Socionikos forumas

Dabar yra 12 Geg 2024, 21:34

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 110 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 17:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Liepa labai teisingai pastebėjai :wink:

zanka: Dėl šitokio pasakymo:"Vinuko negalinti įkalti moteris atrodo labai jau paviršutiniška...
Galima labai ir pasiginčyti. O jei siena blokinė? Pradžioje reikia perforatorium (nežinau, kaip lietuviškai) pagrežioti, po to įtaisyti toki plastmasinį kištuką, o tik tada įsukti geriausia kokį medvaržtį, kad viskas būtų stabilu ir patikima. O tam reikia ir jėgos truputį. Žinoma, jei salygos priverčia viską gali, bet jei jau ne karo metais gyveni, vyriškių ne trūkumas :wink:... Aš energijos ir laiko sunaudosiu daugiau, nei tai kainuos vyrui, o dar dėl praktikos ir jėgos trūkumo, ir kokybiškai man prasčiau gali gautis. Pakabinsiu kokią lentyną, o ši ant galvos nukris man arba kam nors kitam. O jei dar užmuš, :happy:...

Ot taip su tuo paviršutiniškumu :wink: :happy: ...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 18:04 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra rašė:
zanka rašė:
Cassandra: ačiū, bet aš norėjau išklausti, kuo skiriasi Gabenas ir Balzakas savo skaudžiojoje - ji juk jiems vienoda. Ar nesiskiria?

Mano akimis žiūrint, labai panaši ta jų :bethics: - abu nemėgsta emocijų fontanų ir jų šalinasi, žmonių, liejančių emocijas kibirais - irgi. Ir patys išeis "į pogrindį", bet šiukštu, nekalbės apie savo jausmus. Bent jau tada, kai iš jų to tikimasi ir atvirai jiems tai parodoma. Galvoju, kad skirtumas, ko gero tame, kad jų :bethics: raiška prasideda tada, kai Balzaką "paglostai" per :wsensoric:, o Gabeną - per :wintuition:

Pritariu Cassandrai. Beje, ir ankstesnis jos pavyzdys apie šių tipų intuicijos ir sensorikos skirtumus yra labai vykęs.

Dar pridurčiau, kad Gabenas išdrąsėja savo emocijų ir jausmų raiškoje, kai per laiką gerai pažįsta žmogų, su kuriuo bendrauja, ir pasijunta pribrendęs tokioms šnekoms, veiksmams, apskritai pokyčiams. Tarsi sraigė atsargiai išlenda iš savo kiauto :smile: . Ir jeigu viskas gerai, žiūrėk, gali ir supainiot po to su kokiu diuma :wink: .Galbūt išties, esminis veiksnys būna laikas.

Apie balzakus tingiu kalbėti:). Tačiau visumoj, mano nuomone, gabenai parodo daugiau emocijų nei balzakai. Gal dėl to, kad balzakai kaip ir jeseninai, sugeba žaisti laiku? :strange:

Gabenai irgi sugeba atidėti laike, tačiau tik tais atvejais, jei bendravimas vyksta ne tiesiogiai. Tarkim, laiškais, SMSais ar dar kuo. Gali pasakyti "dabar neturiu laiko apie tai kalbėtis". Šitaip jis išlošia laiko pamąstyti apie tai, ką daryti toliau, ką kalbėti.

Na bet tarkim mes turim konfliktą tiesioginiam bendravime.
Štai draugas balzakas pasakojo apie konfliktą. Jo mergina ant jo ėmė šaukti. Jis iškart tarė jai: "stop. dešimt minučių pertrauka". Ir išėjo kažkur. Parėjo ir žiūri, kaip toliau bendrausis. Mergina spėjo nurimti. Vadinas, viskas OK. :smile: . Toliau kalbėsis konstruktyviai, be pakeltų gaidų. Gabenai nesugeba atidėti partnerio veiksmų šitaip. Jeigu ant jų rųkia, tai rųkia čia ir dabar. Jis nespėja susiorientuoti ir pabėgti. Tačiau jeigu balzakas irgi nepabėga, tai reakcijos visumoj pas abu panašios būna. Abiems labai blogai nuo negatyvių emocijų, tiek kito žmogaus, tiek savųjų. Tik balzakų praktiškai negirdėjau keliant balso, o gabenus kažkiek teko girdėti.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 18:09 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2 rašė:
zanka: Mano supratimu "smulkmeniški knibinėjimaisi" yra dailinimas, tobulinimas iki idealo. Gabenai perfekcionistai.

Balzakai irgi gali būti perfekcionistai. Tik jie ne taip mielai patys savo rankomis daro tuos darbus. Jie verčiau samdys meistrus, tikrins jų darbo kokybę, o jei kas netiks - reikalaus perdaryti.

O štai gabenams reikia viską patiems pačiupinėti, savimi labiausiai linkę pasikliauti, nes atrodo, kad kitas geriau nepadarys.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 18:17 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pelene rašė:
Liepa labai teisingai pastebėjai :wink:

zanka: Dėl šitokio pasakymo: "Vinuko negalinti įkalti moteris atrodo labai jau paviršutiniška...
Galima labai ir psiginčyti. O jei siena blokinė? Pradžioje reikia perforatorium (nežinau, kaip lietuviškai) pagrežioti, po to įtaisyti tokį plastmasinį kištuką, o tik tada įsukti geriausia kokį medvaržtį, kad viskas būtų stabilu ir patikima. O tam reikia ir jėgos truputį. Žinoma, jei salygos priverčia viską gali, bet jei jau ne karo metais gyveni, vyriškių ne trūkumas :wink: ... Aš energijos ir laiko sunaudosiu daugiau, nei tai kainuos vyrui, o dar dėl praktikos ir jėgos trūkumo, ir kokybiškai man prasčiau gali gautis. Pakabinsiu kokią lentyną, o ši ant galvos nukris man arba kam nors kitam. O jei dar užmuš, :happy: ...

Ot taip su tuo paviršutiniškumu :wink: :happy: ...

Visiškai pritariu pelenei. :happy:
pati galvoju lygiai taip, kas liečia praktiką, jėgą, kokybę.  :smile:

Nors yra dalykų, ką ir pati moku. Pvz. vinuką į medinę lentą įsikalu, jei reikia. Sugebu dažyti, lakuoti. Sugalvoju interjero dizaino visokių variantų, pvz. apklijuoti kokia lipnia plėvele baldus, taip juos atnaujinant. Nu bet gręžimo ir konstravimo darbais verčiau lai vyrai užsiima. Nors kai ką gal ir sugebėčiau. Štai stebėjau kaip įstato duris. Visai paprasta šiais laikais. Tik užtrunka visokie ten įtempimai, įstatymas taip, kad stovėtų tiesiai, nepasvirę. Reikia visokių paramstymų ir t.t. Nu o toliau - pripurškiama tokių putų, jos sustengsta, ir viskas. :smile: Bet manęs netraukia tokie darbai, kur reikalingas tikslumas, kantrybė, didelis kruopštumas. Tai jei galiu išvengti - vengiu. :smile: Verčiau patikiu tokius sudėtingesnius darbus tiems, kas juos išmano ir kam jie LENGVAI einasi. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 18:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Pelene rašė:
Galima labai ir pasiginčyti. O jei siena blokinč? Pradžioje reikia perforatorium (nežinau, kaip lietuviškai) pagrežioti, po to įtaisyti tokį plastmasinį kištuką, o tik tada įsukti geriausia kokį medvaržtį, kad viskas būtų stabilu ir patikima. O tam reikia ir jėgos truputį. Žinoma, jei salygos priverčia viską gali, bet jei jau ne karo metais gyveni, vyriškių ne trūkumas :wink:... Aš energijos ir laiko sunaudosiu daugiau, nei tai kainuos vyrui, o dar dėl praktikos ir jėgos trūkumo, ir kokybiškai man prasčiau gali gautis. Pakabinsiu kokią lentyną, o ši ant galvos nukris man arba kam nors kitam. O jei dar užmuš, :happy:...

Ot taip su tuo paviršutiniškumu :wink: :happy: ...

Aš kalbėjau būtent apie vinuką, o vinuką galima įkalti tik į medinę ar dar minkštesnę medžiagą - o tai bet kuri sveika moteris sugebės (į betoną vinies neįkalsi - tam jau reikia smūginio grąžto (perforatoriaus), plasmasinio kištuko, varžto, atsuktuvo ir nemažai fizinės jėgos - kaip matosi jokie vinys čia nebefigūruoja). Apie tokius dalykus kaip lentynų kabinimas aš nekalbėjau :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 18:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Solanža: dėkuj už Gabeno ir Balzako palyginimą. Beje, o kaip galima "paglostyti" per :wintuition: ? Paglostymą per :wsensoric: aš suprantu kaip pvz. išvaizdos pagyrimą, skanią/gražią dovaną. Ar gerai suprantu?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 18:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
zanka rašė:
Aš kalbėjau būtent apie vinuką, o vinuką galima įkalti tik į medinę ar dar minkštesnę medžiagą - o tai bet kuri sveika moteris sugebės (į betoną vinies neįkalsi - tam jau reikia smūginio grąžto (perforatoriaus), plasmasinio kištuko, varžto, atsuktuvo ir nemažai fizinės jėgos - kaip matosi jokie vinys čia nebefigūruoja). Apie tokius dalykus kaip lentynų kabinimas aš nekalbėjau :wink:

Jei socionikos nežinočiau, manyčiau, kad tai tiesiog kabinėjimasis prie žodžių.

Vėlgi, man tai labai panašu į Gorkišką "aiškinimąsi".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 25 Sau 2007, 23:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Pelene rašė:
zanka rašė:
Aš kalbėjau būtent apie vinuką, o vinuką galima įkalti tik į medinę ar dar minkštesnę medžiagą - o tai bet kuri sveika moteris sugebės (į betoną vinies neįkalsi - tam jau reikia smūginio grąžto (perforatoriaus), plasmasinio kištuko, varžto, atsuktuvo ir nemažai fizinės jėgos - kaip matosi jokie vinys čia nebefigūruoja). Apie tokius dalykus kaip lentynų kabinimas aš nekalbėjau :wink:

Jei socionikos nežinočiau, manyčiau, kad tai tiesiog kabinėjimasis prie žodžių.

Vėlgi, man tai labai panašu į Gorkišką "aiškinimąsi".

:confused: manytum, kad aš kabinėjuosi prie Tavo žodžių? Jei taip, tai noriu patikinti, kad prie nieko nesikabinėju - tiesiog norėjau paaiškinti, kad sakydama "moteris, kuri bėga pas kaimyną prašyti, kad šis įkaltų vinį į lentą, man atrodo paviršutiniška" kalbėjau apie labai parastą veiksmą - paprasto vinuko įkalimą į paprastą daiktą (į kurį įkalti vinį labai paprasta) :wink: . Be abejo, sutinku su Tavo pasakymu, kad sudėtingesni darbai (lentynų kabinimas,skylių gręžiojimas ir pan.) reikalauja patyrimo, o jei tokio neturi, tai geriau paprašyti kieno nors pagalbos (juolab, kad tas kas nors sunaudos daug mažiau energijos ir padarys darbą kokybiškiau).

Dabar galvoju, kodėl mano pasisakymas sukėlė tokią reakciją - manau, kad man nederėjo vartoti žodžio "paviršutiniška" nes tai asocijuojasi su kažkuo neigiamu. Nenorėjau pasakyti, kad tokios moterys yra kuo nors blogesnės už tas, kurios pačios įsikala vinį - norėjau tik pasakyti, kad man tai sukelia juoką (o tai reiškia, kad man toks elgesys yra nesuprantamas). Tik tiek ir tenorėjau pasakyti :smile:

Beje, man jau ne vienas žmogus sakė, kad aš mėgstu viską detaliai išsiaiškinti. Aš tai darau tam, kad neliktų nesusipratimų (nes kaip žinia, ten, kur nesusipratimai, ten ir nesutarimai, o to jau aš nemėgstu. O ypač nemėgstu, kai esu kuo nors "nekaltai" apkaltinama :wink:

O apie Gorkį galvojau - yra kažkas artimo, bet vien iš aprašymo sunku spręsti - reikia geriau pažinti visas funkcijas ir aspektus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2007, 10:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
zanka rašė:
:confused: manytum, kad aš kabinėjuosi prie Tavo žodžių? Jei taip, tai noriu patikinti, kad prie nieko nesikabinėju - tiesiog norėjau paaiškinti, kad sakydama "moteris, kuri bėga pas kaimyną prašyti, kad šis įkaltų vinį į lentą, man atrodo paviršutiniška"
Taip, sakiau, kad manyciau, bet ne manau. Matai, kaip yra, tavo tikslus norėjimas kažką išsiaiskinti kitam gali atrodyti, kaip kabinėjimasis prie žodžių, bet kitam labai geras dalykas, trečias išvis gali tai neužfiksuoti. Va čia jau ir veikia tarpusaviniai santykiai, tai tik mažas niuansėlis. Ir būtent zinojimas padeda į situaciją pažvelgti kitaip, ne visiškai tiesmukiškai.

zanka rašė:
Dabar galvoju, kodėl mano pasisakymas sukėlė tokią reakciją - manau, kad man nederėjo vartoti žodžio "paviršutiniška" nes tai asocijuojasi su kažkuo neigiamu.

Tu "užklijavai" etiketę, po to sulaukei ir visada sulauksi reakcijos. Nes kiekvienas žmogus bet katrą sąvoką supranta savaip, o tai nevisada sutaps su tavo norėta išsakyti mintim. Po to seka aiškinimasis, nebūtinai tai blogai, tokiu būdu žmonės išsisako, o tai padeda suprasti jų požiūrį į daugelį dalykų.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2007, 11:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
zanka rašė:
Pelene rašė:
zanka rašė:
Aš kalbėjau būtent apie vinuką, o vinuką galima įkalti tik į medinę ar dar minkštesnę medžiagą - o tai bet kuri sveika moteris sugebės (į betoną vinies neįkalsi - tam jau reikia smūginio grąžto (perforatoriaus), plasmasinio kištuko, varžto, atsuktuvo ir nemažai fizinės jėgos - kaip matosi jokie vinys čia nebefigūruoja). Apie tokius dalykus kaip lentynų kabinimas aš nekalbėjau :wink:

Jei socionikos nežinočiau, manyčiau, kad tai tiesiog kabinėjimasis prie žodžių.

Vėlgi, man tai labai panašu į Gorkišką "aiškinimąsi".

:confused: manytum, kad aš kabinėjuosi prie Tavo žodžių? Jei taip, tai noriu patikinti, kad prie nieko nesikabinėju - tiesiog norėjau paaiškinti, kad sakydama "moteris, kuri bėga pas kaimyną prašyti, kad šis įkaltų vinį į lentą, man atrodo paviršutiniška" kalbėjau apie labai parastą veiksmą - paprasto vinuko įkalimą į paprastą daiktą (į kurį įkalti vinį labai paprasta) :wink: . Be abejo, sutinku su Tavo pasakymu, kad sudėtingesni darbai (lentynų kabinimas,skylių gręžiojimas ir pan.) reikalauja patyrimo, o jei tokio neturi, tai geriau paprašyti kieno nors pagalbos (juolab, kad tas kas nors sunaudos daug mažiau energijos ir padarys darbą kokybiškiau).

Dabar galvoju, kodėl mano pasisakymas sukėlė tokią reakciją - manau, kad man nederėjo vartoti žodžio "paviršutiniška" nes tai asocijuojasi su kažkuo neigiamu. Nenorėjau pasakyti, kad tokios moterys yra kuo nors blogesnės už tas, kurios pačios įsikala vinį - norėjau tik pasakyti, kad man tai sukelia juoką (o tai reiškia, kad man toks elgesys yra nesuprantamas). Tik tiek ir tenorėjau pasakyti :smile:
Beje, man jau ne vienas žmogus sakė, kad aš mėgstu viską detaliai išsiaiškinti. Aš tai darau tam, kad neliktų nesusipratimų (nes kaip žinia, ten, kur nesusipratimai, ten ir nesutarimai, o to jau aš nemėgstu. O ypač nemėgstu, kai esu kuo nors "nekaltai" apkaltinama :wink:


O apie Gorkį galvojau - yra kažkas artimo, bet vien iš aprašymo sunku spręsti - reikia geriau pažinti visas funkcijas ir aspektus. [/quote]
zanka, na, išsakei savo nuomonę apie tas, kurios plaktuko rankose nenulaiko. Aš, tiesą sakant, tame tavo išsisakyme nematau nieko bloga. Jei šalia manęs kokia nors fifačka pradėtų aimanuoti, kad ji neišgali įkalti mažą vinuką į lentutę, bo susigadins manikiūrą ar šiaip "ne moteriškas tatai darbas", aš nesakyčiau garsiai nieko (išsiauklėjimas neleistų :happy: ) bet viduje tikrai pagalvočiau: "nu, blyn, ir žąsis" :happy: :wink: Ir bendraučiau tikriausiai atitinkamai - kaip su "gaga" :smile:

Bet dėl detalumo tikrai esi panaši į Gorkį :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2007, 11:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Hmmm...jeigu apie vinukus, tai dar gali buti variantas, kad moteris puikiai moka tuos vinukus jkalti, bet tiesiog nenori to daryti, todel prasho, kad padarytu kitas. Chia kaip su vyru, kuris prasho, kad jam isiutu saga, nors sekmingai galetu tai pasidaryti pats. Tai, klad zhmogus kazhko nedari, nereishkia to, kad ir negali padaryti. Pvz, ash nemegstu kalti viniu (yra zhymiai idomesniu uzhsiemimu), nors galiu, ir isikalu, jei tuo metu shalia ner kas tai padaro :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2007, 11:36 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2 raš?:
Cassandra:



Hmmm...jeigu apie vinukus, tai dar gali buti variantas, kad moteris puikiai moka tuos vinukus jkalti, bet tiesiog nenori to daryti, todel prasho, kad padarytu kitas. Chia kaip su vyru, kuris prasho, kad jam isiutu saga, nors sekmingai galetu tai pasidaryti pats. Tai, klad zhmogus kazhko nedari, nereishkia to, kad ir negali padaryti. Pvz, ash nemegstu kalti viniu (yra zhymiai idomesniu uzhsiemimu), nors galiu, ir isikalu, jei tuo metu shalia ner kas tai padaro :)




Ne, situacij?, kai pasimaišo koks simpatingas vyriokas ir moterišk? tiesiog nori su juo pasibendrauti, klaps?dama blakstienomis ir sakydama: "gal tu gal?tum...t? didel? ir bais? vin? kaip nors...mew :smile:", aš visiškai suprantu :happy: Visos kartkart?m tai darom. Bet kai darbe reikia staigiai pvz. suorganizuot parod? ar pan. ir staiga kokia ž?sis su Nosferatu nagais pareiškia "Nu jau AŠ tai vini? nekalsiu !", tai ir pasiži?ri ? toki?, kaip ? atitinkamo lygmens padar?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2007, 11:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Cassandra:



Aaaaa, niu matai, pas mumi nosferatu nagu nigdi nebun, tai tokis problema kaip ir atpuola :), bo su anais gyvent nemokechiau, o ir negrazhu anie man :)

tesiant vinuku tema, tai nekalchiau nebutinai tik noredama pakalapseti blekstienoms priesh zhavu vyrishkos lyties objekta :) Kalchiau, jei shalia nebutu jokio vyrishkio. Jei butu - tegu kala ans, ash tuo metu kanors kita naudingo nuveikchiau. Nu nesizhiuri man sotiacijos, kai moterishkes stalus tampo ar visi kala, o tuo tarpu koks diedas stovi ir joms komanduoja: "kairiau, kairiau...." , ar panashiai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2007, 12:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
D?l "Gorkiško" aiškinimosi - kas lemia t? jo aiškinim?si - :wlogic: plius :bintuition:?. Jei jau min?jote, kad Gabenas perfekcionistas tai kod?l jam toks aiškinimasis negal?t? b?ti b?dingas?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Sau 2007, 12:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
m2 raš?:
Cassandra:



Aaaaa, niu matai, pas mumi nosferatu nagu nigdi nebun, tai tokis problema kaip ir atpuola :), bo su anais gyvent nemokechiau, o ir negrazhu anie man :)

tesiant vinuku tema, tai nekalchiau nebutinai tik noredama pakalapseti blekstienoms priesh zhavu vyrishkos lyties objekta :) Kalchiau, jei shalia nebutu jokio vyrishkio. Jei butu - tegu kala ans, ash tuo metu kanors kita naudingo nuveikchiau. Nu nesizhiuri man sotiacijos, kai moterishkes stalus tampo ar visi kala, o tuo tarpu koks diedas stovi ir joms komanduoja: "kairiau, kairiau...." , ar panashiai.




Kai moteriškos tamposi su maišais irgi stalais ir leidžiasi, kad kažkoks diedas joms komanduot? - ?ia irgi ž?siškumas. Tik bišk? kitos pakraipos.



Laikausi gyvenime tos pozicijos, kad kiekvienas žmogus, nepriklausomai nuo lyties, esminiuose savo b?ties ir buities klausimuose turi sugeb?ti apsitarnauti pats: vyras ?sisi?ti sag?, pvz. , moterišk? ?kalti vin?. Ir niekam n? d?kui :wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 110 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 191 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007