Socionikos forumas

Dabar yra 13 Geg 2024, 05:08

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 229 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2006, 12:13 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Spa 2004, 12:28
Pranešimai: 1450
Skarlet:



Labai gali buti.....:)


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2006, 14:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
m2 raš?:
O kokiam mes su Nadia santykyje galime buti, jei man jos taip motinishkai gaila?
Geras :happy:



Nadia raš?:
Pas etik? visada dominuos emocijos, pas logik? - logika. Pas juodaetik? emocijos liejasi savaime.
?ia ir išlenda neteisingo vertinimo esm?. Kod?l - Skarlet jau atsak?.

Nei aš supratau, nei j?s mane suprasit. Man tai akivaizdu. Seniausiai yra žinoma, kad priešingos spalvos funkcijos viena kitos nesupranta. <..> kad yra šiam forume ne tik baltalogini? prot
Taip taip, kalti baltalogikiai. Visi mes ?ia tokie, ir liutauras. Vartotojas 2 irgi kaltas, ir Landsbergis. Ir ?ia dar b?t? galima išvardinti kitus, nevienar?šius dalykus. Jie irgi kalti :smile:

Šiaip jau nuolatinis baltalogiki? matymas gali tapti manija. Panašiai kaip ir balt? arkli? matymas, ši manija, baigiasi balt? chalat? matymu. Na, bet ?ia jau psichiatrijos tema, o ne socionikos... :wink:

?ia tik jums matyt neaišku, ir vis bandot mane aukl?t. Man?s aukl?t nereikia, aš tik dirbu savo darb? <...> Kai matysiu, kad taip n?ra, ir man tas viskas atsibos, pati išeisiu ir paliksiu visus ramyb?je.
Taip taip - tu visk? žinai. Mus ?ia reikia aukl?t. Nepergyvenk, mes su tavo pranaš?s dalia jau susitaik?m :smile:



O skaitytojams, pam?stymui, kok? gi tai aspekt? atspindi:

Kai matysiu, kad taip n?ra, ir man tas viskas atsibos, pati išeisiu ir paliksiu visus ramyb?je. (Beje, su Skarlet mes labai gerai viena kit? suprantam ir m?s? poži?ris labai panašus).
Atkreipkite d?mes? ? skliausteliuose esant? tekst? ir kontekst?, kuriame jie parašyti.

Solanža, atsiprašau, kad taip negražiai prad?jau komentuot tavo atsakymus, mes pastaruoju metu nelabai sutardavom, tai taip gavosi
Galima pam?styti, kaip visa tai pateikt? loginis, kaip etinis. Galb?t kažko vienas iš j? visai nepateikt?. Na ir taip toliau..


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2006, 16:15 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O kokiam mes su Nadia santykyje galime buti, jei man jos taip motinishkai gaila?


Emduke, a?i?, dabar man sav?s irgi labai gaila. Aš žinau, kad skaitydama visus tuos ?žeidin?jimus, tu supranti, kaip aš jau?iuosi.

Vartotojas 2, tavo komentarai savo tiksl? pasiek?.

Man gana.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 06 Bir 2006, 16:54 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: mano galva, nekvestionuok taip karštligiškai kit? (tiksliau - vis?) ?ia forume dalyvaujan?i? žmoni? tip?, ir viskas bus ok :wink:



suprantu, tau dabar nelengva - jei laukia irgi diplominio gynimas. tos pa?ios b?dos ir vargai kaip mano :wink: tiksliau - žymiai didesn?s, juk dar vaik? turi, tod?l labai sirgsiu, kad gautum gerai.



o jei k?, lauksim sugr?žtant. pavyzdžiui, ? jaukius deltos namus :wink:



nes man, rodos, tu visgi dostikas esi, nors lieka tam tikr? klaustuk?. šiaip ar taip, jei išties esi dostojevskio tipo, turi dar daug neatskleist? galimybi?.



s?km?s tau, iki.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 12:48 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Skarlet raš?:
Nadia raš?:
Pas etik? visada dominuos emocijos, pas logik? - logika. Pas juodaetik? emocijos liejasi savaime.


Nadia, ar tikrai manai, kad juodaetikiai daugiau nieko neveikia, tik emocijas lieja? Manau- atvirksciai: jie  tiek valdo emociju raiskos sfera, kad lengvai gali keisti viena emocija kita, neutralizuoti, aktyvizuoti jas ir apskritai daro su jomis(savomis ir svetimomis) ka panoreje. Taigi, viskas priklauso tik nuo juodaetikio asmenisko noro tuo metu. Ar manai, kad jie ir negali daugiau nieko noreti, tik lieti emocijas? :shocked:




A?i?, Skarlet, labai puikiai paaiškinai. Aš m?ginau, bet gal tav?s Nadia labiau ?siklausys:). Sakiau jai, kad žinau, kada ir kiek emocij? išskirti.



Ir visgi, galvoju, kad su baziniais juodaetikiais ekstravertais situacija bišk? kitokia, Skarlet, nesutinki? Man atrodo, kad jie kaip ir mes žino, kiek t? emocij? išskirti, bet jiems yra tiesiog didesnis poreikis emocijomis sklaidytis, nei intravertams.



Skarlet raš?:
Beje, kas del tarpusavio supratimo. Dazniausiai suprantu tavo metodus, bet manau naudoji juos daznai neteisingai. Skirtumas tarp kitu dalyviu turbut tas, kad manes tai neerzina, kas bent man irodo, kad ne veidrodiniam santyky esam. :strange:




Nors tai ir mano tipavimo tema, bet....Skarlet, bet nesi tikra dar, kad ji gal?t? b?ti dostojevskis?


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 12:54 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Nadia raš?:
Ji pasak?, kad pati pagal kvap? neišskirt? vis? komponent?. Ir tiek. Nieko antidžekiško ?ia n?ra. O :blogic: ?jo pirmoj vietoj, o tik paskui kiti parametrai. Kaip ir priklauso dominuojan?iai Džeko funkcijai.

[...] Jei nor?si, aš dar pasistengsui aptarti tavo atsakymus šaltakraujiškai:) kiek v?liau. D?l racionalumo atsakysiu. Juodalogik? dar paieškosiu, dar neskai?iau kit? atsakym?.




Gerai, lauksiu. Tuo pa?iu paieškok ir kit? funkcij? raiškos, mažu rasi kokias :bethics: užuomazgas :wink::happy:

D?l kvap?- aš parašiau papildym?. Klausimas tau: ar, jei b??iau parašiusi iš karto b?tent tok? atsakym? apie kvepalus, b??iau vistiek tau atrodžius bazin? juodalogik?? :smile:



D?l :wsensoric:. J? juk sudaro ne vien kvapai, tiesa? Negalima iš vieno klausimo spr?sti, kad pas mane su ja b?t? problemos. :smile: Nors erdv?je orientuojuosi ne kaip, ta?iau už bald? praktiškai nebekli?nu, galvos nesidaužau (kas b?davo vaikyst?je dažnas reikalas), auto vairuoju normaliai, niekas nesiskundžia (kiti padaro daugiau avarij? nei aš per 9 metus vairavimo - vien?), valgyt darau retai, bet gaunasi tikrai skaniai, ir maistas visada b?na gražiai paserviruotas, o ne bele kaip ? l?kšt? sumestas, gaunu daug kompliment? šitoj srity. Be to, moku truput? si?ti, megzti, siuvin?ti (pastar?j? veikl? labai m?gstu). ? r?bus gal ir nekreipiu baisiai daug d?mesio, bet pati ? save ži?r?dama, neatrodau labai baisiai:))), o patarim? irgi neprašau, visada pati sum?stau, kaip rengtis ir, regis, pataikau r?bus pagal sezonus ir or? bei viet?, ? kuri? einu. :strange: Neseniai dariausi remont? pas save (uj, kokia siaubinga veikla :sad:), tai teko rinktis sien? atspalvius, plyteles ir pan. Man atrodo (ir kiti taip sako, pamat?), kad labai skoningai suderinau. Švelnios pastelin?s spalvos, nieko baisiai drastiško, interjero detales tai man patikt?, kad kažkas kitas parinkt?- kur kabint paveikslus ar kokius aksesuarus sud?liot. Bet kita vertus, jau turiu daug nuojaut?, kur kas tur?s kab?ti, aiškiai žinau, koks b?tent turi b?ti paveikslas miegamame, kokios formos šviestuvas, etc. etc.


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 12:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas


Pagalvojau, ši diskusija š? bei t? naudingo jau dav?:

1) Jeigu egzistuoja potipiai, tai neabejotinai priklausy?iau intuityviajam.

2) Labai naudinga pasiaiškinti funkcijas ir aspektus ir pagilinti socionikos žinias.

3) Gal ir kiti iš šios diskusijos k? nors naudingo sau "išspaus":).


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 13:14 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2 raš?:


O skaitytojams, pam?stymui, kok? gi tai aspekt? atspindi:

Kai matysiu, kad taip n?ra, ir man tas viskas atsibos, pati išeisiu ir paliksiu visus ramyb?je. (Beje, su Skarlet mes labai gerai viena kit? suprantam ir m?s? poži?ris labai panašus).
Atkreipkite d?mes? ? skliausteliuose esant? tekst? ir kontekst?, kuriame jie parašyti.

Solanža, atsiprašau, kad taip negražiai prad?jau komentuot tavo atsakymus, mes pastaruoju metu nelabai sutardavom, tai taip gavosi
Galima pam?styti, kaip visa tai pateikt? loginis, kaip etinis. Galb?t kažko vienas iš j? visai nepateikt?. Na ir taip toliau..




Vartotojas 2, many?iau, labai persmelktas etika šis atsakymas. :smile:

Logikai, o kaip elgiat?s j?s, kai pasijuntat išvesti iš kantryb?s? Ar apskritai ?manoma jus tiek sunervinti virtualyb?je, kad emocingai sureaguotum?te? :smile:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 14:06 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Galima. Kai kas nors neteisingai ir nelogiškai k? nors užsipuola su moraliniais išvedžiojimais. Tada automatiškai kyla noras pasi?sti t? veik?j? "nakt? pieno lakti" :wink:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 16:19 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Iš kantryb?s dar gali išvesti neteisingas poelgi? motyv? traktavimas. B?na, kad pripaišo neb?tus dalykus (logikams kitaip nei etikams susid?lioja akcentai).

Va tada norisi pasakyti - "nespr?sk pagal save".


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 17:12 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Solanža, ar vakar supratau, kad mano nuomon? šitame forume yra nepageidautina. Tod?l buvau nusprendus neberašyti ir kurti savo forum?. Bet jeigu tu nor?tum, kad aš komentuo?iau tavo atsakymus, o gal ir kiti dalyviai pasisakyt? už mano dalyvavim?, tada aš nor??iau b?ti apsaugoto nuo Vartotojas 2'o cinizmo ir pasity?iojim?. Jeigu mano nuomon? jam atrodo klaidinga, galima paskelbti t? vien? kart?, nors ir forume pagrindiniame puslapyje, bet po kiekvieno savo posto laukti eilin?s sunkiosios Vartotojas 2'o artelerijos - nebegaliu, man jau nebeatlaiko nervai.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 17:20 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, kai nenori matyti kokio nors dalyvio, yra labai paprasta išeitis: kad ir šitoje temoje susirandi jo post?, užeini ant jo niko, tau išmeta lentel? su jo aprašymu, apa?ioje kair?je rasi "Ignoruoti vartotoj? (ar pan.), paspaudi ir daugiau to dalyvio post? nematai.



O šiaip...dostikas tu ir pas jus SuperEgo arba atviro konflikto santykiai. ?ia apie Vartotojas 2.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 17:22 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O, geras, o aš ir nežinojau:). Bet ne Dostikas aš. Vis j?s neatskiriat silpnos etikos pasireiškim? nuo stiprios:). Dostikai, jei mato nepador? elges?, skaito moralus, tipo: "Gali ištrinti savo post?, o jei tur?si nuotaikos, dar ir atsiprašyti". ?ia stipri etika, o Balzakai ?sižeidžia ir užsidaro savy ar išeina - ?ia silpna etika.

Cassandra, pasinaudojau tavo patarimu, a?i?.

SuperEgo santykiai - prad?jau skaityti ir jau nuo pat pirmo sakinio juokinga - ????????? ???????? ???? ? ????? - tai tikrai apie mus:).


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 17:53 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia, o kaip elgiasi Žukovas su silpna etika?



Apie Superego - na, nenor?k, kad tikt? kiekvienas sakinys. Perskaityk visk? :wink:



Beje, mano nuomone, Gulenko geriau apraš? tipus nei santykius, gal d?l to, kad intravertas.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 07 Bir 2006, 18:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Cassandra, Žukovas ir Balzakas šia prasme labai skiriasi. J? etikos skirting? spalv?. Žukovo skaudžioji :wethics:, tod?l jis nem?gsta moral?, bei kit? baltaetini? dalyk?. Pvz. nemanau, kad yra gerai sakyti Žukovui, kaip jis tau patinka ir kaip tu j? myli ar ži?r?ti ?sim?l?jusiom akyt?m, kadangi Žukovas gali manyti, kad iš jo nor?s to paties atsako (?ia teoriškai, neturiu patirties). Žukovui reikia emocij?, geros nuotaikos, linksmumo. Ar ne? Srauto ? aktyvacin? funkcij?.

O Balzak? skaudžioji :bethics:, tod?l jie nem?gsta emocij?, ypa? stipri?, kadangi nesugeba atitinkamai atsišaukti, o ypa? neigiam?, kadangi jiems b?na skaudu. Balzakams reikia ger? santyki? su žmon?mis. Tada jie gerai jau?iasi.

Be to, nereikia pamiršti :bsensoric:. Žukovas pasipriešina, kai jam kažkas nepatinka. Balzakas su savo neveiklia m?gan?ia :bsensoric: pasišalina.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 229 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 16  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 181 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007