Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 11:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 649 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 40, 41, 42, 43, 44  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 12 Lap 2009, 17:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
viktorija rašė:
as galvoju logiskai.kas del santykiu.jei bandau is visu pusiu,tokius mazus egzaminus,tikrinu.jeigu elgiasi taip,kaip man reikia,tada tesiu bendravima kol nepadaro man ko nors blogo.as prisimenu visada,ka man padare blogo.
kas del finansu as skupi ir nemegstu rizikuoti.daugiau megstu isnaudoti,bet tuos kurie nusipelne.3.nelankstus zmones.
Del santykių, tai tu akivaizdžiai manipuliuoji: rengi žmogui egzaminus ir pan. Nuoširdumo nėra. Taip elgiasi etikai, sakyčiau labiau :bethics: etikai. Jie žaidžia savo stipriąja f-ja, kaip kad logikai gali tikrinti kitų "durnumą" :happy:
Džekas žaidžia finansais kaip kiti kvėpuoja. Tu to nedarai. Ir vėl etika išlindo: mėgsti išnaudoti tuos, kurie nusipelnė. Kuria prasme nusipelnė? Jei padarė kažką blogo? Grynai etinis požiūris.
Viktorija, tu :bethics: !!!!!!!!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 13 Lap 2009, 10:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
viktorija rašė:
as galvoju logiskai.kas del santykiu.jei bandau is visu pusiu,tokius mazus egzaminus,tikrinu.jeigu elgiasi taip,kaip man reikia,tada tesiu bendravima kol nepadaro man ko nors blogo.as prisimenu visada,ka man padare blogo.
kas del finansu as skupi ir nemegstu rizikuoti.daugiau megstu isnaudoti,bet tuos kurie nusipelne.3.nelankstus zmones.
Del santykių, tai tu akivaizdžiai manipuliuoji: rengi žmogui egzaminus ir pan. Nuoširdumo nėra. Taip elgiasi etikai, sakyčiau labiau :bethics: etikai. Jie žaidžia savo stipriąja f-ja, kaip kad logikai gali tikrinti kitų "durnumą" :happy:
Džekas žaidžia finansais kaip kiti kvėpuoja. Tu to nedarai. Ir vėl etika išlindo: mėgsti išnaudoti tuos, kurie nusipelnė. Kuria prasme nusipelnė? Jei padarė kažką blogo? Grynai etinis požiūris.
Viktorija, tu :bethics: !!!!!!!!!!

labai noretus.kazkada mane isskaiciavo kaip dostojevski.buvau labai laiminga.poto dar buvo jesenino versiju.o ka tu pasakysi i tai ,kad as galiu dirbti 24 valandas ir uzmirstu,kad pas mane yra seima.ji pas mane antroj vietoj po darbo.ir kad as galiu organizuoti darba labai gerai.dirbau meistre ir tai mano .niekad nebuvau skolose,nors pinigus as nelabai megstu ir nemoku ju leisti.ir tai,kad as galiu zmogui i akis pasakyti viska,ka apie ji galvoju,jeigu jis mane isves is kantrybes.o kantrybes pas mane daug ir dar pakantumo,jeigu teisingai issireiskiau.mannemaiso niekas.zmogus gali nors nuogas vaikscioti ir tik jeigu man pradeda diktuoti kaip elgtis,tada laikykis.as perku brangius daiktus uz maza suma,pataikau ant nuolaidu.jauciuosi fraeriu,jei moku daug.vaikstau as grei,daznai begioju.pakeliui galiu padaryti kruva darbu.rengtis nemoku,galiu bet kaip.priklauso nuo nuotaikos.lissiblaskius.uzmirstu daiktus.visada juokauju,nemegstu,kada visi sedi yrtyl ir tyli.nieko nebijau,ypatingai virsininku.as su jais visada randu bendra kalba ir jauciuosi su jais ant vienos kojos.o kada buvo karas,tai vazinejau i darba,o vyras sedejo pasislepes.o kas tai del sekso,pastoviai apie ji sneku.kaip apie valgi ar dar ka.negi to neuztenka,kad pasakyti,jog as dzekas. f


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 13 Lap 2009, 11:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
viktorija rašė:
1. kazkada mane isskaiciavo kaip dostojevski.buvau labai laiminga.poto dar buvo jesenino versiju.
2. o ka tu pasakysi i tai ,kad as galiu dirbti 24 valandas ir uzmirstu,kad pas mane yra seima.ji pas mane antroj vietoj po darbo.ir kad as galiu organizuoti darba labai gerai.dirbau meistre ir tai mano .niekad nebuvau skolose,nors pinigus as nelabai megstu ir nemoku ju leisti.
3. ir tai,kad as galiu zmogui i akis pasakyti viska,ka apie ji galvoju,jeigu jis mane isves is kantrybes.o kantrybes pas mane daug ir dar pakantumo,jeigu teisingai issireiskiau.mannemaiso niekas.
4. zmogus gali nors nuogas vaikscioti ir tik jeigu man pradeda diktuoti kaip elgtis,tada laikykis.
4a. as perku brangius daiktus uz maza suma,pataikau ant nuolaidu.jauciuosi fraeriu,jei moku daug.
vaikstau as grei,daznai begioju.pakeliui galiu padaryti kruva darbu.
rengtis nemoku,galiu bet kaip.priklauso nuo nuotaikos.
5. issiblaskius.uzmirstu daiktus.
6. visada juokauju,nemegstu,kada visi sedi yrtyl ir tyli.
6a. nieko nebijau,ypatingai virsininku.as su jais visada randu bendra kalba ir jauciuosi su jais ant vienos kojos.
7. o kada buvo karas,tai vazinejau i darba,o vyras sedejo pasislepes.
8. o kas tai del sekso,pastoviai apie ji sneku.kaip apie valgi ar dar ka.
9. negi to neuztenka,kad pasakyti,jog as dzekas.
1. Labai neblogos versijos buvo, ypač jesenino.
2. Nežinau, gal minusas sensorikai ir pliusas iracionalumui.
3. Minusas sensorikai, :wethics: , :blogic: .
4. Neaišku.
4a. Neaišku, daug kas taip daro.
5. Pliusas intuityviam iracionalui, labiau etiniui nei loginiui.
6. Didelis pliusas :bethics: .
6a. Minusas sensorikai.
7. Nesuvoki objektyvios grėsmės: minusas :blogic: , sensorikai.
8. Pliusas :bethics: .
9. Džekas išvis čia ne prie ko: matyti iracionalumas, intuityvumas ir :bethics: . Realiausia jesenino versija.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 13 Lap 2009, 11:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
viktorija rašė:
1. kazkada mane isskaiciavo kaip dostojevski.buvau labai laiminga.poto dar buvo jesenino versiju.
2. o ka tu pasakysi i tai ,kad as galiu dirbti 24 valandas ir uzmirstu,kad pas mane yra seima.ji pas mane antroj vietoj po darbo.ir kad as galiu organizuoti darba labai gerai.dirbau meistre ir tai mano .niekad nebuvau skolose,nors pinigus as nelabai megstu ir nemoku ju leisti.
3. ir tai,kad as galiu zmogui i akis pasakyti viska,ka apie ji galvoju,jeigu jis mane isves is kantrybes.o kantrybes pas mane daug ir dar pakantumo,jeigu teisingai issireiskiau.mannemaiso niekas.
4. zmogus gali nors nuogas vaikscioti ir tik jeigu man pradeda diktuoti kaip elgtis,tada laikykis.
4a. as perku brangius daiktus uz maza suma,pataikau ant nuolaidu.jauciuosi fraeriu,jei moku daug.
vaikstau as grei,daznai begioju.pakeliui galiu padaryti kruva darbu.
rengtis nemoku,galiu bet kaip.priklauso nuo nuotaikos.
5. issiblaskius.uzmirstu daiktus.
6. visada juokauju,nemegstu,kada visi sedi yrtyl ir tyli.
6a. nieko nebijau,ypatingai virsininku.as su jais visada randu bendra kalba ir jauciuosi su jais ant vienos kojos.
7. o kada buvo karas,tai vazinejau i darba,o vyras sedejo pasislepes.
8. o kas tai del sekso,pastoviai apie ji sneku.kaip apie valgi ar dar ka.
9. negi to neuztenka,kad pasakyti,jog as dzekas.
1. Labai neblogos versijos buvo, ypač jesenino.
2. Nežinau, gal minusas sensorikai ir pliusas iracionalumui.
3. Minusas sensorikai, :wethics: , :blogic: .
4. Neaišku.
4a. Neaišku, daug kas taip daro.
5. Pliusas intuityviam iracionalui, labiau etiniui nei loginiui.
6. Didelis pliusas :bethics: .
6a. Minusas sensorikai.
7. Nesuvoki objektyvios grėsmės: minusas :blogic: , sensorikai.
8. Pliusas :bethics: .
9. Džekas išvis čia ne prie ko: matyti iracionalumas, intuityvumas ir :bethics: . Realiausia jesenino versija.
o siaubas,
o siaubas,jeseninas visai nemegsta dirbti.o is ko tu suprantu,kad iracionali.?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 13 Lap 2009, 11:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
Jeseninas dirba, jei yra nuotaika. Vieni jeseninai mėgsta, kiti - ne.
Kad tu iracionali ir intuityvi, suprantu iš tavo minčių balagano.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 14 Lap 2009, 17:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
actekas rašė:
Šiaip įdomus faktas, kad visi ligšioliniai atkurtosios Lietuvos prezidentai (išskyrus "atstumtąjį" R. Paksą ir "nepopuliarųjį" V. Landsbergį, jei pastarąjį galima būtų apskritai laikyti prezidentu) - iki šiol iš deltos kvadros. Sunku daryti drąsias išvadas, bet galbūt tai priklauso ir nuo to bendro visuomenės sociotipo (jei toks apskritai egzistuoja).

Landsbergis :wintuition: :bethics: II kv
Brazauskas :wintuition: :bethics: II kv
Adamkus :bintuition: :wethics: IV kv
Paksas :wintuition: :bethics: II kv
Grybauskaitė :blogic: :wsensoric: IV kv
II kv - IV kv 3:2


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 15 Lap 2009, 08:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
Globas A rašė:
Jeseninas dirba, jei yra nuotaika. Vieni jeseninai mėgsta, kiti - ne.
Kad tu iracionali ir intuityvi, suprantu iš tavo minčių balagano.

o kur grazi literaturine jesenino kalba.mokykloj as mokinausi gerai matematika ir fizika,o parasyti rasineli tiesiog problema.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 16 Lap 2009, 10:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
viktorija rašė:
o kur grazi literaturine jesenino kalba.mokykloj as mokinausi gerai matematika ir fizika,o parasyti rasineli tiesiog problema.
Tu desperatiškai bandai įrodyti, jog esi džekė. O kam tu tai įrodinėji ir išvis ką veiki šitame forume? Jei tu džekė, tai pasiremdama savo :blogic: turėtum ramiai ir gražiai tvarkyti savo gyvenimą. Deja, nieko panašaus nepastebiu. Taip pat nepastebiu, kad rimtai domėtumeisi soxcionika. Rašinėji čia apie tuos savo dreizerius, seksą ir pan.
Pažiūrėk, kaip tu rašai postus: atkopijuoji didžiausią gabalą, kad parašytum porą žodžiu? Tavęs jau prašė taip nedaryti: jokios reakcijos. Tu labai ryškiai :bethics: tipas esi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 19 Lap 2009, 10:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
Apžvelkime, ką turime forume:
Globas :wlogic: :bintuition:
Liepa :wethics: :bintuition:
Joldija :wintuition: :bethics:
Solanža :wintuition: :bethics:
Betipo :wintuition: :bethics:
Kitų dalyvių tipai:
ALRIII-11:11; ryškiausia :bintuition: f-ja, atnešė į forumą daug naujovių. Kėlė robo tipo išskirtinumo klausimus, ieškojo sąsajų tarp socionikos ir MBTI tipų, domėjosi potipiais. Gyrė mano bandymus eiti naujais keliais - vel pliusas :bintuition: . Tačiau jam trūko konkretesnių išvadų, sistemiškumo, nekritiškai priimdavo internete rastą informaciją, diskusijoje buvo nemažai čatinimo elementų. Todėl antra f-ja turbūt :wethics: , t. y. hekslis. Jis forumo jeseninų daugumai kėlė didelį susierzinimą, sakyčiau gal net neadekvatų - galbūt taip pasireiškė gesinimas. Introvertai gesino ekstravertą - buvo net iš forumo išmetę.
Betkoks; parodė visgi loginį suvokima, labiau linkęs slėptis nei afišuotis - pliusas :wintuition: prieš :bintuition: , logika daugiau konkreti, momentinė, o ne abstrakti - pliusas :blogic: prieš :wlogic: . Neblogai sutaria su jeseniniška dauguma. Balzakas, matyt.
Actekas - vietinis: aktyviai gina grupę draugų, skirsto pagal principą savas-nesavas, naujovių nepateikia jokių, įsižeidžia net dėl dalykų, kurie visai nėra su juo susiję. Hekslis elgiasi priešingai - yra neįžeidus ir grupinių interesų nevertina. Jeseninas.
Naiptol; žmogus be aiškių f-jų :happy: laiko save robu, bet nėra jokių bandymų pademonstruoti savarankišką mastymą. Gali būti jeseninas - ramybės būsenoje jie ir yra "žmonės be f-jų"
Vaidas 101; laiko save robu, turi savarankišką, gana originalų mastymą. Robo požymių kaip ir yra.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 19 Lap 2009, 10:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Globas A rašė:
Apžvelkime, ką turime forume:
Globas :wlogic: :bintuition:
Liepa :wethics: :bintuition:
Joldija :wintuition: :bethics:
Solanža :wintuition: :bethics:
Betipo :wintuition: :bethics:
Kitų dalyvių tipai:
ALRIII-11:11; ryškiausia :bintuition: f-ja, atnešė į forumą daug naujovių. Kėlė robo tipo išskirtinumo klausimus, ieškojo sąsajų tarp socionikos ir MBTI tipų, domėjosi potipiais. Gyrė mano bandymus eiti naujais keliais - vel pliusas :bintuition: . Tačiau jam trūko konkretesnių išvadų, sistemiškumo, nekritiškai priimdavo internete rastą informaciją, diskusijoje buvo nemažai čatinimo elementų. Todėl antra f-ja turbūt :wethics: , t. y. hekslis. Jis forumo jeseninų daugumai kėlė didelį susierzinimą, sakyčiau gal net neadekvatų - galbūt taip pasireiškė gesinimas. Introvertai gesino ekstravertą - buvo net iš forumo išmetę.
Betkoks; parodė visgi loginį suvokima, labiau linkęs slėptis nei afišuotis - pliusas :wintuition: prieš :bintuition: , logika daugiau konkreti, momentinė, o ne abstrakti - pliusas :blogic: prieš :wlogic: . Neblogai sutaria su jeseniniška dauguma. Balzakas, matyt.
Actekas - vietinis: aktyviai gina grupę draugų, skirsto pagal principą savas-nesavas, naujovių nepateikia jokių, įsižeidžia net dėl dalykų, kurie visai nėra su juo susiję. Hekslis elgiasi priešingai - yra neįžeidus ir grupinių interesų nevertina. Jeseninas.
Naiptol; žmogus be aiškių f-jų :happy: laiko save robu, bet nėra jokių bandymų pademonstruoti savarankišką mastymą. Gali būti jeseninas - ramybės būsenoje jie ir yra "žmonės be f-jų"
Vaidas 101; laiko save robu, turi savarankišką, gana originalų mastymą. Robo požymių kaip ir yra.


Joldija yra :bsensoric: :wlogic: . Gali, aišku tą klausimą kvestionuoti. Gali, rašydamas, kad "Joldija, mano nuomone, yra jeseninė". Bet jei rasiu dar nors vieną tavo postą, kur tai yra pateikiama kaip faktas, tas postas bus ištrinamas, nes paskui tave nevaikščiosiu ir tavo postų redagavimais neužsiimsiu. Aišku ?

Tas pats galioja tavo postams apie Liepą.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 19 Lap 2009, 10:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
Dabar tu man paaiškink:
1. Vakar tu rašei, kad tavo tipas tau nerūpi. Jei nerūpi, tai dėl ko tu išvis reaguoji į mano postus apie tavo tipą?
2. Jei visgi rūpi, tai ko tu bijai? Bijai, nes žadi trinti mano postus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 19 Lap 2009, 11:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 08:57
Pranešimai: 183
Globas A rašė:
Dabar tu man paaiškink:
1. Vakar tu rašei, kad tavo tipas tau nerūpi. Jei nerūpi, tai dėl ko tu išvis reaguoji į mano postus apie tavo tipą?
2. Jei visgi rūpi, tai ko tu bijai? Bijai, nes žadi trinti mano postus.


1. Savo tipą aš žinau. Man to pakanka.Aš reaguoju į tavo bandymus iškraipyti mano duomenis.
2. Kaip jau rašiau,man nepriimtini tavo bandymai iškraipyti faktus apie mano tipą. Kai duomenys apie mane yra pateikiami klaidingai, aš į tai reaguoju,kaip ir kiekvienas žmogus. O turkštis su tavim ir įrodinėti tau, kad aš nesu kupranugaris, man yra per didelė prabanga. Gali traktuoti mano poziciją kaip baimę/meilę/džiaugsmą/liūdesį ar gilią depresiją - tai tavo pasirinkimo reikalas. Man vienodai, ką tu sau susifantazuoji. Mano ribos yra aiškios - aš esu :bsensoric: :wlogic: . Jei šitas ribas peržengsi ar jas naikinsi - aš reaguosiu taip, kaip buvo parašyta ankstesniam poste.

Savo poziciją pasakiau ir patikslinau. Jei neaišku - rekomenduoju perkaityti keliskart iš eilės. Daugiau diskusijų iš mano pusės apie mano tipą nebus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 19 Lap 2009, 11:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
Iš tavo pusės nebuvo jokių bandymų paneigti mano argumentų apie tavo tipą. Tu arba aiškini, kad nesi kupranugaris, arba kad rimti žmonės nustatė tavo tipą, arba tu išvis tyli, arba pateiki ištaisytus atsakymus į klausimus (tai aš išnagrinėjau anksčiau) arba aiškini, kad tau nerūpi tavo tipas, arba sakai, kad su manim nediskutuosi, arba gasdini postų trynimu ir t.t.
Visa tai neturi nieko bendro su logika, nes loginis mėgsta diskutuoti, paneigti argumentus, pasiūlyti savo argumentus.
O kokie yra faktai apie tavo tipą, kuriuos aš neva kraipau?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 19 Lap 2009, 11:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Joldija rašė:
Bet jei rasiu dar nors vieną tavo postą, kur tai yra pateikiama kaip faktas, tas postas bus ištrinamas, nes paskui tave nevaikščiosiu ir tavo postų redagavimais neužsiimsiu. Aišku ?

Tas pats galioja tavo postams apie Liepą.

Būtų neblogai tekste ("paraše") po kiekviena žinute matyti užrašą - daugelio forumo dalyvių nuomone "Globo tipologija" labai smarkiai skiriasi nuo socionikos. :tongue: Tada būtų aišku, kas ir kaip.

Iš tikrųjų forume daroma painiava. Klaidinami žmonės. Matau, kad mūsų tylėjimą nesiveliant į diskusijas (nes nėra ką atsakyti - tai absurdas iš esmės ir nuo pat pradžių) - Globas supranta kaip "leidimą" toliau įžūlėti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Who is Who arba kas mes tokie esam
StandartinėParašytas: 19 Lap 2009, 11:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
Diskutuoti nesugebate, tai norite klijuoti etiketes.
O kuo "mano tipologija" skiriasi nuo socionikos?
Absurdas, įžūlėjimas, nėra ką atsakyti, apeliavimas į daugumos nuomonę - tai ištisai etiniai argumentai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 649 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 40, 41, 42, 43, 44  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007