Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 09:25

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lie 2006, 13:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Dabar pagalvojau, kas mane labai suerzintu - va, kai zhmogus taip, kaip Tu dabar Zhuvedrai, bandytu pripaishyti man kazhkokius slaptus tikslus ar panashiai.


emduke, aš tau taip ir neparašy?iau. Bet man kažkaip pasirod?, kad Žuv?dra ne iš toki?, kurios linkusios ?sižeist. Na paži?r?sim, gal ir klyst?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lie 2006, 13:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Labai klysti. Dovan?l? ?teikti - tai ne penkiasdešimties lit? kupon? apsipirkimui duoti. ?ia neretai reikia labai subtili? etini? (bei sensorini?) geb?jim?, kad pataikytum ir žmogus b?t? patenkintas.


Taip, pataikyti su dovana - ?ia reikia ?vairi? sugeb?jimu, ?ia plati tema. Aš ne apie tai, o apie pat? sprendim?, kaip atreguliuoti santyk?. Etikas tai daryt? lengvesniu tiesiogini? b?du. Ir iš karto. Dvasios lygyje:). Kuo aukštesn? funkcija, tuo grei?iau ji veikia, be uždelsimo. :bethics: - kelt? nuotaik?, :wethics: - prisiderint?, suprast?, prisitaikyt?, suart?t?. Na, nerandu žodži?:).




A kas tas yr "dvasios lygis"? ?ia turb?t :blogic: terminas :strange: ?



Kalbant apie Zuvedr? - panašu ? etini? -sensorin? tip?. Labiau ekstravert? nei intravert?.



Klausimas Zuvedrai:



Kiek d?mesio savo gyvenime skiri estetizmui - jaukumui, subtilumui, spalv? ir form? dermei ir pan. ? Kiek, tavo nuomone, tai yra svarbu tau pa?iai ir yra arba tur?t? b?ti svarbu aplinkiniams?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lie 2006, 13:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
m2 raš?:
Nadia:



Dar, del ZHuvedros niko pasirinkimo. Kodel Tu jai pripaishai kazhkokius tikslus? Zhmones pakankamai dazhnai naudoja nike savo gimimo metus (ir tikrai ne tam, kad kitiems padeklaruotu savo amzhiu) o tiesiog todel, kad tokia skaichiu seka jam patinka ir ja lengav atsiminti. Ir pavadinima "Zhuvedra" galejo pasirinkti todel, kad tiesiog patinka tas paukshtis, o ne todel, kad padeklaruoti : "ash jauna...zhavinga etc."  Dabar pagalvojau, kas mane labai suerzintu - va, kai zhmogus taip, kaip Tu dabar Zhuvedrai, bandytu pripaishyti man kazhkokius slaptus tikslus ar panashiai.

Tos, kurios tikslingai ieshko partnerio ir nori padeklaruoti, kokios jos.....visokios, dazhniausiai pasivadina :"mazhute", "smilgute", "kishkute" ir t.t.,  t.y. visokiais saldybiniais nikais.




labai ir labai pritariu. mane tokie dalykai irgi labai erzina, net jei tai - apie kit? žmog?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lie 2006, 18:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
Nadia:

mmm ydomu,ziurint koks zmogus nuliusta, jei jis nelinkes i juokelius tai manau ir mano linksma nuotaika gali dar labiau ji nuliudinti, pritariu, kad Hugo linke juokauti ir savo linksma energija daznai pakeliu kitiems nuotaika....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lie 2006, 18:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
hi :) kaip keista stebeti isalies kaip mane aptarineja ar mane tiesiog analizuoja, daug yra tiesos pasakyta...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Lie 2006, 18:38 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
Nadia: truputi pataisysiu del mano isivardinimo 1979Zuvedra/Yra tiesos , kad vienas is budu isisavinti lengva savo gimimo metus, bet tai nereiskia , kad pabreziu savo amziu.

ZUVEDRA-tai asocijacija su erdve ir judejimu.Norejau ivardinti tik Zuvedra, be metu.

galvojau, akd tokiu niku bus daug.....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lie 2006, 13:28 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
Nadia:

[color=][/color]

emduke, aš tau taip ir neparašy?iau. Bet man kažkaip pasirod?, kad Žuv?dra ne iš toki?, kurios linkusios ?sižeist. Na paži?r?sim, gal ir klyst?.





manau, kad klysti,esu labai uzsispyrusi ir isizeidusi neatleidziu...pasamoneje atleidimas ivyksta, bet tas zmogus tai ne zino....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lie 2006, 13:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
Cassandra:

Kiek d?mesio savo gyvenime skiri estetizmui - jaukumui, subtilumui, spalv? ir form? dermei ir pan. ? Kiek, tavo nuomone, tai yra svarbu tau pa?iai ir yra arba tur?t? b?ti svarbu aplinkiniams?



*esteizmui-labai daug.

*jaukumas- didele erdve ir svara, bei spalvu harmonija.

            *megstu sudelioti spintoje rubus pagal spalvas, tvarkingai ziuretusi rubai bei estetiskai vizualiai atrodytu atidarius spinta.Gali buti ju nedaug.Netaupau ir nekolekcionuoju*megstu ypatingai melyna spalva, pagal ja komponuoju savo drabo bei poilsio erdves, ji priduoda tarsi energijos....negaliu dirbti netvarkingoje patalpoje, megstu, kad daiktai turetu savo vieta ir patogu butu dirbti kai po ranka yra darbo irankis...*maisto pagaminimas ir pateikimas taip pat svarbu.turi buti grazu.*forma-kampuota, siuolaikinis stilius.( antikvarams jauciu silpnybe).*spalav--gaivios, ryskios, sviesios....prisodrintos energijos....MAn svarbu kaip as pasirenku viena ar kita varianta kas liecia forma, spalva ir estetizma....esu pastabi tam dalykui kuris man nepriimtinas(tvarka, spalvu nesuderinamumas).Nors tai manes ir neliecia.Nekritikuoju.Kiekvienas esame as-asmenybe, gyvename taip kaip norime....:happy:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lie 2006, 14:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Oj, aš jau prie Štilico linkstu. Bet ir rimtai, rašymo stilius labai svyt primena.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lie 2006, 17:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
Nadia

kas tas svyt?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lie 2006, 18:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
A toks Štirlicas pas mus kartais užsuka. Vis ieško sau Dostojevsk?s:smile:.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lie 2006, 18:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Lie 2006, 00:04
Pranešimai: 25
[b]Nadia[/

visi kazko iesko.....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Lie 2006, 21:49 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 23 Lie 2005, 14:25
Pranešimai: 23
Aš link?iau prie Diuma versijos (?ia keletas palyginim? iš praktikos).

Diuma patys tvarko, jei, kas sugenda iš buities prietais?, o Hugai neturi tam kantryb?s...

<10.Artimas žmogus kažkod?l vaikšto visas paniur?s, nesikalba... Kaip priimi toki? situacij??

  tyliu, po to bandau pasikalbeti....pasiulau pakeisti aplinka kurioje galetu labiau atsiverti...labai reguoju i tokias situacijas, pati galiu isgyventi jo liudesy....>

Hugai pamat? paniurus? iš karto reaguoja ir kalbina, o Diuma pirmiausia „išsišniukštin?ja“ ir tada bando prieiti.

Diuma b?dinga su toms dovan?l?ms, o Hugai sutvarko visk? su savo „liežuvio pagalba“.

Ir kai perskai?iau Žuv?dros atsakym? apie spintos sutvarkym? - tai labai Diumiška :)

taigi, trumpai tiek...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 07:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
daug energijos darbinei bei meninei veiklai

m?gstu jud?jim?

užsiimti ar daryti

nebutinai buti tarp zmoniu

gailo laiko tuš?iai paleisti

dirbti ir moketi visus darbus.tiek vyriskus tiek moteriskus...

AS esu praktiska.



Man panašu ? darbo logik?.

Žuv?dra, gali dar parašyti apie darb?? Ar esi darbšti? Koks poži?ris ? darb?, ? tinginius:). Kur ir kuo dirbi? K? veiki laisvalaikiu?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 31 Lie 2006, 08:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
:wsensoric: ir :bethics:



Zuvedra, kokie tavo santykiai su laiko t?kme, ar jauti j? ? Ar paprastai jauti, kiek laiko gali skirti kokiam darbui, ar gerai tai apskai?iuoji/pajunti? ar dažnai v?lyoji? Kaip jautiesi, jei v?luoji?





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 47 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 143 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007