - tai sveika ir grazu! o siaip kito didesnio komoplimento Jums dar nesugalvojau.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Lap 2007, 11:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
ziurint teoriskai tai INTJ populiacijoj tera 1-2%


Iš kur tokia informacija? Ir ka reiškia "žiurint teoriškai"?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Lap 2007, 14:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:


http://en.wikipedia.org/wiki/INTJ

It is this confidence that makes this personality type extremely rare. According to David Keirsey it is found in no more than 1% of the population




http://www.mypersonality.info/personality-types/intj/

INTJ Population

Total: 1.5%

Male: 2.5%

Female: 0.5%

Note that these are estimates and are not necessarily correct.





1. Thus, they develop a strong confidence in their ability and talents, making them "natural leaders." It is this confidence that makes this personality type extremely rare.

Nesuprantama išvada. Kokie cia naturalus lyderiai robai? Nei rimta, nei juokinga:smile: Toliau, visiškai neaišku, kodel pasitikejimas savo jegomis veda prie tipo reto paplitimo. A, atseit, vargšai robai su niekuo nepasitaria ir todel nyksta?:wink:

Keista.

2. Kaip gauti šie vertinimai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 649 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 44  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007