Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 17:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 17:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Sveiki. Ilga laika cia nebuvau, bet mintimis vis sugrizdavau i sita man nesuprantama, lyg japoniskais hieroglifais (trikampiukai, rombiukai ir dar gyvas velnias simboliu, kuriu tikrai nesuprantu, kad ir kaip noreciau suprasti) uzkoduota foruma. Ir va grizau. Ir vel su prasymu....:)



Si karta paprasysiu nutipuoti mano drauga. Esu su juo dar visai neseniai, ir pazistu ji... na gerai gerai - beveik nepazistu as jo :))))  Todel labai idomu, kaip pakomentuotumete Jus jo tipa ir musu tarptipinius santykius. KOkios butu prognozes ar pan? :) Butume labai dekingi, jei komentarai butu su kuo suprantamesniais mums, nesuprateliams/diletantams paaiskinimais :) ACIU!





Ir... stai Jo anketa :





1.Prisimink kok? nors tau ?dom? žmog? ir išvardink 5-6 jo savybes, d?l kuri? jis tau ?domus.

Tai zmogus kuris neiesko zodzio kisenei , turi tiksla, charizma, yra zmogiskas, ispruses, turintis gyvenimiskos patirties

Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo ne?domus?

Kuris nesugeba suregzti sakinio , siauru paziuru , matantis tik juoda ir balta

Ar laikai save ?domiu žmogumi? Kod?l?

Taip .

Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina ne?domiu?

Nedramatizuoju, leidziu kiekvienam tureti savo nuomone

2.? k? pirmiausia atkreipi d?mes? susipažindama(s), prad?dama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.

I zmogaus isvaizda(visos smulkmenos), I tai kaip jis bendrauja, ar turi ka pasakyt ir ar nori bendraut ar tai daro dirbtinai

3.Ar dažnai v?luoji? Kaip ži?ri ? žmones, kurie v?luoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinim?? Kaip rodai?

Stengiuosi neveluot , o jei veluoju bandau perspet.Kitiem kas veluoja, pagal aplinkybes, bet jei tai liga ir zmogus ta zino leidziu sau lengvai igelti ar pazvelgt su jumoru i tai

4.Kaip jautiesi b?dama(s) vienumoje? N?r kur d?tis, n?r k? veikti ar atvirkš?iai?

Yra ir kur detis ir ka veikti, bet kompanijoj smagiau

5.K? tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarb?s ir kaip tai k?ri?

Komfortas tai savijauta kai tau patogu kur tu bebutum.Kai tu jautiesi savoje leksteje. Jaukumas padeda islikti savimi ir jaustis gerai

6.Ar tau malon?s ir b?tini komplimentai apie tavo išvaizd?? Kaip reaguoji ? kritik??

Kartas nuo karto jie manau kiekvienam butini.

Jeigu teisinga kritika kuri nesikerta su mano nuomone reaguoju teigiamai, jeigu tai neigiama as ja isklausau bet pasilieku teise ir nereaguoti niekaip

7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbykl?? K? darai? Kaip jautiesi?

Ieskau gedimo ir stengiuosi ji pasalinti , neperzengdamas savo kompetencijos

8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

Praktiskas zmogus kuris savo gyvenima,buiti, daro patogu sau. Laikau save praktisku.Normaliai reaguoju kiekvienas turi savo nuomone, as ja butinai isklausau ir jeigu kritika teisinga stengiuosi pasitaisyt.

9. Kas tau yra gin?as? Kokiais atvejais tu gin?yjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomon?, prisipaž?sti neteisiu? Su pavyzdžiu.

Kai dvi salys irodineja savo nuomone.Gincijuosi kai esu isitikines kad mano nuomone teisinga. Jeigu irodo kad as neteisus netgi atsiprasau kad taip uzsipuoliau

10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij?? K? darai?

Bandau issiaiskint kame reikalas kokios problemos , jei tai tik laikinas nuotaikos nebuvimas leidziu pabut vienam , jei manau kad rimciau bandau rasti kazkokia veikla kad uzmirstu problemas .Man tokios situacijos malonumo neteikia.

11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos poky?ius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?

Pastebiu, mano nuotaika keiciasi daznokai

12. Ar gali lengvai inicijuoti konflikt?? Kokios dažniausiai b?na jo priežastis? Jei susipykai, ar link?s pirma(s) taikytis? kod?l?

Nemegstu konfliktuoti .

13. K? jauti ir k? darai, jei k? nors ?žeidei? Kod?l? Su pavyzdžiu.

Buna ziauriai nemalonu, atsiprasau to asmens be jokiu uzuolanku ir pasakau visas priezastis kurios itakojo mano toki elgiasi.

14. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia?  Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?

Jauciu . jei pasako kad patinku –tai gerai, jei pasako kad nepatinku –galvoju kas ne taip, kame reikalas

15. K? tau reiškia taisykl?s? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?

Man atrodo bendros elgesio normos taisykles reikalingos, kur jos nereikalingos net negaliu pasakyt.

16. Kaip esi link?s organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvien? atostog? detal?? Ar tik apmeti maždaug, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieki laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai b?si vietoje, tada ir nuspr?si?

Apmetu mazdaug ka reiktu per jas nuveikt, ir pasilieku laisve vietoj nuspresti kada ir kaip .



17. Apsipirkin?jimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui ? priek?, ar eini ? parduotuv? tada, kai kažko prireikia? Ar m?gsti sudarin?ti pirkini? s?rašiukus? Ar turi savo nusistov?jus? vaikš?iojimo po supermarket? maršrut??

Maisto prekem megstu sudarinet sarasiukus, o kitas- dazniausiai kai kazko reikia , nebent rasiu kazka netiketo ir neiprasto



18. Kiek tau b?dingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vien? užduot? ir imtis kitos? Ar labiau m?gsti pasiruošim? veiksmui ar pat? veiksm?? Kiek tau b?dingas atid?liojimas, užuomaršumas?

Man jis budingas, as galiu palikti viena uzduoti jos neuzbaiges , bet as prie jos gryztu. Labiau megstu veiksma, bet suprantu kad be pasiruosimo nieko nesigaus .Ir atideliojimas ir uzuomarsumas manau kad man budingi, bet ne pastovi mano busena



Ka as, kaip jo mergina, galeciau pasakyti apie jo anketa: mane trikdo, erzina, kad jis atsake ne i visus klausimus pateiktus. Tai ypac ryskus, kai pateiktas klausimu blokas ir jis sau leidzia atsakyti tik i viena is viso bloko. Paklausiau kodel taip daro. Jis nuosirdziai nesuprato i kokius klausimus neatsake. Sako, i visus atsakes. Ir taip visada: jei uzduodi kruva klausimu vienu kartu - sulauksi tik vieno atsakymo, nes jis kitu net nepastebes. Jei visus klausimus isskaidysi- atsakymus gausi visiems. Kodel??????



Viskas.



Sake





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 20:52 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
sake raš?:
Ka as, kaip jo mergina, galeciau pasakyti apie jo anketa: mane trikdo, erzina, kad jis atsake ne i visus klausimus pateiktus. Tai ypac ryskus, kai pateiktas klausimu blokas ir jis sau leidzia atsakyti tik i viena is viso bloko. Paklausiau kodel taip daro. Jis nuosirdziai nesuprato i kokius klausimus neatsake. Sako, i visus atsakes. Ir taip visada.


O tu nemanai, kad jam tiesiog ne?domu, atsakin?ja iš  pareigos, o ne tod?l, kad pats nor?t??



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 20:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
turbut kazka labai  blogai ir atstumianciai/kvailai parasiau.. :strange:



[color=] Man labai nepatinka uzvadinimas sitos temos. Per spontaniskas, visiskai nepgalvotas, nesuformuluotas normaliai net.  Bet pakeisti jo negaliu. Bet nervina jis mane :confused:[/color]





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 20:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Skarlet:  Nemanau. Tikiuosi. Sprendziu ir labai greito tos anketos uzpildymo ir domejimosi jos atsakymu rezultatais.  Jei jam butu neidomu - atsakinejima i tuos klausimus butu atidejes neribotam laikotarpiui. Nes dead line'o nebuvo


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 21:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
sake: geras konkretus pavadinimas, gal per ilgas, bet informatyvus, paži?r?jai ir viskas aišku apie k?. Tikrai n?ra ko nervintis. :wink:

Ir parašei visk? kaip yra. Jei iš to, kad dar niekas nepakomentavo, pasidarei išvad?, kad kažk? parašei blogai/kvailai, tai klysti. Tiesiog jau?iasi, kad iš žmogaus tie atsakymai išspausti, nežinau, ar galima k? nors iš j? pasakyti... :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 21:05 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Skarlet raš?:
sake: geras konkretus pavadinimas, gal per ilgas, bet informatyvus, paži?r?jai ir viskas aišku apie k?. Tikrai n?ra ko nervintis. :wink:

Ir parašei visk? kaip yra. Jei iš to, kad dar niekas nepakomentavo, pasidarei išvad?, kad kažk? parašei blogai/kvailai, tai klysti. Tiesiog jau?iasi, kad iš žmogaus tie atsakymai išspausti, nežinau, ar galima k? nors iš j? pasakyti... :strange:






aciu, Skarlet :)

sakote, isspausti? hm... Kiek pazistu, nuosirdus. Ir tai tiesiog ne itin megstancio daugiazodziauti zmogaus tipas..





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 21:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
sake: nuoširdžiai, su geriausiais norais išspausta. :wink: Žmogus nejau?ia malonumo rašin?damas, grei?iausiai racionalus intravertas, gal logikas, sunku pasakyti d?l kit? dalyk?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 21:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Skarlet:

galvoju ka dabar su visu tuo daryti. Kai kas nors rupi man, tiesiog ta pati neaiskiai atsakyta jo klausima susmulkinu, suskaidau arba sukonkretinu, performuluoju, perklausiu ir is kokio n tojo karto gaunu atsakyma.



Galvoju, kaip siam atvejui savo metodika pasiteisinusia pritaikyti :happy:

gal dar kokiu papildomu klausimu paklausti?:strange:





p.s. atsiprasau uz savo uzsispyreliskuma...



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 21:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
sake: atrodo sakei esi štirl?? Gera tavo metodika. Pasmulkink klausimus, ypa? tuos,kur nieko praktiškai nepasak?- apie konfliktus, jausmus, svajones, nuotaikas, žmoni? steb?jim?. Bet gal ne tik klausin?ti reikt? pabandyti, o atpasakoti tarkim j?s? pokalb? kokia nors tema, taip detaliai, kaip štirliai moka... :wink: tik ups, nežinau, ar tai labai etiška, bet gal jei vard? nemin?sim- nieko tokio?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 01:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Skarlet raš?:
sake:

1.atrodo sakei esi štirl??

2.Gera tavo metodika.

3.Pasmulkink klausimus, ypa? tuos,kur nieko praktiškai nepasak?- apie konfliktus, jausmus, svajones, nuotaikas, žmoni? steb?jim?.

4. Bet gal ne tik klausin?ti reikt? pabandyti, o atpasakoti tarkim j?s? pokalb? kokia nors tema, taip detaliai, kaip štirliai moka... :wink:

5.tik ups, nežinau, ar tai labai etiška, bet gal jei vard? nemin?sim- nieko tokio?






1.As jau nebezinau kas esu. Tikuosi, padesite man atsirasti :)

2. Nezinau ar gera, bet tikrai veikia! ;)

3. Ok. rytoj tai padarysime, tikuosi. Apie popiete.

4. Na, as nezinau ar esu stirle, bet galiu atpasakoti pabandyti kaip sake :)

5. Nemanau, kad tai neetiska, nes niekas  nedetalizuojama, neviesinama ir jam paciam zinoma: daviau linka sio forumo, pasakiau savo nika ir jis skaite/o, ir jei nores, prisijungs ir pats, gal kazka paneigs ar patvirtins :)





Taigi, Musu pokalbis  masinoje. Jis vairuoja. As sedziu be dirzu, persisverusi bet kaip, nes mane truputuka nuo supimo pykina. pro pradaryta langa pucia saltas , ziemiskas vejelis.



as: Kiek ir kada laisvu dabar turesi?

Jis; tiek ir tiek tada ir tada.

as: ka veiksime?

Jis: galim kur nors nuvaziuoti.

as: Kur?

Jis: na... prie vandenyno galime ar kitur kur?

as: Kur kitur?

Jis: Kur noresi, mano ............(cia mazybinis/malonybinis zodis)

as: zinai, as pagalvojau, kad galetume isvaziuoti su visa nakvyne ten ir ten.

jis: gal ir galetume.

as: jap. mes  vaziuosim. su nakvyne. Bet darysim taip ir taip, nedarysim to ir to.

jis: gerai, galim vaziuoti. to nedarysim, gerai, tai darysim.

as: bet tu isrink kur mums vaziuoti, gerai?

Jis: gerai. O kur tu nori vaziuoti labiau?

as. Nezinau. Tu isrink.

Jis: Tai vazuojam ten ir ten.

as: o kodel ten ir ten?

Jis: Nezinau, na ten visai grazu tas ir tas

as: Bet ten gali buti taip ir taip, o va ten ir ten to nebus.

Jis: gerai, vaziuojam tada ten ir ten.

as: O kodel ten ir ten?

Jis: Nu tu gi sakei, kad ten nebus to ir to.

as: Bet as noriu kad tu isrinktum.Zinai, man visiskai nesvarbukur vaziuoti. Svarbiausia - su tavim.

Jis: man irgi, ..............(maz/malon zodis)

as: Tai kur vaziuosim?



vat.



mielasis,

     



















Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 01:50 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Man nekilo ?sp?dis kad jo atsakymai "išspausti". Tiesiog, lakoniškas, ramus žmogus. Logikas, grei?iausiai intravertas. Racionalumas dar neaišku. Sensorika išvis nepasimat?, reik?t? klausim? apie tai.

Ar tiesiog tau pa?iai perm?styti tokius dalykus, kaip kiek jam svarbus komfortas, kiek jis r?pinasi tavo ir savo fizine savijauta, kaip rengiasi (aprangos atitikimas sezonui, aplinkai, situacijai), kokioj aplinkoj jau?iasi jaukiai (namai, interjeras, kaip atrodo jo namai), pagaliau darbin?s ar studij? veiklos krypt?... taip po bišk? ir išaišk?s tas tipas.



Tas toks nesupratimas, kai tenka daug kart? perklausti, tai man (etikei iracionalei) gyvenime visada kyla su kai kuriais baziniais (t.y. racionaliais) logikais: gorkiais, robespjerais, džekais. Nors dažnai subiesina ir nesuprantu ir kit? juod?j? logik? - praktik? : gaben?, balzak?....kartais ?miai d?l to supykstu, ir imu prašyt kad detalizuot? savo mintis.



Pam?gink pasiži?r?ti, kaip jis aiškina savo veiksmus. Ant kiek j? domina teorin?s temos. O gal visur m?gina ?žvelgti praktin? (ne b?tinai apie materialius dalykus eina kalba) naud?? Gal logikos spalv? pavyks lengviau nustatyti.



Gal nerišliai parašiau. Bet gal bus už ko užsikabint, bent apie k? susim?styt...

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 09:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Normaliai žmogus atsak?. Tu tiesiog esi labai reikli, kaip ir priklauso Štirlicui:wink:.

Ko gero baltalogikis. Galb?t Robespjeras. Pabandyk paskaityt aprašym?.

Jei kartais atsp??iau - neblogas santykis (tarp Robespjero ir Štirlico).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 12:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Nadia: panasu. Kiek pazistu - labai panasu.

Bereikia jo paties patvirtinimo/paneigimo. Aciu.

O del santykio...                           

tai turbut pirmiausia reiktu galutinai suzinoti kas as: stirle as Jesenine .

O kaip suzinoti?...













Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 13:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
sake: galiu tik pasakyt, kad tu visai nepanaši man ? jesenin?. Tu aštri, taikli, konkreti. Nematau intuitams b?dingo "plaukiojimo".

Beje. Jeseninai rašo punktais tik tada, kai labai b?tina susid?lioti savo chaotiškas mintis, pateikti jas sau ir kitiems BENT KIEK aiškesne forma:).



Beje, ger? tem? uogaa pak?l?:

http://forum.linija.org/?t=280



paskaityk apie Jesenino skaudži?j? funkcij? :blogic: ir štirlico skaudži?j? :wintuition:

Tur?tum sugeb?ti atsirinkti pagal tai.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 13:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Solanža:

Tinka abi. Asmenybes skilimas, ne kitaip !     



O del mano punkciavimo ir astrumo.. Manau tai ir yra mano skaudziosios israiska. Stipriai isreiksta.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 52 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 123 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007