Socionikos forumas

Dabar yra 19 Kov 2024, 14:43

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 220 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 17 Sau 2013, 16:58 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 26 Bal 2008, 19:43
Pranešimai: 238
Miestas: klaipeda
Kazys rašė:
Ačiū pačiam Sigurdai už įžvalgas apie X faktoriaus komisijos narius...
Pasidalinsiu savo matymu toliau... Kadangi pats aprašei, jog Šapras ir Rūta gali būti trečios kvadros ekstravertai, man tas padėjo įmatyti jog Šapras vis tik gali būti Napoleonas, nors labai sunku man "nulipti" nuo jo logikos, bet gal vis tik jis etikas iš akių... O Rūta veikiausiai Dž. Londonas, nors taipogi man daug kur matoma sensorika... O vat Saulius Prūsaitis man iš išorės toks intuitas atrodo, todėl sunku susitaikyti su Diuma versija, man jis išoriškai Jeseninas, nors jau žiūrint į charakterį tikrai Diuma versija limpa... Vieno Samo versija jog jis yra Hamletas įtikinamiausia... :)
Taigi man dar sunku apjungti išorinius pamatytus bruožus su juntamu charakteriu... :)
Jei būtų kokiu minčių šiuo klausimu, idomu jas paskaityti... :)


Iš išorės Prusaitis puikiai įsipaišo į mano pažįstamų vyru diumu tarpa šiaip...Nors jei imant stereotipus apskritai, tai žinoma atitiktų labiau intuityvo stereotipą nei sensoriko...Gal ir jeseninas jis nesu tikras kad diuma, pakolkas tik taip intuicija sufleruoja, be argumentų..Na kol šou pasibaigs manau nutipuosim :happy:
Šapras džekas ir tiek, netipuok tos jo žukoviškos kaukės, prisimink koks buvo prieš 10-15 metų :happy:

_________________
:bethics: :wintuition: :blogic: :wsensoric: :wlogic: :bsensoric: :wethics: :bintuition:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 18 Sau 2013, 09:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 11 Lap 2008, 13:35
Pranešimai: 54
Miestas: Vilnius
sigurdas rašė:
Kazys rašė:
Ačiū pačiam Sigurdai už įžvalgas apie X faktoriaus komisijos narius...
Pasidalinsiu savo matymu toliau... Kadangi pats aprašei, jog Šapras ir Rūta gali būti trečios kvadros ekstravertai, man tas padėjo įmatyti jog Šapras vis tik gali būti Napoleonas, nors labai sunku man "nulipti" nuo jo logikos, bet gal vis tik jis etikas iš akių... O Rūta veikiausiai Dž. Londonas, nors taipogi man daug kur matoma sensorika... O vat Saulius Prūsaitis man iš išorės toks intuitas atrodo, todėl sunku susitaikyti su Diuma versija, man jis išoriškai Jeseninas, nors jau žiūrint į charakterį tikrai Diuma versija limpa... Vieno Samo versija jog jis yra Hamletas įtikinamiausia... :)
Taigi man dar sunku apjungti išorinius pamatytus bruožus su juntamu charakteriu... :)
Jei būtų kokiu minčių šiuo klausimu, idomu jas paskaityti... :)


Iš išorės Prusaitis puikiai įsipaišo į mano pažįstamų vyru diumu tarpa šiaip...Nors jei imant stereotipus apskritai, tai žinoma atitiktų labiau intuityvo stereotipą nei sensoriko...Gal ir jeseninas jis nesu tikras kad diuma, pakolkas tik taip intuicija sufleruoja, be argumentų..Na kol šou pasibaigs manau nutipuosim :happy:
Šapras džekas ir tiek, netipuok tos jo žukoviškos kaukės, prisimink koks buvo prieš 10-15 metų :happy:



Taip man Štirlico versija Rūtai irgi priimtina, nežinau ar teisingai padariau nuo jos nuimdamas sensoriką, bei priskirdamas Robespjerams, nes ji taipogi matoma, bet dabar aišku tik viena, jog ji stipri logigė, racionali, tarp sensoriko ir intuito, pagal veido struktūrą galima priskirti Štirlicui, Robespjerui, gal šiek tiek Gorkiui, mažiausiai Džekui...

O dėl Prūsaičio, tai kokas ir man Jesenino versija įtikinamiausia, bet dar prie šios versijos galima žiūrėti du sensorinius, etinius, tai Diuma ir Hugo, bei du intuityviuosius etinius, tai Dostojevskį, bei Hekslį... Daugiau variantų jam nematau, manau reiks atmetimo būdu, po truputi, prieiti prie vieno....

O dėl Šapro, tai net nebuvau pagalvojęs, mat man Džekai mažiau atpažystami , dar mokinuosi juos įmatyti, bet kai numetei šią versiją, susimasčiau, mat man tokia stipri sensorika matoma, bet kažkas čia apgaulingo, kita vertus prisiminus man kaip keli mano pažystami Džekai atrodo, tai tikrai išoriškai gali painioti ar jis sensorikas ar intuitas...

Puiki mintis pasibaigus X faktoriui skelbti verdiktą, o jei dar liks laiko, tai Marijoną galima patipuoti taipogi, bet aš dar prie jo neprisėdau... Pirma mintis man šovė į galvą, kad gal jis Hekslis, bet dar nepatikrinta mintis...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 14 Bal 2013, 14:37 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 27 Bir 2012, 10:53
Pranešimai: 24
Gal kas paslapčių namus žiūrit ? :happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 18 Bal 2013, 22:22 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Žiūrėjau tik 2-3 laidas, nes vienas pažįstamas dalyvauja...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 07 Spa 2014, 14:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
Užkalnis žukovą primena. Pasaulio pažinimas per :bsensoric: + :wlogic: -ai formuluojamos išvados.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 13 Sau 2017, 11:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
Panagrinėkime naujos valdžios atstovus:
Karbauskis - tikrai dreizeris;
Skvernelis - kažkoks sensorinis ekstravertas, gal napoleonas


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 13 Sau 2017, 15:37 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 12 Sau 2007, 14:21
Pranešimai: 120
Globas A rašė:
Užkalnis žukovą primena. Pasaulio pažinimas per :bsensoric: + :wlogic: -ai formuluojamos išvados.

Seniai jam žukovą priskyriau. :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 14 Sau 2017, 16:55 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
O Užkalnio draugė F. M. Leščiauskaitė - napoleonė.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 18 Sau 2017, 11:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
Kiek matau, tai Karbauskio globotinė (gal tiks šitas žodis :wink: ) G. Kildišienė yra jeseninė. Jis jai kaip ir užsako kaip dreizeris.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema: Re: Žymių žmonių tipai
StandartinėParašytas: 24 Sau 2017, 15:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 25 Bal 2008, 10:50
Pranešimai: 927
Miestas: Vilnius
Globas A rašė:
Kiek matau, tai Karbauskio globotinė (gal tiks šitas žodis :wink: ) G. Kildišienė yra jeseninė.
Dreizerė ji.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 220 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 11, 12, 13, 14, 15

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007