Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 10:50

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2006, 16:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
santa raš?:
Cassandra: Gal ne baim?s, tiesiog noras atsiriboti nuo to kol tai ?manoma.

Dar prisiminiau, kad kai gyvenau su t?vais, ir reik?davo naudoti autom. skalbykl?, visada

prašydavau mamos, kad j? ?jungt?, nes aš nemoku ir nežinau kokius ten mygtukus spaudyti :strange:

ir kažkaip jokio noro tai sužinoti nebuvo, atrod?, kad labai sud?tinga, na kam gilintis. ....

Dabar kai gyvenu atskirai, mano skalbykl?je tris kartus daugiau mygtuk?, nei ankstesn?je, bet kai nebuvo kas tuos mygtukus už mane spaudo, tai pati išmokau ja naudotis ir problem? n?ra:smile:

Man šitoj vietoj visiškai analogiškai. Ypa? su skalbykle:)))

Tik aš (nemanydama, kad turiu silpn? :blogic:) t? kitaip paaiškinu.

Vis? pirm?, tokie tinginiai kaip Balzakai ir Gabenai niekada nedaro to, ko galima nepadaryti:smile:.

Mama žino, lai daro, o aš apsimesiu, kad baisiai nemoku.

Iš kitos pus?s, jeigu nemoka kiti, tada visai kitas variantas. Tada aš pilna entuziazmo demonstruoju visiems kaip puikiai ir geriau už kitus aš išmanau technik?:)).

J?s aišku interpretuokit kaip norit. Aš tik nor?jau pademonstruoti, kaip skirtingai galima interpretuoti bet kok? reiškin?. Priklausomai nuo ži?r?jimo kampo.





Nadia, sakykim, tu esi išimtis, nes Balzakai ir Gabenai, kaip taisykl?, domisi technika, tiek vyrai, tiek moterys. Jiems yra ?domu perprasti technikos veikimo princip?, kas ir kod?l taip veikia, ir tai paskui paaiškinti kitiems, esant reikalui. Sakykim, technine baze namuose užsiima mano sesuo Balzak?, o ne jos vyras, ji pakankamai gerai ir greitai perpranta pagrindinius principus, ji užsiima remontu ( ne pati remontuoja, bet išsiaiškina, kas gal?t? b?ti, o tada veža ? taisykl?). Aš jau nekalbu apie Gaben?, kuris n e tik išmano, kas ir kod?l, bet dar ir pats taiso visk?, k? ?manom? taisyti, nes jis - auksini? rank? Meistras.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2006, 16:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Nadia, sakykim, tu esi išimtis,
Cassandra, kokia tu miela:happy:, b?ni, kartais:smile:.

Aš nesakiau, kad technika man ne?domi. Aš sakau, kad aš galiu lengvai rasti argumentus bet kokiam teiginiui (ir kad gyvenima pasitaiko ?vairiausi? atvej?):

prisibijau technikos? - papasakosiu apie atvej? su skalbimo mašina (nes ten jau taip gavosi, kad visi išmoko ja naudotis anks?iau už mane), buvo ir kit?...

m?gstu techninines naujoves? - be abejo, papasakosiu begal? kit? atvej?, kai b?tent aš labiausiai dom?jausi technika ir pirma išsiaiškinau kaip ji veikia

Bet pa?mus globaliai, visgi pasakysiu, kad dr?siausiai aš elgiuosi b?tent darbo logikos srity - ten aš matau, kad kiti daro ne taip, dirba pagal klaiding? metodik? ir turiu dr?sos ir ?sitikinimo daryti ne taip, kaip daro dauguma, o dirbti savais metodais - ?ia aš apie arklio išjodin?jimo metodik? (dressage, ???????).

Papras?iausiai juokinga matyti, kaip žmon?s atrenka iš savo gyvenimo situacijas, atitinkan?ias "j? tipo" model?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 23 Lap 2006, 18:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:


Papras?iausiai juokinga matyti, kaip žmon?s atrenka iš savo gyvenimo situacijas, atitinkan?ias "j? tipo" model?.




Nadia, tema ne apie tai.



Nadia raš?:
Aš sakau, kad aš galiu lengvai rasti argumentus bet kokiam teiginiui (ir kad gyvenima pasitaiko ?vairiausi? atvej?):

prisibijau technikos? - papasakosiu apie atvej? su skalbimo mašina (nes ten jau taip gavosi, kad visi išmoko ja naudotis anks?iau už mane), buvo ir kit?...

m?gstu techninines naujoves? - be abejo, papasakosiu begal? kit? atvej?, kai b?tent aš labiausiai dom?jausi technika ir pirma išsiaiškinau kaip ji veikia





Ir kuriems galams toks "lankstumas"? Ar tu nori, kad žmon?s tave pažint? ir vertint? kaip konkre?i? asmenyb? su konkre?iais b?do bruožais, ar kad b?ti v?trunge, kuri sukiojasi ? visas puses be jokios krypties - "kokio reik?s argumento, tok? ir parinksiu"? O gal tu nemoki atskirti, kas yra esm?, o kas - epizodiška?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 18 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 150 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007