Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 15:40

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 649 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lap 2007, 16:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Jonas Mekas yra robas, o jo bendravimo maniera - panaši i mano. Kaip pasakytu Liepa, "jokios strukturines logikos". Be abejo, mes nevarginame skaitytojo/klausytojo nuobodžiais išvedžiojimais, o pateikiame jam koncentruotas išvadas. 

Internetine konferncija su J. Meku http://conference.delfi.lt/


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lap 2007, 18:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Globas raš?:
Jonas Mekas yra robas, o jo bendravimo maniera - panaši i mano. Kaip pasakytu Liepa, "jokios strukturines logikos". Be abejo, mes nevarginame skaitytojo/klausytojo nuobodžiais išvedžiojimais, o pateikiame jam koncentruotas išvadas. 

Internetine konferncija su J. Meku http://conference.delfi.lt/




Nepykite, kolega, bet tamsta esate visiškai "nemekiškas". :wink: skaityciau, kad priešingybes.



by the way,  ne Meko stilius daryt koncentruotas išvadas. Jis savo kalbas palieka paprstai neužbaigtas, be jokiu galutiniu išvadu, o tiesmukiškas "tiesosakos" režimas jam apskritai svetimas.



robas jis ar ne, spresti nesiimsiu. nors jis man atrodo pagal visa elgesi esas labiau iracionalus, ir galbut (?) intravertas. is tipu artimiausias jam koks butu gal jeseninas :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Lap 2007, 18:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
Kaip pasakytu Liepa, "jokios strukturines logikos". Be abejo, mes nevarginame skaitytojo/klausytojo nuobodžiais išvedžiojimais, o pateikiame jam koncentruotas išvadas.


Žaviuosi Robespjeru destymo glaustumu ir koncentracija. Šiame forume - Dreiph. Bet Tavo pasisakymuose, Globai, "vandenelis"...  O dažnai buna ribuliavimo ispudis tarsi piešinio "šakemis ant vandens" (ta prasme, jokiu apciuopiamu irodymu ar pagrindimo). Neišlieka pedsako...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2007, 10:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
vietinis raš?:

by the way,  ne Meko stilius daryt koncentruotas išvadas. Jis savo kalbas palieka paprstai neužbaigtas, be jokiu galutiniu išvadu, o tiesmukiškas "tiesosakos" režimas jam apskritai svetimas.



Kadangi, matyt, nebesuvoki, ka rašai, tai pacituosiu Meko frazes, kur aiškiai matyti išbaigta mintis bei tiesos sakymas:

Neturiu laikrašciams ir žurnalams laiko

Aš niekados savo gyvenimo neplanuoju. Neturiu tam laiko

Man itakos turejo visos knygos, kurias skaiciau, visi žmones, kuriuos esu sutikes

Nemanau ir nenoriu, kad aš buciau visiems priimtinas

Aciu, kad tu esi. Nežinau, kas musu visu laukia

Jau ir Lietuvoj nebemoka virti cepelinu, tad ka cia kalbeti apie Amerika

Didžiausias mano gyvenime ivykis buvo gimimas, o didžiausia itaka man turejo tevai

Man tas centras visai neblizga. Kodel manote, kad jis blizga?

Aš gyvenu dabar daugelyje miestu ir daugelyje kraštu





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2007, 10:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:
Bet Tavo pasisakymuose, Globai, "vandenelis"...  O dažnai buna ribuliavimo ispudis tarsi piešinio "šakemis ant vandens" (ta prasme, jokiu apciuopiamu irodymu ar pagrindimo). Neišlieka pedsako...



Labai gaila, Liepa, kad jus nors ir domites socionika, bet netipuojate. Kai galu gale ryšites pradeti tipuoti, pamatysite, kad dauguma robu per savo gyvenima sukaupia nemaža kieki žiniu iš ivairiu sriciu. Todel jie, darydami išvadas ir apibendrinimus, laisvai operuoja savo žiniomis, ir nesistengia kiekvienos savo minties pagristi kažkokiais šaltiniais, nes tam, kaip sako Mekas, neturi laiko.

Parodomasis minciu deliojimas budingas tik jauniems ar menkiau išprususiems robams, nes jie, neturedami žiniu, bando delioti mintis vien tik formalios logikos pagalba. 

P. S. Pareikalaukite iš Meko, kad jis irodytu, jog Lietuvoje niekas nemoka virti cepelinu. Butu visai jusu stiliumi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2007, 12:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII: Neisižeidinek.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2007, 12:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 06 Lie 2007, 23:05
Pranešimai: 186
Globas: niekas cia jusu nelaiko.



jei jauciates niekieno nesuprastas teisuolis, viso gero.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2007, 12:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
vietinis: Diskusijose dalyvauti aš taves neverciu. Nenori - nedalyvauk. Ši karta susimovei kaip reta - pavadinai Meko mintis neišbaigtomis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2007, 13:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
ALRIII raš?:
Globas:

Matai, kiek man teko matyt tavo post'u, tu teigi labai kategoriskai viska... Tai reiskia, kad savim labai pasitiki  ir tai yra gerai, taciau neturetum pamirsti, kad turi buti ir savikritiskas. Kitaip tariant, tu pamirsti, kad INTJ = geriausi strategai, taigi, jie IVERTINA VISUS VARIANTUS(i tai iena ir klydimo variantas :/ ), o ne laikosi 1 varianto isikibe...


Savo nuomone aš irgi kartais keiciu, bet tik tuo atveju, kai pats isitikinu, kad maniau neteisingai, o ne del to, kad tulas forumo dalyvis kažko nesuprato mano postuose. Aš nepuolu atsakineti i kiekviena klausima ar teisintis vien tik todel, kad klausejas yra nekantrus, nenori pajudinti smegenu arba kitokia nuomone priima kaip asmenini ižeidima.

Del strateginio mastymo, tai nesuprask visko taip supaprastintai. Jei aš pradesiu savo mintis destyti pateikdamas kruvas variantu, tai cia bus ne rašymas forume, o moksline analize. Dalyvavimas forume nera mokslinio darbo rašymas. Todel iš visu variantu aš pasirenku ta, kuris, mano manymu, yra teisingas, ir nekeliu sumaišties pats sau prieštaraudamas su tais visais variantais. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2007, 13:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Globas raš?:
Labai gaila, Liepa, kad jus nors ir domites socionika, bet netipuojate. Kai galu gale ryšites pradeti tipuoti, pamatysite, kad dauguma robu per savo gyvenima sukaupia nemaža kieki žiniu iš ivairiu sriciu. Todel jie, darydami išvadas ir apibendrinimus, laisvai operuoja savo žiniomis, ir nesistengia kiekvienos savo minties pagristi kažkokiais šaltiniais, nes tam, kaip sako Mekas, neturi laiko.


Kas link tipavimo - "neturiu tam laiko" :happy: Jau minejau, kad i ši dalyka žiuriu LABAI RIMTAI. O "etikeciu klijavimo" vos tik nužvelgus žmogu - nelaikau tipavimu.

O pa?ias ?vairiausias žinias per vis? gyvenim? kaupia ir laisvai jomis operuoja - visi intuityviuju logiku klubo atstovai. Sakyciau ivairesnes žinias (nesirinkdami) kaupia turintys Ego bloke :bintuition: ir :wlogic:. Turintys :blogic: - labiau orientuoti ? "naudingas" žinias (kažkaip griežciau iškart atrenka, kas bus reikalinga, o kas ne).



Globas raš?:
Parodomasis minciu deliojimas budingas tik jauniems ar menkiau išprususiems robams, nes jie, neturedami žiniu, bando delioti mintis vien tik formalios logikos pagalba. 

P. S. Pareikalaukite iš Meko, kad jis irodytu, jog Lietuvoje niekas nemoka virti cepelinu. Butu visai jusu stiliumi.


Pagal  "formaliaa logika" argumentus paprastai d?lioja tie tipai, kuriems ji "silpna" (salyginai). Pvz. teko nemažai diskutuoti forumuose su Hamletu. Labai kategorišk? "žinovo ivaizdi" logikos srityje bando sudaryti nedualizuotas Dreizeris.  Tai ?ia pavyzdžiai iš mano praktikos... Nors ir Hamletai, ir Dreizeriai n?ra vienodi, tarptipiniai santykiai man nepalank?s, bet kai kuriais ju atstovais žaviuosi (galbut tais atstovais, kurie nesistengia pernelyg pabrežti savo žiniu logikos srityje).



O va diskusijose su savo klubo atstovais man paprastai beveik viskas suprantama "iš puses žodžio" - detalizuoti tikrai nereikia. Ir netgi traukia argumentai - kitoks poži?rižs. Esme paprastai pagaunama iškart.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2007, 13:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa raš?:


Kas link tipavimo - "neturiu tam laiko" :happy: Jau minejau, kad i ši dalyka žiuriu LABAI RIMTAI.

Pagal  "formaliaa logika" argumentus paprastai d?lioja tie tipai, kuriems ji "silpna" (salyginai).

O va diskusijose su savo klubo atstovais man paprastai beveik viskas suprantama "iš puses žodžio" - detalizuoti tikrai nereikia.


1. Tai dirbkite greiciau ir laiko turesite. Rimtai žiureti - nereiškia letai daryti.

2. Tai kodel mano postuose pasigendate formalios (t. y. strukturines) logikos, jei ji turi reikštis silpnalogikiuose?

3. Jusu mintys man irgi labai gerai suprantamos. Tai nereiškia, kad aš joms pritariu, bet suprantu. Taciau jusu nepatyrimas tipavimo srityje trukdo jums gerai suprasti mane.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2007, 14:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
As esu Jozukas Statkevicius :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2007, 14:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Cassandra raš?:
As esu Jozukas Statkevicius :strange:


Nejuokinga.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2007, 14:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Globas raš?:
Cassandra raš?:
As esu Jozukas Statkevicius :strange:


Nejuokinga.




As visiskai sutinku su jumis. Nieko tame juokingo ner. As esu Jozukas Statkevicius. Nu, arba to paties tipo.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Lap 2007, 14:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Cassandra: Sugadinote gana idomia diskusija nelabai protingu išsišokimu.

Bukite, kuo norite.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 649 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4, 5 ... 44  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 116 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007