Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 06:35

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 101 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 14:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
reikia paaiškinti žmogui, kaip reik?t? pasisveikint. Jis b?t? tik d?kingas.


Ne, ne taip, netgi ne paaiškinti, o parodyti.

Gabeno baltoji etika yra produkcin? funkcija. Ji orientuota ? Hekslio t? pa?i? produkcin? BE. Jie nieko neaiškina, jie t? parodo. Gabenas ži?ri ir kopijuoja, atidirbin?ja stereotip?. Aiškinimas nelabai padeda.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 14:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Nadia raš?:
Nu siaubas, nu kaip taip galima...

Nejaugi taip sunku suprasti, kad yra žmoni?, kuriems yra nedr?su pasisveikinti. Ir taip žmogus nedr?sus, su kompleksais, o j? dar kiaule pavadina... Mes gi visgi turim supratim? ?ia, kad žmon?s yra skirtingi, kod?l yra taip vertinama?

Nereikia aiškinti kiaulei, kad ji kiaul?, tik reikia paaiškinti žmogui, kaip reik?t? pasisveikint. Jis b?t? tik d?kingas.




Nadia, Tu ir v?l piktiniesi lygioj vietoj, ver?iau pasistenk suprasti k? noriu pasakyti:tongue:

Vis? pirma, sakynama "kiaul?" aš netur?jau omenyje konkre?iai to žmogaus, tai buvo bendras negražiai besielgian?i? žmoni? apib?dinimas.

Vis? antra, aišku, galima žmogui patarti kaip reikia pasisveikinti, bet aš patarim? nedalinu nepaž?stamiems žmon?ms, nes tai irgi yra nemandagu. Dar neaišku ar jis už tok? patarim? b?t? d?kingas. Be to jis ir pats gal?t? kok? etikos vadov?l? pasiskaityti:tongue:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 14:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Nadia raš?:
[quote]
O man nepatinka, kai su manim elgiasi, lyg aš bu?iau vyras. Vat ir žinok paskui, kaip su tom moterim sveikintis :happy:.




keistai Tu ?ia su vyrais tapatiniesi:confused:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 14:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 21 Rgs 2006, 16:09
Pranešimai: 401
zanka: pritariu 100proc. apie ka mes dar diskutuojam "lygioj vietoj":wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 14:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Nadia raš?:
Manau, kad pasisveikinti su vyrais jam yra tiesiog ?prasta. ?ia yra aiški taisykl? - kiekvienam paduodama ranka. O k? daryti, kai s?di dar kelios moterys? Pasakyti kiekvienai "Labas". O gal visoms iš karto? Ar linktel?ti? Kiekvienai atskirai? Kada? Po pasisveikinimo su vyrais ar kaip kitaip? O gal?

?domi (gal kiek panaši) situacija buvo praeit? kart? kai reik?jo atsisveikinti. Galiu tau papasakot.




Jei jau taip nori, tai ir pasisveikinimams su moterimis yra aiškios taisykl?s ir jos nedaug kuo skiriasi nuo "vyrišk?" taisykli?.



Papasakok:smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 14:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
zanka raš?:


Vis? antra, aišku, galima žmogui patarti kaip reikia pasisveikinti, bet aš patarim? nedalinu nepaž?stamiems žmon?ms, nes tai irgi yra nemandagu. Dar neaišku ar jis už tok? patarim? b?t? d?kingas. Be to jis ir pats gal?t? kok? etikos vadov?l? pasiskaityti:tongue:



Kopijuoju iš aukštesnio posto:

Ne, ne taip, netgi ne paaiškinti, o parodyti.

Gabeno baltoji etika yra produkcin? funkcija. Ji orientuota ? Hekslio t? pa?i? produkcin? BE. Jie nieko neaiškina, jie t? parodo. Gabenas ži?ri ir kopijuoja, atidirbin?ja stereotip?. Aiškinimas nelabai padeda.



Aš tik prašau daugiau tolerancijos.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 14:31 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Gru 2006, 14:52
Pranešimai: 236
Nadia raš?:
Aš tik prašau daugiau tolerancijos.




Ir kod?l gi Tu manai, kad aš netolerantiška?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 22:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:
reikia paaiškinti žmogui, kaip reik?t? pasisveikint. Jis b?t? tik d?kingas.


Ne, ne taip, netgi ne paaiškinti, o parodyti.

Gabeno baltoji etika yra produkcin? funkcija. Ji orientuota ? Hekslio t? pa?i? produkcin? BE. Jie nieko neaiškina, jie t? parodo. Gabenas ži?ri ir kopijuoja, atidirbin?ja stereotip?. Aiškinimas nelabai padeda.




?domi diskusija:). Zanka teisingai sako. O Migl? idealiai suformulavo, kame ?ia netinkamas elgesys ir tai pagrind?.



Nadia, prie ko ?ia tie gabenai?:) Turb?t, jeigu mes norime, kad tam vyrui "daeit?", kaip jam elgtis, tai svarbu b?tent JO tipas.:). Pvz. jeseninui pabandyk PAAIŠKINTI, kad jis kaip nors netinkamai, netaktiškai elgiasi. Jeigu tu jam nepatinki, oho kokios reakcijos gali susilaukt. :wink: O jei patinki ir gerbia tave, tuomet ir atsiprašyti gali. Etikams visada svarbu subjektyvus individualus santykis su kitu žmogum. Net jei tas žmogus matomas pirm? kart?. Nuomon? apie j? susidaroma akimirksniu, atitinkamai ir reaguojama.

Nors tie aiškinimai daug kam nepatinka. Pvz. žukovas gal irgi gal?t? ?vairiai sureguoti. Pradedant nuo "eik tu nakt? pieno lakti" iki atsakomosios kritikos.



Beje, o kaip parodyti elgesiu? Kaip ten tie gabenai rodo?

Maniškis tai tik nuli?sta baisingai, jeigu jam kas nepatinka. Veidas tampa akmeninis. O kitoki? kažkoki? "rodym?" nepasteb?jau. :strange:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Kov 2007, 22:46 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:


Nejaugi taip sunku suprasti, kad yra žmoni?, kuriems yra nedr?su pasisveikinti. Ir taip žmogus nedr?sus, su kompleksais




Dar man ?domu, kod?l tu, Nadia, galvoji, kad ?ia B?TENT TOKS atvejis? Kod?l manai, kad žmogus išimtinai d?l kompleks? ir nedr?sumo gali nesisveikint su moterimis, ignoruoti jas, o sveikintis su vyrais?

:strange:



Ai bet merginos jau išsak?, kokie variantai galimi, d?l ko jis taip elgiasi, ir teisingai nukreip? j? pas psicholog?. Tik pridur?iau, kad jeigu taip elgiamasi d?l tokio...kaip ?ia pasakyt...vyriško šovinizmo... tai nei psichologai, nei elgesio etikos vadov?liai ?ia nepad?s... Belieka tokio žmogaus gail?ti, nes jis daug praranda, kadangi jo elgesys dažnai tur?t? nepatikt moterims. Vadinas, nesugeb?s ir santyki? su jomis kurti. Ir praras visk?, k? galima gero iš santyki? gauti.:)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Kov 2007, 09:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Dar man ?domu, kod?l tu, Nadia, galvoji, kad ?ia B?TENT TOKS atvejis?


Nežinau, kod?l. Kiti variantai ne?manomi. Aš t? žmog? šiek tiek žinau, matau, koks jis. Be to, aš ir pati, manau, gal??iau panašiai pasielgti, ir tikrai ne d?l išvardyt? priežas?i?.

Gaben? min?jau tod?l kad jis laiko save Gabenu (beje Novikavo j? taip nutipavo).



Be to, kai yra keli variantai, manau, reikia rinktis t?, kuris pateisina žmog?. ?????????? ????????????.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Kov 2007, 10:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: aišku. aš nežinojau, kad tu paž?sti žmog?, apie kur? kalba žanka.



Tai visgi, kaip reik?t? parodyti žmogui, kaip elgtis? :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 101 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 3, 4, 5, 6, 7

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 194 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007