Socionikos forumas

Dabar yra 13 Geg 2024, 07:44

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 88 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 14:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Ekstravert?, sensorik?. Logik?. Mano nuomone racionali. Taigi gaunasi Štirlicas:happy:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 14:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Ekstravert?, sensorik?. Logik?. Mano nuomone racionali. Taigi gaunasi Štirlicas:happy:.




Pagal tai, k? ji rašo - iracionali. D?l sensorikos ir logikos sutinku.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 14:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
taigis matomai busiu stipriai suklydus
migle, nepergyvenk, visi mes klystam...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 14:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra, k? ji rašo gali b?ti d?l 4 :wintuition:.

sake, štai - Štirlico skaudžiosios aprašymas. Kaip manai, ar tinka tau? Pirma dalis apie :wintuition: funkcij?, antra - apie Štirlicus.



Štirlicas ir Hugo



Laiko intuicija



Žmon?s su stipria laiko intuicija (bazin?- Jeseninas, Balzakas; k?rybin? - Hamletas, Džekas) pasižymi turtinga vaizduote, sugeban?ia sukurti anks?iau nematytus vaizdus. Be to, šie vaizdai žmogui sukelia stiprius poj??ius. Jeigu žmogus ?sivaizduoja kok? nors ?vyk?, tai jis jam sukelia tikimyb?s poj?t? (arba ne?manomumo) kad toks ?vykis ?vyks. Jei jis ?sivaizdavo kažkoki? veikl?, tai poj??iai jam pasufleruos, kiek maždaug laiko prireiks tai veiklai ?vykdyti. Ši? tip? atstovai dažnai m?gsta ?sivaizduoti tam tikrus vaizdus tiesiog šiaip sau- šitaip jie, d?ka t? vaizd? sukeliam? jiems poj??i? pajunta malonum? (tai vadinasi svajon?mis).



Žmones su skaudži?ja šia funkcija skaudina tai, kas susij? su laiku, ateitimi, o taip pat svajon?mis. Kiekvienas asmenyb?s tipas turi savo fobijas; šio tipo atstov? baim?- pav?luoti (pav?luoti kur nors ateiti arba k? nors padaryti). Šio tipo atstovai dažnai netgi vaikšto itin greitai arba b?gioja. Jeigu darbe pasitaiko s?lygos, kur b?na griežtai nurodyti kiekvieno projekto ir etapo užbaigimo terminai, tai šio tipo žmon?ms kels didel? ?tamp?. Jeigu jie kažkur nesusp?s ?tilpti ? terminus- tai jiems taps stipriu moraliniu išbandymu. Tap?s vadovu, toks žmogus ima pastoviai vaikyti pavaldinius: ?Kad tik susp?ti!?. Tas pats lie?ia ir ateities prognozes. Jiems sunku nors kažk? prognozuoti. Gali susierzinti, kai kas nors pasi?lo dirbti d?l perspektyvos arba spr?sti problemas, kurios dar nesubrendo sprendimui. Laiko savo pareiga spr?sti tiktai jau išryšk?jusias problemas- o tai v?liau, kas žino, gal marsie?iai atskris ir jau nebeliks nieko, kas buvo planuojama. Jeigu šio tipo atstovas kažko nenumat?- tai jam taipogi tampa griežtu moraliniu išbandymu. Nenori paisyti to, jog kiekvienam darbui yra laikas, kada j? geriausia daryti: arba daro dabar tai, k? geriau padaryti v?liau, pal?k?jus, arba nedaro dabar to, k? reikia daryti tiesiog dabar- susierzina, jeigu jiems bando paaiškinti, kad jie blogai pasirinko laik?. Labai nem?gsta, kai juos skubina. Absoliu?iai nesupranta, kaip galima pajusti stipr? malonum? svajojant: ?Kas ?ia išvis per užsi?mimas!? Kaip ir pas kitus tipus, j? laiko funkcija arba pernelyg aktuali, arba nepelnytai ignoruojama.

Dar rusiškai:

?? ? ?????? – ?????? ????????????????? (????????????????????).

?????? ??????? ???-?? ?? ???????, ?? ? ?????. ????????, ????????? ?? ?? ????? ??, ??? ??????. ????????? ?? ?????????????? ????????? ??? ??? ?????????? ?????? ? ?????????? ?? ??????? ???????? ?? ??, ??? ? ???????????, ? ??? ?????? ????? ????? ?????????, «???????? ?? ?????-?? ??????? ? ??????-?? ???????????» «????? ????????? ? ???, ? ????, ?? ??? ?? ???-???? ??? ?????? - ??????? ????????, ??? ??? ?????!»

???????, ?? «-» - ????? ????????????? ?????????????? ???? ???????? ??????? ?? ?????? ??????????????. ????????? ????????? ? ???????????, ?????? ?? ???????????. ????????? ?????? ? ???????? – «?????? ?????? ???, ? ?? ?????!» «??????? ???, ????? ?????????, ? ?? ?????????, ????? ? ????? ??????!» ?????????????????, ?????????? ??????????? ????????? ?, ??? ?????????, ???????????? ? ?????????. ?????????? ??????????? ????? ???????? ??????? – ?? ?????? ???? ????? ? ???? ?? ????????. ??? ?????????? – ?????? ????????? ????????, ?????????, ???? ???????? ???????. ????? ??????? ???? ????? ?????????? ? ?????-?????? ??????????????????.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 14:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Be to, ne kart? jau buvo šnek?ta, kad rac/irac dichotomija labai apgaulinga, tod?l gal vert?t? atkreipti d?mes? ? aspekt? spalvas? Aš esu grei?iau už :blogic:, negu :wlogic:. Grei?iau už :bethics:, negu :wethics: ir t.t. O kaip ji komfort? apraš?? Kaip neša ? lov? mylim?jam kav?... Kaip d?l to jaukumo dirb?. Draug?s kvapas ir jaukumas... V?lgi manau s?moninga :wsensoric:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 14:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
pasidariau testa http://www.socionika.org/  man ir ten sako, kad as Balzakas!!!!


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 14:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Be to, ne kart? jau buvo šnek?ta, kad rac/irac dichotomija labai apgaulinga, tod?l gal vert?t? atkreipti d?mes? ? aspekt? spalvas? Aš esu grei?iau už :blogic:, negu :wlogic:. Grei?iau už :bethics:, negu :wethics: ir t.t. O kaip ji komfort? apraš?? Kaip neša ? lov? mylim?jam kav?... Kaip d?l to jaukumo dirb?. Draug?s kvapas ir jaukumas... V?lgi manau s?moninga :wsensoric:.




:smile:Nadia, kaip galima demonstruoti inete :bsensoric:? "Pri?jau ir daviau ? snuk?, nes ?ia mano kiemas"?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 14:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
:happy::happy::happy:

Testas nerimtas dalykas. Išsiaiškinsim. Dar ir myt? b?na, geriausiai tipas matosi bendraujant realyb?je.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 14:33 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra raš?:
:smile:Nadia, kaip galima demonstruoti inete :bsensoric:? "Pri?jau ir daviau ? snuk?, nes ?ia mano kiemas"?

Taip, kaip Vartotojas 2 demonstruoja:smile:. Skaitai postus ir šiurpas ima.

O jei rim?iau: ribas tie žmon?s labai ryškiai pravedin?je.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 14:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Jei sugenda kompiuteris: Isterikuoju, rekiu, keikiuosi, apima totali beprasmybe.
Žukovo tokiame amplua nu niekaip ne?sivaizduoju:tongue:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 14:48 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
dar karta perskaiciau stirlica. Nelimpa jis man.. :sad:

Kur jau pas mane taupumas! saltakraujiskumas ir racionalumas, o juo labiau dienos planavimas.. Na geriau jauciuosi, jei suplanuoju, bet neplanuoju. Piktybiskai turbut.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 14:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Cassandra raš?:
:smile:Nadia, kaip galima demonstruoti inete :bsensoric:? "Pri?jau ir daviau ? snuk?, nes ?ia mano kiemas"?

Taip, kaip Vartotojas 2 demonstruoja:smile:. Skaitai postus ir šiurpas ima.

O jei rim?iau: ribas tie žmon?s labai ryškiai pravedin?je.





Patikslink, kokias ribas, kur ir kaip.



D?l Vartotojas 2 - tai k? jis rašo, yra gryna chrestomatin? bazin? :wlogic:, aiškus strukt?ravimas yra b?tent :wlogic: prerogatyva. :bsensoric: br?žia ribas ne kalboje, ne teorin?se diskusijose, o realiame gyvenime, kai kalba eina apie teritorijos bei žmoni? valdym?.



Nadia raš?:
Jei sugenda kompiuteris: Isterikuoju, rekiu, keikiuosi, apima totali beprasmybe.
Žukovo tokiame amplua nu niekaip ne?sivaizduoju:tongue:.




?ia aš su tavimi sutinku :smile:







Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 14:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
dar karta perskaiciau stirlica. Nelimpa jis man..
Šitam forume pateiktas Štirlico aprašymas dar niekam neprilipo. Geriau rusiškai paskaityk Gulenko (http://www.socionika.info/tip/lse.html).

O kam išleidi pinigus? Kas dominuoja tarp tavo pirkini??



o juo labiau dienos planavimas.. Na geriau jauciuosi, jei suplanuoju, bet neplanuoju. Piktybiskai turbut.
Su planavimais pas Štirlic? labai ?domiai, ir ?vairiai gali b?ti. Aš auks?iau pacitavau apie :wintuition:.



O šaltakraujiškumas... V?lgi ?vairiai. Emocij? etika rolin?. Štai:

Džekas, Štirlicas - ne?gdo savo ?g?dži? valdyti santykius su aplinkiniais (5 :wethics:) =› auga emocij? neadekvatumas, nuotaika staigiai šokin?ja (3 :bethics:)



Štai ir Gulenko Štirlic? prie šaltakraujišk? neriskiria:smile::

3. ? - ????? ??????

? ??????? ? ?????? ????????? ????????? ??????? ? ????. ????????????? ??????? ????????????, ????????????? ??????. ??????, ??? ?????????? ? ???? ??????? ???????????. ????? ????????? ? ?????. ????? ??? ?????????? ??????, ? ?????? ?????? ?? ??????????????, ?????? ?????????? ?? ?????. ??????? ?? ????????, ??? ??? ??????. ?????? ???? ???? ?????????? ? ?? ??????????? ??? ??????, ?????????? ???????????? ? ?????????????????. ????? ??????? ???? ???????? ????????????? ???????????. ????? ?? ?????, ????? ??????????? ? ??? ????, ?????????? ???????????? ??????. ? ????? ?????? ????? ????????, ??????? ????????, ????? ???????????? ? ????.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 15:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 10 Lap 2006, 01:34
Pranešimai: 60
Nadia:  jei nesunku, duok ta nuoroda - bandysiu sifruoti :) pinigus tiesiog isleidziu. Kam - nezinau. Iki siol tai paslaptis man. Paskutinis pavyzdys: gavusi avansa prasibegiojau po parduotuves,nusipirkau keleta lauktuviu, nuejome su drauge i bariuka ir po poros dienu ziuriu - kazkur dingo apie 1500lt. Per nepilnas 2 dienas! Galvojau, kad mane apvoge,bet tada suskaiciavau kiekviena savo pirkini, zingsni ir paaiskejo, kad tikrai nesu apvogta, o tuos pinigus tiesiog isleidau netaupiai, neracionaliai. vat taip.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Lap 2006, 15:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Jau ?d?jau auks?iau bet pakartosiu, jei taip gavosi:

http://www.socionika.info/tip/lse.html



Gali pabandyti ir Stratijevskaj? pašifruoti:

http://www.socionika.info/tip/lse_s.html



O d?l pinig? - kod?l gi neišleidus, jei moki užsidirbt. Aš kaip tik skai?iau, kad tie, kas moka uždirbti - juodalogikiai - lengvai ir išleidžia. O kas ne - taupesni.

Nežinau, mano vyro mama (Štirlicas) irgi išleidžia pinigus - tai drabužiams, tai baldams, va šaldytuv? nauj? pirko, dabar duris naujas pastat?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 88 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 143 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007