Socionikos forumas

Dabar yra 24 Bal 2024, 23:26

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 13:47 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
santa:



Na, tada tai gal asmenybes bruozhas :) nes Diumos tokie bishki pofigistai visame kame, bent kiek teko susidurti.



P.S. ...o gal...jei betvarke labai erzina, ten dreizere? :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 13:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Pritariu, Diuma tikrai tvarkingos (kiek paž?stu).  Labiausiai man patinka, kad jos visk? padaro tarsi neskub?damos, žaisdamos.  Daugeliui sudaro "tingios kat?s" ?vaizd?.  Man atrodo, kad j? judesiai tiesiog labai ergonomiški - joki? bereikaling? strakaliojim?, b?giojim? - l?tai, užtikrintai, taupant energij? :happy:

Tarsi nieko ir nedirba - tiesiog "praeidamos" sutvarko, padeda ? viet?, pataiso


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 14:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Liepa:



Aha, praeidamos. Bet jei turi idomiu uzhsiemimu (pvz. kepti pyraga, siuvineti) virtuves tvarka ne pirmoje vietoje. Nors gal chia tik man taip atrodo, priekabiauju :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 15:02 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Tvark? galb?t suvokia skirtingai....  Turi b?ti patogi "tvarka" vis? pirma.

Nei Don Kichotai, nei Diumos nem?gsta "idealios" arba "sterilios" tvarkos.... Jinai negyva, kliudanti gyventi, nereikalinga.  Pvz. jei ant darbo stalo visiškai nesimato daikt? - vadinasi, žmogus prie jo nedirba.  Jeigu dirbt? - jam tai neb?t? PATOGU.

Nesupranta "tvarkos d?l tvarkos".  Bute turi b?ti patogu ir jauku šeiminykš?iams. Idealios tvarkos reikalavimas primena kal?jim?, muštr?...



Tvarka turi b?ti gyva, alsuojanti. Štai ?ia gyvena žmogus, jis k? tik iš?jo, bet visur dar jau?iasi jo buvimas, jo esyb?.

Negyva tvarka - parodin?, negyvenama. Tai stendas bald? salone, kur jau?iasi iš?iustinimas, suderinimas, bet nesijau?ia žmogaus buvimo, gyvyb?s...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 15:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Liepa:



Faktas, kad sterili tvarka nieko gero, kai dirbu ar rankdarbiauju mano stalas irgi apverstas. Bet visur apkraustyta skliankem-bankem, popurviniai virtuviniai rankshluosteliai ir nenuvalytas darbastalis - kaka.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2006, 01:07 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
santa raš?:
m2: O aš nesutinku d?l Dium?, turiu draug? Dium?, kuri yra labai tvarkinga, ir oi oi kaip mane lauždavo prie to tvarkingumo. Tvarka jiems komfortas, betvark? juos labai erzina.


Niansas, mano mama diuma, tevas buvo robespjeras, tai kol buvo gyvas tevas, is esmes, su nedideliais niuansais tvarka, bent svara namie buvo, neliko tevo, jai aktyvatoriaus kaip apsileido, ateina drauge i svecius ir isplauna virtuve, nes jai klaiku, mam pagyre kad virtuve uz ja sutvarke, po dienos kitos, ateina mama i mano kambari ir pradeda vadovauti kad pas mane netvarka, tai atsakiau : mama, jei pas mane netvarka, tai man geda kad pas mane netvarka, o jei svetimas zmogus valo tavo virtuve, jis ne apie mane blogai galvoja, isivaizduok ka galvoja apie tave. Po tu zodziu nu truputi retsykiais (tai laiko ner tai ne kaip jauciasi, o diumos visad ne kaip jauciasi) tvarkingesne pasidare. Siap diumutes gal ir puse bedos, bet vyrai diumos... druaugas negali i kompaktus duomenu rasyti, nes juos meto kur pakliuna paskui verkia kad kompas nenuskaito, mano ner ne vieno arxyvinio kompakto is mazdaug 500 kurio nenuskaitytu, nu iskyrus kelis darbinius ir kelis kuriuos buvau diumom paskolines.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2006, 01:21 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Liepa raš?:
Pritariu, Diuma tikrai tvarkingos (kiek paž?stu).  Labiausiai man patinka, kad jos visk? padaro tarsi neskub?damos, žaisdamos.  Daugeliui sudaro "tingios kat?s" ?vaizd?.  Man atrodo, kad j? judesiai tiesiog labai ergonomiški - joki? bereikaling? strakaliojim?, b?giojim? - l?tai, užtikrintai, taupant energij? :happy:

Tarsi nieko ir nedirba - tiesiog "praeidamos" sutvarko, padeda ? viet?, pataiso


Bet jei diuma gryzta is darbo pavarges, jis numes viska salia ar bet kur, mano verslo partneris diuma, tai amzinai pas ji dokumentai dingsta ir pan. gryzo pasidejo, ir pasidedamas nemasto kad tai dokumentas, kita diena gryz pavarges ant dokumento pasides krepsi, dar kita diena dar ka nors... nors tai tinka mano dviem geriausiem draugam, bet netinka mano mamai, ji siaip tvarkingoka, gal cia pas diumas labai skirtingai i tvarka ziuri moterys ir vyrai? Ar maniske su robiku pragyvenusi puse amziaus tokia patapo, su pedantu aktyvuodamasi. pas mane kambary bardakas, nes truksta baldu, tai puse rubu ir daiktu ant zemes guli, tai pastabas duoda kad reik sutvarkyti, spintos uzgrustos jos daiktais, o man nebent ismest viska, mano kambarys maziukas (beje jei kam idomu, savo buta isnuomavau, gyvenu kaip ir tevu bute, bet mama cia nenakvoja, ji nakciai varo pas seseri uz kvartalo, o kadangi as cia grizineju tik nakvoti, ir dazniausiai ne daugiau kaip 2 kart per savaite, tai mane tokia situacija gyventi pas mama ir negert alaus pilnai tenkina) ir reikia specifiniu baldu, uzsakiau pas pazystama, padarys nebrangiai, bet su juo snekant beda su terminais, tipo jam kaip hobis cia butu. Beje, man stalas reikalingas 1,5x2,5 metru, nekenciu mazu stalu. jei koki telika sumanau tvarkyti namie (tik hobis, sutvarkau bet ka, bet didelem laiko sanaudom, dazniausiai nebegaistu, manau kiekvienas turi dirbti savo darba, nebent kaip issuki patikrinti ar dar sugebu), tenka ant zemes dirbti, nes reik vietos viska issidelioti.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2006, 10:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
svyt:



Na mano Shtirlis tikrai tvarkingas. Jo darbo dokumentai, uzhrashai pedantishkai surushiuoti. Daiktus irgi megejas sutvarkyti (kartais taip, kad mes su dukra neberandam :))


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2006, 10:46 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
m2: Pas mane irgi viskas surusiuota, bet kuri daikta galiu rasti per 5 sekundes, tik problema ta kad dalis ju ant grindu. Nekenciu netvarkos, bet siuo metu pats siuntu, kad NEZINAU KAIP ja padaryti kol nera daugiau baldu ar didesnio kambario.

stirliskesnis butu mano darbo kabinetas ar anksciau darbo stalas- lyginant su kolegomis maziausiai popieriu ant stalo, o kiekvienas is 4 stalciu turi savo paskirti, pirmas (virsutinis) smulkmenoms, visokiom kanceliarinem skrebkem ir pan, antras dokumentai kurie ruosiami, derinami, trecias pasirasytos sutartys, licenzijos, sertifikatai, firmos visokiu pazymejimu kopijos, nu ir apatinis siuksliu deze, dedu dokumentus i kruva, poto po metu apatine puse ismetu. Nes daznai prireikia tik ismesto dokumento. O ant stalo kompiuteris, dar neperskatyti dokumetai (pastas, faksai ir t.t.) bei dienotvarke-kalendorius (nu knygute tokia) ir jei ant sienos nera tai ant stalo laikrodis (cia butina visada matyti kiek laiko) bei kalkuliatorius, nu dar parkeris gali voliotis ant klaviaturos (nu ten virs funkciniu mygtuku paprastai laikau).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2006, 10:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
svyt:



Aha, kai ner baldu, tai tikrai sunku daiktus sudelioti. Reikia lentynu ir komodos. Smulkmenas megstu i plastikines dezhutes sudeti, o jas - i stalchius. Didesnius daiktus - i ideles plastikines dezhes, o jas - i spintos apachia :)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2006, 10:55 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: lentynos apskritai yra labai pigi ir tobula išeitis tokiose situacijose, kur mažai erdv?s. O komodos dar netur?jau, bet ?tariu, kad patogu b?t?.:smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2006, 10:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Komoda yra geris :) Visu pirma - talpus stalchiai, o antra - virshutine dalis, kuri taip ir prashosi, kad ten padeti keramikini dubeni ar pora zhvakidzhiu....:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2006, 11:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
m2: arba akvariuma... Ir kai viska sumeti be sistemos i tuos stalcius atrodo kad taip tvarkinga kambaryje ;-)

O rasti nieko neimanoma...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2006, 11:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
svyt:



O kam mesti be sistemos :) ? O akvariumas yra gerai, nervus ramina. Bet pakankamai daug priezhiuros reikalaujantis uzhsiemimas, jei viska darai pats, o ne samdomas zhmogus.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 14 Bir 2006, 15:04 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
m2 raš?:
svyt:



O kam mesti be sistemos :) ? O akvariumas yra gerai, nervus ramina. Bet pakankamai daug priezhiuros reikalaujantis uzhsiemimas, jei viska darai pats, o ne samdomas zhmogus.


Teisingai elgiantis ir zinant kokias zuvytes pirkti prieziuros jokios, as pvz po 5 metus nekeiciu vandens, karta per metus praretinu zoles, karta per tris menesius ziema ir kas dvi savaites vasara pavalau prikini stikla. Ir seriu retsykiais, bet zuvys puikiai atlaiko neserima iki savaites, ar net keliu, jom persiedimas didesnis blogis. velgi su maistu, serimu. kazkada buvau sumastes autonomini akvariuma- ileidziu tokias dafnijas kurios pacios veisiasi, o zuvytes maitinasi jom, ir dideliam akvariume kelias mazytes zuvis, visa pusiausvyra- dafnijos veisiasi greiciau nei jas zuvys isgaudo, tai apie metus apie joki serima nebuvo kalbos, tik paskui tu mazyciu zuvyciu prisidaugino tiek kad teko pradeti serti vel.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 60 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007