Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 16:36

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 220 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Rgs 2006, 14:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Aerozolis raš?:
Tuo geriau.


:wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Rgs 2006, 14:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aerozoli, apie kitus tipus aš kartais susilaikau nuo komentar?, ypa? jeigu artimai to tipo žmoni? nepaž?stu. Teoriškai galiu pasvarstyti ?vairiomis versijomis.  Ypa? jeigu kurie nors praktiniai teiginiai kertasi su modelio teorija - galiu ieškoti "kame ?ia šaknys"...



Pati esu Don Kichot?. Socionika domiuosi 22 metai. Laikas tipo pažinimui lyg ir pakankamas b?t?...  Ir d?l REALAUS pažinimo taipogi.



Panaši tema ("Don Kichoto išdavyst?") buvo kitame forume. Donus ten band? kaltinti manipuliacijomis keli? žmoni? jausmais ir panašiai. Laim?, tenai daug Don? - išsiaiškinome. Taip, Donui sunku susigaudyti santykiuose, kit? poži?ryje ? juos pa?ius. Ta?iau Donas nieku gyvu s?moningai nel?s ? dviprasmiškas situacijas. Ypa? :wethics: srityje dviprasmiškumas j? pat? išmuša iš v?ži?. MPT srityje tipas siekia kuo daugiau aiškumo, vienareikšmiškumo.  Tod?l Dono romanai su keletu "objekt?" - mažai tik?tini. Tuo labiau manipuliavimas :wethics:

Kitas dalykas - kaip Dono elges? traktuoja kiti tipai. Pvz. konfliktinis motyv? suvokimas yra nelengvas...

Donas stengiasi m?ti malonus, demokratiškas su visais žmon?mis. Kartais jo altruizmas, nuoširdumas be joki? "neger? min?i?" išsiaiškinamas ... na visiškai išvirkš?iai, ieškoma tame kažkoki? toli siekian?i? tiksl? ir pan. Bet ?ia ne Dono kalt?!



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Rgs 2006, 14:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Mes kiekvienas remiames savo patirtimi ir ziniomis.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Rgs 2006, 14:59 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Aerozolis raš?:
Prasyciau ramiau reaguoti i kritika.




Jei tatai buvo adresuota man, tai aš tikslinuos, k? pats turi omenyje. Visokie nekonkret?s išvedžiojimai stiliuje "kažkas kažkur kažkam kažk? pasak? kažkada" man niekada nebuvo rimtais argumentais. Jei jau kaltini forumo dalyvius arogancija (o iš ankstesniojo posto peršasi tokia išvada), tai prašy?iau bent jau paaiškinti ir pagr?sti, kas ver?ia susidaryti toki? nuomon?. Kritikos niekada nebijojau, jei ji yra konstruktyvi ir argumentuota.



O dabar tikrai labai neturiu laiko pati ieškoti, o kadangi matau, kad pats gan aktyviai dalyvauji diskusijoje, tod?l ir prašau konkre?i? nuorod?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Rgs 2006, 15:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Aerozolis raš?:
Nuo apsirikimu niekas neapdraustas. Man tik susidaro ispudis, kad sitame forume vyrauja tam tikra euforija, kad, atseit, mes cia didieji socionikos meistrai. :wink:




man atrodo, kad tamsta bišk? savo kompleksus kitiems peradresuojat... :confused: paties demonstruojamas pasitik?jimas savimi yra daugiau nei didelis...



easy, elkis laisviau. ?ia niekas muštis nenori :wink:





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Rgs 2006, 15:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aerozolis raš?:
Mes kiekvienas remiames savo patirtimi ir ziniomis.


O kaip sužinoti, kurios žinios teisingos?

("savo" žinios - n?ra j? teisingumo kriterijus - pats min?jote "klysti gali visi")


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Rgs 2006, 16:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Aerozolis raš?:
Na, o Adamkus Hekslis (Don Zuanas)? Kas pas ji donzuanisko? greiciau jau analitikas kazkoks.
Manau, kad pernelyg mažai ?vertini vien? esmin? faktori? - amži?. Kažin koks tamsta b?tumei Don Žuanas sulauk?s 80-ies met?.

Negal??iau nei atmesti, nei patvirtinti Hekslio versijos.



Na, ka cia galima pasakyti? Matau, kad daugelis cia rasanciu yra gryni teoretikai.
Baltalogikiai m?gsta teorijas. Ar teorijos blogai? :smile: Ta?iau kaip forumo naujokui, pažym?siu, kad kai kuri? dalyvi? socionin? patirtis yra virš 15 met?. Kokia tamstos patirtis?



Man tik susidaro ispudis, kad sitame forume vyrauja tam tikra euforija, kad, atseit, mes cia didieji socionikos meistrai.
Man susidaro ?sp?dis, kad tamsta vaizduojiesi didžiu socionikos žinovu. Bet tai tik mano subjektyvi nuomon?.



Cassandra raš?:
Kirkilas irgi gali b?ti Gorkis.
Kod?l taip manai?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Rgs 2006, 16:39 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Aerozolis raš?:
As maziau gilinuosi i teorija, o daugiau i praktika.




tarp kitko, tai labai neb?dingas pareiškimas save robespjeru laikan?iam žmogui.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Rgs 2006, 17:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
liutauras:



Va, va :) Kaip tik norejau parashyti, kad labai nerobespjerishkai Aerozolis reishkiasi. Nors gal tai tiesiog tokia bendravimo maniera? Budinga jaunuoliams, manantiems, kad jie uzh visus viska geriausiai zhino? :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 15 Rgs 2006, 18:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 09 Bir 2004, 17:32
Pranešimai: 914
Aerozolis raš?:
As maziau gilinuosi i teorija, o daugiau i praktika.




O kas tau yra teorija, o kas yra praktika?

Na isivaizduokim tokia situacija, reikia sutvarkyti kazkokius reikalus su logiku: su juo apie konkrecius reikalus kalbi konkreciai, bet, kad palenkti i savo puse pasinaudoji etiniais elementais.

O jei bendrauji su etiku,  leidi jam labiau reikstis ir vis seki minti, kad nei pats, nei kitas nei tycia, nei netycia nepasiklystu (as cia nesidetalizuoju, abstrakciai sneku).

Taigi bus teorijos, zinojimo pritaikymas praktikoje, kita karta jau tai bus patirtis. O jei tai mano pacios patirtis, pastebejimai, jie turi sietis su teorija, kuri kazkada kazkieno buvo pastebejimas ir suvestas i teorija, kuri taip pat turi sietis su tikrove.



Jeigu tu Robikas, kodel tu ignoruoji savo pati stipriausia elementa - logika?

Ir kodel taip smarkiai stengiesi ugdyti savo etika? Bet cia tiksliau butu issireiksti ne ugdyti, o isstumti, isreiksti?

O tu tipa nusistatei pats ir ar seniai?





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2006, 10:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Pelene: Negaliu tiesiog fiziskai visiems atsakyti, su vienu argumentais sutinku, su kitu - nelabai.

Is esmes gal ir sutinku su tavo mintimis apie teorija ir praktika, tik manau, kad teorines zinias reikia nuolat tikrinti praktikoje, kitaip lengva atitrukti nuo realybes.

Taip, as tikrai robikas nuo 2000 m.:smile:, tada as buvau pradejes dometis socionika, ir kad toks esu, tai faktas. Del nesidaujimo logika, tai man paciam mano logika neidomi, ir as ja naudoju tik tada, kai reikia pasiekti tam tikru tikslu ar apsiginti: darbe, nepalankiose situacijose ir pan. Man su logika viskas tvarkoje: :smile: turiu aukstaji issilavinima, dirbu vadovaujanti ir kartu intelektualu kurybini darba.

Zmogaus interesai (pagal socionikos teorija) su metais linke keistis: nuo 1 funkcijos, i 2 ir i 4. Dabar mano interesai daugiausia yra is 4 (:bethics:)ir 2 funkcijos (:bintuition:).

Sitame forume as nejauciu ypatingo pavojaus :smile:, todel labai gintis ir nesiruosiu. 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2006, 11:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Rgs 2006, 15:58
Pranešimai: 486
Klausimas, beje, labai susijes su tipu diagnozavimu: jei kai kas pareiske, kad nelabai esu robikas, nes reiskiuosi ne taip, kaip jie turetu reikstis, tai kas gali garantuoti, kad ir kitais atvejais kai kurie tamstos nedarote analogisku, bet nelabai teisingu vertinimu? 


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2006, 12:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Aerozolis: tavo tikras tipas turi r?p?ti primiausia tau ir tik tau. taigi, jei tu manai, kad esi robikas, viskas fain, taip tikriausiai ir yra. juk tu gi robikas, ar ne? nesvarbu, kad tau teorija nelabai r?pi, bet jei tu robkas, tai robikas. ?ia gi pavadinimas, lengva jais dalintis.



tiesa, kiti gali reikšti tam tikr? abejoni?. bet ir tai nat?ralu. jei tu išties esi robikas, tai tau mažiausiai turi r?p?ti. nes tu pirmiausia turi b?ti robikas SAU, o ne KITIEMS. tik nuoširdumas su savimi yra tikrasis kelias ieškant savojo tipo.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2006, 12:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Aerozoli, nor??iau pasitikslinti, koks yra tamstos tikslas: ar nustatyti min?t? garsi? žmoni? tipus, ar mus visus ?ia "suvartyti" kaip nieko neišmanan?ius?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Rgs 2006, 12:07 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 12:34
Pranešimai: 895
Aerozolis: nebuvo laiko isikišti ? pokalb?, tad dabar keli klausymukai :wink:

Kaip Robikas sureguot? jei kažkokioje kompanijoje (iš kuri? nevisus pažysti) , begeriant tau savo g?rym?, kažkas nesiklaus?s paimt? ir gurkštelt? iš tavo taur?s ar butelio - kaip sureguot? Robikas?

Antras klausimas: Ateini ? nepažystam? aplink? ir kažkoks nepažystamas žmogus artinasi prie tav?s, bando užkalbinti, k? jauti? (ramu, saugu?)

Ir darvien? prid?siu. Susitinki draug?, jis kvie?iasi pas save ? sve?ius, tik persp?ja, kad namuose laikytis truputi tyliau, nes serga mama ar kažkas. Tavo veiksmai?

:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 220 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 112 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007