Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 18:42

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Noriu nusitipuoti :)
StandartinėParašytas: 07 Bir 2010, 00:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2010, 00:11
Pranešimai: 5
Prisiskaičiau visko čia forumuose ir taip pat užsimaniau nusitiputi, kad vis del to išsiaiškinčiau kas aš esu :smile:



1. Sakykite, ką jumyse labiausiai vertina draugai? Kokias savybes jie išskiria?

Kaip manote, ar jie teisūs?


Draugai mano, kad esu gera ir naivaus veido, nors taip net ne draugai mano,, visų pirmi žodžiai man būna labai panašus į: "Tu naivaus veido mergaitė". O šiaip tai aš manau( nes negaliu būti šimtu procentu tikra ar jie tikrai sako tai ką mano, ar tik tai ką aš norėčiau girdėti) kad, draugai mano kad aš gera , kad padedu jiems kai galiu, ir kad jie gali klausti manęs visokių painių klausimų ir kad net jei aš nežinosiu atsakymų tai žinosiu kur juos galima rasti.

2. Kokias savybes Jūs ypatingai vertinat žmonėse? Su kokiais žmonėmis draugaujate? Kodėl?

Vertinu kūrybingumą, laisvumą,, žmones nesuvaržytus stereotipinio mastymo, atvirus įvairioms pažiūroms, užsidegusius kažkokiai veiklai, užsiimančius savo mylima veikla.

3. Kaip susidarote nuomonę apie žmogų su juo susipažinę? Į ką kreipiate dėmesį?

dažniausiai kažkaip peržvelgiu visa žmogaus išvaizda, atkreipiu dėmes į įvairias detales ( nors tai gal ir nėra baisiai svarbu bet man tiesiog įdomu kartais patyrinėti ir visai nepažįstamus žmones su kuriais visai nesiruošiu bendrauti), po to kai pradedu bendrauti tiesiog jei randu bendrų temų tai gerai, bendrauju toliau ir viskas šaunu, jei ne tai - neprievartauju ir nelendu akis.

4. Kaip reaguojate, kai kas nors vėluoja? Kaip kovojate su savo vėlavimais? Kiek turi užtrukti žmogus, kad Jūs jį laikytumėte pavėlavusiu?

Labai nemėgstu kai žmonės vėluoja, bet jei yra pateisinama priežastis tai suprantu ir nepykstu, gyvenime būna visokiu atsitiktinumu juk, pati stengiuosi nevėluoti ir dažnai būna, kad ateinu per anksti ir dar tenka palaukti, jei gaunasi taip kad tenka vėluoti tai patiriu stresą, lekiu tada kaip akis išdegus , nors gal tik penkias minutes vėluočiau. O pavėlavimu tai laikau visiems skirtingai,, priklausomai iš kokios aplinkos žmogų susitinku, tiesiog žinau kurie visada vėluoja tai užsiimu savo veikla kol laukiu.

5. Kas Jums yra jaukumas, komfortas, patogumas? Tai skirtingos sąvokos ar tapačios?
Ką darote, kai norite jaukumo? O kai norisi komforto?

jaukumas man asocijuojasi su ramybe ,tokia kai būna, kai paryčiais virš laukų kyla rūkas, kai leidi malonu laiką su draugais su kuriais gali šnekėtis apie prisiminimus ar apie klausimus be atsakymų, tylėti , gerti katu arbata, spoksoti į dangų.
Komfortas - tai tiesiog kai tau patogu ir nepatiri jokių dirgiklių ( kai noriu komforto, tai atostogauju, leidžiu sau pabūti su savimi, pasidomėti tuo kas man įdomu bet neturėjau laiko, o kartais tiesiog nieko išvis neveikti)
Patogumas... va čia kažkaip man iš karto asocijuojasi su specialybe mano tai galiu pasakyt tik " jei patogu - tai gražu"


6. Ar Jūs visada žinote, kokie drabužiai Jums tinka? Kodėl?
Kaip priimate sprendimą, pirkti ar ne kokį nors drabužį?

Ne visada esu šimtu procentu užtikrinta, jei neapsisprendžiu, tai neperku, o taip nutinka gan dažnai. Visada galvoju kad apsvarsčiau ne visas galimybes, gal kažko dar nepastebėjau ir pan. Nusiperku jei būna aišku kad šimtu procentu tinka, arba jei neturiu nei laiko nei noro toliau ieškoti o jau degant reikia kažko.

7. Ar Jums svarbu, kad Jūsų išorę pagirtų, ar tai nėra būtina?
O jeigu Jus kritikuoja?

Jei pagiria tai tikrai labai malonu, bet tai nėra mano siekiamybė. Aš tiesiog pati nemaloniai jaučiuosi jei nemanau jog gražiai atrodau, tada atrodo kad visi kreivai žiūri ir paslapčia kritikuoja. Jei kritikuoja argumentuotai tai priimu kritika ir stengiuosi į ja atsižvelgti, jei tik pasako savo nuomone ,tai stengiuosi išvis nereaguoti, jei aišku man pačiai tai nekelia abejonių.

8. Ar Jums būdinga patarti kitiems, kokie drabužiai jiems tiktų nešioti? Kodėl?
O kaip Jūs reaguojate į panašius patarimus savo adresu? Kodėl?

Jei klausia tai patariu. Tai nelabai megstu. Kartais pati paklausiu patarimo draugiu bet ne visada reaguoju į patarimus.

9. Ar atkreipiate dėmesį į tai, kaip rengiasi Jūsų kolegos?
Ar iš karto pastebite žmogaus atsinaujinimus?

Dažniausiai atkreipiu dėmesį į tai ką jie rengiasi, daugiausiai į idomias detales. Ne iš karto pastebiu žmogaus atsinaujinimus, kažkaip tiesiog nesistengiu patikrinti, pasikeitę jie ar nepasikeitę šiandien,,

10. Aprašykite savo mylimus kvepalus. Kaip jie kvepia? Kodėl Jūs išsirinkote būtent juos?
Dabartiniai kvepalai kvepia medumi ir citrina, tai toks šiltas aromatas, nėra nei labai saldus nei iš gaivių, toks greičiau sodrus. Labai ilgai ieškojau kažkokio kitokio kvapo kuris man patiktu, bet kažkaip šitie kvepalai vistiek kvepia panašiai į ankstesnius, bet jau visiems aplinkiniams :)


11. Įsivaizduokit, kad sugedo Jūsų kompiuteris/televizorius/skalbimo mašina, ką darysite? Kaip apskritai reaguojate į situaciją, kai staiga kažkas sugenda pačiu nepalankiausiu momentu?

Jei staiga sugestu kompiuteris, tarkim kai yra daug darbu , tada turbūt pulčiau į trumpą isterija kokiom 10 minuciu o poto jau galvočiau kaip čia viska sutvarkyti, kam paskambinti ir kam nuvežti. O jei kas kitas sugestu, kas nėra taip svarbu ,, tai gali koki mėnesį stovėt sugedę, jei neturiu laisvo laiko.

12. Tarkim, vadovybė Jums pavedė atlikti kokį nors darbą, kokio nors bendro projekto dalį, o Jūs to neatlikote (arba nesusitvarkėt su darbu, arba pamiršot...). Ką jaučiate tokioje situacijoje? Kiek ji Jums būdinga?

Tokiu atveju jaučiuosi labai kalta, ir būna žiauriai gėda. Labai stengiuosi tokiu situacijų išvengti jei tik yra kokia galimybe, ir viska sutvarkyti laiku.

13. Ką Jūs darote, kai likus savaitei iki algos mokėjimo pas Jus pasibaigia pinigai? Ar Jums taip nutinka?

Dažniausiai stengiuosi taupiai leisti savo pinigus, ir paskirstyti juos gan tolygiai visam mėnesiui. Jei jau taip nutinka kad pritrūksta, kas būna labai retai ir esant kažkokių neplanuotų reikalų ar problemų , tai prašau pagalbos iš tėvų ar draugų.

14. Kas yra darbas? Kam iš viso reikalingas darbas? Kokie yra kriterijai, pagal kuriuos galite nustatyti, susitvarkote Jūs su darbu ar ne?

Mano nuomone darbas tai yra veikla kuria žmogus nori visa gyvenimą užsiimti, ir kuri pati savo pobūdžiu bent iš dalies žmogų motyvuoja ja užsiimti. Manau kiekvienas turėtų dirbti jam įdomų darbą, o darbas turėtų būti malonumas. Manau su darbu susitvarkoma normaliai jei jis nesukelia blogų emocijų, jei viską spėji atlikti laiku, jei gali pilnai įsigilinti į kylančias problemas.

15. Koks yra kokybės ir kiekio tarpusavio ryšys?
Kaip nustatote perkamo daikto kokybę, ar jūs į ją kreipiate dėmesį?

manau kad kokybė ir kiekybe neautinai visada turi tiesioginį ryšį, tai vienas nuo kito nepriklausomi dalykai. Man svarbi daikto kokybe jei ruošiuosi ji naudoti gan ilgą laiką, bet jei tai tik trumpalaikio naudojimo daiktas tai tuomet nekreipiu dėmesio. Kad nustatyčiau kokybe pasidomiu kur produktas pagamintas, kokios medžiagos naudojamos, ar geras produkto dizainas, kokie atsiliepimai apie ji.

16. Kaip Jūs įsivaizduojate įdomų darbą? Aprašykite smulkiau.
Tai darbas kuris yra iš dalies pastovus bet kartu ir kintantis. Tarkim kai dirbi panašų darbą , bet vis kitoje situacijoje ir susiduri su skirtingomis problemomis, nors iš esmes specifika yra ta pati, bet gali įsigilinti į tas naujas dar neišspręstas problemas ir surasti sprendimo būdus.

17. Kiek laiko Jums prireikia, kad įsilietumėte į naują kolektyvą? Ką darysite, kad tai įvyktų?
Kaip suprasite, kad kolektyvas Jus jau priėmė?

Dažniausiai reikia gan daug laiko, kad naujame kolektyve jausčiausi jaukiai, bet būna tokiu atveju kad labai greitai įsilieju į kolektyvą, ypatingai tuo atveju jei sutinku keletą bendraminčių. Paprastai stengiuosi susipažinti su visais atskirai, o ne su visais iš karto. Jei maždaug su visais turiu apie ką pasisneketi, truputi apie juos žinau ir gan sklandžiai einasi darbas grupėje , tai manau, kad įsiliejau į kolektyvą.

18. Ar Jūs dažnai ginčijatės? Kodėl?
Ginčas ir diskusija- tai vienas ir tas pats?
Ar galite pripažinti, kad buvote neteisi(-us)? Ar tai Jums lengva?

Manau, kad ginčijuosi ne dažnai, stengiuosi ginčų vengti. Mano nuomone ginčas tai neargumentuotas, bet emocianalus savo nuomones išsakymas, o diskusija daugiausia vyksta remiantis tam tikrais faktais dėsniais ir būna argumentuota, o ne padrikas rėkimas vienas kitam "ne" ar "taip". Jei aš sutinku su tuo dėl ko buvo ginčytasi ir ginčo eigoje ar po to išsiaiskinu, kad buvau neteisi, tai man tas pats ar buvau teisi ar ne, svarbu kad žinau kokia yra tiesa.

19. Ar Jums būdinga pirmam po kivirčo eiti taikytis? Kodėl?
Ar galėtumėt susipykti savo iniciatyva? Kodėl?

Kivirču konfliktų ir ginčų stengiuosi vengti, visada nedrįstu atsiprašyti. labai nemėgstu. Niekada neprovokuoju konfliktų, jaučiuosi labai nemaloniai jei kitiem žmonėms sukeliu blogas emocijas ir dar žinau kad aš esu to kaltininkė.

20. Artimas žmogus kažkodėl nepatenkintas, vaikšto susiraukęs, nesikalba. Kaip reaguojate į panašią situaciją? Ką darote?

Paklausiu ar kas negerai. Jei nenori pasidalinti, palieku ramybei, kai bus tinkamas laikas , tada pasipasakos. Taip darau nes pati labai nemėgstu kai jaučiuosi blogai ir neturiu noro papasakoti to visam pasauliui ar pati iki galo nesuprantu kas man negerai, kai kažkas pristojęs bando išklausti ar paguosti kai man dar neaišku dėl ko blogai.

21. Ar galite nustatyti, kokia žmogaus nuotaika? Kaip Jūs ją matote?

Jei žmogus yra gerai pažįstamas ir artimas, tai tuomet labai lengvai matau kokia jo nuotaika, bet jei tik šiaip pažįstamas, tada būna kad kartais visiškai nesuprantu. Dažniausiai pastebiu nuotaiką iš veido išraiškos, kūno padėties ir šnekėjimo pobūdžio.

22. Ar galite pakeisti žmogaus nuotaiką? Kaip tą darote?

Dažniausiai negaliu, ir ypatingai kai draugų nuotaika būna bloga, tai mane labai gąsdina, nes nežinau kaip elgtis, Paprastai stengiuosi paklausti kokios kilo problemos tarkim jei nuotaika bloga, ir pasikalbėti apie tai, jei nuotaika gera tiesiog nemanau kad reikia kažką keisti.

23. Kas Jums svarbiau: mylėti, ar būti mylimam? Kodėl? Kaip Jūs jaučiatės situacijoje, kai meilė be atsako? Kaip elgiatės?

Manau kad svarbiausia yra mylėti. Aišku tobula būtu būtu mylėti ir būti mylimam. bet visada galim tik mylėti, nes tuomet dažniau teigiamai žvelgi į pasaulį ir darai daug gerų dalykų visiems aplinkui. Meile be atsako yra skaudi, bet nemanau kad galima kažkas tokioje situacijoje kažką padaryti, tik palaukti kol viskas praeis.

24. Kaip Jūs matote, jaučiate, suprantate, kad žmogui Jūs patinkate ar ne? Ar dažnai suklystate tai vertindami?
Jeigu Jums kažkas sako, kad Jūs jam patinkate, kaip į tai reaguojate?

Iš rodomo dėmesio, noro užsiimti kažkokia veikla kartu, iniciatyvumo. Visada vertinu labai atsargiai, kartais aišku suklystu. O kaip reaguoju į tai jei kas pasako kad patinku, tai priklauso nuo to ar aš tai numačiau ar ne, bet abiem atvejais daugiau ar mažiau nustembu, manau.

25. Kas yra dvasingas, harmoningas žmogus? Kas yra neharmoningas arba nedvasingas žmogus?
Ar Jūs harmoninga(s)?

Harmoningas žmogus tai žmogus kuris žino ko jis nori iš savęs iš savo gyvenimo, ką nori veikti, ką pasiekti, turi aiškius ateities tikslus, žino kur eina, atsako į sau pačiam kylančius klausimus, pasitiki savimi ir savo jėgomis, siekia tobulėti. Neharmoningas ir nedvasingas yra pasimetęs , nežino ko nori, ir kaip susitvarkyti su savo problemomis , dėl jų kaltina aplinkinius.
Manau kad šiuo momentu esu apsisprendimo kelyje, truputi pasimetusi, taigi ne visiškai harmoninga.

26. Kaip praleidote paskutines atostogas (pažymėjot gimtadienį, sutikot Naujus metus- pasirinktinai). Pusę puslapio teksto.

Paskutines atostogas praleidau su kursiokėm. Buvom apsigynę bakalaurinį ir nusprendėm važiuoti pailsėti į sodybą senojoje Varėnoje, kepėm šašlykus , plaukėm baidarėm ir t.t. Nežinau ką daugiau papasakoti, nes nebuvo labai jau įdomu, šiaip mėgstu truputi aktyvesnio pobūdžio, pažintinio tipo atostogas, arba kaip tik priešingai tokį visišką nieko neveikimą ir buvimą su savimi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu nusitipuoti :)
StandartinėParašytas: 07 Bir 2010, 11:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Sveika, Gerda.
Kol kas tiktai peržvelgiau anketą (esu užsukta egzaminų pasiutpolkėje - taigi galva nebedirba). Atrodai intuitė. Parašysiu vėliau, kai atsikvėpsiu. Tikiuosi anketą perskaitys ir kiti forumiečiai...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu nusitipuoti :)
StandartinėParašytas: 07 Bir 2010, 23:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Man atrodo Dostike (EII), bet galiu ir klysti... man labai :bintuition: jauciasi.

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu nusitipuoti :)
StandartinėParašytas: 09 Bir 2010, 20:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2010, 00:11
Pranešimai: 5
Tirpi
ummm,,, dostojevskis,,, na sažinės griaužimas man tikrai labai labai budingas :))
kai pati bandžiau nusistatinėti tai gavosi robis, bet kazkaip atrodo lyg ir panasu lyg ir nevisai ::)


Liepa
geros sesijos :) sekmes su egzaminais :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu nusitipuoti :)
StandartinėParašytas: 11 Bir 2010, 20:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
na tiek pas robiką, tiek pas dostiką ego bloko elementai tie patys.
:wethics: :bintuition: :wlogic: :bsensoric:
:wlogic: :bintuition: :wethics: :bsensoric:
o tai jau palengvina tipavimą, nes daug kitų tipų atkrenta.

Pabandyk aspektų aprašymus paskaityti, kaip reiškiasi balta logika ir balta etika kai jos yra pirmoji funkcija (bazinė) ir trečioji (rolinė), skyrelyje socionikos teorija ir analizės. galbūt tai padės nusitipuoti.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu nusitipuoti :)
StandartinėParašytas: 11 Bir 2010, 20:52 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
nukopijuosiu į čia
:wlogic: struktūrinė logika

1 funkcija (Gorkis, Robespjeras)

Aiškus schemos, "stuburo" matymas visuose reiškiniuose bei jų (schemų) kūrimas. Tikslus ir greitas pirmaeilio nuo antraeilio pagal svarbą atskyrimas. "Teisingumo/neteisingumo", "logiškumo/nelogiškumo" pagrindimas pagal šiuos principus. Logiškas ir nuoseklus minčių (teorijų) išdėstymas, sukuriant ištisą išplėtotą bei detalizuotą sistemą.

3 funkcija (Dostojevskis, Draizeris)

Didelis dėmesys skiriamas faktams, detalėms, jų objektyviai analizei. Nors stengiamasi situaciją įvertinti be emocijų, visgi likti bešališkam sunku. Išsakyti mintį analitine kalba yra gan sunku.

:wethics: santykių etika

1 funkcija (Dostojevskis, Draizeris)
Gerai mato santykius tarp kitų žmonių bei tarp kitų ir savęs ir santykių vystymosi dinamiką. Mato, kas ką mėgsta/nemėgsta, myli/nemyli, kaip sugyvena tarpusavyje. Gerai valdo psichologinę distanciją. Didelis dėmesys skiriamos humanistinėms moralinėms normoms ir vertybėms. Gali žmones skirstyti į „savus, svetimus“. „Saviems“ moralinių reikalavimų kartelė gali būti kitame lygyje nei „svetimiems“. Nemėgsta konfliktuoti, labiau priimtina „susitarti“.

3 funkcija (Gorkis, Robespjeras)

Nors dideliu aktyvumu nepasižymi, tačiau bendrauja mandagiai ir korektiškai. Nemėgsta sueiti į pernelyg artimą psichologinį kontaktą, asmeninį gyvenimą ir problemas apskritai linksta slėpti nuo aplinkinių akių, dėl to bendravime būdingas atsargumas. Nemėgsta netikėtų, nelauktų, nekviestų svečių. Turi savo moralinių kategorijų sistemą, pagal kurią vertina aplinkinius ir namiškius, į tos sistemos kritiką reaguoja pasyviai. Brangina jau susiklosčiusius santykius.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu nusitipuoti :)
StandartinėParašytas: 12 Bir 2010, 19:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 12 Bir 2008, 22:52
Pranešimai: 297
labiau atrodo dostojevskis nei robespjeras.

_________________
be positive


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu nusitipuoti :)
StandartinėParašytas: 13 Bir 2010, 23:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2010, 00:11
Pranešimai: 5
O aš sau pati kartais Dostojevkis kartais Robespjeras. Kazin, gali but abu iš karto?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu nusitipuoti :)
StandartinėParašytas: 13 Bir 2010, 23:45 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 08 Rgs 2008, 15:41
Pranešimai: 191
Gerda rašė:
O aš sau pati kartais Dostojevkis kartais Robespjeras. Kazin, gali but abu iš karto?


manau, kad ne :happy: o toks klausimas gali iskilti tik etikui, man jis irgi kartais kyla. :happy:

_________________
Take all your problems
And rip 'em apart
Carry them off
In a shopping cart


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu nusitipuoti :)
StandartinėParašytas: 14 Bir 2010, 00:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2010, 00:11
Pranešimai: 5
hmmmm,,, :strange:
jei etikas tai tada dostojevskis?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu nusitipuoti :)
StandartinėParašytas: 14 Bir 2010, 12:42 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Gerda, sakei, kad truputį žiūrinėjai teoriją. Pabandyk palyginti pagal Reinino požymius Robespjerą ir Dostojevskį. Tu pati turėtum pajusti, kurie požymiai Tau artimesni.
Šiaip Dostojevskis turėtų būti nuosaikesnis, labiau tradiciškesnis nei Robespjeras. Ir labiau orientuotas į socialinius dalykus, nei į "absoliučią tiesą".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu nusitipuoti :)
StandartinėParašytas: 14 Bir 2010, 22:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
na ir tipų aprašymus būtų galima paskaityt, gal irgi kažkiek aiškiau pasidarytų... nors gal jau skaitei

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu nusitipuoti :)
StandartinėParašytas: 15 Bir 2010, 00:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bir 2010, 00:11
Pranešimai: 5
pagal Reino požymius - Dostojevskis
:smile:
aciū už pagalba :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu nusitipuoti :)
StandartinėParašytas: 16 Bir 2010, 09:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Tuomet sveikinu su priimtinu tipo variantu!
Daugėja etikų forume :wink: Gal vėl atsinaujins "etiniai pokalbiai be loginės cenzūros". Aš jų kažkaip pasiilgau...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Noriu nusitipuoti :)
StandartinėParašytas: 24 Spa 2010, 21:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Hm, as kai perskaiciau, tai man ji nepanasi i Dostojevski, man greiciau jau Hekslis...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 15 pranešimai(ų) ] 

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 111 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007