Socionikos forumas

Dabar yra 19 Bal 2024, 14:39

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 17:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Rgs 2006, 16:51
Pranešimai: 11
Sveiki,



Dariausi viena testa socionikos, tai man parase, kad esu Stirlicas. Sesuo teigia, kad esu daugiau Zukovas. Aprasymai daugiau maziau panasus tiek vienas su kitu, tiek i mane - o kuri pasirinkti?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 17:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
O tau tipas ?ia atseit, kaip kostiumas - kuris patogesnis, t? ir d?v?siu?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 17:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Steffany: tipai pakankamai skirtingi. Reikia gilintis ? save, skaityti tip? aprašymus pagal funkcijas, ir taip m?ginti atsirinkti.

Yra ?vairi? metodik?, testai tikrai ne pati patikimiausia.

Jeigu turi laiko ir netingi, gali pam?ginti atsakyti ? šiame forume pateiktos anketos klausimus- gal ir pad?sime.

O jei esi tikra,kad arba štirlicas, arba žukovas (t.y. ši? tip? aprašymai patys artimiausi, lyginant su kitais 14), tai tada m?gink pasiži?r?ti pagal "skaudži?j?" funkcij?. Štirlicams tai laiko intuicija, žukovams- santyki? etika. Reikia apie tai susirasti medžiagos ir pasiskaityti. Yra daug ger? tinklapi?. Rusiškas www.socionics.org , bet yra ir anglišk?.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 17:30 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Dar viena mintis. Gal?tum su socion pabendrauti, o gal ir susitikt sutikt?, jei tu Vilniuj. Jis, manau, labai gerai štirlices jau išmok?s iššifruot. :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 18:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Šiaip tai gal tamsta gal?tum?t apsispr?sti pradžiai d?l pa?io (pa?ios?) lyties :wink: :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 18:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Steffany: pabandyk atsakyti ? klausimyn?, taip gal?sim pad?t :smile:



o šiaip sveikinu atvykus ? forum? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 26 Rgs 2006, 18:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Rgs 2006, 16:51
Pranešimai: 11
Labas zmones,



Na, nepykit, as tikrai cia nauja[o gal ir naujas :D] esu, nelabai sistemos zinau. Man vienas zmogus patare uzsiregistruoti ir sake, kad cia man gali pasakyti, koks mano socioninis tipas. Tai as is karto ir uzklausiau :)



Tik po to pamaciau klausimyna. Pasistengsiu atsakyti.... :) Ir tada lauksiu jusu nuomoniu ;)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Rgs 2006, 13:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Gerai, lauksim atsakym? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgs 2006, 19:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Rgs 2006, 16:51
Pranešimai: 11
TAIGI MANO ATSAKYMAI: - ir kokia jusu nuomone? :)



1.Prisimink kok? nors tau ?dom? žmog? ir išvardink 5-6 jo savybes, d?l kuri? jis tau ?domus.

Kokias savybes turintis žmogus tau atrodo ne?domus?

Ar laikai save ?domiu žmogumi? Kod?l?

Kaip reaguoji, jei kas nors tave pavadina ne?domiu?

Idomus zmogus: nuosirdus, atviras, uzsispyres, ryztingas, siekiantis tikslo ir tobulejimo, daug keliauja.

Neidomus zmogus: kvailas, neveiklus, nepasitikintis savimi, nesidomintis naujovemis

Manau kad esu pakankamai ne tipinis zmogus, todel dalinai idomus :)

Kai mane pavadina neidomiu: tiesiog dazniausiai nekreipiu demesio. Zmoniu nuomones nepakeisiu, be to ir nemegstu jos keisti.



2.? k? pirmiausia atkreipi d?mes? susipažindama(s), prad?dama(s) bendrauti su nauju žmogumi? Su pavyzdžiu.

Labai atkreipiu demesi i isvaizda - tai nebutinai turi buti grazus zmogus, bet turi buti patraukli asmenybe arba kazkuo patraukianti. Labiausiai ziuriu i akis ir i sypsena, jeigu nesisypso, tada i lupas ir ju padeti. Po to labai kreipiu demesi i rankos padavima ir paspaudima. Taip pat labai svarbu man yra zmogaus budas - ar jis linkes bendrauti ar tik sausai atsakineja i uzduotus klausimus ir net nesistengia palaikyti pokalbio.



3.Ar dažnai v?luoji? Kaip ži?ri ? žmones, kurie v?luoja? Ar rodai jiems savo nepasitenkinim?? Kaip rodai?

O cia tai prigavot. Praktiskai niekada neveluoju, arba bent jau labai labai stengiuosi neveluoti. Veluojantys zmones man labai ir labai nepatinka. Kazko laukimas man atrodo absurdiskai bereikalingas laiko gaisimas. Todel labai nemegstu kai mane kas nors vercia tai daryti. Ar rodau nepasitenkinima - dazniausiai taip. Kaip? Megstu tiesiog nekalbeti arba ignoruoti. Didesniu priemoniu nesiimu.

4.Kaip jautiesi b?dama(s) vienumoje? N?r kur d?tis, n?r k? veikti ar atvirkš?iai?

Siaip viena buti negaliu, man reikia buti tarp zmoniu. Taciau tam tikrais momentais buvimas vienai yra labai atpalaiduojantis ir gerai nuteikiantis dalykas. Tiesa, tik labai retais momentais, bent jau man ?



5.K? tau reiškia komfortas? Jaukumas? Kiek jie tau svarb?s ir kaip tai k?ri?

Buves nebuves. Aisku, turi buti pakankamai jauku, bet nesu is tu, kuriems visada vis kas nors neitinka. Jeigu dulkes nevalytos dvi dienas, as to dazniausiai nepastebiu, o baltos serveteles su raudonais krasciukais ar su melynais krasciukais man visiskai jokio skirtumo. Dazniausiai prie nieko nesikabineju, ir nesiskundziu, kad truksta komforto. Na, nebent jau salygos ekstremalios, jei pvz savaite be duso gyventi reiketu, jauciausi nepatogiai



6.Ar tau malon?s ir b?tini komplimentai apie tavo išvaizd?? Kaip reaguoji ? kritik??

Malonus - taip. Manau visiems jie malonus. Butini - tikrai ne, bet vat i kritika reaguoju pakankamai jautriai. Bet cia ne tik apie isvaizda, o apie viska. Reaguoju jautriai, taciau sugebu priimti teisinga kritika ir pameginti ja prisitaikyti.



7.Kaip reaguoji, kai kas nors sugenda: komputeris/televizorius/skalbykl?? K? darai? Kaip jautiesi?

Jeigu man to daikto mirtinai reikia - darau bet ka, kad tik jis veiktu. Ir jauciuosi pakankamai blogai, jeigu taip atsitinka vidury rasyto kursinio arba ties geriausia filmo dalimi. Is situ triju daiktu gal jautriausiai reaguociau i kompiuterio sugedima. Stengiuosi neatidelioti tokiu dalyku ir sutvarkyti is karto.



8.Kas yra praktiškas žmogus? Ar save laikai praktišku(a)? Kaip reaguoji, jei tave pavadina praktišku žmogum arba nepraktišku?

Nepraktisku zmogumi manes niekas nevadina. Bent nesu girdejusi ? praktiskas zmogus - tai tas, kuris realiai vertina situacija, nesicackina su smulkmenomis, viska ka reikia padaro neraukydamas nosies ir pakankamai greitai. Taip, laikau save praktisku zmogumi.



9. Kas tau yra gin?as? Kokiais atvejais tu gin?yjiesi? Ar lengvai keiti savo nuomon?, prisipaž?sti neteisiu? Su pavyzdžiu.

Gincas kartais geriausia priemone prieiti prie tiesos. Gincijuosi tada, kai kitu nuomone visiskai prasilenkia su manaja. Tiesa, pastaruoju metu stengiuosi gincytis maziau, o tiesiog leisti zmogui galvoti taip, kaip nori. Nuomone keiciu retai, bet jeigu nesu teisi, man labai sunku tai pripazinti. Dazniausiai to arba nepadarau, arba prisipazistu tik pati sau.



10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij?? K? darai?

Jeigu jis paniures labai - palieku ramybeje - negadinu situacijos. Jeigu paniurimas normalus, klausineju iki negalejimo kol galiausiai pasako kas negerai arba uzknisu taip, kad pradeda pykti ant manes ir pamirsta tas problemas, kuriu turejo.



11. Kaip nustatai, kokia žmogaus nuotaika? Ar pastebi nuotaikos poky?ius kituose? Ar dažnai kinta tavo nuotaikos?

Mano nuotaikos pakankamai nepastovios. Buna, kad viena minute esu laiminga, o kita jau liudna. Kituose zmonese daznai pastebiu nuotaika, kokia ji yra, bet kokios jis neparodo. Taciau kai tai akivaizdu, sugebu ir nepastebeti.



12. Ar gali lengvai inicijuoti konflikt?? Kokios dažniausiai b?na jo priežastis? Jei susipykai, ar link?s pirma(s) taikytis? kod?l?

Galiu labai lengvai. Priezastys dazniausiai buna smulkmenos arba tiesiog bloga nuotaika, norejimas ikasti arba kokia nors detale is senu laiku. Susipykus ne visada einu taikytis. Jeigu jauciuosi kalta - einu taikytis. Jeigu del situacijos jauciuosi blogai - irgi einu taikytis. Jeigu po konflikto jauciuosi gerai - dazniausiai taikytis neinu.



13. K? jauti ir k? darai, jei k? nors ?žeidei? Kod?l? Su pavyzdžiu.

Anksciau reaguodavau jautriai, dabar tiesiog stengiuosi neizeisti zmoniu. Jeigu izeidziu, pradedu kalbetis, klausineti iki negalejimo, ir issiaiskinti kas kaip is kur ir kodel, kad tas zmogus viska issakytu ar blogiausiu atveju aprektu - nuo to daznai palengveja



14. Kaip supranti, kas ir kaip ? tave ži?ri, kokius jausmus tau jau?ia?  Kaip reaguoji, jei kas nors pasako, kad labai patinki ar labai nepatinki? Kod?l?

Pati esu pakankamai atvira ir sakau viska i akis. Todel labai vertinu kai man ta pati daro. Jeigu manes zmogus nemegsta ar as jam nepatinku - vertinu tai kaip zmogaus nuomone itr pozicija ir tikrai nemeginu to pakeisti, bet nepergyvenu. Visiems neitiksi.



15. K? tau reiškia taisykl?s? Kokios ir kur tavo nuomone reikalingos, o kokios- ne?

Dazniausiai taisykles vadinu bereikalingomis, bet siaip jos reikalingos visur, kad nebutu chaoso ir butu tvarka. Taisykles turi buti teisingos ir lygios visiems. Konkreciau nezinau ka pasakyti.



16. Kaip esi link?s organizuoti savo atostogas? Ar iš anksto suplanuoji kiekvien? atostog? detal?? Ar tik apmeti maždaug, k? reikt? per jas nuveikti, bet pasilieki laisv? vietoj nuspr?sti, kada ir kaip? O gal tiesiog važiuoji ir nieko negalvoji, kai b?si vietoje, tada ir nuspr?si?

Dazniausiai palieku dedei ekspromtui mano atostogas suplanuoti. Nors jeigu tai kazkas ypatingo - pvz kaip siemet vasara vasaros kursai uzsienyje - buvo planuotas ir pakankamai is seniai dalykas



17. Apsipirkin?jimas. Ar dažniausiai apsiperki tam tikram laikotarpiui ? priek?, ar eini ? parduotuv? tada, kai kažko prireikia? Ar m?gsti sudarin?ti pirkini? s?rašiukus? Ar turi savo nusistov?jus? vaikš?iojimo po supermarket? maršrut??

Apsipirkineju retai - tik kai jau labai reikia. Nemegstu vaikscioti po parduotuves. Pirkiniu sarasus susidarineju kai turiu apipirkti dideli kieki - pvz kokiam nors renginiui arba kai einu maisto - lengviau prisiminti, nes dazniausiai einu i parduotuve namiskiu paprasyta.



18. Kiek tau b?dingas perfekcionizmas? Ar lengvai gali palikti vien? užduot? ir imtis kitos? Ar labiau m?gsti pasiruošim? veiksmui ar pat? veiksm?? Kiek tau b?dingas atid?liojimas, užuomaršumas?

Siek neimanomo ir pasieksi geriausia - meginu situo ir vadovautis. Labai nemegstu palikineti neatliktu darbu - stengiuosi viska padaryti iki galo ir tik tada imtis kito uzsiemimo. Uzmirsti nemegstu, todel dazniausiai uzrasu knygute ir kompas buna apklijuoti lipniais popiereliai, kad nieko neatideciau, nieko neuzmirsciau.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgs 2006, 22:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Steffany:



Nezhinau, koks Stefany tipas, bet man atsakymai patiko :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 00:49 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Stefany: jei neprieš, dar keli klausim?liai.



1. Kaip apib?dintum- kas yra "logiška"? Ar sutampa tavo to, kas yra logiška, samprata su visuotinai priimta samprata? Ar tau lengva b?ti logiška?



2. Aprašyk (jei gali, detaliai), koks darbas tau atrodo ?domus?



3. Ar moki daryti spaudim? kitiems žmon?ms? Jei taip, kaip tai darai?



4. Kaip žmogui suprasti, ar jis yra stiprus? Ar egzistuoja kokie nors stipraus žmogaus požymiai? Kame slypi j?gos esm?? T.y., kod?l vien? žmoni? kiti klauso, jiems pakl?sta, o kitiems- ne?


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 10:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 26 Rgs 2006, 16:51
Pranešimai: 11
Steffany zinoma ne pries :)



1. Kaip apib?dintum- kas yra "logiška"? Ar sutampa tavo to, kas yra logiška, samprata su visuotinai priimta samprata? Ar tau lengva b?ti logiška?

logiska - tai gamtos desniais arba visuomenes nustatytomis normomis pagrista veikla, aplinka ir visa kita. logiski sprendimai - tai [norejau rasyti nesikertantys su zmoniska logika, bet cia gaunasi sviestas sviestuotas] tai tokie, kurie padaromi greitai ir neissaukia skaudziu arba blogu pasekmiu. taip pat yra konkretus, orientuoti i tam tikra tiksla o ne abstraktus. Mano logiska daugiau maziau sutampa su visuotine samprata. Aisku, buna kad ir prasilenkiam. Manau, kad man lengva buti logiska, nes nemegstu visu abstrakciu dalyku, nekonkretumo, ilgo aptarinejimo, abejojimo ir panasiai



2. Aprašyk (jei gali, detaliai), koks darbas tau atrodo ?domus?

Idomus darbas yra aktyvus darbas. Sedeti uz stalo nuo 9 iki 5 ir deliotis popieriukus arba skaiciukus - ne man. Nors aisku, buna, kad tenka tai padaryti ir darai ir kartais tai buna idomu, taciau jeigu tai netampa rutina. Idomus darbas nera rutina, jis nuolatos keiciasi. Taip pat tai nera mechaninis darbas - nes velgi, tarkim atrakcionu parke, tave gali statyti vis prie kito atrakciono, ir tai nera rutina, taciau tu vis tiek turi spausti mygtuka - didesni, mazesni, kas dvi minutes ar kas keturias - vis tiek mechanizmas islieka tas pats. Idomus darbas daznai man siejasi su tarptautiniais vandenimis - kai reikia bendrauti, bendradarbiauti su uzsienieciais - pasisemti is ju patirties arba pasidalinti savaja. Viena is geriausiu darbo sriciu - projektai ir ju valdymas - nes ten buna visko - ir uzsienieciu, ir bendravimo, ir mechaninio darbo nedaug, daug ekstreemo, kuomet reikia veikti greitai, kiekvienas projektas vis buna kitoks..



3. Ar moki daryti spaudim? kitiems žmon?ms? Jei taip, kaip tai darai?

Bajeriai bajeriais - zmones man megsta sakyti kad mano zvilgsnis zudo. Netikiu as tuo, bet tarkim. As pati manau, kad spaudimo nedarau zmonems, nebent jau situacija labai ekstremali. Bet zmonems atrodo kad as jiems spaudima darau butent su tuo zvilgsniu. Arba jeigu darba reikia padaryti o jie sh mala, tada pasakau ka apie kuri galvoju ir iseinu ir palieku. ai ir dar vienas mano budas daryti spaudima - "niu gerai, nesvarbu, pati pasidarysiu" - kazkodel tai zmones veikia kaip saltas dusas [atsakiau ir supratau, kad labai spaudima vis tik zmonems darau :)]



4. Kaip žmogui suprasti, ar jis yra stiprus? Ar egzistuoja kokie nors stipraus žmogaus požymiai? Kame slypi j?gos esm?? T.y., kod?l vien? žmoni? kiti klauso, jiems pakl?sta, o kitiems- ne?

Stiprus zmogus pirmiausia turi pasitiketi ir gerbi save. kitaip jis to nesulauks is aplinkiniu. taip pat turi buti ne reksnys, saltakraujisko logisko mastymo, sugebantis priimti greitai ir teisingus sprendimus. taip pat turi buti nepasikeles, nes tokiu kaip "coto ja, coto zopa maja" tai manau tikrai is principo niekas nesiklauso rimtai. Siaip stiprybe manau ateina ir ramumo, operatyvumo, pasitikejimo savimi.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 10:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Pirmas ?s?dis - kažkas racionalaus ir loginio, grei?iau :wlogic:. :bethics: tikrai ne skaudžioji, kuo gero superid bloke.

Solanža, iš tavo klausim? sprendžiant, panašia linkme m?stom:smile:.



O, dar atsakymai. ?domu, k? Vartotojas 2 pasakyt?:wink:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 10:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Manau, kad Steffani gali b?ti mano tapatuk?. Atsakymuose matyti :wlogic:, :bsensoric:, ekstraversija. Ir šiaip, labai artimas poži?rio kampas :wink::smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 10:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: nežinau, kaip ten su tuo m?stymo linkm?s panašumu. Aš pama?iau joje žukov?, bet nor?jau dar pasitikrinti. K? ir padariau.



Stefany, manau, kad daug šans?, kad visgi žukov? esi. :smile:  Jei taip, tada mes papildin?s. :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 39 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 191 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007