Socionikos forumas

Dabar yra 12 Geg 2024, 17:28

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 95 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2006, 13:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:
Kaip ?sivaizduoji stipr? :blogic: atsakym?? Ko pritruko?




Aš dabar pagalvojau, kad b?t? objektyviau lyginti tas pa?ias funkcijas. Štai aš savo temoje atsakiau ? tuos pa?ius klausimus, kur ir Audronaša. Ar gal?tum palyginti jos ir mano :blogic: stiprum?? B?t? labai ?domu.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2006, 14:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Teisinga mintis. Tik tada reik?t? ir kad Scarlet atsakyt?. Ir b?tinai neskaitydama kit? atsakym?. Gal gal?tum parašyti jai žinut? ir paprašyti? Neskaitydama, nes perskai?ius, gali labiau pasistengt geriau pasirodyt:). Jei ne, tada aš pati.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2006, 14:18 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia: gal tu pati. Tu nesunkiai ?kalbin?ji žmones daryti vienus ar kitus veiksmus.



Beje, o kod?l negali palyginti mano logikos su Audronašos stiprumo? Juk laikai save socionikoje neblogai išmanan?ia, ir dar juodalogike. Na tarkim, belaukiant kol Skarlet atsakys.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2006, 19:25 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Bir 2006, 11:15
Pranešimai: 22
Nadia: Ži?rint kas grubiai kalba, jei tai darbe ar nepaž?stami žmon?s, tai galiu pasi?sti po velni?, arba taktiškai bet griežtai pastatyti ? viet?. Jei tai mano artimi, man svarb?s žmon?s tada reaguoju visiškai kitaip.

Laisvalaikiu, jei tokio b?na – sportuoju, susitinku su draugais, domiuosi psichologija, m?gstu gamt?, skaityti knygas.

„Co to ja“ – na ?ia tokis posakis apie personas ar bendravimo b?d?, kai bandoma sukurti dirbtin? ?vaizd?, pabr?žtinai didinant savo vert?, na žodžiu priešingyb? paprastumui, atvirumui ir nuoširdumui.

Interesai pas mane visada kisdavo, dom?jimosi laukas platus, bet gan paviršutiniškas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2006, 19:34 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Bir 2006, 11:15
Pranešimai: 22
Solanža: O božie božie kiek klausim? :)

1. Kas yra "užvažiavimas"? Kaip elgiat?s, kai ant J?s? "važiuoja"? Ar lengva duoti atkirt??

Užvažiavimas, tai kai važiuoja ant tav?s, nors tu visai ne prie ko:)

Jei lengvai važiuoja, galiu iš to bajer? padaryti, ir gal? gale užvažiuoti atgal, pageidautina subtiliai ir taikliai.

2. Kas yra "savi" ir "svetimi"? Kada "savi" gali nustoti b?ti tokiais ir kod?l?

Nežinau kaip atsakyti, na kažkaip ir taip aišku: savi - tai savi, o svetimi, tai svetimi, na tai savaime jauti. Savi svetimais b?ti negali, nu nebent po ko nors tokio (!) ko pats sau neatleistum:)

3. Kokios egzistuoja puolimo strategijos? AR galite J?s jas naudoti? Kada pateisinamas puolimas?

Hm, priklauso k? puoli, ir k? tuo bandai pasiekti. Geriau, kad niekada nereik?t? j? taikyti, ta?iau išskirtinais atvejais, gal ir galiu panaudoti. Dažniausiai b?davo tada, kai kitos išeities n?ra, esi ?sitikusi savo teisumu, savo poelgiais, o kiti negarbingai, niekšiškai elgiasi, o kiti b?dai išbandyti, tai puolimas turi b?ti toks, kad "suveikt?", na kad pasiekt? rezultat?, bet neb?t? perlenkta lazda.











Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2006, 19:39 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Audronasa: atsiprašau....:smile:



Dar vienas klausimas :happy:



?sivaizduok, ?vyko kažkokia staigi didel? nelaim?: gaisras, potvynis ar pan. Žmon?s laksto, visuotin? panika. Kaip elgsiesi Tu?



Anie, kur sakiau kad iš Scarto temos, reikalingi ne man. Kiti ?žvelgia :wsensoric:, tod?l reikia patikrinti.

Man ?domus šitas paskutinis klausim?lis.:)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2006, 19:42 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Bir 2006, 11:15
Pranešimai: 22
Solanža:

O vienas mano didžiausi? siaub? kuriuos galiu ?sivaizduoti. Pirmin? reakcija tikriausiai b?t? kaip pelyt?s prieš smaugl?, na visa tokia užhipnotizuota, v?liau gal smegen?l?s prad?t? smarkiau suktis, gavusios adrenalino, galvo?iau k? grei?iau daryti reik?t?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2006, 19:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Pagalvojau: gal su potvyniais ir gaisrais aš ?ia kiek dr?stiškai, labai retai ? tokias patenkam, gal reik?jo kiek švelnesnes parinkt :strange: Tur?jau omeny bet kokias ekstremalias gyvenime situacijas.



K? gi, laukiam atsakym? apie sensorik?. :)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2006, 19:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Solanža, bet visvien, many?iau, intravertui b?dingas atsakymas. Ir ne su stipria :bsensoric:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 16 Bir 2006, 19:56 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Cassandra: be abejo.:bsensoric: netgi saky?iau, pas?monin? funkcija, ypa? iš an? ats. apie BS matyti. O va :wsensoric:- s?moninga funkcija. Na man taip švie?iasi.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bir 2006, 11:23 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
K? dabar matau: etika, iracionalumas, grei?iausiai intraversija, grei?iausiai intuicija.


Solanža, tapatuk? matai?:shocked::shocked:

Etik? ir aš matau:), tik kitoki?. O gali parašyt, kod?l manai, kad :bethics: yra k?ribiška?

O prid?tin? vert?:) man ?sp?d? padar?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 18 Bir 2006, 11:33 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:
K? dabar matau: etika, iracionalumas, grei?iausiai intraversija, grei?iausiai intuicija.


Solanža, tapatuk? matai?:shocked::shocked:

Etik? ir aš matau:), tik kitoki?. O gali parašyt, kod?l manai, kad :bethics: yra k?ribiška?

O prid?tin? vert?:) man ?sp?d? padar?.




Nadia: Audronaša dar neatsak? ? klausimus apie :bethics:, va jei atsakyt?, b?t? tau daugiau faktin?s medžiagos prieš nos?, k? b?tent pacituoti.



Nesupratau apie prid?tin? vert?. Tai pas kuri? iš m?s? stipresn? :blogic:,m?



O k? aš matau- verdikto dar nepasakiau, nereikia skubinti man?s. :tongue: Tam ir buvo vartojami žodeliai "grei?iausiai", kas mano kalboje reiškia "tik?tina, kad", "turb?t". Kai jau b?siu tikra, bus ir konkretus tipas pasakytas. Ta?iau jei domina, taip, šiuo metu man niekas neprieštarauja Audronašoje Jesenino versijai. Iš to, k? ji pasak?.



O tavo versija  nesikei?ia, Gabenas?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2006, 13:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Bir 2006, 11:15
Pranešimai: 22
Solanža:

1. "Visas pasaulis nevertas vienos vaiko ašaros". Kaip J?s tai suprantate? Ar palaikote toki? nuomon??

Niekas pasaulyje nevertas, d?l ko b?t? pralieta vaiko ašara. Sutinku su ši nuomone, ta?iau realyb? yra kitokia ir to nepakeisime.



2. Ar dera visuomen?je reikšti savo emocijas? Pateikite pavyzdži?, kaip gali b?ti netinkamai reiškiamos emocijos.

Emocijos yra gerai, tik tai tur?t? atitikti situacij?, neiškristi iš konteksto, kaip pvz. per didel?s emocijos bus nesuprantamos oficialioje darbin?je aplinkoje, viešumoje. Taip pat, kad ir prie artim? žmoni?, jei j? emocijos kardinaliai skiriasi ir yra labai stiprios tuo metu.



3. Ar galima reikšti neigiamas emocijas? Kokiose situacijose?

Kartais jos b?na pateisinamos skausmu, išg?s?iu, netik?tumu ar t.t. Reikšti galima, priklausomai nuo situacijos,

Pvz, kai man užlipa ant kojos, užlenda be eil?s galiu leptel?ti, galiu ir gražiai pasakyti.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2006, 14:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 15 Bir 2006, 11:15
Pranešimai: 22
Iš Scarto temos:

1. Aprašyk savo supratim?, kaip turi atrodyti gražiai apsireng?s vyras, moteris. Kame yra grožio esm??

Nepriklausomai nuo situacijos ir aplinkos tiek vyras, tiek moteris tur?t? b?ti švar?s. Moteris gražiai apsirengusi – graži suknut? iki žem?s, subtiliai pabr?žianti privalumus ir nuslepianti tr?kumus?, bet tai daugiau vakarui, laisvalaikiui, o šiaip oficialioje aplinkoje – kostium?lis, bet ne tas pilkas, o moteriškai žavus, laisvalaikiui šauniai gali atrodyti ir su sportine apranga. Vyras? Hmmmn...Nenuvalkiotas kostiumas niekada nepamaišys, o labiausiai tiks stilinga, sportiška apranga – odin?s keln?s, džinsai ar kažkas panašaus, sportinis džemperis, skarel? ant plauk?, na plaukai pataršyti gerokai – panašiai kaip iš trileri? pagrindinis herojus ant „geležinio“ žirgo.

Pabandyk paaiškinti, kas gražu, o kas ne, žmogui, kuris n? sykio gyvenime n?ra gird?j?s apie grož?.

Gražu – kas harmoninga, ? k? norisi ži?r?ti, kas sukelia maloni? b?sen?.

2. Kaip manai, ar yra bendras visiems grožio supratimo standartas? Ar galima pasakyti, kad egzistuoja klasikinis grožis?

Klasikinis grožis yra visada, jis gal tik priklausomai nuo mados gali ?gauti skirtingas formas. Grožio supratimas gali b?ti labai individualus- šešiolikinei tai bus viena grožio samprata, vakar?li? li?tei kita, autostopu keliaujan?iai merginai dar kita, o septyniasdešimtmetei gražiausia bus jos jaunyst?s suknel?, nepriklausomai nuo to, kad mada pasikeit? jau 20 kart? ?.

3. Kaip tu renkiesi r?bus? Ar laikaisi mados? Kod?l?

Nem?gstu ilgai rinktis drabuži?, turiu savo m?gstamas drabuži? parduotuves, kurios man patinka, dažniausiai ten ir perku. Rinkdamasi pirmiausiai maždaug žinau ko noriu, pamatau r?b? ir bandau ?sivaizduoti kaip tas drabužis man tiks, kad nesinešt kupetos r?b? ? matavimosi kabin?. Kartais b?na , kad pamatai ir žinai, kad tai tavo daiktas, kad tau jis tiks ir joki? abejoni? n?ra, kartais reikalingi patarimai, nes labai nem?gstu viso to apsipirkin?jimo proceso.



Dar nor?jau pridurti, kad anks?iau drabuži? pirkimas man b?davo labai sud?tingas procesas, eidavau per daugyb? parduotuvi?, matuodavausi ?vairius derinius, lygindavau kainas, ir iš daugyb?s r?b? nusipirkdavau labai mažai - tik tai kas tikrai tikrai patikdavo. Jei apsipirkin?davau su drauge ar mama, dažnai ?vykdavo taip, kad kažk? pamatau, patinka, bet neperku, nes per dr?su, per trumpa..., o mane ?tikindavo, kad labai tinka. V?liau niekada nesigail?davau.



Dar klausim?liais užm?tysit? O gal koki? nuomoni? turite?



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 20 Bir 2006, 16:20 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Audronasa: labai jau tu lakoniška. :confused:



Dar pora klausim?li?....



1. ?sivaizduok situacij?: susitarei su kažkuo susitikti. Kokie bus Tavo poj??iai ir veiksmai:

a) likus 20 minu?i? iki jo(jos) at?jimo,

2) likus 5 minut?ms iki jo(jos) at?jimo,

c) laikas at?jo, o jo (jos) dar n?ra,

d) jau pra?jo 20 minu?i?, o jo(jos) n?ra.

e) jis (ji) ir toliau nepasirodo....



2. Kaip manai, ar iš ties?, kas benutikt?, viskas - ? gera?



3. Ar gali prognozuoti/ nusp?ti ?vykius? Ar Tavo nuomone tai apskritai ?manoma?



4. Kaip vertini horoskopus, b?rimus ir pan.? Ar tiki, kad egzistuoja s?km?, laimingi atsitiktinumai?

(nu šitas klausimas tai toks...hm...nors...)



5. Kas yra laikas? Kaip Tu j? jauti? Ar gali/moki j? užmušin?ti?


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 95 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 202 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007