Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 04:57

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 101 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2007, 10:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
uogaa: ? sveikat?:smile:, bet ta strukt?ra visai ne mano:tongue:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2007, 11:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
zanka:

vis tiek saunuole :wink: paskutiniu metu neturiu daug laisvo laiko, todel kai tik pamaciau sia struktura is karto kilo nora ja pasinaudoti.. :strange:

tai kuri tavo silpna f-ja :sad:..

nes tam kad socionikoje pradetum normaliai gaudytis reikia paciam viska issiaiskinti. aisku labai daug fgali padeti kiti forumo dalyviai :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2007, 12:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
uogaa:Manau, kad :bethics: yra mano jautrioji vieta, bet nesu 100% ?sitikinusi....:confused::confused: pastaruoju metu esu gana pasimetusi - kuo daugiau gilinusi ? socionika, tuo man viskas labiau migla apsitraukia.... ta?iau noras visk? išsiaiškinti ir suprasti vis did?ja ir did?ja:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2007, 12:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Linijie?iai:smile:, š? kart? turiu pripažinti, kad j?s ko gero esate teis?s, o aš gerokai apsikvailinau. Ko daugiau galvoju, tuo panašiau man darosiu, kad zanka išties yra Gorkis.

A?i? jums!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2007, 13:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
zanka:

mano potyris irgi panasus.. visa informacija forume isbarstyta.. siek tiek ten pasiskaitai, truputi kitur..  bet kuriuo atveju idomu bendrauti su zmonemis, kurie ilgiau po siuos vandenis braidzioja :strange:..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2007, 13:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
uogaa: sutinku:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2007, 13:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 29 Lap 2006, 11:24
Pranešimai: 91
zanka: butinai issiaiskinsim tuos socionikus tipazus :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Sau 2007, 18:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Linkiu s?km?s!

Aš bent jau "pasirašiau" po savo tipu, kai pajutau, kad modelis veikia iš gilumos, motyvacijos, vidini? pergyvenim? tam tikr? dalyk? suvokimo (ir pri?mimo) lygmenyje.  O elgesys "panašus"/"nepanašus" - tai dar tik pumpur?liai, o ne derlius...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Kov 2007, 21:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
1. Sakykite, ka jumyse labiausiai vertina draugai? Kokias savybes jie isskiria?

Kaip manote, ar jie teisus?



Hmmm…nežinau…..Draugams suskai?iuoti man užtekt? vienos rankos piršt?…. Ir jie niekada nesak? už k? mane vertina….o aš ir neklausiau. Bet pvz. sesuo yra sakiusi, kad vertina mane už tai, kad esu patikima, t.y. jei reik?s, visada pad?siu. Bet taip pat yra sakiusi, kad su manimi labai sunku bendrauti.

Sesuo teisi, aš tikrai visada pad?siu.




2. Kokias savybes Jus ypatingai vertinat zmonese? Su kokiais zmonemis draugaujate? Kodel?



Vertinu patikimum?. Bet bedrauju ne vien su patikimais žmon?mis, galiu bendrauti su žmogum d?l to, kad jis kažkaip sugeba mane išjudinti – yra nuoširdus, moka linksmintis.



3. Kaip susidarote nuomone apie zmogu su juo susipazine? I ka kreipiate demesi?



Pirmiausia ? mandagum?. Pvz. neseniai s?d?jau vienoje kompanijoje, prie kurios prisijug? dar vienas, tik vienam kompanijos nariui, paž?stamas žmogus. Vaizdelis toks: ateina tvarkingas vyras (ne šiap koks niolikinis) – paduoda rank? kiekvienam kompanijoje s?din?iam vyriškos lyties atstovui, pasisako kuo vardu, žodžiu tvarkingai susipaž?sta. Bet pro visas moteriškos lyties atstoves jo žvilgsnis tiesiog praslysta, ne tai kad rankos nepadav?, bet net galvos nelinktel?jo. Tai vat, po tokio susipažinimo, praradau bet kok? nor? su tuo žmogum bendrauti.

Po to kreipiu d?mes? ? šiltum? – šilta šypsena ir vietoje pasakytas juokelis visada nuteikia maloniai. Dar šiluma matosi iš aki? ir balso intonacijos.




4. Kaip reaguojate, kai kas nors veluoja? Kaip kovojate su savo velavimais? Kiek turi uztrukti zmogus, kad Jus ji laikytumete pavelavusiu?



Nem?gstu piktybiškai v?luona?i? žmoni?. Piktybiškai v?luojantis žmogus negerbia mano laiko ir man?s pa?ios, tod?l ir aš jo negerbiu. ?ia aš aišku griežtai pasakiau, pvz. mano darbo vadovas beveik visada v?luoja – kaip ten beb?t? jis man didelis autoritetas ir aš nenustoju jo gerbti, bet jo v?lavimas vistiek šiek tiek smungdo jo autoritet?. Ilagainiui prisitaikiau – pati ?miau v?luotiJ.

Pati beveik niekada nev?luoju. Galiu pav?luoti ty?iaJ.

Kiek turi uztrukti zmogus, kad laiky?iau ji pavelavusiu priklauso nuo to kur v?luojama. Jei v?luojama ? rengin?, kuris turi tam tikr? program?, pvz. paskaitos, teatrai ir pn., tai ir 5 min. jau yra v?lavimas. Jei susitikimas kavin?je, v?lavimas man b?t? 15-20 min., jei kvietimas ? namus šiaip pasisve?iuoti, v?lavimas b?t? 40 min.




5. Kas Jums yra jaukumas, komfortas, patogumas? Tai skirtingos savokos ar tapacios?

Ka darote, kai norite jaukumo? O kai norisi komforto?



Jaukumas – tai švara, malonus kvapas (lengvas smilkal?, šviežiai kept? bandeli?), daiktais neperkrautas kambarys, nesipjauna?ios spalvos, šiltos šlepet?s, kelios kambarin?s g?l?s. Papras?iausias b?das jaukumui sukurti yra kruopštus kambario išsivalymas (su patalyn?s išpurtymais, dulki? nuo g?li? nuvalymais, lang? išsivalymu ir pn.).

Patogumas – tai patogi k?d? prie kompiuterio, nuosavas automobilis tolimesn?ms kelion?ms, nuosavas dviratais važin?jimui mieste, patog?s drabužiai ir batai.

Kai tr?ksta patogumo – nusiperku ar pasidarau daikt?, kuris j? suteikt? (pasikabinu lentyn?, nusiperku batus ir pn.).

Komfortas – tai brang?s, bet ne b?tini pirkiniai, vakarieniavimai restoranuose pn. Papras?iausias b?das komforto suk?rimui man yra butelis labai gero vyno su kokiais nors ?mantriais priedais (sumuštiniais su ikrais, salotomis su krevet?mis ir pn.). Aišku galima ir kitaip – pvz. nusipirkti kok? nors prabang? drabuž? ar daikt?, bet tai jau man ne pagal kišen?.

S?vokos viena su kita susijusios bet skirtingos. Patogumas yra tai, be ko gyventi negal??iau, jaukumas yra tai, kas padaro t? patogum? malon?. O komfortas - tai lepinimasis, kur? karts nuo karto sau leidžiu.




6. Ar Jus visada zinote, kokie drabuziai Jums tinka? Kodel?

Kaip priimate sprendima, pirkti ar ne koki nors drabuzi?



Visada. Kod?l? Keistas klausimasJ - tiesiog matau ar tinka ar neJ. Aiškiausias b?das sužinoti ar tinka – tai apsirengti drabuž?. Vat pasimatavau kart? vien? sijon? ir žinau, kad tokio silueto sijonai man tinka, o va kokio nors kitokio – visiškai netinka.

Svarbiausia, kad drabužis man tikt?, po to ži?riu ? kainos ir kokyb?s santyk? ir nusprendžiu pirkti ar ne




7. Ar Jums svarbu, kad Jusu isore pagirtu, ar tai nera butina?

O jeigu Jus kritikuoja?



Komplimentai, aišku, visada malon?s, nebent jie nenuošird?s, bet šiaip man neb?tina, kad mano išvaizd? girt?. Aš visada gerai žinau kaip atrodau. Galiu b?ti pvz. nevalytais batais (pvz. skub?jau ir per skub?jim? pamiršau, o po to nebuvo salyg? nusivalyti), bet aš gerai žinau, kad jie nevalyti ir jokia kritika šiuo klausimu man joki? problem? nesukelia. Tas pats yra ir su drabužiais.

Kaip reaguoju kai kritikuoja? Hm, kartais b?na, kad priprantu prie kokio nors daikto, kuris atrodo paken?iamai, bet ne labai gražiai. Tod?l kai mano švaizd? kas nors sukritikuoja, aš visada atkreipiu d?mes? ir jei ta kritika pagr?sta, kei?iuosi. Pvz. kart? sesuo man pasak?, kad kepur? baisi (ji nebuvo baisi, bet tik nelabai graži gal), paži?riu, ogi tikrai, kod?l gi man nenusipirkus naujos? Taip ir padariau.

Ta?iau kritika savo išvaizdos atžvilgiu girdžiu itin retai.

Bet nem?gstu, kai kas nors k? nors sako apie mano ar kit? fig?r?. Nei kai giria, nei kai kritikuoja. K?no sud?jimas yra dalykas, kur? žmogus gali keisti tik palyginti siaurose ribose – tod?l reikia priimti žmones tokius, kokie jie yra. Man žmogus gražus arba negražus b?na ne išore, o vidumi.

Nepatinka žmon?s kurie sako, kad va tas ar anas yra negražus. Nevartoju žodžio gražus/negražus žmogaus veidui ar fig?rai apib?dinti.




8. Ar Jums budinga patarti kitiems, kokie drabuziai jiems tiktu nesioti? Kodel?

O kaip Jus reaguojate i panasius patarimus savo adresu? Kodel?



Nepatarin?ju, jei man?s neklausia. Taip elgiuosi tod?l, kad ir pati nem?gstu kai kiti patarin?ja neprašyti (?ia ne vien apie drabužius). Galiu pasakyti savo nuomon?, jei akivaizdžiai matau, kad žmogus negali apsispr?sti kas jam labiau tinka.

Pati kartai irgi galiu paklausti k? man geriau apsirengti, jei abu drabužiai man vienodai tinka ir patinka




9. Ar atkreipiate demesi i tai, kaip rengiasi Jusu kolegos?

Ar is karto pastebite zmogaus atsinaujinimus?



Negaliu sakyti, kad atkreipiu d?mes?, nes specialiai to nedarau – aš teisiog matau kaip jie atrodo ir kada bei kaip atsinaujina.



10. Aprasykite savo mylimus kvepalus. Kaip jie kvepia? Kodel Jus issirinkote butent juos?



Praktiškai nenaudoju parfumerijos. Pati kvepinuosi tik retkar?iais – eidama ? teatr? ir pn. Neturiu m?gstamiausi? kvepal?. Ger? kvepal? ?sigijim? priskir?iau prie komforto preki?. Kai kit? syk? užsimanysiu komforto, gal juos ir nusipirksiuJ, reiks apie tai pamastytiJ.

Šiuo metu naudoju kvap?j? ajiej? pirkt? egiptietišk? preki? parduotuv?je. Kaip jis kvepia sunku aprašyti – šiek tiek salsvas, šiltas, g?li?-medži? kvapas. Kod?l išsirinkau juos? Nežinau, tiesiog patiko:smile:.




11. Isivaizduokit, kad sugedo Jusu kompiuteris/televizorius/skalbimo masina, ka darysite? Kaip apskritai reaguojate i situacija, kai staiga kazkas sugenda paciu nepalankiausiu momentu?



Man pasidaro li?dna, galiu išsig?sti (k? dabar daryti!!!! Kas dabar bus!!! ir pn.)galiu imti verkti. Bet beveik niekada nepuolu šaukti ar keiktisJ. ?ia taip b?t? jei sugest? kompas pa?iu blogiausiu metu. Jei sugest? skelbimo mašina ar televizorius – reaguo?iau ramiai – man tai n?ra b?tini daiktai.



12. Tarkim, vadovybe Jums pavede atlikti koki nors darba, kokio nors bendro projekto dali, o Jus to neatlikote (arba nesusitvarket su darbu, arba pamirsot...). Ka jauciate tokioje situacijoje? Kiek ji Jums budinga?



Sunku ?sivaizduoti kaip gal??iau pamiršti savo darb?J. Aišku, nesusitvarkyti galb?t ir gal??iau, bet vadovybei b?t? kiek galima ankš?iau pranešta, kad aš nesusitvarkysiu. Nors šiaip tai aš netur??iau prisiimti darbo, su kuriuo galiu nesusitvarkyti. Jei jau taip atsitikt?, tai man b?t? baisiai g?da, jaus?iau didel? atsakomyb?. Bijo?iau, kad žmon?s praras pasitik?jim? manimi. Ateityje padary?iau visk?, kad tai nebepasikartot?.



13. Ka Jus darote, kai likus savaitei iki algos mokejimo pas Jus pasibaigia pinigai? Ar Jums taip nutinka?



Nea, man taip nenutinka. Visada turiu rezerv?. Jei jau taip nutikt? – tada pasiskolin?iau, bet manau, kad daugiau tokia situacija nebepasikartot?.



14. Kas yra darbas? Kam is viso reikalingas darbas? Kokie yra kriterijai, pagal kuriuos galite nustatyti, susitvarkote Jus su darbu ar ne?



Kaip vien? syk? kažkas pasak? – žmogus apskritai netur?t? dirbti. Taip gali b?ti tik tada kai darbas teikia malonum?, o yra ne vien tik pinig? darimo b?das. Man darbas reikalingas vis? pirma tam, kad tobul??iau, po to, kad tur??iau k? valgyti.

Kokie yra kriterijai, pagal kuriuos galiu nustatyti, susitvarkau su darbu ar ne? Jei yra rezultatas – tai susitvarkau, jei n?ra - nesusitvarkau.




15. Koks yra kokybes ir kiekio tarpusavio rysys?

Kaip nustatote perkamo daikto kokybe, ar jus i ja kreipiate demesi?



Nesuprantu koks ryšys gali b?ti tarp kiekio ir kokyb?s? Kokyb? yra daikto sud?tis, apdirbimo technologija, o kiekis – tai t? daiktu skai?ius. Kam gali b?ti reikalingos penkios nevažiuojan?ios mašinos?

? kokybe kreipiu didel? d?mes?. Jei man daiktas iš ties? reikalingas ir aš j? žadu naudoti dažnai – tai pirksiu tik kok?bišk? daikt? (pvz. dviratis, ži?ronai, drabužiai su kuriais kasdien einu ? darb? ir pn). Jei tai vienkartinis daigtas – galiu pirkti ir nekokybišk? (nes jis pigus) – pvz. mirtinai prireik? žirkli? (esu ne namie) – eisiu ? parduotuv? ir nusipirksiu pa?ias pigiausias – kad tik tam kartui atsikirpti, nesvarbu, kad po 5 kirpim? jos atšips. Ger? neperku tod?l, kad namie turiu.




16. Kaip Jus isivaizduojate idomu darba? Aprasykite smulkiau.



?domus darbas yra tada kai gali tobul?ti tave dominan?ioje srityje. Arba tiesiog tas, kuris teikia malonum?.



17. Kiek laiko Jums prireikia, kad isilietumete i nauja kolektyva? Ka darysite, kad tai ivyktu?

Kaip suprasite, kad kolektyvas Jus jau prieme?



Pati niekaip nesistengiu ?siliejin?ti ? kolektyv? – tiesiog stengiuosi b?ti draugiška ir mandagi. Jei kolektyvas nor?s – pat mane priims, jei nepatiksiu – nepriims, kad ir kaip besisteng?iau. Jei kolektyvo nariai elgiasi draugiškai – manau, kad pri?m?:smile:.



18. Ar Jus daznai gincijates? Kodel?

Gincas ir diskusija- tai vienas ir tas pats?

Ar galite pripazinti, kad buvote neteisi(-us)? Ar tai Jums lengva?



Gin?as ir diskusija ne visai tas pats. Disksija – tai mandagus atsikeitimas nuomon?mis ir argumentais. Gin?as – tai gali b?ti nemandagus apsikeitimas nuomon?mis ar argumentais arba išvis vien tik emocij? išliejimas be jokios argumentacijos. Beveik niekada nesigin?iju, nes tai beprasmiška. O diskutuoju tik tada jei turiu k? pasakyti.

Lengvai prisipaž?stu buvusi neteisi, jei ?sitikinu tuo pati.




19. Ar Jums budinga pirmam po kivirco eiti taikytis? Kodel?

Ar galetumet susipykti savo iniciatyva? Kodel?



Jei nesu tikra, kad pasielgiau teisngai, t.y. padariau ne visk?, kad kivir?as ne?vykt? – dažnai einu pirma taikytis. Nes nem?gstu pyktis.

Nežinau ar gal??iau ty?ia su kuo nors susipykti… gal ir gal??iau, jei žino?iau žmogaus skaudžia viet?, bet taip nesielgiu. Jei nebenoriu bendrauti  - tiesiog pasakau, kad nebenoriu bendrauti, kam dar pyktis, ar spausti skaudžias vietas?

Galiu nebent samoningai netramdyti kylan?io komflikto. Ar tai n?ra tas pats, kaip susipykti savo iniciatyva?




20. Artimas zmogus kazkodel nepatenkintas, vaiksto susiraukes, nesikalba. Kaip reaguojate i panasia situacija? Ka darote?



Man tada irgi b?na blogai. Klausiu kas atsitiko. Jei nesako, bet žinau, kad pra?jus kuriam laikui pats pasakys – palaukiu. Jei nesu tikra, kad pasakys, pristoju, kol pasako. Tada bandau kaip nors pad?ti. O pristoju ne tod?l, kad šiaip noriu patenkinti savo smalsum?, o tod?l, kad man irgi b?na negera, negaliu nekreipri d?mesio, o jei nežinau kas atsitiko – tai dar blogiau b?na.



21. Ar galite nustatyti, kokia zmogaus nuotaika? Kaip Jus ja matote?



Nuotaik? išduoda veidas (daugiausiai akys), balso intonacija, šiek tiek poza, judesiai. Dažniausiai nuotaik? pastebiu.



22. Ar galite pakeisti zmogaus nuotaika? Kaip ta darote?



Ne negaliu, bent jau pakelti nuotaikos tikrai nemoku (nebent sugadinti gal gal??iauJ). Jei žmogui li?dna, galiu nebent pabandyti paguosti, padrasinti. Retai kada pavyksta.



23. Kas Jums svarbiau: myleti, ar buti mylimam? Kodel? Kaip Jus jauciates situacijoje, kai meile be atsako? Kaip elgiates?



Abu dalykai svarb?s. Bet vistik, kažin ar gal??iau ?sivaizduoti save b?nant su žmogumi, kur? aš myli?, bet jis ne, o b?ti su žmogumi, kuris mane myli, bet aš jo ne – gal ir gal??iau ?sivaizduoti. Nors ko gero tik ?sivaizduotiJ. Meil? be atsako skausmingas dalykas. Jei aš myl??iau, o man?s ne – pasisteng?iau, kad tas žmogus nesuprast?, kad myliu, jau vien d?l to, kad bijo?iau, kad jis išsg?s ir nebenor?s bendrauti. Jei mane myl?t?, o aš ne – gal??iau palaikyti su tuo žmogum draugiškus santykius, jei jis sugeb?t? nereikalauti kažko daugiau.



24. Kaip Jus matote, jauciate, suprantate, kad zmogui Jus patinkate ar ne? Ar daznai suklystate tai vertindami?

Jeigu Jums kazkas sako, kad Jus jam patinkate, kaip i tai reaguojate?



Dažniausiai matosi iš kalbos – žmogus domisi, stengiasi palaikyti ryš?, stengiasi patikti. Manau suklysti sunku, jei žmogus t? kažkaip parodo. Jei žmogus s?di, tyli – tai velnias žino ar patinku ar ne. Nieks to pasakyt negali.

Situacijoje, kai žmogus niekaip savo elgesiu neparodo, kad patinku, o tiesiog ateina išr?žia tiesiai “tu man patinki”, mane ištikt? lengvas šokas. Man reikt? pagalvot ar tas žmogus man patinka ir kaip ?ia dabar elgtis. Jei žmogus ir man patinka – tai tada viskas puikuJ. Jei žmogus man nepatinka – tai bandau jam kažkaip neteisiogiai tai pasakyti. Jei nepadada netiesiogiai, tai pasakau tiesiogiai.




25. Kas yra dvasingas, harmoningas zmogus? Kas yra neharmoningas arba nedvasingas zmogus?

Ar Jus harmoninga(s)?



Kas yra dvasingas aš ne?sivaizduoju – gal tas kuris tiki ? Diev? arba ? kokias nors dvasias? Harmoningas žmogus yra tas, kuris gerai save paž?sta ir kiek ?manoma geriau paž?sta j? supant? pasaul?. Ir svarbiausia, myli save, o pasaul? priima tok? koks jis yra. Iš to išplaukia, kad harmoningas žmogus žino savo gyvenimo keli? ir nebijodamas juo eina. Jis žino savo viet? pasaulyje. Harminingas žmogus žino kažk?, kas išvaduoja ji nuo baim?s. Kai žmogus nebijo, jis tampa laisvu nuo vis? ir sav?s paties – tai ir yra harmonija.

Iki harmonijos man dar labai toli, bet tai yra mano tiklas.




26. Kaip praleidote paskutines atostogas (pazymejot gimtadieni, sutikot Naujus metus- pasirinktinai). Puse puslapio teksto.



Pabandysiu atsakyti v?liau…



Pasinaudojau ir Solanžos klausimais miglei:strange::smile:.



27. Ar gyvenimas turi prasme, jei turi, tai kas yra gyvenimo prasme? Kaip manai, ar visiems zmonems gyvenimas turi ta pacia prasme, kaip ir Tau?



Kažkada maniau, kad gyvenimas turi kažkoki? ypating? prasm? ir jos ieškojau. Dabar žinau, kad n?ra jokios kitos prasm?s, kaip tiesiog gyventi. Skirtumas tik tame kaip kas t? gyvenim? nugyvena. Nežinau k? kiti žmon?s mano apie gyvenimo prasm?.



28. Ka reiketu padaryti, kad visi zmones gyventu laimingai?



Vaje, iš kur man žinoti? Gal visiems žmon?ms reik?t? daugiau m?styti apie tai kaip jie gyvena, ko jie iš tikr?j? nor?t? ir pasistengti tai padaryti. Tada žmon?s tapt? geresni, o kartu ir laimingesni.



29. Ar situacijoje, kur daug galimu sprendimo variantu Tu pasikliausi savo nuojauta, ar pasitelkusi logika apskaiciuosi, numatysi geriausia sprendima, ar pasikliausi to zmogaus nuomone, apie kuri Tau teko girdeti, kad juo galima pasikliauti?



Priklauso nuo to, kokia tai sritis. Jei profesin?, o aš dar ne?gudusi, klausiu patarimo, bet ne to žmogaus, kuris gird?jau patikimas, o to kurio patikimumu tur?jau progos ?sitikinti. Nuojautomis nepasikliauju, nes tokios pasmane nelabai yraJ. Jei sprendimas n?ra labai sud?tiongas ir turiu laiko – pati visk? logiškai apgalvoju ir nusprendžiu:smile:.



30. Ar moki daryti spaudima kitiems zmonems? Jei taip, papasakok, kaip tai vyksta.

Kokie spaudimo metodus naudoji?



Nežinau ar moku. Matyt priklauso nuo to, kod?l t? spaudim? reikia daryti. Jei reikia ginti savo interesus – galiu ?sakmiai ko nors pareikalauti. Bet kuriuo atveju dažniausiai stengiuosi susitarti gražiuoju.



31. Jei jauti kad Tave spaudzia, "strojina"...ka darai? Ar lengva atsilaikyti, duoti atkirti?



Ži?rint kod?l spaudžia. Jei aš užsitinginiavau, tai strojinim? aš priimu kaip laiku ?vykus? persp?jim?. Bet jei jau?iu, kad mane spaudžia nepagr?stai, arba tik šiaip, profilaktiškai – tai galiu ? tai nekreipti d?mesio arba tiesiai pasakyti, kad baigt? strojinti.



32. Ar skirstai zmones i "savus" ir "svetimus"? Kas turi ivykti, kad "savi" taptu svetimais?



Skirstau žmones ? šeim?, draugus ir paž?stamus. Savi ko gero yra tik šeimos nariai (kartu su artimiausiais gimin?mis). Dar ko gero sava gal??iau pavadinti vien? vaikyst?s draug? – ja pasitikiu kaip šeimos nare. Draugas tampa nedraugu, kai išduoda pasitik?jim? (meluoja, apkalba, pasinaudija ir pn.). Man kol kas n?ra taip nutik?, nes tol kol aš k? nors galiu pavadinti draugu, turi gana daug vandens nutek?ti. Per t? laik? pamatai koks tai žmogus.



33. Ar esi linkusi uzimti svetima teritorija? pvz. laisvai issidelioti pas kita zmogu, pas kuri sveciuojiesi, savo daiktus po visur...



Tai kad nelabai. Nemandagu gi taip išsiskleisti b?t?, po toki? bajeri? gali ir ? sve?ius nebekviesti:smile:.



34. Kas yra stiprus zmogus? Ar laikai save stipria? Kaip zmogui suprasti, kad jis stiprus? Gal yra kazkokie stipraus zmogaus pozymiai, bruozai? Kame stiprybes esme? Kodel vieno zmogaus kiti klauso, jam paklusta, o kito ne?



Stiprus žmogus tas, kuris išrv?r?s daug negand?, nepal?žo, v?l sugeb?jo atrasti džiaugsm?. Nelakau sav?s stipria, bet nelaikau ir visiška “slabake”. Manau pamatyti žmogaus stipryb?/silpnum? galima tik ekstremaliose situacijose. Nežinau kame stipryb?s esm?. Gal patyrime, žinojime, nebaim?je, o gal tik?jime ar meil?je? Manau ji “pasigamina” iš daugelio komponent?.

Nežinau kod?l žmon?s pakl?sta vieniem, bet nepakl?sta kitiems. Aš pakl?stu tiems, kuriem turiu pakl?sti (viršininkams, o vaikyst?je t?vams, mokytojams) nepriklausomai nuo to, kokios to žmogaus asmenin?s savyb?s
.





Sunkiau buvo atsakyti ? 1,2, 16, 30, 34.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 10:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nesuprantu koks ryšys gali b?ti tarp kiekio ir kokyb?s? Kokyb? yra daikto sud?tis, apdirbimo technologija, o kiekis – tai t? daiktu skai?ius. Kam gali b?ti reikalingos penkios nevažiuojan?ios mašinos?


Kaip ?domu.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 10:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Nadia:  kas gi ?ia ?domaus?:strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 11:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O, pvz. ar ?žvelgi kok? ryš? tarp sniego sluoksnio gylio ir žmogaus (be slidži? :smile: ) jud?jimo grei?io?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 11:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Nadia raš?:
O, pvz. ar ?žvelgi kok? ryš? tarp sniego sluoksnio gylio ir žmogaus (be slidži? :smile: ) jud?jimo grei?io?




be abejon?s:happy: - kuo storenis sniego sluoksnis, tuo l??iau žmogus jud?s:tongue:. O kas bendro tarp kokyb?s-kiekyb?s ir sniego gylio-jud?jimo grei?io?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 11:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Bendrumas - atvirkštinis ryšys.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 11:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Nadia raš?:
Bendrumas - atvirkštinis ryšys.




:confused::confused: kažkaip viskiek nesuprantu kurioje vietoje tas ryšys, koks jis ten beb?t?...gal jeigu b?t? patektas pavyzdys, kai reikia rinktis tarp kažkoki? daikt? mažesn?s kiekyb?s, bet didesn?s kokyb?s ir atvirkš?iai, b?t? aiškiau.....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 101 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 118 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007