Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 00:03

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2006, 21:47 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas


Kai ži?riu koki? laid?, vis kyla klausim?, kas gal?t? b?ti vienas ar kitas meno ir šou verslo atstovas. Nelabai aš juos visus ?simenu, nežinau net kokie jums b?t? ?dom?s kaip tipavimo objektai, nes nežinau skoni?. :strange:



Man pradžiai ?dom?s (nes ?dom?s kaip asmenyb?s)



Šapranauskas

M. Mikutavi?ius

Stano

Jurga

I. Valinskien?



Gal bandom patipuoti, neb?tinai šiuos?

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2006, 22:29 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Visi menininkai vienareikšmiškai yra etiniai tipai, ir j? labai mažai. O iš išvaizdos taip pat atrodo skirtingai nei kiti žmon?s. Geriausias to pavyzdys - ši? met? Eurovizijos nugal?tojai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2006, 22:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža raš?:


Šapranauskas

M. Mikutavi?ius

Stano

Jurga

I. Valinskien?





d?l tavo išvardint? žmoni? man sunku pasakyti... ?domu, bet sunkiau nei su politikais. na bet gal ?ia d?l asmenini? interes? taip yra.



tiesa, kažka pokalbiuose m?ginau užmegzti pokalb? d?l LT United šešiuk?s. Galiu pakartoti savo nuomon?, kad A. Mamontovas - balzakas (beje, jei emduk? teis? d?l Arno kaip Napo, paaišk?ja, kod?l jie taip ilgai scenoje kartu). Samas - žukas, o Marijonas - intuityvus etinis (gal hekslis, nors gal ir hamletas kaip emduk? min?jo).



na bet ?ia tiek. D?l Šapro žinau, kad Augustinavi?i?t? min?jusi j? esant, rodos, Dostiku, nors d?l to stebiuosi. :strange: nu tiek.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2006, 23:35 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Emduk? raš?, kad Samas-tikrai etinis, ji j? asmeniškai paž?sta, tad many?iau, ?ia reikt? labiau pasitik?ti jos vertinimais. Gal Napas?



O kas Šer?nas? Gal koks Gorkis? Nepamenu, ar buvau susid?rus kur su jo tipinimu.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 10 Bir 2006, 23:40 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža raš?:
Emduk? raš?, kad Samas-tikrai etinis, ji j? asmeniškai paž?sta, tad many?iau, ?ia reikt? labiau pasitik?ti jos vertinimais. Gal Napas?




taip, paraš?, kad etinis, bet nepasak?, kas, nepaisant, kad kažkiek paž?sta. tai ir ne?traukiau dom?n, juolab man jis tikrai atrodo žukovas. na bet ?ia tik mano sp?jimas.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bir 2006, 17:17 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
Solanža: labai ?domi? tem? užvedei. :smile:

Dar tik prad?jus dom?tis socionika, iš kaunie?i? socionik? išgirdau, kad

Mamontovas - gorkis, o Šapranauskas  - Hamletas.

Niekada tuo ir neabejojau, ta?iau dabar b?t? ?domu patikrinti šias versijas.

O Jurga kokia? Ivanauskait? ar...?



O Stano gali b?ti intuityvus. Ma?iau jo mašinuk? ir j? pat? joje,

na tokia labai labai apkuista, dulkina, purvina, be to teko skaityti,

kad jis ieško nam? tvarkytojos, tik bijo, kad jo kas apkuist? nam?

neišviešint?:strange:









Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bir 2006, 20:14 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
liutauras:



100%, kad ne zhukovas Samas. Tikrai etinis. Ir ne Napas....Kitoks. Greichiau intravertas nei ekstravertas.Man kazhkodel lengiau pasakyti kas nera, nei kas yra...:) Tipuoju atmetimo principu.



O Mamontovas man labiau i Gabena, nei i Blazaka panashus. Perdaug man patinka, kaip vyras, o balzakai tokiu jausmu man nesukelia, jie tokie...minkshtesni gal? :) tiesiog nejauchiu balzaku, kaipo autoritetu.



Del Valinskienes....racionali, panashi i sensorike (bent toks ispudis ish visu interviu ir TV laidu susidare). Etike greichiausiai.



Sherenas ir man i Gorki panashus. Toks logishkai kandus, kaip ir musu Vartotojas 2as :) , intravertas.



Shapras...laaaabai idomus kaip tipavimo objektas :) Bandau speti - intravertas.Toliau nezhinau, bet man jis simpatishkas kaip asmenybe. Nors puikiai matau ir bloguosius jo bruozhus, ale turi zhavesio tas jo cinizmas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bir 2006, 22:25 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: o negali b?ti taip, kad neeiliniai asmenyb?s kad ir ne itin žavin?io tipo, atrodo ryškesni, ?domesni? Gal ir su Mamontovu taip gal?t? b?t? Nors nežinau, man jis tokia m?sl?. O gal tiesiog per mažai apie j? skai?ius esu.

Šiaip tikrai sunku menininkus tipuoti, juk jie visiškai nestandartiškai elgiasi, nei priimta tam tipui. Intravertai lipa scenon, reiškia emocijas...

Tarp kitko, sako, kad Basilašvilis- irgi balzakas. Man jis žiauriai charizmatiškas, o kaip tau emduke?



O Šapras...jis išties ciniškas. Paskutinis iš jo tokio juodo jumoro anekdot?, kur patiko, nuskamb?jo jo anekdot? laidoje. At?jo viena iš anekdot? sakytoj?-mergina tokia. Šapras j? lie?ia ir sako:- o, kokia šilta! Mergina (maivydamasi):- tai aaaišku...aš karšta moteris!... Šapras: - Nieko,- visi mes atšalsim.

:smile:

Nevengia jis ir visoki? šlykštybi?, kaip pvz. anekdotas apie paskenduol?, kuri? ištrauk? narai ?m? gaivint, o paaišk?jo, kad jau minkšti audiniai ir išvis, prie j? aki? nuskendo su slid?m, o šita-su pa?i?žom.

Visgi, gal sensorikai gali tokius anekdotus labiau pasakoti? Galvoju, kad intuitams, kaip hamletams, taip jeseninams, o gal ir dar kitiems, toks jumoras n?ra mielas, jis šleikštus, nes sudirba vaizduot?. Bet k? aš žinau, kaip iš tikro.

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bir 2006, 22:58 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Solanža:



Basilashvilis, va man irgi per minkshtas :) Ir Volandas ish jo naujajame Meistro ir Margaritos pastatyme per mazhai demonishkas..:(  O del juodo jumoro (lavonai etc.) tai chia gal III kvadrai labiau budinga. Suvoki, kad bjauru ir shlykshtu, bet juokingumas nusveria. Mes su Debesium vis pasidzhiaugiam, kad jumoro jausmas sutampa :)



O del Mamuto...tai man kazhkaip niekad nesigavo svaigti del zhmogaus tik todel, kad jis daininykas ar panashiai. Asmenybe lemia. Man labai svarbu, kad zhmogu galechiau gerbti. O tos pagarbos uzhsitarnavimui jokie moksliniai laipsniai ar visuomenes pripazhinimas itakos neturi.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 11 Bir 2006, 23:05 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
m2: d?l pagarbos tai man irgi lygiai taip yra. Išvis, visi santykiai prasideda nuo pagarbos, jei jos n?ra, tai ir nieko n?ra. Ir be abejo, ne laipsniuose esm?. Taigi,galvoju kad šitas m?s? bruožas jau ne socioninis...:).



Na, tai jeigu Basilašvilis per minkštas, vadinas dar vienas pliusas, kad Mamontas ne balzakas:))).

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2006, 20:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Riaubiskyte manau hugute, (nu is bedos diuma, etine, sensorine ir ekstravertiska, labai judri) jaunystej kiek bendravom.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2006, 20:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
...gali b?ti intuityvus. Ma?iau jo mašinuk? ir j? pat? joje,

na tokia labai labai apkuista, dulkina, purvina...



Mano visi pazystami diumos apsileide, ypac masinos. NEt lyginant su mano masina ir tvarka joje (ypac bagaziej, kuria naudodavau kaip siuksliu deze nuvarius kur prie ezeru) Kiek zinau jie sensorikai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2006, 20:24 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
100%, kad ne zhukovas Samas. Tikrai etinis. Ir ne Napas....Kitoks. Greichiau intravertas nei ekstravertas.Man kazhkodel lengiau pasakyti kas nera, nei kas yra...:) Tipuoju atmetimo principu.



speju- manai Etinis, as manau sensorinis, iracionalas... Kas gaunasi?



O Mamontovas man labiau i Gabena, nei i Blazaka panashus. Perdaug man patinka, kaip vyras, o balzakai tokiu jausmu man nesukelia, jie tokie...minkshtesni gal? :) tiesiog nejauchiu balzaku, kaipo autoritetu.



Mano pazystama draizere vien tik balzakus viens po kito isimyli...



Del Valinskienes....racionali, panashi i sensorike (bent toks ispudis ish visu interviu ir TV laidu susidare). Etike greichiausiai.

Ne robike ar dostike kokia kartais? O Kas Valinskas?



Sherenas ir man i Gorki panashus. Toks logishkai kandus, kaip ir musu Vartotojas 2as :) , intravertas.

Kandus, bet lankstus, neuzsiciklina ant vieno kokio politiko ar minties.





Shapras...laaaabai idomus kaip tipavimo objektas :) Bandau speti - intravertas.Toliau nezhinau, bet man jis simpatishkas kaip asmenybe. Nors puikiai matau ir bloguosius jo bruozhus, ale turi zhavesio tas jo cinizmas.



Dreizeris?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 12:11 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
svyt:



Sutinku del Diumu netvarkingumo. Pas pazhistama Diuma virtuveje tvarka man kelia shiurpa.



Riaubishkyte ir man i Hugoshka panashi, spinduliuojanti tokia.



O del Tavo pazhistamos dreizeres, kuri i balzakus vis isimyledavo, tai jai matyt aktyvavimo truko :) O man tikriausiai autoritetu truksta, nes vis Gabenai patinka.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 13:00 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 13 Gru 2004, 15:59
Pranešimai: 184
m2: O aš nesutinku d?l Dium?, turiu draug? Dium?, kuri yra labai tvarkinga, ir oi oi kaip mane lauždavo prie to tvarkingumo. Tvarka jiems komfortas, betvark? juos labai erzina.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 34 pranešimai(ų) ]  Eiti į 1, 2, 3  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 110 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007