Socionikos forumas

Dabar yra 28 Kov 2024, 13:06

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 27 Rgs 2006, 21:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: kiek žinau pa?iam Scarto don kichoto versija patiko ir dabar jis j? apm?sto.



man jis dono neprimena - važiavom trulu, tur?jom galimyb? šnektelt. priešingai, ?žvelg?iau stipri?, gal net bazin? :wsensoric:. mano versija - diuma. gabenas jam visai netinka, pats taip sak?.



bet daugiau, matyt, jis pats papasakos :wink:



o kokios kit? mintys? :strange:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 28 Rgs 2006, 08:44 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
liutauras raš?:
Nadia: kiek žinau pa?iam Scarto don kichoto versija patiko ir dabar jis j? apm?sto.



man jis dono neprimena - važiavom trulu, tur?jom galimyb? šnektelt. priešingai, ?žvelg?iau stipri?, gal net bazin? :wsensoric:. mano versija - diuma. gabenas jam visai netinka, pats taip sak?.



bet daugiau, matyt, jis pats papasakos :wink:



o kokios kit? mintys? :strange:




Sutinku su liutauru, kad Scarto - ne Donas. Taipogi palaiky?iau, nuomone, jog Scarto bazin? - :wsensoric:.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 13:50 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 27 Geg 2006, 21:19
Pranešimai: 29
O kaip aš žinokit susipainiojau po šio myto d?l to savo tipo..



Iki tada buvau praktiškai ?sitikin?s, kad esu lyg ir labai panašus ? Robespjer?, bet neatme?iau ir Dostiko. O kas d?l Don Kichoto, jo aprašym? buvau skait?s, radau sau b?ding? bruož? ir seniau, bet kažkaip per daug nesigilinau ? j?. Bet po myto, šiaip pabendravus su Fil, na gerokai pakei?iau savo nuomon?. ? Don Kichoto versij? dabar žvelgiu rimtai, ir labai gali b?ti, kad tai ir yra mano tipas. Iš ties? manau kad pas mane yra labai jau?iama balta logika, bent jau man, tarkime tai yra antroji mano funkcija, nes kaip Fil ir sak?, aš j? iš tikro galiu ?jungti - išjungti. Šiaip dar ?žvegiu pas save stipri? intuicij?, jei ne pirmoje f-joje, ir su ta etika tai nežinau, nežinau - silpnoka ji pas mane, galb0t tre?ioji mano f-ja. Na aišku šis modeliukas susiformavo apvirškinus Don Kichoto aprašymus, kurie tikrai man yra lyg ir labai priimtini. Tai pat man daug k? reišk? ir Fil nuomon?;



Ir dar šiaip dabar prad?jau labiau linkti prie ekstraversijos nei intraversijos, ir manau esu toks silpnas ekstravertas. Na šiandien vienintelis skaldžiau bajerius per paskait?, bet taip sant?riai, bet liaudis kleg?jo..:)



Aš jokiu b?du neatmetu kit? versij?, kurias išk?l?te j?s. D?l tos stiprios intravertin?s sensorikos tai irgi labai ?domus variantas, aš pats to tai nepastebiu kažkaip..



Savaitgal? dar paskaitin?siu, gal kils koki? min?i?.



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 14:01 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Scarto, tai tada apsiprask dar su nauja versija, paskaitin?k. O Donas iš ties? yra pats intravertiškiausias iš ekstravert?. Man testuose ši dichotomija praktiškai svyruoja ties nuline padala....


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 14:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Taipogi palaiky?iau, nuomone, jog Scarto bazin? - :wsensoric:.


Cassandra, o tai kaip ?ia dabar? Iš kur :wsensoric: atsirado? Taigi niekas iš pradži? net neabejojo, kad Scarto intuityvus?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 14:08 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nadia raš?:
Taipogi palaiky?iau, nuomone, jog Scarto bazin? - :wsensoric:.


Cassandra, o tai kaip ?ia dabar? Iš kur :wsensoric: atsirado? Taigi niekas iš pradži? net neabejojo, kad Scarto intuityvus?




Man, kaip iracionalei, pasikeitus duomenims ir aplinkyb?ms, pakeisti savo nuomon? yra visiškai nesud?tinga :tongue:



Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 14:26 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
O tai kaip pasikeit? aplinkyb?s?

Nu žodžiu apsidžiaugiau. Reiškia ir aš dar turiu šans?.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 29 Rgs 2006, 14:43 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 2914
Nuvilsiu tave: kad ir kaip ži?r??iau, ar virtualiai, ar realiai - ?sp?dis nekinta.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 30 Rgs 2006, 01:02 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Nadia: :wsensoric: svarstytas ir anks?iau, pvz. štirlio versija. taip kad nereikia ?ia skandal? kelti, juolab pati tai itin m?gsti kaitalioti versijas... tuo pa?iu niekaip nenor?dama pripažinti tos, kuri? tipuojamasis laiko pagrindine. ir tai man atrodo žymiai keis?iau nei šiaip vienos versijos pakeitimas kita. bet kod?l taip elgiesi, atsakym? žinai tik tai tu pati.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 109 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007