Socionikos forumas

Dabar yra 29 Kov 2024, 15:21

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]




Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas
Autorius Žinutė
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 12 Bir 2006, 23:08 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Gerai, sugr?žtam.

Su Scarto, bent jau man, buvo labai lengva kalb?tis. Bendravom trumpai, paliko malonaus, nuoširdaus, ?domaus žmogaus ?sp?d?.

Testai parod? Robespjer?. Ta?iau logikui, manau, labai svarbu ir pa?iam ?sigilinti ? teorij? ir pajusti "modelio veikim?" iš vidaus.  Aš laukiu jo paties pam?stym?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 00:19 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Darau staig? pos?k?: o kaip j?s ži?r?tum?t ? štirlio ar džeko versij?? :strange: ?domi j?s? nuomon?.



mes bišk? dabar karts nuo karto su scarto susirašin?jam. tikiuosi scarto nesupyks, jei bišk? papasakosiu apie savo sp?jimus ir visk?.



jam buvau tok? test? nusiunt?s. tipas iš to testo neišaišk?jo (labai jau vienodai visk? atsak?), bet vienas požymis, kuris išryšk?jo labiau tai tik racionalumas. jei taip, heko versija atkrenta.



kaip beb?t?, ar n?ra taip, kad pirma jo funkcija yra ne :wlogic:, o :blogic:? Kažkaip strukt?r? generavimo meistras jis nepasirod?, užtai vis min?jo savo atsakymuose savo praktiškum?. Pavyzdžiui,

manau esu labai praktiskas,  jei pavadina mane praktisku, tai dazniausiai pagal kazkoki aspekta, tai malonu kazkiek, bet to nesureiksminu ne kiek; O nepraktiskumo atspalviu savyje na nelabai matau;
Praktiskas zmogus man yra toks, kuris zino ka daro, yra suplanaves savo dienotvarke, turi siokius tokius savo veiklos tikslus (bent jau trumpalaikius), yra "ukiskas" (moka vini ikalt, nebijo juodo darbo)
Kai genda technika, nepatinka man, ypac jei automobilis, kai vaziuoji su juo. Jei sugenda televizorius ar kompiuteris na ar koks reikalingas namu apyvokos daiktas stengiuos pataisyti kuo greiciau i senaja bukle, kad veiktu. O automobili nuolat viska patikrinu, isitikinu kad viskas gerai, ir jei kas jau suges, tai tik ne del mano aplaidumo kaltes;




be to, kaip supratau iš trump? pokalbi?, scarto m?gsta autotechnik?, jos remont? ir pan. kaip tai tokius pom?gius irgi sie?iau su :blogic: iš kitos pus?s, jis min?jo, kad turi lyderio gyslel?, jau?iasi galintis organizuoti kolektyvo darb?, kad be jo draug? kompanijoj retai kas vyksta ir pan., ir visa tai ? rob? man kažkaip neneša... atvirkš?iai, labiau tas gal liudyt? ekstraversij?. na, o kalbant toliau, t.y. apie :wintuition: ar :wsensoric: pasirinkim?, tai visgi gal rink?iaus :wsensoric:, tuomet gaunas štirlis.



beje, apie laik?, jo atsakymuose ?domiai išsid?sto. štai pvz.,
As veluoju retai, stengiuosi suplanuoti taip, kad niekada neveluociau, nors kartais tenka, bet retai; Man nepatinka zmones kurie veluoja, bet jei perspeja ir del pateisinamu priezasciu tai daro - nieko lengvai atleidziu; tik gaila buna sugaisto laiko;
arba
Del atostogu sunku kazka daug pakomentuoti, esu gana jaunas vaikis, tai ir neturejau tokiu rimtu atostogu katros reikalauto didesnio demesio; galva man suktu mityba daugiausiai, ka veiksiu, kaip efektingai isnaudoti laika, ar ne per daug kainuos, ar atitinka mano galimybes ir pan;




lyg ir išryšk?ja s?monin?s :wintuition: ir :wsensoric:, nors ?ia visa tai jau sp?lion?s. visgi reikia daugiau infos, ir tokios labiau kasdien?s.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 00:28 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
O man reik?t? daugiau matyti jo dalyvavimo diskusijose


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 00:31 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutaurai: na, pas džek? su :wsensoric: didel?s b?dos, lyg ir gal?tume atskirt nuo štirlico :strange: Nors štirlicai...jie tokie bišk? agresyvoki, kol kas nematau to pas Scarto. Gal Liepa teisi, reikt? jo dalyvavimo diskusijose.



------------------------------------------------



Si?lau klausim? sensorikai, Scarto atsakyk, kai gal?si:



1. Aprašyk savo supratim?, kaip turi atrodyti gražiai apsireng?s vyras, moteris. Kame yra grožio esm?? Pabandyk paaiškinti, kas gražu, o kas ne, žmogui, kuris n? sykio gyvenime n?ra gird?j?s apie grož?.



2. Kaip manai, ar yra bendras visiems grožio supratimo standartas? Ar galima pasakyti, kad egzistuoja klasikinis grožis?



3. Kaip tu renkiesi r?bus? Ar laikaisi mados? Kod?l?



4. Kaip orientuojiesi spalv? derinime? Kokia spalva su kokia gražiai derinasi ir atvirkš?iai, kokios nesiderina?


_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 00:35 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža: Tavo klausimai kritikuotini :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 00:36 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2: kritikuok :wink:, o dar geriau- si?lyk savus variantus. :)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 00:51 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
dzekas kazi ar pats remontuos savo auta, tai sensoriko bruozas. stirlis, gabenas, zukovas...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 00:56 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 1466
Solanža raš?:
1. Aprašyk savo supratim?, kaip turi atrodyti gražiai apsireng?s vyras, moteris. Kame yra grožio esm?? Pabandyk paaiškinti, kas gražu, o kas ne, žmogui, kuris n? sykio gyvenime n?ra gird?j?s apie grož?.
1) Grožis - subjektyvus dalykas, kuris priklauso nuo ?vairi? faktori? - kult?ros, socialin?s aplinkos, intelekto ir gal? gale individualaus skonio ar net tokio paradoksalaus dalyko kaip valdžios režimo (prisiminkime soviet? raudon?j? spalv?). Žmogus gali tur?ti ger?/prast? skon?, nepriklausomai nuo to ar jis sensorikas ar ne. Pakankamai apsišviet?s intuityvas, ši? sfer? gali išmanyti kur kas geriau nei sensorikas (intelektualinis faktorius). Socialin? aplinka, taip pat gali stipriai daryti ?tak? skoniui, pavyzdžiui skirtingas supratimas gali b?ti g?džiam kaime, provincijoje ir sostin?je. Analogiškai, pavyzdžiui, JAV ir Kinijoje :smile:

2) Grožio esm? sakai... gana filosofinis klausimas. Apie j?, gali b?ti, kad intuityvas gal?t? pakalb?ti net gi pla?iau.

O d?l grožio paaiškinimo... Na, Solanža, o kaip paaiškinti jausm?? Many?iau tai tas pats, kas m?ginti daltonikui paaiškinti kas yra žalia spalva. Aš asmeniškai nežinau kaip paaiškinti kas yra grožis. Jis slypi kiekvienoje asmenyb?je ir kiekvienos asmenyb?s pasaul?ži?roje - o tai individualu.



2. Kaip manai, ar yra bendras visiems grožio supratimo standartas? Ar galima pasakyti, kad egzistuoja klasikinis grožis?
Mada? Jeigu mad? laikyti "standartu", tai egzistuoja. Ta?iau visai kitas klausimas - ar jis/mes/aš/etc to laikosi ar ne. V?l gi, klausimas abstraktus, kogero j? kiekvienas iš m?s? gal?t? interpretuoti ?vairiai.



3. Kaip tu renkiesi r?bus? Ar laikaisi mados? Kod?l?
Mano atrodo atmeti lyties t.y. vyro faktori? :happy: Manau, kad dažnas vyras atsakyt? gana trumpai - "nueinu ir nusiperku". Galb?t šis klausimas ir tikslingas, bet labai netvirtas dedant +/- ? sensorik?.



4. Kaip orientuojiesi spalv? derinime? Kokia spalva su kokia gražiai derinasi ir atvirkš?iai, kokios nesiderina?
Manau, kad visi turi m?giamas spalvas - lieka tik jas sukomponuoti. Ar tam reikia dideli? sensorikos resurs??..

Kitas dalykas - kaip suformuluotas klausimas: Kaip orientuojiesi ...?. Aš asmeniškai negal??iau atsakyti ? š? klausim?, tai jis nukreiptas ? sav?s vertinim?. Kitaip sakant - klausimas yra ar aš pasitikiu savo orientavimusi ar ne. Tad atsakymas priklausys nuo poži?rio ? save. Objektyvus sav?s vertinimas b?ti negali.



Pakritikavau truput?l? :smile:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 00:57 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 16 Bir 2004, 15:18
Pranešimai: 3469
Miestas: Vilnius
Džekas gali "sumesti", kad labiau apsimoka paslauga už paslaug? - gali atiduoti remontuoti auto draugui, kuris profas šioje srityje, o mainais už tai suremonti jo kompiuter?, elektronin? ?rang?.  Džekas specializuojasi


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 01:00 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
Vartotojas 2: taigi ir sakiau-si?lyk geresnius variantus, ne tik kritikuok. :)

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 01:03 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Solanža raš?:
Nors štirlicai...jie tokie bišk? agresyvoki




?ia jau jeseniniška interpretacija :smile: štai man dar n? kart joks štirlis taip nepasirod?. ir išvis, ko j? bijoti? koks ten dar spaudimas? mano supratimu, labai ram?s žmon?s jie yra, tokie išlaikyti.



va, žukovai... va ?ia ta "telekinez?" pasireiškia. spaudim? iš j? pus?s jau?iu labai aiškiai.



bet spaudimas - tai psichologinio kontakto nemalonumo atspindys. visiems ?vairiai, matyt, b?na.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 01:10 
Atsijungęs
Vartotojo avataras

Užsiregistravo: 21 Rgp 2004, 14:51
Pranešimai: 3581
Miestas: Kaunas
liutaurai: taigi ir tipinu per savo santyk?. Sakau, ko jau?iu, ko nejau?iu (aš kaip jesenin?) Scarto asmenyje. :)

Be abejo, sutinku, kad spaudimo suvokimas subjektyvus. Man asmeniškai žukovo spaudimas kur kas priimtinesnis, nei štirlico. Nes žukovas lankstesnis, jis grei?iau susivokia, kada laikas sustot, kada pritaikyt kit? taktik? ar pan. Nežinau, sunku man tai paaiškint. O štirlic? spaudimas man toks bukas, kuo tu labiau priešiniesi, tuo stipresnis, "nepaisant auk?". Štai ir svyt kalb?jo apie štirlico spaudim? jeseninui, ir labai gražiai paaiškino, kod?l ir kaip tai vyksta m?s? atveju.

Matyt, heksli? jie nespaudžia. :wink:

_________________
Geriau gailėtis dėl to ką padarei, negu to, ko nepadarei...


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 02:45 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 07 Bal 2005, 21:30
Pranešimai: 236
Miestas: Vilnius
Solanža: Jo graziai skaba, pagilinu, jesenines nejaucia ribos iki kiek galima stirli spaust, cia ir pasireiskia konfliktas tu jauti kada man riba,automatiskai viens kito nedavaro iki to, bet nejauti ribos su gorkiu... Bet cia kalba jau apie bendra gyvenima, o ne apie darbinius santykius kur visi islaiko mandagumo-pagarbos distancija.


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 17:10 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 31 Sau 2006, 13:47
Pranešimai: 1639
Kada gi ? tipavim? baigsim ži?r?ti kaip ? žaidim?? Iš pradži? konsiliumas vieningai nubalsavo už etin? intuityv? tip?, o dabar jau linksta prie sensologiko? Apvertus aukštyn kojom ne tik dichotomijas bet ir visus aspektus? K?ribinga :wethics: tapo sugestine? :shocked:


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
 Pranešimo tema:
StandartinėParašytas: 13 Bir 2006, 17:18 
Atsijungęs

Užsiregistravo: 01 Sau 1970, 03:00
Pranešimai: 840
Kada gi ? tipavim? baigsim ži?r?ti kaip ? žaidim?? Iš pradži? konsiliumas vieningai nubalsavo už etin? intuityv? tip?, o dabar jau linksta prie sensologiko? Apvertus aukštyn kojom ne tik dichotomijas bet ir visus aspektus? K?ribinga  tapo sugestine?




Nadia: visas gyvenimas yra tam tikras žaidimas :smile:



kita vertus, ?ia ne šiaip sau svarstymas. tiesiog kaupiama informacija ir gaunama naujos, keliamos ir svarstomos ?vairios versijos. nat?ralus procesas, k? ?ia ir bepridursi. mano galva, žymiai blogiau ?sik?sti vienos versijos iš pat pradži? ir daugiau jos nebepaleisti. o juk mes scarto taip nepaž?stam, kad vienareikšmiškai taip iškart ir r?žtume neabejotin? verdikt?. Na, bent jau aš nejau?iu tur?s toki? gali?.



taigi, kvie?iu diskutuoti. išd?s?iau argumentus d?l :blogic:, noriu išgirst tavo konstruktyv? vertinim?, juk esi praktiškai :blogic: ekspert? - pas Solanž? kiekvienam sakiny jos randi. Taigi?


Į viršų
 Aprašymas Siųsti asmeninę žinutę  
 
Rodyti paskutinius pranešimus:  Rūšiuoti pagal  
Naujos temos kūrimas Atsakyti į temą  [ 84 pranešimai(ų) ]  Eiti į Ankstesnis  1, 2, 3, 4, 5, 6  Kitas

Visos datos yra UTC + 2 valandos [ DST ]


Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 155 svečių


Jūs negalite kurti naujų temų šiame forume
Jūs negalite atsakinėti į temas šiame forume
Jūs negalite redaguoti savo pranešimų šiame forume
Jūs negalite trinti savo pranešimų šiame forume

Ieškoti:
Pereiti į:  
cron
Powered by phpBB © 2000, 2002, 2005, 2007 phpBB Group
Vertė Vilius Šumskas © 2003, 2005, 2007