Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 20:49

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 307 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 05 Spa 2006, 22:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: d?l magistrini? etc., tai skrupulingus arba labai gerus gali parašyti kiekvieno tipo atstovas. tik noro ir pastang? reikia, taip pat truput? m?stymo. bet ?ia kalba eina apskritai apie argumentacijos nuoseklum?, l?t? ar greit? išvad? darym?. tai va, tu dažniau m?gsti visk? greitai ?vertinti, bet ne visada atsižvelgdama ? visas aplinkybes. balzakas - kaip suprantu - labiau l?tesnis padaras. jam geriau visk? devynis kartus atmatuoti, ir tada k? nors pasakyti. ?ia ir yra to "skrupulingumo" esm?.



iš kitos pus?s, nežinau, gal teisi, rankov? tampan?io vaiko faktori? irgi reikia ?vertinti :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 21:01 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
IŠVALYTA [Admin]


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 21:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia raš?:
Radau forume Robik?s fotk?. Na argi ne aristokrat??




hmm, šiaip tai robikai - demokratai :smile:



bet gal t? fotki? taip viešai nedemonstruok, k? :strange: kažkaip vis tiek tas žmogaus privatumas ir kita... na, nebent tai kokia nors ?žymyb? :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 21:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
hmm, šiaip tai robikai - demokratai


Laukiau iš tav?s panašaus bajerio:smile:. Robiški tokie, paž?stami:wink:.

O šita fotk? jos avatarkoj. Nejaugi negalima?



Beje, ji laik? save Heksli:wink:. Apsigalvojo. Nori link? imesiu: žmogaus pavertimas iš Hekslio ? Rob?? Pas Tipolog? forume toki? daug.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 22:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia raš?:
žmogaus pavertimas iš Hekslio ? Rob?? Pas Tipolog? forume toki? daug.




net neabejoju, kad ten toki? daug. kai ten mane kadaise tipavot, labai greitai sp?jau ?sitikinti. kaip jau sakiau, visos keliamos versijos susiveda tik ? logikus intuitus. kartais dar koks sensorikas pasipainioja. už tai man pasirod? labai jau ?tartinas tikslumas.



šiaip keista. nors statistiškai sunku paskai?iuoti, koki? tip? po kiek nuošim?i? yra, bet iš savo praktikos tikrai nemaniau, kad robas vos ne dažniausiai sutinkamas tipas. grei?iau atvirkš?iai. na, bet dabar žinau, kad yra toki? subkult?r?, kurios užsiima žmoni? pertipavimu ? robespjerus ir kitus logikus intuityvus. ?domus užsi?mimas, nieko nepasakysi :smile:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 22:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Tai kad pertipavimas vyksta ne bet kaip, o naudojant loginius argumentus. Ne fiziognomijas:wink:. Ne?domu? Grei?iausiai tavo tapatukai bus.

liutaurai, o paž?sti Robikus moteriškos lyties? Ar dar kas nors?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Spa 2006, 22:30 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: taip, esu sutik?s vien? rob?. kieta tokia. taip, kaip r?žia, lengva nepasirodo :smile:



šiaip labai graži mergina. ir labai protinga. labai protinga. prieš j? kartais toks kvailutis pasijuntu :smile: bet nelabai taktiška ir kiek uždara, nemoka adekva?iai vertinti kit? žmoni? veiksm? ir kalb?. tai vienintel?s, regis, jos problemos.



et, prisiminiau dar vien? rob? :smile: ji gal taktiškesn?, griežt? replik? nelaido, bet žmoni? taip pat nelabai gerai supranta. su ja sunku b?na kalb?tis. šneki šneki, o jautiesi, kaip ? sien?. jokio pritariamo linktel?jimo ar garso. nežinai, nei kada sustoti, nei k?. taip keistai gaunas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 08 Spa 2006, 01:06 
Atsijungęs
Site Admin
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 47
Dalyvei Nadia persp?jimas už privatumo nepaisym?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2006, 15:57 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Na man socionika šio atžvilgiu labai pad?jo. Anks?iau aš ? tokio pob?džio frazes ?sižeisdavau, o dabar mokausi tinkamai atsakyti - pasimokiau iš vyro ir šiame forume:smile:. O kai sugebi "gerai" atsakyti, jautiesi "kietesnis", ir ?sižeist nebereikia:smile:. Ypa? ?ia :wlogic: padeda kaip beb?t? keista.

Žodžiu, anks?iau aš visada reaguodavau iš :bethics:/:wethics:. A, piktos intonacijos, žmogus blogas, man?s nem?gsta, nu negeras ir tiwek. ?sižeisiu ir jo nem?gsiu.

O dabar supratau, kad nei man, nei dar kam iš to jokios naudos Ir mokausi iš kit? funkcij? reaguot.




Nadia, kai yra "užminama" ant MPT, paprastai tai suaktyvina bazin?, iš kurios viskas ir yra vertinama. Dabar tau belieka padaryti login? išvad? :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2006, 16:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra, o kaip galima ?sižeidus sureaguoti iš :wintuition:?:smile:

Šiaip dar yra toks dalykas, kad abi tarkim etin?s ar login?s funkcijos kartu veikia - viena be kitos nelabai gali - jos gi kaip dvi medalio pus?s.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2006, 16:09 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Cassandra, o kaip galima ?sižeidus sureaguoti iš :wintuition:?:smile:

Šiaip dar yra toks dalykas, kad abi tarkim etin?s ar login?s funkcijos kartu veikia - viena be kitos nelabai gali - jos gi kaip dvi medalio pus?s.




Bazini? intuityv? yra ta specifika, kad dažnai j? reakcija tarsi b?na "nejokia", jos tarsi n?ra, ji - uždelsta, jie tarsi tempia laik?. Kaip min?jau, balzak? reakcij?, kad jie susierzino, galima nusp?ti (kai juos paž?sti, iš pakitusi? judesi? ir balso tembro, nes slopinamos emocijos). Ta?iau jie neišsako jokios konkre?ios savo pozicijos, tarsi lieka beaistriai, bešališki.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2006, 16:16 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra:

Kad uždelsta - taip. Bet ?ia tikrai n?ra laiko tempimas. Papras?iausiai nežinai k? daryti.

Mano reakcija irgi tokio budavo - jokios reakcijos. Man viena klasiok? paskui pasak?, kad kitus tai labai nervina. Kad ty?iojasi, nori kažk? gal pamatyt, rezultat?, o reakcijos jokios. Bet man ?ia visai neatrod? kažkokiu laim?jimu. Paskui b?na namie galvoji - va, reik?jo taip ir taip padaryti, o nepadariau...

Gal ?ia ir yra savotiška :wintuition: reakcija. Tas situacijos virškinimas neribot? laiko tarp?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2006, 16:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:
Cassandra, o kaip galima ?sižeidus sureaguoti iš :wintuition:?:smile:

Šiaip dar yra toks dalykas, kad abi tarkim etin?s ar login?s funkcijos kartu veikia - viena be kitos nelabai gali - jos gi kaip dvi medalio pus?s.




Labai paprastai- atsitraukti.

Mano draugas balzakas b?tent taip daro. Pasako (ne man, mes nekonfliktuojam, bet pasakojo): - stop. Dabar padarom X trukm?s pertrauk?...



Atsitraukia, pasivaikšto, pab?na vienas. Paprastai idealiausiu atveju jam padeda aplinkos pakeitimas. Nuvažiuoti kur nors, pab?ti vienumoje. Sako, tuo metu nieko negalvoja, bent jau nieko negalvoja apie t? konflikt?. V?liau, kai jau atv?sta, ?sijungia :blogic:, prasideda veiksm? analiz?, :wintuition: m?ginimai numatyti tolesnes santyki? perspektyvas, tolesnius veiksmus.

Tada gali v?l t?sti bendravim?.



Jeseninas reaguoja kiek kitaip. J? lygiai taip s?kmingai užpl?sta emocijos, o neigiamoms emocijoms savo adresu jis irgi n?ra atsparus.  Ta?iau kadangi emocijos - jam paž?stamas daiktas, n?ra poreikio taip stipriai atsitraukti, atsiriboti. Daug grei?iau ir lanks?iau su jomis tvarkomasi, nei tai daryt? balzakas ar gabenas. Pirmiausia siekiama ?ia ir dabar neutralizuoti neigiam? emocin? aplink?, padaryti j? ramia, neutralia, subalansuota. Galvojama: "v?liau, atsitraukus, visk? apgalvosiu". Nors b?na, kad kai jau aplinka tampa rami, jeseninas gali vidury pokalbio su tuo žmogum nugrimsti ? sau b?ding? "li?dn? ramyb?" (turb?t taip atrodo iš šono), mažai k? gird?ti, minimaliai reaguoti, kadangi viduje jau prasid?jo analiz?s procesai, vertinimai- kas gi ?ia ?vyko, ir kokios bus to pasekm?s atei?iai. Nors jei yra galimyb?, bevelija tas analizes atid?ti atei?iai, kai liks vienas.

Bet atsitraukt ? vienum? pa?iam savo iniciatyva, vos ?vykus kažkokiam konfliktui- nelabai b?dinga, many?iau (nedr?stu spr?st už visus savo tipo atstovus).


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2006, 16:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Labai paprastai- atsitraukti.
Na jeigu atsitraukim? traktuoti, kaip :wintuition::smile: Atsitraukimas yra :wethics: - santyki? nutraukimas kuriam laikui. Aš irgi visada atsitraukiu nuo nemaloni? žmoni? ar konflikto metu, bet aš t? traktuoju, kaip :wethics: funkcij?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Lap 2006, 16:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Labai paprastai- atsitraukti.
Na jeigu atsitraukim? traktuoti, kaip :wintuition::smile: Atsitraukimas yra :wethics: - santyki? nutraukimas kuriam laikui. Aš irgi visada atsitraukiu nuo nemaloni? žmoni? ar konflikto metu, bet aš t? traktuoju, kaip :wethics: funkcij?.




Prie ko ?ia santyki? nutraukimas? :shocked: žmogus atsitraukia nuo situacijos, ne nuo žmoni?. Žmon?s tik t?ra tos situacijos sudedamoji dalis. Jis su niekuo nentraukia joki? santyki?. Tiesiog pab?na vienas. Tai k? dabar, jei mes iš vakaro einame miegoti, tai pagal toki? logik? vadinasi, kad iš vakaro nutraukiam santykius su visu supan?iu pasauliu ? :shocked::strange:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 307 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1 ... 17, 18, 19, 20, 21  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 122 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007