Socionikos forumas

Dabar yra 13 Geg 2024, 03:31

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 95 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2006, 16:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Bir 2006, 11:15
Pranešimai: 22
Solanža:

kažkur dingo tavo klausim?liai :)

a) 20 min iki susitikimo aš b?siu pakeliui ir tikriausiai skub?siu, nes laiko rezervo pasilieku mažai.

Jei tai poj??i? stiprumas priklausys nuo to su kuo susitiksiu, jei tai draug? (s) bus ramu ir gera,

jei tai koks pirmasis pasimatymas su vyriškiu - poj??iai bus stipresni, jaudinsiuos, nerimausiu, dži?gausiu...

b)poj??iai bus stipresni, nei a, bet jei labai skub?siu, tai jaudinimasis gali b?ti tik d?l v?lavimo;

c)ramu, laukiu... (o gal pati dar v?luoju)

d) skambinu, bišk? parinuosi, galvoju k? ?ia nuveikus, dairausi, stebiu žmones..

e)jeitai ji, pergyvenu, kad kas nutiko, skmbinu jai ar jos paž?stamiems, kuriu ?vairius planus kur ji gali b?ti, jei tai jis - dedu j? šuns dienas, žvilg?ioju ? kitus ir rezgu mini keršto plan? :)



2. Kaip manai, ar iš ties?, kas benutikt?, viskas - ? gera?

Dažniausiai taip, klaidos tampa pamokomis, išbandymai užgr?dina, kažko negavusi, v?liau suvoki, kad visai tau to nereik?jo ir panašiai. Tik tuo metu atrodo visai kitaip, ta?iau pabandžiusi ieškoti priežas?i? ir pažvelgusi ? savo nes?kmes iš šono, pamatai, kad viskas d?sninga (na daugmaž), turi priežastis ir pasekmes.



3. Ar gali prognozuoti/ nusp?ti ?vykius? Ar Tavo nuomone tai apskritai ?manoma?

Šiek tiek ?manoma nusp?ti ?vykius, 100 procentin?s garantijos tokiems dalykams neb?na, ta?iau

kartais prabunda stiprus "šeštasis jausmas", kitas dalykas ar sugebi j? pasteb?ti. Pas mane daug toki? atvej?, kad tieiog kažkod?l žinai kaip klostysis kai kurie dalykai ir negali paaiškinti. Dar labai dažnai nutinka, kai vyksta veiksmas, o jausmas toks, kad jau šitame veiksme buvai, kad jau gird?jai tokius žodžius, patyrei lygiai toki? pa?i? situacij?. Taip dažnai b?na ir su sapnais, - j? neprisimeni, o koks nors ?vykis atsikartoja lygiai taippat k? matei sapne.



4. Kaip vertini horoskopus, b?rimus ir pan.? Ar tiki, kad egzistuoja s?km?, laimingi atsitiktinumai?

(nu šitas klausimas tai toks...hm...nors...)

Vertinu labai atsargiai, tai gali b?ti labai naudinga informacija, ži?rint ar t? informacij? tiksliai gausi ir ar tinkamai pnaudosi. Manau, kad žvaigžd?s, horoskopai lemia bendras gyvenimo, žmogaus charakterio tendencijas, pliusus ir minusus, ta?iau tik nuo pa?io žmogaus, jo elgesio priklauso koks bus jo charakteris kokia nus jo ateitis. Na pvz. jei jis dirbs su savo silpnomis pus?mis, charakteris kei?iasi, poelgiai  kei?iasi, ir ?vykiai kei?iasi. S?km?? Na taip savaime gal retai egzistuoja, s?km? pats žmogus susikuria. Atsitiktinumai taip. 



5. Kas yra laikas? Kaip Tu j? jauti? Ar gali/moki j? užmušin?ti?

Nežnau kaip pasakyti kas laikas. Jau?iu dažniausiai ar jo turiu daug ar ne, o ypatingai pajau?iu kai

art?ja koks terminas ir to laiko visai neliko daug, o tada tartum antras kv?pavimas ?sijungia.

Užmušin?ti?Na neb?na pas mane kad reikia užmušin?ti laisv? laik?, ta?iau jei tenka kur laukti , nem?gstu to, nors rasiu k? veikti...





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2006, 22:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Audronasa, o tu pati neturi nuomon?s? Tau buvo iškeltos 3 versijos. Gabenas, Diuma, Jeseninas. Abejojama d?l sensorikos/intuicijos ir etikos/logikos. Pabandyk paskaityt aprašymus. Jei dvejosi, aš tada prisijungsiu prie tipavimo. Kolkas nuomon?s nepakei?iau. Gali išbandyti ir vizual? tipavim?, jei susidom?si: savarankiškai ar išsiusdama nuotraukas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2006, 23:03 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Audronasa: aha, ten buvo iš :wsensoric: klausimukai. Jeigu nori, galiu v?l ?d?ti.

Bet ko gero išties vert?t? paskaityti tip? aprašymus ir pasakyti, kuris iš j? tinka.



Iš savo pus?s galiu pasakyti, kad analizuojant pagal funkcijas, visk? sud?jus, man gauniesi Jeseninas. :smile: Buvo truput?l? dvejoni?, bet jos atkrito po paskutini? atsakym?.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2006, 15:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Bir 2006, 11:15
Pranešimai: 22
Nadia raš?:
Audronasa, o tu pati neturi nuomon?s? Tau buvo iškeltos 3 versijos. Gabenas, Diuma, Jeseninas. Abejojama d?l sensorikos/intuicijos ir etikos/logikos. Pabandyk paskaityt aprašymus. Jei dvejosi, aš tada prisijungsiu prie tipavimo. Kolkas nuomon?s nepakei?iau. Gali išbandyti ir vizual? tipavim?, jei susidom?si: savarankiškai ar išsiusdama nuotraukas.




Gabenas tai tikrai netinka, sfinkso veidas tikrai ne mano, man kaip sykis labai sunkiai sekasi nusl?pti emocijas, kad ir kiek steng?iausi, kas nori tikrai pamato tiek teigiamas, teik neigiamas.

Skaitin?ju tipus ir man tinka, iš daug tip? po truput?, na pvz. daug kas tinka iš Hamleto, kuriam jei užsimezga santykiai, tai - visam gyvenimui, jei tu draugas, tai amžiams, net jei ir išduosi. Geri santykiai man didžiul? vertyb?, dar tinka tai, kad daug k? dramatizuoju, mane jaudina kit? problemos, vidiniai prieštaravimai. Dar tinka Hekslis, pasaulis man dažnai atrodo toks kok? aš ?sivaizduoju, na susikuriu savo pasauly ir jame gyvenu.

Na daug fragment? iš atskir? tip? tinka, tik gal skiriasi kaip save matau ir kokia esu.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2006, 20:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Kad tuos aprašymus... Galima pagalvot, visi Gabenai tokie. Skaudžioji gali reikštis labai ?vairiai. Kaip tik žmon?s su skaudžiaja :bethics: dažnai b?na demonstratyviai linksmi. Aš atsimenu, perskai?ius Gabeno aprašym?, galvojau kad ?ia toks apatiškas suakmen?jusiu veidu personažas. O tas yra iš vis netipiška. Tai priklauso daugiau nuo temperamento ir nuo to, kaip žmogui sekasi susitvarkyt su savo problemom.

man kaip sykis labai sunkiai sekasi nusl?pti emocijas, kad ir kiek steng?iausi, kas nori tikrai pamato tiek teigiamas, teik neigiamas.
Irgi už logik?, etikai su savo emocijom daro, k? nori. Slepia, iššaukia, suvaidina. Tai j? k?rybos instrumentas.

Ne, Adronaša, geriau ne skaityk aprašym?. Reikia tau apie A model? ir apie funkcijas pasiskaityt.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2006, 21:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: :smile: o tu vis aktyvi :wink:



yra tokia tipavimo taisykl?, bene svarbiausia, mano manymu - nepiršk tipo be reikalo :wink: ji tinka ir šiuo atveju.



žmogus apie hamlet? galvoja, o tu jam gaben? bandai ?teikti :smile: na, aprašymai ne visk? pasako, bet jau ne tiek gali suklaidinti, kad skaito žmogus sau konfliktin? tip? ir galvot?, kad jam jis tinka.



šiaip ne tik ir net daugiausiai :bethics: matyti. yra ir :wintuition:, tas aiškiai buvo išreikšta keliuose paskutiniuose Audronašos pasisakymuose. taip kad bent man jau mažai kyla abejoni?, kad Audronaša b?t? iš beta kvadros: jesenin? (kaip iš pradži? sp?jau) ar hamlet?.



jei b?t hamlet?, tai labai puiku b?t? :smile: ?ia reikia toki? - yra vienas gorkis šiam forume, tai b?tum, Audronaša, labai didžiul? paspirtis jam :smile:



nors iš kitos pus?s, gal visgi neb?siu link?s taip kategoriškai teigti d?l Audronašos tipo, nes nors ir pasikartodamas pasakysiu, kad man labai svarbu pamatyti pat? žmog? ir pažinti j? tiesiog "iš bendravimo". Iki to laiko bevely?iau pasilaikyti sp?jimo  (bet ne garantuotos diagnoz?s) teis?.





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2006, 23:27 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
daug kas tinka iš Hamleto, kuriam jei užsimezga santykiai visam gyvenimui, jei tu draugas, tai amžiams, net jei ir išduos. Geri santykiai man didžiul? vertyb?, dar tinka tai, kad daug k? dramatizuoju, mane jaudina kit? problemos, vidiniai prieštaravimai.


liutaurai, o prie ko ?ia iš viso Hamletas? Žmogus šneka apie draugyst?, santykius (:wethics: jei neaišku), o tu ?ia apie Hamlet?...

Bet, visiškai tau pritariu, kadangi mums tr?ksta Hamlet?, tegu b?na...

Gi visas gyvenimas yra žaidimas.

Tik ne verta tada net stengtis išleisti Augustinavi?i?t?s knyg?, žaisti galima ir kitus žaidimus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 21 Bir 2006, 23:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
daug kas tinka iš Hamleto, kuriam jei užsimezga santykiai visam gyvenimui, jei tu draugas, tai amžiams, net jei ir išduos. Geri santykiai man didžiul? vertyb?, dar tinka tai, kad daug k? dramatizuoju, mane jaudina kit? problemos, vidiniai prieštaravimai.


liutaurai, o prie ko ?ia iš viso Hamletas? Žmogus šneka apie draugyst?, santykius (:wethics: jei neaišku), o tu ?ia apie Hamlet?...

Bet, visiškai tau pritariu, kadangi mums tr?ksta Hamlet?, tegu b?na...

Gi visas gyvenimas yra žaidimas.

Tik ne verta tada net stengtis išleisti Augustinavi?i?t?s knyg?, žaisti galima ir kitus žaidimus.




Nu tu ?ia užlankstei :shocked: kas yra bendro tarp ?vairi? hipotezi? išk?limo tipuojant ir knygos išleidimo? Tai visiškai skirtinga ir net nelygintina veikla. Logik?, mat, didžioji atsirado! Logikui mintis net nekilt? lyginti tokius dalykus - ?ia kaip taip senam vaikiškam bajeryj "Kam man šaldytuvas, jei aš ner?kau?"



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 00:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia raš?:
daug kas tinka iš Hamleto, kuriam jei užsimezga santykiai visam gyvenimui, jei tu draugas, tai amžiams, net jei ir išduos. Geri santykiai man didžiul? vertyb?, dar tinka tai, kad daug k? dramatizuoju, mane jaudina kit? problemos, vidiniai prieštaravimai.


liutaurai, o prie ko ?ia iš viso Hamletas? Žmogus šneka apie draugyst?, santykius (:wethics: jei neaišku), o tu ?ia apie Hamlet?...

Bet, visiškai tau pritariu, kadangi mums tr?ksta Hamlet?, tegu b?na...

Gi visas gyvenimas yra žaidimas.

Tik ne verta tada net stengtis išleisti Augustinavi?i?t?s knyg?, žaisti galima ir kitus žaidimus.




na, Nadia, gal išties gal?tum paaiškinti, k? tur?jai omeny, nors tikriausiai pats ta suprantu :smile:



kažkada gi pats sakiau, kad visas gyvenimas yra žaidimas, tai Nadia nori tikriausiai paklausti, jei jau taip, tai kam išvis socionika r?pi, gali kad ir kortom eit lošti - irgi žaidimas :smile:



bet man žaidimas - tai labai plati s?voka, ?ia žinok, labai didel? filosofija, reik?t? užmegzti atskir? tem?, va ten ir padiskutuotum?m :wink:



o šiaip tai man kuo toliau tuo labiau nadia panaši ? don?. :wethics: - labai jautri.



labanakt.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 14:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Bir 2006, 11:15
Pranešimai: 22
Solanža raš?:
Audronasa: aha, ten buvo iš :wsensoric: klausimukai. Jeigu nori, galiu v?l ?d?ti.

Bet ko gero išties vert?t? paskaityti tip? aprašymus ir pasakyti, kuris iš j? tinka.



Iš savo pus?s galiu pasakyti, kad analizuojant pagal funkcijas, visk? sud?jus, man gauniesi Jeseninas. :smile: Buvo truput?l? dvejoni?, bet jos atkrito po paskutini? atsakym?.




Jeseninsas? Tas bohemiškas plev?sa? Intrigantas jautrusis? Hmmm... :)





Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 14:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Audronasa raš?:
Solanža raš?:
Audronasa: aha, ten buvo iš :wsensoric: klausimukai. Jeigu nori, galiu v?l ?d?ti.

Bet ko gero išties vert?t? paskaityti tip? aprašymus ir pasakyti, kuris iš j? tinka.



Iš savo pus?s galiu pasakyti, kad analizuojant pagal funkcijas, visk? sud?jus, man gauniesi Jeseninas. :smile: Buvo truput?l? dvejoni?, bet jos atkrito po paskutini? atsakym?.




Jeseninsas? Tas bohemiškas plev?sa? Intrigantas jautrusis? Hmmm... :)







Gerb, Audronasa,

apie mano dual? prašy?iau atsiliepti arba gražiai ir pagarbiai, arba nepraleisti progos patyl?ti.

:tongue: :smile:



?ia buvo joke, jei k? :wink:



O kaip tau Diuma, kas - tinka, kas - ne?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 14:32 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Bir 2006, 11:15
Pranešimai: 22
Cassandra: Suprantu, kad joke. Bus man joke, kad pasirodysiu akurat tas tipas ir es?s :)

Hm... Žiauri ta socionika kaip ne kuriems tipams.....

Diuma? Irgi daug kas tinka, bet ne viskas, na, kad ir tas, kad Diuma turi gerai išlavint? skon?, moka kurti jaukum?. Man atrodo, kad visam tam reikalui, man reikia daug pastang?, o Diumai tai tarsi ?gimta.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 14:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Audronasa, aišku :smile: Apie Dium?.



O kas tau sunkiau - kurti jaukum?, ar daryti visokias logines prielaidas apie darbo našum?, atlyg? naud? ir pan.? Su kuria iš ši? sfer? geriau susitvarkytum kit? akivaizdoje?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 14:41 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Bir 2006, 11:15
Pranešimai: 22
Cassandra:  O bož majo...Ir tas ir tas ir dar kit? akivaizdoje. Nesijau?iu stipri n? vienoje, kad dar viešai savo sugeb?jimus demonstruo?iau. Jaukum? galiu kurti savo namuose, nes j? vertinsiu tik aš viena. Login?s prielaidos apie darbo našum?, atlyg?, naud?... Na jei situacija priverst?, bandy?iau, bet ne mano stiprioji pus? taip pat.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 22 Bir 2006, 14:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Audronasa, kad nei  viena n?ra stiprioji, supratau :smile: Ir visgi...Sakykim, tau leidžiama pasirinkti iš dviej? užduo?i?: Naujiesiems metams papuošti ofis? arba parengti metin? ataskait? apie firmos konkurentabilum?, darbo našum? bei rezultatus.



Kuri? rinktumeisi? Kod?l?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 95 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 103 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007