Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 08:22

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Stirlicas ir Gorkis. Kaip atskirti?
StandartinėParašytas: 01 Bal 2009, 11:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 18 Vas 2009, 08:20
Pranešimai: 231
stirlicas geros sirdies,jam gaila zmoniu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Stirlicas ir Gorkis. Kaip atskirti?
StandartinėParašytas: 01 Bal 2009, 15:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
viktorija rašė:
stirlicas geros sirdies,jam gaila zmoniu.


Gaila tik tiems Stirlicams,kurie mano jog yra geresni uz kitus. Va mano mama visada sako kokie visi aplinkui kvailiai ir kaip jai ju gaila ir kokia ji pati jauciasi protinga. :happy:

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Stirlicas ir Gorkis. Kaip atskirti?
StandartinėParašytas: 28 Gru 2010, 01:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Stirlicas yra pozityvistas, rupestingas. Bet grieztas.
Gorkis kartais atrodo plieninis. Buvau ligoninej, ten atpazinau daktare duale. Sesele sako: "truputi skaudes", daktare Gorke pataise "ziauriai skaudes, ispeju, taip kad isignybk ir isikask. Bent mane ispejimas labai ramina. :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Stirlicas ir Gorkis. Kaip atskirti?
StandartinėParašytas: 28 Gru 2010, 13:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 22 Spa 2010, 23:06
Pranešimai: 153
Gorkis tik gerai pažįstamų kompanijoj atkakliai reiškia nuomonę. Kartais ir storžieviu būna, bet kiek pastebiu tai tinkamais momentais. Klasėj juokinga stebėt kai Štirlicas pradeda šaukt ant Gorkio, bet tas šaltu veidu ramiai atsako ir Štirlis jaučiasi tarsi kvailio vietoj. Neturi ką atsakyt, bet tik su tuo asmeniu kalba normaliu tonu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Stirlicas ir Gorkis. Kaip atskirti?
StandartinėParašytas: 07 Bal 2011, 15:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Štirlicas žymiai draugiškesnis, prie kompanijos, neprimeta savęs kažkokiu svarbiu asmeniu. Savas žodžiu.
Gorkis nuolat kovoja su vėjo malūnais. Liguistai nori pabrėžti hierarchiją. Nelabai mandagus ir draugiškas. Bet pats santykis ne iš blogų. Jam visur paranoja, kad su juo kažkas kariauja ir varžosi. Net komandiniam darbe nelengva būna. Atrodo nori laimėti vienas, kiti dzin :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Stirlicas ir Gorkis. Kaip atskirti?
StandartinėParašytas: 07 Bal 2011, 16:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Nepritariu, priklauso koks Gorkis ;)

Gorkis - kovotojas uz tvarka, sistema. Kaip kokiais 1980 metais budavo, kad nieko neismesdavo is buto, nes negali susimoket mokesciu, nebudavo zmoniu be darbu, nes visus pijokus kur nors 'itaisydavo', tai man cia labai panasu i Gorkio sistema. Jum ne? ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Stirlicas ir Gorkis. Kaip atskirti?
StandartinėParašytas: 07 Bal 2011, 17:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Savaime aišku, kad priklauso koks tai žmogus. Aš asmeniškai pernelyg nesureikšminu visų aprašymų. Kalbu iš savo patirties.
Klausimas buvo kaip atskirti tipus, paminėjau neigiamas savybes, nes taip lengviausiai atskiriu šiuos tipus. Mano aplinkoje tokie Gorkiai, kurie mėgsta kelti bangas iš niekur. Jokiu būdu nepripaišau to vienam tipui, bet iš Gorkių - tai dažnas reiškinys.
Kitiems gali atrodyti visai kitaip. Beta su Delta ne patys draugiškiausi santykiai, nors turi daug panašumų.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Stirlicas ir Gorkis. Kaip atskirti?
StandartinėParašytas: 26 Geg 2011, 17:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
pazystu visokiu gorkiu, as juos kazkaip jauciu ir lengvai atskiriu nuo stirliu, bet kuom sunku pasakyt, gali but gorkis linksmas draugiskas, bet man jis svetimas, o su grieztu ir nemaloniu stirliu tuoj randu benra kalba, ar bent jau suprantu ji kaip zmogu, jo jumora. Gorkiai labiau vertina daikto prestizikuma, ypatinguma, kai stirlis pirks brangu daikta del didesniu galimybiu, patogumo naudoti, stirlis vargiai pirks barskanti kledara, kad ir nauja, kai gorkiui savoka nauja masina svarbiau uz patoguma ir praktiskuma. Ir pokalbyje mane kiek erzina juodasensoriku- o koks geras tavo telefonas pamate htc tytn navigatoriu,pries kelis metus jis buvo krutumo virsune, (pirkau pigiai is pazystamo taksisto) o man jis tik navigatorius, batarke laiko prastai... ji nesioju kai kur daugiau pavazinet reikia, o skambineju paprastai su senute nokia 3100, maza,man patogi.arba vienas gorkis nusipirkes geresne masina aiskino, kad gatvej visai kitaip i ji ziuri. man tokia mintis niekad neateidavo, as nusipirkes brangia masina dziaugiuosi jos galingumu, konfortu, prestizu aisku irgi, bet tai ne pirmoj vietoj, fone, nes pas mane :bsensoric: yra fone.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Stirlicas ir Gorkis. Kaip atskirti?
StandartinėParašytas: 27 Geg 2011, 22:12 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
To nepastebejau pazistamuose Gorkiuose ;)
Bet ju kalba issiskiria kruva terminu, stengiasi viska kuo tiksliau, preciziskiau apibudint, tuo tarpu Stirliai - lietuviskai!

Demonstratyvine pojuciu sensorika daznai veikia per tvarka iki pedantiskumo, raso skritingom spalvom, pasibraukia, apsilenkia sasiuvinius, megsta knygas ir pan.

Kokie Jusu pastebejimai?;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Stirlicas ir Gorkis. Kaip atskirti?
StandartinėParašytas: 28 Geg 2011, 23:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Volkeris rašė:
Štirlicas žymiai draugiškesnis, prie kompanijos, neprimeta savęs kažkokiu svarbiu asmeniu. Savas žodžiu.
Gorkis nuolat kovoja su vėjo malūnais. Liguistai nori pabrėžti hierarchiją. Nelabai mandagus ir draugiškas. Bet pats santykis ne iš blogų. Jam visur paranoja, kad su juo kažkas kariauja ir varžosi. Net komandiniam darbe nelengva būna. Atrodo nori laimėti vienas, kiti dzin :smile:


Tai neparanoja kad kažkas su juo kariauja ir varžosi ,o kvietimas pasivaržyti :smile: Ir taip gorkis tikrai visada nori būti geriausias...Mano akimis tai visai normalu, yra tekę dirbti su gorkiu tai nuolat varžydavomės ir lenktyniaudavom dar ir per dantį vienas kita patraukdami,kažkaip net ir sunkiausia darbo diena prabėgdavo nejučia,beto esant papildomam akstinui dirbti labiau giliniesi ir į patį darbą, jo atlikimo metodus,daugiau sužinai ,supranti...
Ta hierarchija irgi...ne tai kad jie liguistai ją norėtų pabrėžti,jie tiesiog labai griežtai jos laikosi,tam kad viskas visados būtų aišku ir iškilus kokiem ginčams būtų savaime suprantama kas turi nusileisti...
Dar norėtus rašyti daugiau, bet gal užteks čia man advokatauti :smile: Tiesiog norėjau pabrėžti kad tie patys dalykai vertinant iš kitos pusės gali atrodyti visai kitaip.
Beje kiek teko stebėti gorkius ir gabenus bendraujant susidarė įspudis kad tarpusavio supratimas tarp jų išties gan prastas,spėju tarp etikų kvazipatybė kiek dėkingesnis santykis..

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Stirlicas ir Gorkis. Kaip atskirti?
StandartinėParašytas: 29 Geg 2011, 14:11 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Manau, kad santykių "kokybė" skiriasi priklausomai nuo kvadros arba nuo klubo.
Pvz. "Tyrinėtojų" klube (logikai-intuitai) kvazitapatybės santykis yra gana neblogas, nes grindžiamas per žingeidumą, supratimą.
Nors... nežinau. Pvz. IV kvadros atstovams (kurie laikomi taikiausiais, siekiančiais harmonijos) gali visai kitaip atrodyti santykiai tarp dualų II-oje kvadroje. Kas vieniems "kivirčas", kitiems, tik draugiškas "pasiglostymas".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Stirlicas ir Gorkis. Kaip atskirti?
StandartinėParašytas: 29 Geg 2011, 16:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Man asmeniškai lipimas per kitų galvas nėra priimtinas. O būtent tokį Gorkį ir turiu omeny. Žiūrint kaip jūs varžotės, gal jūsų kvadroj ar aplinkoj priimtina lipti per galvas, nesiginčiju jeigu taip yra. Bet varžymasis kaip pas paauglius, kuris geresnį pažymį ar telefoną turės, tai nekomentuoju.. Pagal mane tai jau ne kovotojas, o įžūlus snarglius, norintis būti pastatytas į vietą :wink:
Gorkio hierarchija iš pirmo žvilgsnio nieko labai blogo nedaranti. Dėl to ir paminėjau netiesiogiai, kaip kovotoją su vėlo malūnais, kad toks praktiškas žmogus sugeba rasti laiko nepraktiškiems žaidimams organizuoti. Aišku aš tik iš neigiamos pusės rašau apie Gorkį.
Santykis Gabeno su Gorkiu tai kaip čia pasakius. Kai pradeda rautis dėl logiškai sunkiai suvokiamų dalykų, tai be jokios jėgos sugebu apraminti ir argumentais išbalansuoti jį, kad pasimeta ir net atgailauti kartais pradeda. Bet nelabai pasimoko...
Kitas atvejis kai :bsensoric: protingai naudoja, mokėdamas nediktuoti savo ideologijų, o švariai pasiekdamas tikslą. Man toks būdas nelabai priimtinas, bet matant bendrą rezultatą - pateisinamas. Tiesa kad nesu etikas, bet destruktyvaus ir ciniško elgesio ir aš netoleruoju.
Gorkis sugeba prisipažinti kiauliškai ar nelogiškai pasielgęs, nors taip daro retai. Bet vat nemoku paaiškinti, kartais išlenda pykčio ar jėgos instinktai, kada be tramdymo rimtai košės prisiviria...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Stirlicas ir Gorkis. Kaip atskirti?
StandartinėParašytas: 30 Geg 2011, 00:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Man tai ju ideologijos siekimas tai tik nuotaika pakelia... Kazkokiomis kitomis (emocinemis, matyt) primonemis iseina ji truputi nukreipt kitur...
Bet nemanau, kad visi Gorkiai moka tik kapot, dauzyt, talzyt ir valdyt..
Juk ju valios sensorika - KURYBINE!!! Jie moka 'apzaist' ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Stirlicas ir Gorkis. Kaip atskirti?
StandartinėParašytas: 02 Bir 2011, 12:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Spa 2010, 16:27
Pranešimai: 75
Miestas: Marozlandas
Ne visi beabejo tą moka. Bet pats tiesioginis polinkis į jėgą...
Jie nelabai pripažįsta darną ir lygybę, be jokio diktato ir lyderystės nebuvimo. Jeigu patys nesijaučia kiečiausi, nori jog atsirastų kitas, kuriam "pelnytai" galėtų paklusti. Bet tas kitas, turi atitikti jo kovingas pažiūras. Tyli kiaulė giliai šaknį knisa. Gorkis gali atrodyti visiškai neutralus ir taikus, dalykiškas. Retai kam prasitaria apie savo planus ir siekius, nes žino kaip gali į jį reaguoti. Kad jis patikimas, pastovus žinoma sutinku. Tačiau toks nuoširdumas dažnai pinasi su piktu apskaičiavimu, neutralizavimu, kurį jis ras kaip pateisinti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Stirlicas ir Gorkis. Kaip atskirti?
StandartinėParašytas: 03 Bir 2011, 16:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
oi, labai jau cia susakei :D Gorki pazistu ir matau is kitos puses ;) Man jis zavus ir tiek.. :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 9 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007