Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 12:54

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 220 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 23 Rgs 2012, 00:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Bir 2012, 10:53
Pranešimai: 24
sigurdas rašė:
Jo humoras labai poshlas kartais būna, toks artimesnis trečiai kvadrai, nors pagal tai aišku nenutipuosi :smile: .

Patipuosi jei kvadros priešingos.
sigurdas rašė:
Mindaugas Stasiulis kuris jau beveik esu įsitikinęs kad ILE, reiškiasi visai kitaip..Įterpia į kalbą nuolat juokingus sugretinimus, pastebėjimus, prikuria situacijom juokingu aplinkybiu, šokinėja nuo temos prie temos.

Įdomu. Nemaniau, kad jis kam nors juokingas :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 24 Rgs 2012, 02:13 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 25 Bir 2010, 00:06
Pranešimai: 545
Miestas: Kaunas
Dėl Ramanausko pritarčiau Džeko versijai.
Skaudžioji :wsensoric: , aktyvacinė :bsensoric:
Džekas aktyvuojasi kalbėdamas apie šlykščius/pošlus dalykus, ypač sulaukdamas emocinės reakcijos.
Pvz, prie maisto Džekas labai lengvai gali papasakot, kaip šokolade rado kirminų, arba kaip voras nukanda musei galvą - su visomis smulkmenomis. Nuo pradžios iki galo. Lengvu tonu. Manau, kad tai yra ne tik etika, etikos buvimas/nebuvimas. Vaizduotė daugiau sensorika, įvykių rituliojimas, idėjos - intuicija.

Taigi, mano nuomone, jis Džekas. Be to, turi stipriai deklatimišką intonaciją.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2012, 23:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Aktorius Bružas - "savas". Jis niekada neužgauna žmogaus, nesityčioja iš jo (ko niekaip nepasakysi apie Algį Greitai).
Donams būdinga rėžti "tiesiai į kaktą". Bet tyčiotis - niekada. Juk tai yra poveikis per etiką. Etika mažų mažiausiai turėtų būti jei ne stipri, tai bent demonstratyvinė.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 02 Spa 2012, 21:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Bir 2012, 10:53
Pranešimai: 24
Rimo Šapausko tipas?
Intravertas, klausimas koks.
Man labai primena savo kalba, siplnu energijos lygiu Tomą Sineckį (iširusios grupės "Gravel" lyderis, MTV Lietuva buvęs laidų vedėjas) http://www.youtube.com/watch?v=eJ1SdFkchnM


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 05 Sau 2013, 18:06 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Lap 2008, 13:35
Pranešimai: 54
Miestas: Vilnius
Socionikos tyrinėtojai... Noriu pasidalinti kai kuriomis įžvalgomis... Jei žiūrite ar matėte laidą "X faktorius" ir žinote keturis komisijos narius, tai Šaprą, Rūtą, Saulių ir Samą... Aš jų socioniškai netipavau, bet žiūrint laidas, kilo mintis: ar tik jie neatstovauja antrai socionikos kvadrai arba yra šios kvadros vaidmenyse... Toks įspūdis jog Šapras- Žukovas, Rūta- Gorkis, Saulius- Jeseninas, Samas- Hamletas... Tai gali būti ne tiesa, bet jaučiu kažkokią kvadros darną... Gal jūs matote kitaip... :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 09 Sau 2013, 18:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Pasižiūriu šiaip...visai įdomu. Nemanau kad ten kažkuri viena kvadra. Rūta ir Šapras manau trečios kvadros ekstravertai, dėl kitų dviejų tikslios nuomonės neturiu dar...Na bet kad jau užsiminei apie kvadrine darna, tai pastebėjau pora tokiu smulkmenų, neigiančių šita versija. Pvz kai Samas šneka, Prusaitis nuolat įsiterpia, pataiso, sufleruoja, pratęsia mintį, nu tiesiog neduoda normaliai pašnekėt... Taip tarsi natūraliai, galimas variantas kad tarp jų kontrolė. Jei ištikro taip ir yra, tai sakyčiau kad Prusaitis diuma o, Samas hamletas. Prusaičio kaip diumos versijai man dar pliusiukas, nes matau kad Šapras nelabai jį mėgsta, kartais pasijaučia sunkiai tvardomas susierzinimas balse jiems tarpusavi kalbantis iš Šapro pusės.
Kas dėl vaidmenų ir įvaizdžio , tai labai gali būt..Super rimtas ir griežtas solidus dėdė Šapras. Jautri, palaikanti, emocionali Rūta, nors kraupiai jai netinka toks įvaizdis :happy: . O kiti du man pakankamai naturalus atrodo, bent jau tos kaukės, jei jos yra, taip smarkiai akių nebado...

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 10 Sau 2013, 16:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Lap 2008, 13:35
Pranešimai: 54
Miestas: Vilnius
Aš kadangi dabar įpač gilinu žinias į išorinius visų socioninių tipų bruožus, tai veido struktūrą ir kitus išorinius požymius, tai pabandysiu ramiai internete išsitraukęs foto aiškiau įžvelgti vieną ar kitą tų žmogelių tipą. Dabar tą ketveriukę apibaudinau daugiau pagal vaidmenis kuriuos jie vaidina, ir kaip vienas prieš kitą atrodo ir tai buvo tikrai netikslu iš pirmo žvilgsnio... :)
Taigi pradėjau nuo Šapro ir pagal išorinius bruožus gulasi tik du aiškūs tipai, tai arba Žukovas arba Napoleonas. Kitokios versijos neišsivaizduoju... Šiuo atveju susipainiojau su jo logika ir etika- emocijomis... Lygtai charakteris logiko, o vat akys daugelyje foto etinės- emocinės... :)
Kada ramiai turėdamas laiko pereisiu prie sekančio išorinių bruožų.... :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 10 Sau 2013, 21:32 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Bir 2012, 10:53
Pranešimai: 24
sigurdas rašė:
Rūta ir Šapras manau trečios kvadros ekstravertai,

Prašau nusibausti save. Ačiū.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 11 Sau 2013, 17:44 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Prasau neprasineti nesam
oniu... prasom

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 14 Sau 2013, 13:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Lap 2008, 13:35
Pranešimai: 54
Miestas: Vilnius
Ačiū pačiam Sigurdai už įžvalgas apie X faktoriaus komisijos narius...
Pasidalinsiu savo matymu toliau... Kadangi pats aprašei, jog Šapras ir Rūta gali būti trečios kvadros ekstravertai, man tas padėjo įmatyti jog Šapras vis tik gali būti Napoleonas, nors labai sunku man "nulipti" nuo jo logikos, bet gal vis tik jis etikas iš akių... O Rūta veikiausiai Dž. Londonas, nors taipogi man daug kur matoma sensorika... O vat Saulius Prūsaitis man iš išorės toks intuitas atrodo, todėl sunku susitaikyti su Diuma versija, man jis išoriškai Jeseninas, nors jau žiūrint į charakterį tikrai Diuma versija limpa... Vieno Samo versija jog jis yra Hamletas įtikinamiausia... :)
Taigi man dar sunku apjungti išorinius pamatytus bruožus su juntamu charakteriu... :)
Jei būtų kokiu minčių šiuo klausimu, idomu jas paskaityti... :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 15 Sau 2013, 21:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Lap 2008, 13:35
Pranešimai: 54
Miestas: Vilnius
Ir vis tik pasitaisysiu, bei pataisysiu Rūtos Sčiogolevaitės trečią kvadrą... Ji mano manymu su gorkiška logika, bet su intuityviuoju "prieskoniu" - Robespjerė... :) Šią versiją man iš galvos jau būtų sunku išmušti... :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 16 Sau 2013, 01:16 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Bir 2012, 10:53
Pranešimai: 24
Peržiūrėjau 4 epizodus pritariui Hamleto versijai Samui. Prūsaitis Ixxp, bet ne gabenas.
sigurdas rašė:
Prasau neprasineti nesam
oniu... prasom

Šaudai į kitą pusę.
Kazys rašė:
Ir vis tik pasitaisysiu, bei pataisysiu Rūtos Sčiogolevaitės trečią kvadrą... Ji mano manymu su gorkiška logika, bet su intuityviuoju "prieskoniu" - Robespjerė... :) Šią versiją man iš galvos jau būtų sunku išmušti... :)

Sunkiai įžvelgiu papildinio ar pusiau papildinio santykius su Samu. Pritariu, kad ji tikrai racionali.

Beje kaip kitiems Rūta? Kokia nuomonę susidarėt apie?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 16 Sau 2013, 10:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Lap 2008, 13:35
Pranešimai: 54
Miestas: Vilnius
Anglas rašė:
Peržiūrėjau 4 epizodus pritariui Hamleto versijai Samui. Prūsaitis Ixxp, bet ne gabenas.
sigurdas rašė:
Prasau neprasineti nesam
oniu... prasom

Šaudai į kitą pusę.
Kazys rašė:
Ir vis tik pasitaisysiu, bei pataisysiu Rūtos Sčiogolevaitės trečią kvadrą... Ji mano manymu su gorkiška logika, bet su intuityviuoju "prieskoniu" - Robespjerė... :) Šią versiją man iš galvos jau būtų sunku išmušti... :)

Sunkiai įžvelgiu papildinio ar pusiau papildinio santykius su Samu. Pritariu, kad ji tikrai racionali.

Beje kaip kitiems Rūta? Kokia nuomonę susidarėt apie?


Kad Samas Hamletas, tai aš kaip Gorkis jaučiu visu kūnu ir siela :) :) :)

Dar peržiūrėjau versijas Prūsaičiui, tai man jis labiausiai tikėtinas Jeseninas, po to gal Diuma, o gal net Don Kichotas. Keista šie tipai labai skirtingi, bet vieną iš jų uždėčiau jam, jei kas įžvelgs daugiau loginių pastebėjimų... Bet manau su laiku pats prieisiu ir prie savo konkretesnės nuomonės apie jį... :)

O dėl šaudymo į kitą pusę, tai dariau Rūtos veido studiją, ilgai sėdėjau prie jos begalės nuotraukų, plius man kaip Gorkiui jos mąstymas identiškas, tiksliau sąveikos- ryšio logika ta pati, ką turi ir Robespjerai... Žodžiu, man kad išmušt iš galvos šią versiją, trūksta logiško pastebėjimo- paaiškinimo... :)

Ir dar man trūksta galutinio apsisprendimo apie Šaprą, ar jis Žukovas ar Napoleonas... Man dabar jis kol kas du viename... :) :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 16 Sau 2013, 10:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Lap 2008, 13:35
Pranešimai: 54
Miestas: Vilnius
Dar pastebėjimas ne į temą... :) Nesenai žiūrėjau keletą gražių jaunos dainininkės KATIE MELUA klipų, ir šovė staigi mintis į galvą, jog ji visa "Gorkytė". Jos mimikos, emocijos subtilios, plius dirba sensorika... aišku prie jos dirba daug žmonių klipam parengti, bet manau iš jos ištraukė stipriąsias puses... :) :) :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 17 Sau 2013, 16:40 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Anglas rašė:
Peržiūrėjau 4 epizodus pritariui Hamleto versijai Samui. Prūsaitis Ixxp, bet ne gabenas.
sigurdas rašė:
Prasau neprasineti nesam
oniu... prasom

Šaudai į kitą pusę.
Kazys rašė:
Ir vis tik pasitaisysiu, bei pataisysiu Rūtos Sčiogolevaitės trečią kvadrą... Ji mano manymu su gorkiška logika, bet su intuityviuoju "prieskoniu" - Robespjerė... :) Šią versiją man iš galvos jau būtų sunku išmušti... :)

Sunkiai įžvelgiu papildinio ar pusiau papildinio santykius su Samu. Pritariu, kad ji tikrai racionali.

Beje kaip kitiems Rūta? Kokia nuomonę susidarėt apie?


Na tai parašyk savo nuomone ir palyginsim pasiaiškinsim kur klaidos , o ne siūlyk čia man neaiškius mazochistinius užsiėmimus :wink: :happy: . Dėl rūtos kažkas čia ją buvo nutipaves į štirlicus ir ilga laika man ta versija patiko..Nes visgi jaučiasi pas ją tas kokybės reikalavimas taip būdingas štirliams. Pvz kai pasiunta jei kažkas pasiima daina iki kurios balsas nedatraukia ir ttt..Žodžiu vertybinė :blogic: garantuotai...Bet kai kažkurioj laidoj ji kažkokį žmogeliuka užspaudus į kampa pradėjo klausinėt ar aš tau esu autoritetas...Nu nžn ar štirlis taip galėtų elgtis, o džekui išvis į galva toks klausimas manau nešautu. Į :bsensoric: labai panašu, nors ir vėl i iracionalumo pas ja nelabai rasta...Įdomu iš aštuntos štirlis galėtų taip užvažiuot :strange: .Nes kiti variantai dar toliau nuo teisybės man atrodo..

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 220 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007