Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 15:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 24 Rgs 2007, 22:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
1.Prisimink kok? nors tau ?dom? žmog? ir išvardink 5-6 jo savybes, d?l kuri? jis tau ?domus.

Skirmante. Linksma, protinga, impulsyvi, meniska, neformale, grazi



Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo ne?domus?

tokio nera



Ar laikai save ?domiu žmogumi? Kod?l?

taip, nes esu linksma, bendraujanti, siek tiek protinga, velnio nesta ir pamesta, isklausanti



Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina ne?domiu?

manes taip niekas nevadino



2.? k? pirmiausia atkreipi d?mes? susipažindama(s), prad?dama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.

i isvaizda ir kaip elgiasi su ktiais, o tada i bendravima, kaip elgiasi su manimi. Marius pirmiausia tai pamatai kaip atrodo ir kaip su kiais bendrauja, o tada susipazysti



3.Ar dažnai v?luoji? Kaip ži?ri ? žmones, kurie v?luoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinim?? Kaip rodai?

As beveik neikada neveluoju, labai retai. I mzones kurie veluoja ziuriu normaliai, ir tikrai nerodau nepasitenkinimo



4.Kaip jautiesi b?dama(s) vienumoje? N?r kur d?tis, n?r k? veikti ar atvirkš?iai?

Vienumoje kartais jauciuosi gerai, tiesiog reikai pagalvot, o kartais ner kur detis ir ka veikti



5.K? tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarb?s ir kaip tai k?ri?

Komfortas  ir jaukumas man reiskia labai daug. man svarbu kad jausciausi saugaii kazkokioje aplinkoje. O kuriu tiesiog stengiuosi padaryti, kad butu gera ne tik man bet ir kitims.



6.Ar tau malon?s ir b?tini komplimentai apie tavo išvaizd?? Kaip reaguoji ? kritik??

Kartais yra nemalonu kai kritikuoja isvazida del stiliaus nepatikimo, taciau kartais sveika tai isgirst jei tikrai siaubingai atrodai. O i kritika reaguoju ivairiai, priklausomai nuo pasakymo tono ir aplinkybiu



7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbykl?? K? darai? Kaip jautiesi?

Na siaip katastrofos nekeliu, juk visko buna ir pasitaiko. Tiesiog bandau pataisyti.



8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

Praktiskas zmogus tai zmogus kuris sugeba issisukti is ivairiu situaciju, pritapti aplinkoje, sugebeti prisitaikyti prie kintanciu aplinkybiu. As save laikau praktisku zmogumi. Manes dar niekas enra vadines praktisku ar nepraktisku zmogumi.



9. Kas tau yra gin?as? Kokiais atvejais tu gin?yjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomon?, prisipaž?sti neteisiu? Su pavyzdžiu.

Gincas tai dvieju ar daugiau zmoniu nuomoniu nesutapimas. Gincijuosi kai nesutampa nuomones su aplinkiniais. Retai keisiu savo nuomone, galbut kartais prisipazystu klydes. Kai gincijausi su klasioke del sokiu zingsnelio, apsurdiskas gincas buvo, bet nenusileidau.



10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij?? K? darai?

Na priimu situacija ne kaip, bandau issiaiskinti kas nutiko, pagelbeti, paguosti jei kas nutiko.



11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos poky?ius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?

Na pagal akis, balso tona. Pokycius pastebiu kituose. Mano nuotaikos kinta labai daznai



12. Ar gali lengvai inicijuoti konflikt?? Kokios dažniausiai b?na jo priežastis? Jei susipykai, ar link?s pirma(s) taikytis? kod?l?

Inicijuoti konflikta galiu, pasakydama kitokia nuomone. Priezastis nesutapimas charakteriu, nuomoniu, paziuru. Kartais esu linkusi pirma taikytis, bet ne visadam, nes esu tokia is prigimties.



13. K? jauti ir k? darai, jei k? nors ?žeidei? Kod?l? Su pavyzdžiu.

Jauciuosi ne kaipjei ka izeidziu, badnau nuraminti ta zmogu. Izeidziu ne del to kad noriu, tik noriu pasakyt kas ne taip jame. Kai draugei pasakiau kad ji per daug suaugusi. Ji suregavo pakankamai normaliai tai prieme, bet jauciausi nejaukiai



14. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia? Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?

Na is pasnekesiu, bendravimo. Na jei pasako kad patinki, jauciuosi gerai, nes tai malonu girdeti, o jei pasako kad nepatinku tai nedarau is to katastrofos, zmogus turi savo nuomone ir tiek.



15. K? tau reiškia taisykl?s? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?

Taisykles galbut man reiskia daug ka. Reikalingos tos , kurios galetu apsaugoti nuo rimtesniu susizalojimu. O siaip taisykles neikada nekuriamos siaip sau.



16. Kaip esi link?s organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvien? atostog? detal?? Ar tik apmeti maždaug, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieki laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai b?si vietoje, tada ir nuspr?si?

Neorganizuoju atostogu. Tik kartais apmetu ka per jas veiksiu, taip pasilikdama laisves.



17. Apsipirkin?jimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui ? priek?, ar eini ? parduotuv? tada, kai kažko prireikia? Ar m?gsti sudarin?ti pirkini? s?rašiukus? Ar turi savo nusistov?jus? vaikš?iojimo po supermarket? maršrut??

Apsipirkineju tada kai noriu, kai mane nuveza i parduotuve. Perku kazka net jeigu nereikia. Be jokiu sistemu.



18. Kiek tau b?dingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vien? užduot? ir imtis kitos? Ar labiau m?gsti pasiruošim? veiksmui ar pat? veiksm?? Kiek tau b?dingas atid?liojimas, užuomaršumas?

Na perfekcionizmas nera man labai budingas, nebent svajose. Galiu palikti uzduoti jei tai imanoma ir jei neuzkrausiu jos kitiems, o kitos uzduoties galiu imtis jei tai mano jegoms. Labiau megstu pati veiksma. Atideliojimas man labai budingas, o uzmirsimas niekada.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 09:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Narys: nuotrauka idetum?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 11:26 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Globas raš?:
Narys: nuotrauka idetum?




taip, prasytume stambiu planu ir visu ugiu is priekio, profiliu bei is nugaros.

:wink::tongue:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 11:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Solanža raš?:


taip, prasytume stambiu planu ir visu ugiu is priekio, profiliu bei is nugaros.

:wink::tongue:


Nepamirštant, kad visada egzistuoja atstumas, iš kurio moteris atrodo graziausia:smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 12:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Globas: aa nu nzn ar drauge nores :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 12:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Narys: O tu pats jos tipa nustates?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 12:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Na jau, graziu merginu nuotrauku kolekcionavimo polinkius galetumete perkelti i privatu susirašinejima...

(aš nepažistanmiems žmonems savo nuotrauku "prisiminimui" nedalinu)  :tongue:



O jei rimtai - šiame forume nuotrauku niekada nebuvo reikalaujama.

Aš nesupratau - kas atsakineja (nes tema pavadinta "mano drauge...").  Ar cia pati drauge atsakinejo, ar rašyta už ja. Man reikia betarpiškai pabendrauti su žmogum - susidaryti visa vaizda. Man asmeniškai lengviau, kai žmogus tiesiog bendrauja, dalyvauja diskusijose. Kitiems gal lengviau, kai atsakineja i standartinius klausimus...

Iš tokiu nuotrupu negaliu spresti apie tipa.  Pasirode lyg tai etike... bet tai tik "siluetas" ruke...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 12:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Liepa: Nuo savo polinkiu nepasislepsi:happy:

Nuotrauka, kaip papildoma priemone tipavimui, gali buti naudojama. Grieztai to niekas nereikalauja.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 12:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
aha liepute, atsakinejo tarsi atsifutbolintu nuo klausimu :PP cia ji pati atsakinejo.



man nesiseka socionikoj zinokite, as sunkiai kremtu, as jos tipo nenustates, negaliu pasakyt ar ji ekstraverte ar intraverte. tarsi ir intraverte turetu but, nes nzn... logike atrode del to, kad kazkoki saltuma as jauciu, nu toks tik ispudis...



nu tai mes abu galesim cia apsilankyt ;))



ji sake kad galvoja jog kas nors parasys kad jos sirdis is ledo... nu ka as zinau, man ji miela ir silta atrodo.



dar ji iskvocia viska ka nori is manes. buvau prigalvojes ka pasakyt apie ja, bet kazkaip isgaravo...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 12:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
testu paaiskejo kad ji yra lyg tai INTp. nesake, bet biski paskaite aprasyma... dideles arba mazos liudnos akys, sitas lyg tai :) bet sake netinka, kas apie darba, tinka apie laika, dar kai kas tinka, kai kas ne.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 13:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Narys raš?:


ji sake kad galvoja jog kas nors parasys kad jos sirdis is ledo



Taip kalba tik etiniai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 13:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
xexe idomiai :) jau faina, kad kazkas biski gal aiskeja :)



siaip mes tarsi gerai sutariam, viskas ciki, buna tokiu svelniu am net nzn kaip pavadint, konflikteliu, bet tai viskas draugiskai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 13:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Rgp 2007, 10:37
Pranešimai: 913
Narys: O man atrodo, kad tu irgi etinis. Mintis destai etinio stiliumi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 19:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Geg 2006, 14:41
Pranešimai: 422
Miestas: Kaunasosas
Globas: mane cia istipavo kaip diuma lyg tai :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Rgs 2007, 23:34 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: labai idomus atsakymas i 8 klausima. Dar gyvenime neteko girdet tokio praktisko zmogaus apibudinimo. :smile:



Nary: o koki testa ji dare? Gal sita? http://www.socionika.org/testaik.htm. Tegul pabando, jei nedare, pasizaidzia.



Atsakymai i klausimus jos labai trumpi, lakoniski. Tarsi ne vienas klausimas nebutu rimciau uzkabines. Gal rimtai neatsakinejo, arba neturejo daug laiko, arba... galbut ja stipriai itakojo tas faktas, kad zinojo, kad tu, Nary, skaitysi jos atsakymus. Taigi, atsakymai kazkiek galetu buti ir iskreipti. :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 154 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007