Socionikos forumas

Dabar yra 18 Bal 2024, 19:30

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 195 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 15:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 24 Geg 2004, 16:02
Pranešimai: 1585
Apie fantazij? ir tipo s?sajas arba j? nebuvim? diskusija perkelta ?ia: http://forum.linija.org/?t=475


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 16:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Gru 2006, 02:17
Pranešimai: 53
Pelene, is kur kyla mano kuryba, jei to klausi?... anas eilerastukas kilo is jausmu, mano asmenines savijautos... kuriu is to ka matau ir pastebiu isoriniame pasaulyje, parodydamas tai ka matau savo akimis, kaip tai jauciu ir vertinu, is svajoniu ir noru, noredamas isreiksti savo vidinio pasaulio, idealu ir jausmu vizijas... paprastai mano kuryba, yra isorines realybes ir mano vidinio pasaulio misinys... turiu pazymeti, kad isorinis pasaulis smarkiai skiriasi nuo mano vidinio. kai stebiu zmones, jie tarsi gyvena bendrai su pasauliu, i ji isylieje, o mano asmeninis pasaulis per daug skiriasi, kad susilietu su aplinka - man tai reikstu tapti kitokiu zmogum, nei esu, o tai tolygu asmenybes mirciai. jauciuosi tarsi ziureciau i isorini pasauli pro savo "akiu iliuminatorius" ir stebeciau kas darosi isoreje, uz mano organizmo, fizinio kuno ribu... kuryba, tai mano vidinio pasaulio israiska, remiantis realiojo pasaulio faktais. visuomet kai stengiuosi savo pasauli perteikti i isorini, jis tarsi suvalgomas... tik kai pagaunu is isores panasius impulsus, dazniausiai jausmus, artimus mano vidiniems, as i juos pasijunges galiu kontaktuoti. todel negaliu pakelti grubiu prievartos ir brutalumo jausmu, kurie nusiaubia viska, kas man brangu ir sventa.....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 16:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Arcand, o kaip tu pakomentuotum 8 puslapio paskutine zinute. Apie santykius tarp zmoniu, ka tu apie tai pasakytum, kiek gali sneketi apie tai ir plestis?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 17:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Arcando laiškai tiesiog perpildyti :wethics:.



Nemanau, kad dar kam gali kilti abejoni?, juolab :bintuition: ir bendras intravertiškumas irgi aiškus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 18:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
liutauras, sakykim nekils abejoniu, kai mes pasisnekesim :wethics: tematika. Taip placiai.:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 18:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Pelene raš?:
Skarlet, eilerastis tai grazus, bet jei jau tipint, tai reketu ir tikrint. O jei jis Dostikas, jo pati stipriausia turetu buti  :wethics:, t.y. kitu zmoniu santykiu matymas,  orentacija zmogaus emocinese busenose. Zmoniu poelgiu tam tikroje situacijoje numatymas. Pvz. jei as, ar kazkas kitas pasielgs ar pasakys taip, ar kitaip, tam tikras asmuo sureaguos butent taip. Ir kuo ilgiau pazisti zmogu, tuo labiau zinoma jo galima reakcija, tam nereikia jokiu pastangu, tai savaime vyksta.

Jei jis raso eilerascius, jis galetu, sakykime draugo emocini isgyvenima perteikti savo eilerastyje, t.y. kito asmens emocijas israsyti savo zodziais.





Pelene, many?iau, kad tu esi etinio potipio Dostas, o Arcand - intuityvaus.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 20:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Cassandra raš?:
Pelene, many?iau, kad tu esi etinio potipio Dostas, o Arcand - intuityvaus.



Nesvarbu kokio jis potipio bebutu, vistiek :wethics: turetu buti bazine.



p.s. kazkada bandziau pasigilinti i savo potipi, gavosi fifti, fifti ir etinis, ir intuityvus :happy:









Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Gru 2006, 22:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Gru 2006, 02:17
Pranešimai: 53
Pelene, jei isivaizduotumem zmogaus gyvenima kaip dienorasti, tai jam atsiradus dar motinos gimdoje, si knyga butu tustut tustutele. iki jo gimimo momento formuojasi knygos virselis, o nuo pat pirmos egzistavimo isoriniame pasaulyje akimirkos, kai virselis jau visiskai susiformuoja, pradeda pildytis puslapiai, ir taip iki mirties... virselis, centrinis energetinis fonas, lemia kiekviena gyvenimo zingsni, taciau kiekviena nauja zingsni zmogus zengia remdamasis pries tai sekusiais. gyvenimo eigoje, del patirties, formuojasi ir keiciasi asmenybe, morales normu ribos ir nuostatu sistemos, bei isorinis emocinis fonas, o visa si formavimosi ir pokyciu eiga, kartu su juos lemusiais veiksniais, nuosekliai uzsirasineja knygoje, vidiniame pasaulyje. knygos virselis taip pat kinta, taciau kitaip nei jos turinys. virselis, zmogaus buties struktura, nuo kurios priklauso isorinio pasaulio priemimo forma, keiciasi islaikydamas struktura, taciau keisdamas strukturos daliu funcionaluma, tokiu budu atspindedamas visu pokyciu visuma esamu momentu vienu metu, t.y., pasaulio priemimo forma lieka tokia pat, taciau kinta reakcija i atskirus dirgiklius, kas savo ruoztu keicia priimamos informacijos suvokima, kas velgi lemia vidinio pasaulio formavimasi.



bendravimas tarp zmoniu remiasi normu ir nuostatu sistemu panasumu, o pats bendravimas - tai informacijos ir patirties apsikeitimas. "virselis" ir emocinis fonas taip pat turi dideles reiksmes, nes lemia zmoniu suderinamuma. taip pat dideli vaidmeni, o ypac artimesniu santykiu formavimesi, vaidina tikslas. tikslas - tai zmogaus saviraiskos forma isoriniame pasaulyje, susiformuojanti "knygos" ir aplinkos veiksniu saveikoje, kuri gali pasireiksti kuriamaja ir griaunamaja israiskos forma.



cia nedideli objektyvus pamastymai apie zmogu ir jo santykius apskritai.....



na o siaip... bendraudamas su zmonem galiu nuspet visa pokalbio eiga ir kartais taip darau, kai man to reikia, kai siekiu kokio nors "rezultato", bet paprastai bendravimas su artimais zmonem vyksta laisvai. tarp nepazystamu zmoniu kalbu nedaug, lieku daugiau nuosaly, ypac jei jauciu ju emocini fona esant kitokiu (emocinis fonas skiriasi nuo atsitiktiniu emociju bangavimo, jis nuolatinis ir atspindi to zmogaus buda...), taciau jei zmogus man artimo fono, nevengiu uzmegsti pokalbio ir surasti bendru interesu tasku...



kitu zmoniu santykiu matymas,  orentacija zmogaus emocinese busenose. Zmoniu poelgiu tam tikroje situacijoje numatymas. Pvz. jei as, ar kazkas kitas pasielgs ar pasakys taip, ar kitaip, tam tikras asmuo sureaguos butent taip. Ir kuo ilgiau pazisti zmogu, tuo labiau zinoma jo galima reakcija, tam nereikia jokiu pastangu, tai savaime vyksta.

Jei jis raso eilerascius, jis galetu, sakykime draugo emocini isgyvenima perteikti savo eilerastyje, t.y. kito asmens emocijas israsyti savo zodziais.



manau, as tai galiu, kiek galiu save vertinti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 00:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Liepa, gal panagrin?jam paskutin? post? aspektiškai?:wink:

Jeigu j?s ir po šio posto nepripažinsit, kad bazin? Arcando funkcija yra :wintuition:, kas po šio posto yra tiesiog akivaizdu, kaip sakoma "beliks nusišauti".



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 00:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Nadia, paskolinti dur? ranken??


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 01:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Liepa: nu vat ir aš t? pat? pagalvojau....:neutral:


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 01:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Liepa, gal panagrin?jam paskutin? post? aspektiškai?:wink:

Jeigu j?s ir po šio posto nepripažinsit, kad bazin? Arcando funkcija yra :wintuition:, kas po šio posto yra tiesiog akivaizdu, kaip sakoma "beliks nusišauti".





Tavo "aspektiškai" n?ra tolygu m?s? "aspektiškai" :wink:



Kada vyks tas "reginys"?:wink:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 08:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
"Pelene, jei isivaizduotumem zmogaus gyvenima kaip dienorasti, tai jam atsiradus dar motinos gimdoje, si butu tustut tustutele. iki jo gimimo momento formuojasi , o nuo pat pirmos egzistavimo isoriniame pasaulyje akimirkos, kai viršelis jau visiskai susiformuoja, pradeda pildytis puslapiai, ir taip iki mirties... virselis, centrinis energetinis fonas, lemia kiekviena gyvenimo zingsni, taciau kiekviena nauja zingsni zmogus zengia remdamasis pries tai sekusiais. gyvenimo eigoje, del patirties, formuojasi ir keiciasi asmenybe, morales normu ribos ir nuostatu sistemos, bei isorinis emocinis fonas, o visa si formavimosi ir pokyciu eiga, kartu su juos lemusiais veiksniais, nuosekliai uzsirasineja knygoje, vidiniame pasaulyje. knygos virselis taip pat kinta, taciau kitaip nei jos turinys. virselis, zmogaus buties struktura, nuo kurios priklauso isorinio pasaulio priemimo forma, keiciasi islaikydamas struktura, taciau keisdamas , tokiu budu atspindedamas visu pokyciu visuma esamu momentu vienu metu, t.y., pasaulio priemimo forma lieka tokia pat, taciau kinta reakcija i atskirus dirgiklius, kas savo ruoztu keicia priimamos informacijos suvokima, kas velgi lemia vidinio pasaulio formavimasi".



Klausimas užduotas apie santykius, o visa ši pastraipa - :wintuition: kartu su logine funkcija (objektai, strukt?ros, funkcionalumas). Aiškiai matosi, kad stipriausios funkcijos pradeda darb? pirmos.



"bendravimas tarp zmoniu remiasi normu ir nuostatu sistemu panasumu, o pats bendravimas - tai informacijos ir patirties apsikeitimas. "virselis" ir emocinis fonas taip pat turi dideles reiksmes, nes lemia zmoniu suderinamuma. taip pat dideli vaidmeni, o ypac artimesniu santykiu formavimesi, vaidina tikslas. tikslas - tai zmogaus saviraiskos forma isoriniame pasaulyje, susiformuojanti "knygos" ir aplinkos veiksniu saveikoje, kuri gali pasireiksti kuriamaja ir griaunamaja israiskos forma".



Ši pastraipa vienintel?, kur :wintuition: ryškiai nedominuoja, galima ?žvelgti ?vairias funkcijas, tuo tarpu ir :wethics:, kur kalbama apie emocinio fono suderinamum?.



"cia nedideli objektyvus pamastymai apie zmogu ir jo santykius apskritai....."



"na o siaip... bendraudamas su zmonem galiu nuspet visa pokalbio eiga ir kartais taip darau, kai man to reikia, kai siekiu kokio nors "rezultato", bet paprastai bendravimas su artimais zmonem vyksta laisvai. tarp nepazystamu zmoniu kalbu nedaug, lieku daugiau nuosaly, ypac jei jauciu ju emocini fona esant kitokiu (emocinis fonas skiriasi nuo atsitiktiniu emociju bangavimo, jis nuolatinis ir atspindi to zmogaus buda...), taciau jei zmogus man artimo fono, nevengiu uzmegsti pokalbio ir surasti bendru interesu tasku..."



Klaida, kur sakiau vienintel?. Šioj pastraipoj irgi yra ?vairi? aspekt? (:wintuition:, :bethics:, :wethics:).



"kitu zmoniu santykiu matymas,  orentacija zmogaus emocinese busenose. Zmoniu poelgiu tam tikroje situacijoje numatymas. Pvz. jei as, ar kazkas kitas pasielgs ar pasakys taip, ar kitaip, tam tikras asmuo sureaguos butent taip. Ir kuo ilgiau pazisti zmogu, tuo labiau zinoma jo galima reakcija, tam nereikia jokiu pastangu, tai savaime vyksta.

Jei jis raso eilerascius, jis galetu, sakykime draugo emocini isgyvenima perteikti savo eilerastyje, t.y. kito asmens emocijas israsyti savo zodziais.



manau, as tai galiu, kiek galiu save vertinti".



Atkreipkit d?mes? ? paskutin? pastraip?. Jis rašo  "kitu zmoniu santykiu matymas", bet apie santykius tarp žmoni? iš tikr?j? n? žodžio. Jis iš karto peršoka ? :wintuition: - ? atskiro žmogaus reakcijos numatym?.



Paryškinau (B) - :wintuition:. Rudai - login? funkcija. Raudonai - juodaetin?. Žalia - baltaetin?.



J?s?/m?s? aspektai. Galiu ir j?s? žodžiais pasakyti - esm? liks ta pati. Baltoji intuicija - proces?, gyvenimo tekm?s matymas ir steb?jimas, ?vyki?, sekan?io žingsnio numatymas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 09:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: labas rytas :smile:



labai anksti postus rašin?ji :smile: geros tau dienos :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Gru 2006, 10:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Labas rytas, liutaurai.

Ir tau geros, a?i?:smile:.

Malonu, galvojau tuoj mane užsipulsi. Š? kart? neatsp?jau.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 195 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 9, 10, 11, 12, 13  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 145 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007